Anunţă-mă când se modifică Fişă act Comentarii (0) Trimite unui prieten Tipareste act

Ordinul Nr.3691 din 30.04.2013

pentru modificarea Ordinului ministrului educaţiei naţionale nr. 3.587/2013 privind sesiunea specială de bacalaureat 2013 pentru absolvenţii de liceu participanţi la loturile naţionale lărgite ce se pregătesc pentru olimpiadele şi concursurile internaţionale
ACT EMIS DE: Ministerul Educatiei Nationale
ACT PUBLICAT ÎN MONITORUL OFICIAL NR. 279 din 17 mai 2013



SmartCity1

În baza Notei nr. 29.521 din 5 februarie 2013 cu privire la aprobarea perioadei de desfăşurare a examenului de bacalaureat 2013 - sesiune specială,având în vedere prevederile Ordinului ministrului educaţiei, cercetării, tineretului şi sportului nr. 5.610/2012 privind organizarea şi desfăşurarea examenului de bacalaureat naţional - 2013,în temeiul prevederilor Legii educaţiei naţionale nr. 1/2011, cu modificările şi completările ulterioare, şi al prevederilor Hotărârii Guvernului nr. 185/2013 privind organizarea şi funcţionarea Ministerului Educaţiei Naţionale,ministrul educaţiei naţionale emite prezentul ordin. Articolul I Anexa nr. 2 la Ordinul ministrului educaţiei naţionale nr. 3.587/2013 privind sesiunea specială de bacalaureat 2013 pentru absolvenţii de liceu participanţi la loturile naţionale lărgite ce se pregătesc pentru olimpiadele şi concursurile internaţionale, publicat în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 245 din 29 aprilie 2013, se modifică şi se înlocuieşte cu anexa care face parte integrantă din prezentul ordin. Articolul IIDirecţia generală educaţie şi învăţare pe tot parcursul vieţii, Direcţia generală învăţământ în limbile minorităţilor, Direcţia generală învăţământ superior, Direcţia generală buget-finanţe şi resurse umane, Centrul Naţional de Evaluare şi Examinare, Inspectoratul Şcolar al Judeţului Prahova, conducerea unităţilor de învăţământ - centre de bacalaureat duc la îndeplinire prevederile prezentului ordin. Articolul III Prezentul ordin se publică în Monitorul Oficial al României, Partea I. Ministrul educaţiei naţionale, Remus Pricopie
ANEXĂ (Anexa nr. 2 la Ordinul nr. 3.587/2013)LISTA NOMINALĂ a candidaţilor care pot participa la examenul de bacalaureat, sesiunea specială, 18-31 mai 2013

Nr. crt. Numele şi prenumele Clasa Unitatea de învăţământ/Localitatea Judeţul Olimpiada/ Concursul
0 1 2 3 4 5
1. PRUNĂ N. MIHAI GRIGORE XII/2013 Colegiul Naţional „Vasile Lucaciu“, Baia Mare Maramureş Chimie
2. COROAMĂ S.I. TEODORA XII/2013 Colegiul Naţional „Mihai Eminescu“, Botoşani Botoşani Chimie
3. IEŞANU C.C. MARA IOANA XII/2013 Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Roman Neamţ Chimie
4. POPESCU I. MIHAI VIOREL XII/2013 Colegiul Naţional „Fraţii Buzeşti“, Craiova Dolj Chimie
5. MURGOCI C. ADRIAN XII/2013 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul“, Bucureşti Bucureşti Chimie
6. BRATEI A. ALEXANDRU-ADRIAN XII/2013 Colegiul Naţional „Mircea cel Bătrân“, Constanţa Constanţa Chimie
7. BOBU L. ANDREEA XII/2013 Liceul Internaţional de Informatică, Bucureşti Bucureşti Chimie
8. CORBU S. MARIA CRISTINA XII/2013 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul“, Bucureşti Bucureşti Chimie
9. CONDURACHE P.A. ILIE-ANDREI XII/2013 Liceul Teoretic, „Ovidius“, Constanţa Constanţa Chimie
0 1 2 3 4 5
10. BOLUNDUŢ V. ALEXANDRU-CRISTIAN XII/2013 Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu“, Cluj-Napoca Cluj Biologie
11. JURJ I.I. IULIAN-GRAŢIAN XII/2013 Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan“, Alba Iulia Alba Biologie
12. DIMULESCU H.I. CRISTIANA XII/2013 Colegiul Naţional „Fraţii Buzeşti“, Craiova Dolj Biologie
13. CORDOŞ M. D. MIHAI ADRIAN XII/2013 Colegiul Naţional „Emil Racoviţă“, Cluj-Napoca Cluj Biologie
14. POPA S. CĂTĂLIN XII/2013 Liceul Teoretic „Gh. Munteanu Murgoci“, Măcin Tulcea Biologie
15. CIUREA G. MIRUNA-IOANA XII/2013 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul“, Ploieşti Prahova Biologie
16. NIŢULESCU C. ADINA CORNELIA XII/2013 Colegiul Naţional „C. Diaconovici Loga“, Timişoara Timiş Biologie
17. BRATU I. IONUŢ FLAVIUS XII/2013 Colegiul Naţional „Unirea“, Focşani Vrancea Biologie
18. NIŢU-PREDA T. IONELA XII/2013 Liceul Pedagogic „Mircea Scarlat“, Alexandria Teleorman Biologie
19. TOMENCO V. TRAIAN XII/2013 Liceul Teoretic „Constantin Brâncoveanu“, Bucureşti Bucureşti Geografie
20. CONSTANTINESCU PETRU XII/2013 Colegiul Naţional de Informatică „Tudor Vianu“, Bucureşti Bucureşti Matematică
21. BARBU MIHAI FLORIN XII/2013 Liceul Internaţional de Informatică, Bucureşti Bucureşti Matematică
22. MÂNDRILĂ CLAUDIU XII/2013 Colegiul Naţional „Constantin Carabella“, Târgovişte Dâmboviţa Matematică
23. GHEORGHE L. DAN ANDREI XII/2013 Colegiul Naţional „Zinca Golescu“, Piteşti Argeş Matematică
24. MIHAILESCU C. MARIA ELENA XII/2013 Colegiul Naţional „I.L. Caragiale“, Ploieşti Prahova Matematică
25. PASNICU MIHAI ROBERT XII/2013 Liceul Internaţional de Informatică, Bucureşti Bucureşti Matematică
26. TOMA FLORINA XII/2013 Colegiul Naţional Iaşi Iaşi Matematică
27. GAVRILĂ VLAD ALEXANDRU XII/2013 Liceul Internaţional de Informatică, Bucureşti Bucureşti Informatică
28. POPA MIHAI XII/2013 Colegiul Naţional „Fraţii Buzeşti“, Craiova Dolj Informatică
29. VORONEANU RADU ŞTEFAN XII/2013 Colegiul Naţional „I.L. Caragiale“, Ploieşti Prahova Informatică
30. DUŞMANU MIHAI ALEXANDRU XII/2013 Colegiul Naţional de Informatică „Tudor Vianu“, Bucureşti Bucureşti Informatică
31. POPESCU SILVIU-EMIL XII/2013 Colegiul Naţional „Grigore Moisil“, Bucureşti Bucureşti Informatică
32. ANTONOV IRAIDA XII/2013 Liceul Teoretic „Grigore Moisil“, Tulcea Tulcea Limba rusă maternă
33. IVANOV ALLA XII/2013 Colegiul Naţional „Costache Negruzzi“, Iaşi Iaşi Limba rusă maternă
34. SAVIN VICTOR MARIAN XII/2013 Liceul Teoretic „Grigore Moisil“, Tulcea Tulcea Limba rusă maternă
35. EVTEI TAISIA XII/2013 Colegiul Naţional Pedagogic „C-tin Brătescu“, Constanţa Constanţa Limba rusă maternă
0 1 2 3 4 5
36. IVANOV NEONILA XII/2013 Colegiul National „Nicolae Bălcescu“, Brăila Brăila Limba rusă maternă
37. MOLDOVAN VICTOR XII/2013 Colegiul Economic Administrativ, Iaşi Iaşi Limba rusă maternă
38. FURNICĂ MIHAELA XII/2013 Colegiul Naţional „Edmond Nicolau“, Brăila Brăila Limba rusă maternă
39. ANDRONIC DAN CRISTIAN XII/2013 Liceul Internaţional de Informatică, Bucureşti Bucureşti Fizică
40. BLEAHU ANDREI IOAN XII/2013 Colegiul Naţional „Grigore Moisil“, Oneşti Bacău Fizică
41. DUMITRU SEBASTIAN FLORIN XII/2013 Liceul Internaţional de Informatică, Bucureşti Bucureşti Fizică
42. KIS ALEX MIHAI XII/2013 Colegiul Naţional de Informatică „Tudor Vianu“, Bucureşti Bucureşti Fizică
43. POP DAN IONUŢ XII/2013 Colegiul Naţional „Silvania“, Zalău Sălaj Fizică
44. POPESCU MIHAI-RADU XII/2013 Colegiul Naţional „Mircea cel Bătrân“, Constanţa Constanţa Fizică
45. IGELSKY ELENA MANUELA XII/2013 Colegiul Naţional „Decebal“, Deva Hunedoara Admitere Austria
46. DAWOUD ABDULLAH XII/2013 Colegiul Naţional „I.L. Caragiale“, Bucureşti Bucureşti Arte marţiale ju-jitsu
47. BAHNEANU C. COSMIN GABRIEL XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Câmpulung Muscel Argeş Atletism
48. BISCA H. CLAUDIU XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Iolanda Balaş Söter“, Buzău Buzău Atletism
49. BUDIN M. DANIEL MIHAI ROBERT XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Slatina Olt Atletism
50. BUNEA F. ANCA MARIA XII/2013 Colegiul Tehnic „Mediensis“, Mediaş Sibiu Atletism
51. CHIFOR M. VALENTIN XII/2013 Colegiul Tehnic „Anghel Saligny“, Bucureşti Bucureşti Atletism
52. CODREANU G. STEFAN ALEXANDRU XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Iolanda Balaş Söter“, Buzău Buzău Atletism
53. COJOCARU V. ALEXANDRU GABRIEL XII/2013 Colegiul Naţional „Octav Onicescu“, Bucureşti Bucureşti Atletism
54. COSMA I. MIHAI CATALIN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Atletism
55. DRAGOMIR I. ADRIAN IONUT XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Câmpulung Muscel Argeş Atletism
56. GLISCA V. CORNEL CONSTANTIN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Slatina Olt Atletism
57. GLISCA V. MARIAN CRISTINEL XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Slatina Olt Atletism
58. LOGHIN M. DANA ELENA XII/2013 Colegiul Tehnic „Mediensis“, Mediaş Sibiu Atletism
59. MOTOGNA I. BOGDAN IONUTZ XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Bistriţa Bistriţa-Năsăud Atletism
60. NICHITUS P. PAVEL XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Slatina Olt Atletism
61. PETRESCU V. MIHAI VALENTIN XII/2013 Colegiul Naţional „Octav Onicescu“, Bucureşti Bucureşti Atletism
0 1 2 3 4 5
62. PISTOL I. IONELA- DENISA XII/2013 Liceul Tehnologic „Doamna Chiajna“ Ilfov Atletism
63. PITIGOI I. IOAN XII/2013 Colegiul Naţional „Mircea cel Bătrân“, Râmnicu Vâlcea Vâlcea Atletism
64. RAZOR H. BIANCA DENISA XII/2013 Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu“, Cluj-Napoca Cluj Atletism
65. ROMAS G. MIHAI IULIAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Suceava Suceava Atletism
66. SIMIUC P. LENUTA PETRONELA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Bacău Bacău Atletism
67. STANCIU M. CRISTIAN XII/2013 Colegiul Tehnic „Anghel Saligny“, Bucureşti Bucureşti Atletism
68. TERPEZAN S. ALEXANDRU XII/2013 Colegiul Naţional „Octav Onicescu“, Bucureşti Bucureşti Atletism
69. STOENESCU F. FLORENTIN XII/2013 Colegiul Tehnic „Anghel Saligny“, Bucureşti Bucureşti Atletism
70. BARBUT N. ANDREI IONUT XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Banatul“, Timişoara Timiş Atletism
71. BLENCHE M. MARIUS MARIAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Banatul“, Timişoara Timiş Atletism
72. DUMITRACHE I. COSMIN ILIE XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Banatul“, Timişoara Timiş Atletism
73. CIULEI G. SAVINELA VIOLETA XII/2013 Liceul Teoretic „Gheorghe Munteanu Murgoci“, Măcin Tulcea Atletism
74. COJAN I. IONEL IRINEL AUGUSTIN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Câmpulung Muscel Argeş Atletism
75. MUREŞAN L. SEBASTIAN LUCIAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Cluj-Napoca Cluj Atletism
76. LAZAR MARIO XII/2013 Colegiul Naţional „George Bariţiu“, Cluj-Napoca Cluj Baschet
77. TINCU VLAD LAURENTIU XII/2013 Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu“, Sibiu Sibiu Baschet
78. PAUN GEORGIAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv Banatul, Timişoara Timiş Baschet
79. DAMIAN ANDREI XII/2013 Colegiul Naţional „Carol I“, Craiova Dolj Baschet
80. POPOVICI VLAD XII/2013 Colegiul Naţional Iaşi Iaşi Baschet
81. DASCALESCU FLORIN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Baschet
82. DRAGUSANU MIHAI XII/2013 Colegiul Naţional „Aprily Lajos“, Braşov Braşov Baschet
83. DUMITRACHE ALEXANDRA-MARIA XII/2013 Colegiu Naţional „Anghel Saligny“, Bucureşti Bucureşti Baschet
84. LACHE ALEXANDRA VANESA XII/2013 Colegiu Naţional „Spiru Haret“, Bucureşti Bucureşti Baschet
85. ARDELEAN DORA XII/2013 Liceul „Grigore Moisil“, Timişoara Timiş Baschet
86. ENE VLADUT ANDREI XII/2013 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul“, Ploieşti Prahova Baschet
87. DRAGHICIU PETRUTA GABRIELA XII/2013 Colegiul Economic, Buzău Buzău Box
0 1 2 3 4 5
88. RIZOIU DAVID MIHAI XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Bacău Bacău Box
89. PARASCHIVEANU CATALIN IULIAN XII/2013 Grup Şcolar „Letea“, Bacău Bacău Box
90. HIRCESCU ALEXANDRU XII/2013 Liceul „Anghel Saligny“, Bacău Bacău Box
91. MACHEDON ALEXANDRU XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Bacău Bacău Box
92. ALECU SILVIU GABRIEL XII/2013 Grup Şcolar Agricol, Bărcăneşti Prahova Box
93. CIOBANU GEORGE CLAUDIU XII/2013 Grup Şcolar Tehnologic „Ion Barbu“, Giurgiu Giurgiu Box
94. GURAU ANDREI DANIEL XII/2013 Grup Şcolar Agricol, Bărcăneşti Prahova Box
95. POPESCU GEORGIAN XII/2013 Colegiu Tehnic „Elie Radu“, Ploieşti Prahova Box
96. STOICA ROMEO CRISTIAN XII/2013 Liceul Tehnologic de Transporturi, Ploieşti Prahova Box
97. PARASCHIV BOGDAN MARIUS XII/2013 Liceul „Anghel Saligny“, Ploieşti Prahova Box
98. BUICIAC PAVEL-IULIAN XII/2013 Liceul Tehnic „Lazar Edeleanu“, Năvodari Constanţa Canotaj
99. MARDARE ALEXANDRU VASILICA XII/2013 Liceul Tehnic „Lazar Edeleanu“, Năvodari Constanţa Canotaj
100. OPREA LAURA XII/2013 Liceul Tehnic „Lazar Edeleanu“, Năvodari Constanţa Canotaj
101. MARIUC DUMITRU PAVEL-VIOREL XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Canotaj
102. ANICULESEI NECULAI XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Canotaj
103. ALBU DENISA MARIA XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Canotaj
104. BERINDEI MIHAELA TEODORA XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Canotaj
105. BEJINARIU VIVIANA IULIANA XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Canotaj
106. IVANICIUC ANA MARINELA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Botoşani Botoşani Canotaj
107. OMANIA MARTA XII/2013 Colegiul „Vasile Lovinescu“, Fălticeni Suceava Canotaj
108. TOLESCU MARIUS ALEXANDRU XII/2013 Colegiul „Vasile Lovinescu“, Fălticeni Suceava Canotaj
109. GHICA MARIUS ANDREI XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Suceava Suceava Canotaj
110. BUZNEAN FLORIN XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
111. MIHALESCU GHEORGHE XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
112. BALAU RAZVAN XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
113. VRANCEANU IOANA XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
0 1 2 3 4 5
114. SIMION ANA MARIA IULIANA XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
115. TATARU ANDREEA XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
116. BUZNEAN FLORENTINA XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
117. PROPST MIHAITA XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
118. COLCEAG LAURENTIU MARIAN XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Canotaj
119. CILIP ARPAD XII/2013 Liceul Tehnologic „Ioanes Kajoni“, Miercurea-Ciuc Harghita Ciclism
120. TEREBESI ISTVAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Szasz Adalbert“, Târgu Mureş Mureş Ciclism
121. CEAUSESCU CRISTIAN ALEXANDRU XII/2013 Liceul Teoretic „Jean Monet“, Bucureşti Bucureşti Călărie
122. IONITA BIANCA MIHAELA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Botoşani Botoşani Haltere
123. AANEI ANDREEA XII/2013 Grupul Şcolar, „Dimitrie Negreanu“, Botoşani Botoşani Haltere
124. DOROFTEI EMANUEL XII/2013 Colegiul Sportiv „Nadia Comăneci“, Oneşti Bacău Haltere
125. LEPSA IRINA LACRAMIOARA XII/2013 Liceul Particular „Octav Onicescu“, Bucureşti Bucureşti Haltere
126. DUMITRACHE MARIANA GEORGIANA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru“, Constanţa Constanţa Haltere
127. BILEGAN TEODOR VALENTIN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Arad Arad Haltere
128. CROITORU FLORIN IONUT XII/2013 Liceul Tehnologic Forestier, Bistriţa Bistriţa-Năsăud Haltere
129. PRICOPI DANA ANDREEA XII/2013 Colegiul Naţional „Nicolae Titulescu“, Braşov Braşov Handbal
130. CARJAN ROXANA DIANA XII/2013 Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea Vâlcea Handbal
131. CONSTANTINESCU MARIA CLAUDIA XII/2013 Liceul Teoretic „Mihai Viteazul“, Caracal Olt Handbal
132. STOICA ALINA XII/2013 Liceul Teoretic „Mihai Viteazul“, Caracal Olt Handbal
133. POPA LAURA PETRUTA XII/2013 Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea Vâlcea Handbal
134. CIOCA ANGELA XII/2013 Colegiul Tehnic Media, Bucureşti Bucureşti Handbal
135. ZAMFIRESCU MARIA MADALINA XII/2013 Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea Vâlcea Handbal
136. SAFTA NICOLETA FILOFTEIA XII/2013 Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea Vâlcea Handbal
137. CHIRILA MADALINA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Roman Neamţ Handbal
138. INCULET ANA MARIA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Handbal
139. SERBAN ELENA XII/2013 Colegiul Naţional „Octav Onicescu“, Bucureşti Bucureşti Handbal
0 1 2 3 4 5
140. DEDU DENISA STEFANIA XII/2013 Colegiul Naţional „Nicolae Titulescu“, Braşov Braşov Handbal
141. PERIANU GABRIELA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Brăila Brăila Handbal
142. AGAPE GIORGIANA VICTORIA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Handbal
143. ORSINSCHI ALEXANDRA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Handbal
144. CONACHI MADALINA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Handbal
145. ENACHE CRISTINA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Roman Neamţ Handbal
146. BONEA MARIA MADALINA XII/2013 Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea Vâlcea Handbal
147. BOIAN CRISTINA DIANA XII/2013 Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea Vâlcea Handbal
148. ANDRITA CRISTINA ALEXANDRA XII/2013 Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea Vâlcea Handbal
149. PRUNDARU IOANA XII/2013 Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea Vâlcea Handbal
150. CHIPERI FLORIN XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
151. NISTOR IONITA IONUT XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
152. BUDUI ALEXANDRU XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
153. MACOVEI ADRIAN TEODOR XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
154. MILITARU ROBERT XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
155. SINCELEAN VLAD XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
156. ROTARU ADRIAN XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
157. FRANGULEA SILVIU XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
158. BALAN DANIEL XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
159. MIHAILESCU ADRIAN XII/2013 Colegiul Naţional „M. Eliade“, Sighişoara Mureş Handbal
160. UNGUREANU NICOLAE XII/2013 Colegiul Tehnic „Lazăr Edeleanu“, Ploieşti Prahova Handbal
161. BURLACU GABRIEL XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Suceava Suceava Handbal
162. SOMLEA RAMON XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Cluj-Napoca Cluj Handbal
163. NEGRU NICUSOR XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Vuia“, Reşiţa Caraş-Severin Handbal
164. BOBEICA DANIEL XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Bacău Bacău Handbal
165. IANCU IONUT XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Constanţa Constanţa Handbal
0 1 2 3 4 5
166. FERARIU S. FLORIS ALEX XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Judo
167. PANAITE M. GHEORGHITA ADRIAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Judo
168. ONOFREI I. RAZVAN NICUSOR XII/2013 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul“, Ploieşti Prahova Judo
169. PANA HORIA XII/2013 Colegiul Naţional „Nichita Stănescu“, Ploieşti Prahova Judo
170. NEGUT M. MARIAN XII/2013 Liceul Tehnologic „Doamna Chiajna“, Roşu/Chiajna Ilfov Judo
171. POP M. DENIS XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Baia Mare Maramureş Judo
172. SILAGHI ANTONIA XII/2013 Colegiul Naţional „Cetate Deva“ Hunedoara Judo
173. BOB ELENA XII/2013 Colegiul Naţional „Cetate Deva“ Hunedoara Judo
174. BIRZA IOANA XII/2013 Colegiul Naţional „Cetate Deva“ Hunedoara Judo
175. MASNITA RODICA XII/2013 Colegiul Naţional „Cetate Deva“ Hunedoara Judo
176. LIOVEANU LAVINIA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Piteşti Argeş Judo
177. FLORIAN ALEXANDRA LARISA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Bihorul“, Oradea Bihor Judo
178. PODELENCZKI LORENA ALEXANDRU XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Bihorul“, Oradea Bihor Judo
179. FLORIAN ANDREEA GEANINA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, „Bihorul“, Oradea Bihor Judo
180. PANTEA IOANA MADALINA XII/2013 Colegiul Tehnic „Traian Vuia“, Oradea Bihor Judo
181. POP CRISTIAN MIRCEA XII/2013 Colegiul Tehnic „Traian Vuia“, Oradea Bihor Judo
182. GAVRILEI GHEORGHE XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Canoe
183. VIDROIU ROBERT XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Piteşti Argeş Canoe
184. CIRES SILVIU CALIN XII/2013 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu“, Snagov Ilfov Kaiac
185. DUGALIE IONUT SORIN XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Kaiac
186. MOROSAN OCTAVIAN XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Kaiac
187. SIRBU IONUT COSMIN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru“, Constanţa Constanţa Kaiac
188. SENTIANOSI ADRIAN DORIN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, CSS Baia Mare Maramureş Kaiac
189. DIN ALEXANDRU GEORGE XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Piteşti Argeş Canoe
190. GHITULESCU ION MIHAITA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Piteşti Argeş Canoe
191. PASARIUC ALINA MIHAELA XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Canoe
0 1 2 3 4 5
192. MICUTARI SANZIANA XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Kaiac
193. CAMINESCU FLORENTINA XII/2013 Colegiul Tehnic „G-ral David Praporgescu“, Turnu Măgurele Teleorman Kaiac
194. MARANCEA MIHAI XII/2013 Liceul Tehnic Dierna, Orşova Mehedinţi Canoe
195. NICA ALEXANDRU XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Kaiac
196. CIOBAN GELU MARIUS XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Kaiac
197. RAMOR VASILE ALEXANDRU XII/2013 Liceul Teoretic „Traian Lalescu“, Orşova Mehedinţi Kaiac
198. COSTIN MARIUS VIOREL XII/2013 Grupul Şcolar Agricol, Mărăcineni Argeş Kaiac
199. PURCAR BOGDAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Cluj-Napoca Cluj Karate WKC
200. TRAJ ROBERT XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Cluj-Napoca Cluj Karate WKC
201. TUNYOGI CSABA XII/2013 Colegiul Tehnic de Transporturi „Transilvania“, Cluj-Napoca Cluj Karate WKC
202. ZEZEANU ANDREEA XII/2013 Colegiul Tehnic „Anghel Saligny“, Bucureşti Bucureşti Kempo
203. PRICOB SIMONA XII/2013 Colegiul Naţional Sportiv „Cetate Deva“ Hunedoara Lupte
204. PELIANCA ANDREEA XII/2013 Colegiul Naţional Sportiv „Cetate Deva“ Hunedoara Lupte
205. GAVRILIUC LAURA XII/2013 Liceul „Dimitrie Leonida“, Petroşani Hunedoara Lupte
206. MACOVEI DENISA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Petrache Trişcu“, Craiova Dolj Lupte
207. RADU ALIN XII/2013 Liceul Tehnologic „Doamna Chiajna“, Roşu/Chiajna Ilfov Lupte
208. POPESCU ANDREI RAZVAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Câmpulung Muscel Argeş Lupte
209. BREBAN IULIAN XII/2013 Colegiul Tehnic „Laţcu Vodă“, Siret Suceava Lupte
210. DUDAU ANDREI VASILE XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Piatra-Neamţ Neamţ Lupte
211. GRAJDEAN IULIAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru“, Constanţa Constanţa Lupte
212. DAVID DOBRE XII/2013 Liceul Tehnologic Jimbolia Timiş Lupte
213. MUMJIEV MARIUS IONUT XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Petrache Trişcu“, Craiova Dolj Lupte
214. BADEA GEORGE GABRIEL XII/2013 Liceul „Anghel Saligny“, Bucureşti Bucureşti Lupte
215. CRETU FLORIN XII/2013 Liceul Tehnic Marmaţia, Sighetu Marmaţiei Maramureş Lupte
216. CRISTEA MARIAN XII/2013 Colegiul Naţional Economic „Andrei Bârseanu“, Braşov Braşov Lupte
217. GHERGHISAN NICU XII/2013 Liceul Teoretic „Ion Creangă“, Tulcea Tulcea Lupte
0 1 2 3 4 5
218. MIZGACIU RADU XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Câmpulung Muscel Argeş Lupte
219. MOLDOVAN DARIAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Satu Mare Satu Mare Lupte
220. FILIP ANDREI XII/2013 Colegiul Naţional Economic „Andrei Bârseanu“, Braşov Braşov Motocros
221. AIACOBOAE MARA ELENA XII/2013 Colegiul Naţional „Vasile Alecsandri“, Bacău Bacău Nataţie şi pentatlon modern, sărituri în apă
222. GOROGHIS LOREDAN MADALIN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare Maramureş Orientare
223. BLEJDEA ALEXANDRU MARINEL XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Petrache Trişcu“, Craiova Dolj Orientare
224. OPREA ALEXANDRU VLAD XII/2013 Colegiul Tehnic „Lazar Edeleanu“, Ploieşti Prahova Patinaj viteză
225. TATULESCU BOGDAN ALEXANDRU XII/2013 Colegiul Naţional „Nicolae Titulescu“, Braşov Braşov Patinaj viteză
226. IONESCU VLAD XII/2013 Colegiul Naţional „Dr. Ioan Meşotă,“ Braşov Braşov Patinaj artistic
227. SARA TIMEA XII/2013 Colegiul Tehnic „Batthyany Ignac“, Gheorgheni Harghita Schi fond
228. FERENCZ KATALIN XII/2013 Colegiul Tehnic „Batthyany Ignac“, Gheorgheni Harghita Schi fond
229. SALMAN DIANA MARIA XII/2013 Liceul Teoretic Zărneşti Braşov Biatlon
230. GIRBACEA TUDOR XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Braşov Braşov Biatlon
231. CRITURLEA ALEXANDRU XII/2013 Liceul Tehnologic „Malaxa“, Zărneşti Braşov Biatlon
232. GIURGI-STEFES DANIEL XII/2013 Liceul Teoretic „J. Honterus“, Braşov Braşov Biatlon
233. UNGUREANU MARIUS PETRU XII/2013 Liceul Teoretic „I. Luca“, Vatra Dornei Suceava Biatlon
234. TIMIŞ ŞCHIOPU LIVIU XII/2013 Liceul Teoretic „V. Deac“, Vatra Dornei Suceava Schi fond
235. TUDORAN CLAUDIU STEFAN XII/2013 Colegiul Naţional „N. Titulescu“, Braşov Braşov Schi alpin
236. PUIU RUXANDRA XII/2013 Colegiul Naţional „Gh. Şincai“, Baia Mare Maramureş Schi alpin
237. GAVRIL GEANINA FLORENTINA XII/2013 Colegiul Naţional „Waldorf“, Iaşi Iaşi Scrimă
238. SIRBU DRAGOS SEBASTIAN XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Scrimă
239. TEODOSIU IULIAN ROBERT XII/2013 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul“, Slobozia Ialomiţa Scrimă
240. AMZA MARIO XII/2013 Liceul Teoretic „Ioan Petruş“, Otopeni-Ilfov Ilfov Snooker
241. BARNET DANIEL EMANUEL XII/2013 Colegiul Naţional „G. Coşbuc“, Bistriţa Bistriţa-Năsăud Taekwondo WTF
0 1 2 3 4 5
242. LESAN BIANCA NICOLETA XII/2013 Colegiul Tehnic Info-El, Bistriţa Bistriţa-Năsăud Taekwondo WTF
243. ISTRATE ROXANA ANA MARIA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv „Iolanda Balaş Söter“, Buzău Buzău Tenis de masă
244. SULEA TUDOR CRISTIAN XII/2013 Colegiul Naţional „Emil Racoviţă“, Bucureşti Bucureşti Tenis
245. FIFEA CATALIN XII/2013 Colegiul Tehnic „Anghel Saligny“, Bucureşti Bucureşti Tenis
246. SZEKELY ANDRAS XII/2013 Colegiul Naţional „Emil Racoviţă“, Bucureşti Bucureşti Tenis
247. GORONGEA CAMELIA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Tir cu arcul
248. PETRILĂ MARIA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Iaşi Iaşi Tir cu arcul
249. PRICOP LUCIAN XII/2013 Liceul Tehnologic şi Economic „Virgil Madgearu“, Iaşi Iaşi Tir cu arcul
250. ARADOAIE ERONIM MARCEL XII/2013 Liceul Tehnologic „Doamna Chiajna“ Roşu/Chiajna Ilfov Box
251. ATOMEI ANCUŢA XII/2013 Liceul cu Program Sportiv, Botoşani Botoşani Box
252. IABLONCSIK MILOSLAVA DARIA XII/2013 Colegiul Naţional „Emanuil Gojdu“, Oradea Bihor Admitere Austria
253. CONSTANTINESCU DIANA XII/2013 Colegiul Naţional de Muzică „George Enescu“, Bucureşti Bucureşti Admitere Germania
254. CONSTANTINESCU MĂDĂLINA-ANDREEA XII/2013 Colegiul Naţional de Muzică „George Enescu“, Bucureşti Bucureşti Admitere Austria
255. MANOLACHE SABINA ANA MARIA XII/2013 Colegiul Naţional de Muzică „George Enescu“, Bucureşti Bucureşti Admitere Olanda
256. ZDRALEA MARIA ELISABETA XII/2013 Colegiul Naţional de Muzică „George Enescu“, Bucureşti Bucureşti Admitere Olanda
257. DEME TAMAS XII/2013 Liceul Teoretic „Nagy Mósez“, Târgu Secuiesc Covasna Admitere Ungaria


SmartCity5

COMENTARII la Ordinul 3691/2013

Momentan nu exista niciun comentariu la Ordinul 3691 din 2013
Comentarii la alte acte
ANONIM a comentat Hotărârea 47 2017
    BUPA FINANCE PLC is a group of company with funding experts and mandate to a finance and investment Company who is a premier provider of trade finance and project finance instruments as well as discountable bank instruments. Our bank instrument can be help you fund you projects in Trading, funding project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.Having years of professional, invaluable experience in the banking and finance industry, and having access to dozens of different prominent trusted and reliable providers, our Financial Services consultants will crawl through hundreds of products to find one that perfectly matches your needs. Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut =5M- 10B EUR/USD Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = 5M- 10B EUR/USD DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG / SBLC) (Appendix A) 2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD). 3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclays, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt. 4. Age: One Year, One Month 5. Leasing Price: 6% of Face Value plus 2% commission fees to brokers. 6. Delivery: Bank to Bank swift. 7. Payment: MT-103 or MT760 8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. Name :Howard Anthony Email:bupafinance9@gmail.com Skype ID:92f864467edaf0b8
ANONIM a comentat Hotărârea 2 2018
     I got my already programmed and blanked ATM card to withdraw the maximum of $10,000 daily for an unlimited withdraw I am so happy about this because i got mine last week and I have used it to get $70,000. MRS JUDE is giving out the card just to help the poor and needy though it is legal but it is something nice and he is not like other scam pretending to have the blank ATM cards.. Just send him an email On ( blankatm156@gmail.com )
ANONIM a comentat Decretul 25 1949
    Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,
ANONIM a comentat Decretul 770 1966
    Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,
ANONIM a comentat Decretul 510 2017
    Hi, i just want to share my experience with everyone. I have being hearing about this blank ATM card for a while and i never really paid any interest to it because of my doubts. Until one day i discovered a hacking guy called (OSCAR WHITE). he is really good at what he is doing. Back to the point, I inquired about The Blank ATM Card. If it works or even Exist.He told me Yes and that its a card programmed for random money withdraws without being noticed and can also be used for free online purchases of any kind. This was shocking and i still had my doubts. Then i gave it a try and asked for the card and agreed to their terms and conditions. Hoping and praying it was not a scam. One week later i received my card and tried with the closest ATM machine close to me, It worked like magic. I was able to withdraw up to $4500. This was unbelievable and the happiest day of my life. So far i have being able to withdraw up to $28000 without any stress of being caught. I don't know why i am posting this here, i just felt this might help those of us in need of financial stability. blank Atm has really change my life. If you want to contact him, Here is the email address oscarwhitehackersworld@gmail.com or whats-app +1(323)-362-2310 And I believe he will also Change your Life....
ANONIM a comentat Decretul 737 2018
    Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )
ANONIM a comentat Decretul 737 2018
    Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )
ANONIM a comentat Hotărârea 30 2018
    Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )
ANONIM a comentat Hotărârea 30 2018
    Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )
ANONIM a comentat Legea 174 2016
    We are authorized Financial consulting firm that work directly with A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,HSBC bank etc We provide BG, SBLC,and lots more for clients all over the world. We are equally ready to work with Brokers and financial consultants/consulting firms in their respective countries. Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned We offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. We are RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days We hope to establish a long term business relationship with you even after this first trial Regards WALSH SMITH, ROBERT email : info.iqfinanceplc@gmail.com skype: cpt_young1 Tel contact: +447031968934 Registered No: 04374045
Alte acte pe aceeaşi temă cu Ordin 3691/2013
Coduri postale Prefixe si Coduri postale din Romania Magazin si service calculatoare Sibiu