Anunţă-mă când se modifică Fişă act Comentarii (0) Trimite unui prieten Tipareste act

HOTARARE Nr

HOTARARE   Nr. 5 din 19 martie 2004

pentru aprobarea Tabloului executorilor judecatoresti pe anul 2004

ACT EMIS DE: UNIUNEA NATIONALA A EXECUTORILOR JUDECATORESTI

ACT PUBLICAT IN: MONITORUL OFICIAL  NR. 301 din  6 aprilie 2004


SmartCity3


    Avand in vedere prevederile art. 16 alin. (2) din Legea nr. 188/2000 privind executorii judecatoresti, cu modificarile si completarile ulterioare, cu privire la actualizarea Tabloului executorilor judecatoresti si publicarea acestuia in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I,
    in conformitate cu prevederile art. 10 alin. 1 din Regulamentul de punere in aplicare a Legii nr. 188/2000 si ale art. 19 lit. b) din Statutul Uniunii Nationale a Executorilor Judecatoresti,

    Consiliul Uniunii Nationale a Executorilor Judecatoresti adopta prezenta hotarare.

    Art. 1
    Se aproba Tabloul executorilor judecatoresti pe anul 2004 si publicarea acestuia in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I.
    Art. 2
    Serviciul secretariat, legislatie si evidenta va urmari ducerea la indeplinire a prevederilor prezentei hotarari.

                      Presedintele Uniunii Nationale
                      a Executorilor Judecatoresti,
                       Gabriel George Draganescu,
                          executor judecatoresc

            TABLOUL EXECUTORILOR JUDECATORESTI PE ANUL 2004*)

    *) Tabloul executorilor judecatoresti este reprodus in facsimil.

 ______________________________________________________________________
|Nr. |         Executor judecatoresc       |       Circumscriptia      |
|crt.|                                     |                           |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel         |
| Alba Iulia                                                           |
|______________________________________________________________________|
|  1.| Sapta Florian                       | Alba Iulia                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|  2.| Baba Teodor Nicolae                 | Alba Iulia                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|  3.| Aldea Marin Vasile                  | Aiud                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|  4.| Saratean D-tru Alexandru            | Blaj                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|  5.| Sav Augustin                        | Campeni                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|  6.| Boldas Liviu Nicolae                | Sebes                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|  7.| Carja Ispas                         | Sibiu                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|  8.| Cruduleci Horatiu                   | Sibiu                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|  9.| Marin Vasile                        | Sibiu                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 10.| Tatu Felician Liviu                 | Sibiu                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 11.| Tudor Vasile Petru                  | Medias                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 12.| Rotaru Simion                       | Medias                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 13.| Baciu Traian                        | Hunedoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 14.| Barboni Eugen                       | Deva                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 15.| Benteu Aron                         | Deva                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 16.| Vrabie Florin Constantin            | Petrosani                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 17.| Dumitrache Emilia                   | Petrosani                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 18.| Oancea Petru                        | Orastie                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 19.| Rovinar Daniel Marin                | Brad                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 20.| Nutescu C-tin Ciprian               | Saliste                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 21.| Opris Ofelia                        | Hateg                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 22.| Scutea Sorin                        | Agnita                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 23.| Ifrim Remus                         | Hunedoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 24.| Terei Simona Elisabeta              | Avrig                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Pitesti |
|______________________________________________________________________|
| 25.| Bucescu Emanoil Aron                | Pitesti                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 26.| Rada Ion                            | Pitesti                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 27.| Ioana Cristian                      | Pitesti                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 28.| Negoescu Adrian Gheorghe            | Pitesti                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 29.| Copaci Vasile Dorel                 | Pitesti                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 30.| Fieraru Eugen                       | Pitesti - suspendat       |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 31.| Mitu Mihai Ioan                     | Campulung                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 32.| Iordache Vasile                     | Curtea de Arges           |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 33.| Raduca Constantin                   | Ramnicu Valcea            |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 34.| Bunescu D-tru Teodor                | Ramnicu Valcea            |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 35.| Deaconu Mihai                       | Ramnicu Valcea            |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 36.| Gatejescu Bogdan Constantin         | Ramnicu Valcea            |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 37.| Buzatu Constantin                   | Ramnicu Valcea            |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 38.| Condoiu Florea                      | Dragasani                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 39.| Valeanu Ilie                        | Horezu                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 40.| Radu Marius                         | Brezoi                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 41.| Andrei Ionel                        | Costesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 42.| Iordache Ion                        | Topoloveni                |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 43.| Varga Ioan                          | Balcesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Bacau   |
|______________________________________________________________________|
| 44.| Grigore Nicolae                     | Bacau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 45.| Chiticeanu Florin                   | Bacau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 46.| Ciobanu Ioan                        | Bacau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 47.| Dascalita Dumitru                   | Bacau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 48.| Mititelu Iosif                      | Bacau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 49.| Kovacs Gabriel                      | Buhusi                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 50.| Popa Valentin                       | Onesti                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 51.| Bajenaru Dorin                      | Onesti                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 52.| Prisecariu Cezar Sorin              | Onesti                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 53.| Bindileu Eugen                      | Moinesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 54.| Neneci Tanase                       | Piatra-Neamt              |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 55.| Cotoi Cornel                        | Piatra-Neamt              |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 56.| Mares Ioan                          | Piatra-Neamt              |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 57.| Mocanu Pavel                        | Piatra-Neamt              |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 58.| Mereuta Ioan                        | Roman                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 59.| Postelnicu Spiridon                 | Roman                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 60.| Dron Gheorghe                       | Targu-Neamt               |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 61.| Balan Ioan                          | Bicaz                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 62.| Grigoras Ioan Nicolae               | Podu Turcului             |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Oradea  |
|______________________________________________________________________|
| 63.| Puscas Eugen Nicolae                | Oradea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 64.| Bucureanu Ioan                      | Oradea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 65.| Negrau Mihai                        | Oradea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 66.| Pasca Titu                          | Beius                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 67.| Popovici Dorin                      | Alesd                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 68.| Serfezi Florin                      | Marghita                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 69.| Danciu Ghe. Radu                    | Satu Mare                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 70.| Vasvari Aurel                       | Satu Mare                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 71.| Michis Ioan                         | Satu Mare                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 72.| Iva-Anitas Dan Marian               | Carei                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 73.| Fainita Gabriela                    | Salonta                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 74.| Beiusan Gheorghe                    | Oradea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 75.| Mihalcea Benone                     | Negresti Oas              |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 76.| Danciu Cozmin Gabriel               | Negresti Oas - suspendat  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Suceava |
|______________________________________________________________________|
| 77.| Tataru Ioan                         | Suceava                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 78.| Tugui Cezar                         | Suceava                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 79.| Mustea Marcel Mihai                 | Suceava                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 80.| Jugaru Constantin                   | Suceava                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 81.| Bordian Constantin                  | Gura Humorului            |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 82.| Miron Catalin                       | Radauti                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 83.| Miron Benoni Viorel                 | Radauti                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 84.| Starica Radu                        | Campulung Moldovenesc     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 85.|Ioneac Sevastian                     | Campulung Moldovenesc     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 86.| Hopu Vasile                         | Falticeni                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 87.| Strachinaru Dumitru                 | Botosani                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 88.| Gavriliuc Sorin                     | Botosani                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 89.| Manoila Vasile                      | Botosani                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 90.| Sfaiter Carmen                      | Botosani                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 91.| Secrieru Dinu                       | Botosani                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 92.| Popa Daniel                         | Dorohoi                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 93.| Smocot Grigore                      | Dorohoi                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 94.| Guceanu Adrian                      | Darabani                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 95.| Carlan Florin                       | Saveni                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Brasov  |
|______________________________________________________________________|
| 96.| Tereaca Cornel Toma                 | Brasov                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 97.| Dinca Stelian Emil                  | Brasov                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 98.| Koppandi Ollyver                    | Brasov                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| 99.| Dutceac Ioan                        | Brasov                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|100.| Anca Ramona Loredana                | Brasov                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|101.| Blajiu Gheorghe                     | Zarnesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|102.| Fratila Viorel Alexandru            | Fagaras                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|103.| Mathe-Peter Iosif                   | Sfantu Gheorghe           |
|____|_____________________________________|___________________________|
|104.| Concz Csaba                         | Sfantu Gheorghe           |
|____|_____________________________________|___________________________|
|105.| Kolcza Jeno Gabor                   | Sfantu Gheorghe           |
|____|_____________________________________|___________________________|
|106.| Balas Marius                        | Targu Secuiesc            |
|____|_____________________________________|___________________________|
|107.| Iordache Cristian Madalin           | Rupea                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|108.| Manoli Lucian                       | Intorsura Buzaului        |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel         |
| Bucuresti                                                            |
|______________________________________________________________________|
|109.| Draganescu Gabriel George           | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|110.| Ionescu Niculae                     | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|111.| Crafcenco Marius Gheorghe           | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|112.| Nemes Dan                           | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|113.| Stanescu Ilie                       | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|114.| Ezer Lucian                         | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|115.| Popescu Claudiu George              | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|116.| Staiculescu Dumitru                 | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|117.| Popescu Sofica                      | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|118.| Dima Mihai                          | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|119.| Iordache Radu                       | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|120.| Boambes Viorel                      | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|121.| Badea Catalin                       | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|122.| Raileanu Ionut Catalin              | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|123.| Casagranda-Stana Anton              | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|124.| Popa Vasile                         | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|125.| Vasiliu George                      | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|126.| Tanase Gheorghe                     | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|127.| Chiriloiu Filoftia                  | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|128.| Milos Cristian                      | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|129.| Gont Dorina                         | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|130.| Jalba Georgiana Nicoleta            | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|131.| Safta Doina                         | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|132.| Scaesteanu Silvia                   | Bucuresti                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|133.| Dobra Camelia Ofelia                | Buftea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|134.| Dobranici Doina Crenguta            | Buftea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|135.| Ichim Viorel                        | Buftea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|136.| Benescu Catalin Manuel              | Buftea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|137.| Nistor Vasile                       | Zimnicea                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|138.| Agiu Iulian                         | Rosiori de Vede           |
|____|_____________________________________|___________________________|
|139.| Milos Marius Emil                   | Rosiori de Vede           |
|____|_____________________________________|___________________________|
|140.| Impungeroua Nicolae                 | Videle                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|141.| Mihaita Marian                      | Alexandria                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|142.| Horvath Sorin Cornel                | Alexandria                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|143.| Nitu Ion                            | Slobozia                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|144.| Banciu Constantin                   | Slobozia                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|145.| Constantin Radu                     | Urziceni                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|146.| Milea Anghel                        | Fetesti                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|147.| Barbulescu Constantin               | Bolintin-Vale             |
|____|_____________________________________|___________________________|
|148.| Iordache Ion                        | Giurgiu                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|149.| Martin Constantin                   | Giurgiu                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|150.| Gogoase-Popescu Florinel Bebe       | Giurgiu                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|151.| Stoian Valentin                     | Calarasi                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|152.| Serban Victor                       | Calarasi                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|153.| Mihalcea Ionel                      | Calarasi                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|154.| Ene Alexandru                       | Oltenita                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|155.| Oprisan Constantin                  | Lehliu-Gara               |
|____|_____________________________________|___________________________|
|156.| Bran Cristian                       | Turnu Magurele            |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Cluj    |
|______________________________________________________________________|
|157.| Stolnean Romeo Marius               | Cluj                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|158.| Campian Mihai-Radu                  | Cluj                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|159.| Bolos Mircea                        | Cluj                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|160.| Popa Nicolae Fanfany                | Cluj                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|161.| Marian Daniel                       | Turda                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|162.| Sipos Alexandru                     | Dej                       |
|____|_____________________________________|___________________________|
|163.| Potra Iulian Adrian                 | Huedin                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|164.| Moldovan Ioan Florin                | Gherla                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|165.| Ivanov Emilian Geani                | Bistrita                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|166.| Manchevici Marin                    | Bistrita                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|167.| Andronesi Valerian Dorin            | Bistrita                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|168.| Ilovan Dumitru                      | Nasaud                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|169.| Sarbu Viorel                        | Nasaud                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|170.| Muresan Vasile Mircea               | Beclean                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|171.| Vucea Gheorghe                      | Baia Mare                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|172.| Morari Marius Iacob                 | Baia Mare                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|173.| Bud Robert Mihai                    | Baia Mare                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|174.| Simon Attila                        | Baia Mare                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|175.| Coman Gheorghe Gavril               | Sighetu Marmatiei         |
|____|_____________________________________|___________________________|
|176.| Batin Petru                         | Sighetu Marmatiei         |
|____|_____________________________________|___________________________|
|177.| Bucur Ioan                          | Viseul de Sus - suspendat |
|____|_____________________________________|___________________________|
|178.| Anitei Dorel                        | Viseul de Sus             |
|____|_____________________________________|___________________________|
|179.| Oszoczki Marton                     | Zalau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|180.| Turcas Ioan                         | Zalau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|181.| Kovacs Levente Ferenc               | Zalau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|182.| Fati Vasile                         | Simleu Silvaniei          |
|____|_____________________________________|___________________________|
|183.| Stoica Ioan Alin                    | Targu Lapus               |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel         |
| Constanta                                                            |
|______________________________________________________________________|
|184.| Deacu Vasile                        | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|185.| Gavrilescu Alin                     | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|186.| Volintiru Stefan                    | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|187.| Oana Marian                         | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|188.| Malciu Aurel                        | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|189.| Vasile Dumitru Gabriel              | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|190.| Stoica Constantin Adrian            | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|191.| Romanescu Adrian                    | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|192.| Munteanu Ionel                      | Constanta                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|193.| Dumbrava Dumitru                    | Tulcea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|194.| Vlad Irinel                         | Tulcea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|195.| Cornea Pompiliu                     | Tulcea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|196.| Casapu Catalin Octavian             | Tulcea                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|197.| Solomon Nicolae                     | Medgidia                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|198.| Pirju Marian                        | Medgidia - suspendat      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|199.| Banea Alexandru                     | Macin                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|200.| Dorache Nicolae                     | Babadag                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|201.| Grasu Gelu Iulian                   | Mangalia                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|202.| Cojocaru Bogdan Mihai               | Harsova                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Craiova |
|______________________________________________________________________|
|203.| Ivanovici Cristodor Constantin      | Craiova                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|204.| Terpovici Laurentiu Bogdan          | Craiova                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|205.| Iacob Mircea                        | Craiova                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|206.| Balaci Titi                         | Craiova                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|207.| Talpa-Neacsu Cristian Florian       | Craiova                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|208.| Balica Marius Eugen                 | Craiova                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|209.| Prodan Apostol                      | Calafat                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|210.| Crangus Florina                     | Filiasi                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|211.| Olaru Constantin                    | Targu Jiu                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|212.| Talianu Savu                        | Targu Jiu                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|213.| Tranca Nicusor                      | Targu Jiu                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|214.| Enea Marin                          | Targu Jiu                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|215.| Vonica Filimon                      | Novaci                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|216.| Matei Marian                        | Slatina                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|217.| Vlad Constantin                     | Slatina                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|218.| Pavaloiu Georgeta                   | Slatina                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|219.| Neda Ion                            | Caracal                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|220.| Rafaila Vasile                      | Caracal                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|221.| Barsasteanu Florian                 | Corabia                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|222.| Ispas George                        | Corabia                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|223.| Darloaga Florinel                   | Strehaia                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|224.| Dumitrescu Alfred Constantin        | Drobeta-Turnu Severin     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|225.| Cerbulescu Constantin               | Drobeta-Turnu Severin     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|226.| Purcaru Marcel                      | Drobeta-Turnu Severin     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|227.| Popescu Grigore Alin                | Drobeta-Turnu Severin     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|228.| Raicu Ion                           | Vanju Mare                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|229.| Marascu Ion                         | Vanju Mare                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|230.| Patrasanu Constantin                | Orsova                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|231.| Stan Monica                         | Bals                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|232.| Diaconita Constantin                | Motru                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|233.| Iovan Cornel                        | Segarcea                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|234.| Martinescu Iacob                    | Baia de Arama - suspendat |
|____|_____________________________________|___________________________|
|235.| Madescu Lionela                     | Bailesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|236.| Raduletu Valeriu                    | Targu Carbunesti -        |
|    |                                     | suspendat                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Galati  |
|______________________________________________________________________|
|237.| Colt Victor                         | Galati                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|238.| Vitelaru Dumitru                    | Galati                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|239.| Martin Tudorel                      | Galati                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|240.| Micu Constantin                     | Galati                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|241.| Munteanu Paraschiva Laura           | Galati                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|242.| Capraru Apostu                      | Tecuci                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|243.| Tiganus Viorel Mirel                | Tecuci                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|244.| Postelnicu Stefan                   | Targu Bujor               |
|____|_____________________________________|___________________________|
|245.| Pintilie Lucian Gabriel             | Braila - suspendat        |
|____|_____________________________________|___________________________|
|246.| Dragulin Eugen                      | Braila                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|247.| Turcu George                        | Braila                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|248.| Postelnicu Gabriela                 | Braila                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|249.| Motoc Petrica                       | Insuratei                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|250.| Coman Gelu                          | Focsani                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|251.| Barsan Mititelu Firel               | Focsani                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|252.| Teodorescu Ioan Cristian            | Focsani                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|253.| Bercariu Corneliu                   | Panciu                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|254.| Cotac Danut Carmen                  | Adjud                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|255.| Voican Madalina                     | Faurei                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel         |
| Targu Mures                                                          |
|______________________________________________________________________|
|256.| Puia Romulus                        | Tg. Mures                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|257.| Soos Stefan                         | Tg. Mures                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|258.| Szekely Szabolcs Barna              | Tg. Mures                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|259.| Pop Ioan                            | Tg. Mures                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|260.| Olariu Titu Traian                  | Tg. Mures                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|261.| Giunca Cristina Maria               | Tg. Mures                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|262.| Kenosy Adrian Zoltan                | Sighisoara                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|263.| Corcescu Horatiu                    | Tarnaveni                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|264.| Roga Sorin                          | Reghin                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|265.| Olteanu Radu                        | Reghin                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|266.| Sarig Attila                        | Miercurea-Ciuc            |
|____|_____________________________________|___________________________|
|267.| Szilagyi Erzsebet                   | Miercurea-Ciuc            |
|____|_____________________________________|___________________________|
|268.| Cotfas Marin Cornel                 | Toplita                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|269.| Baroti Pal                          | Gheorgheni                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|270.| Biro Mihaiu                         | Odorheiu Secuiesc         |
|____|_____________________________________|___________________________|
|271.| Huruba Eugen                        | Ludus                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Iasi    |
|______________________________________________________________________|
|272.| Zacornea Constantin                 | Iasi                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|273.| Mihaila Radu                        | Iasi                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|274.| Airinei Constantin                  | Iasi                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|275.| Andrei Cezar                        | Iasi                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|276.| Barca Gabriel                       | Iasi                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|277.| Stan Iulian Marius                  | Murgeni                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|278.| Boboc Mihai                         | Vaslui                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|279.| Angheluta Lucian                    | Raducaneni                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|280.| Corbu Vasile                        | Pascani                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|281.| Popovici Florin                     | Pascani                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|282.| Gutu Adrian                         | Husi                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Ploiesti|
|______________________________________________________________________|
|283.| Petre Cristian                      | Ploiesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|284.| Radulescu Remus                     | Ploiesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|285.| Matei Sebastian                     | Ploiesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|286.| Trifina Elena Cornelia              | Ploiesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|287.| Tanase Laura Ioana                  | Ploiesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|288.| Divoiu Maria                        | Ploiesti                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|289.| Francu Mihai                        | Campina                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|290.| Negulescu Emilian Mihail            | Valenii de Munte          |
|____|_____________________________________|___________________________|
|291.| Mihai Ducu                          | Targoviste                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|292.| Georgescu Gheorghe                  | Targoviste                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|293.| Deaconescu Adrian                   | Targoviste                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|294.| Stefan Viorel Dinu                  | Targoviste                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|295.| Stanescu Mihai                      | Targoviste                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|296.| Duica Claudiu                       | Gaesti                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|297.| Gruianu Viorel                      | Pucioasa                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|298.| Manole Victor                       | Patarlagele               |
|____|_____________________________________|___________________________|
|299.| Pavel Bebi                          | Sinaia                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|300.| Marin Florea                        | Racari                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|301.| Porojnicu Adrian                    | Buzau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|302.| Popescu Adrian Gabriel              | Buzau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|303.| Rusen Valeriu                       | Buzau                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|304.| Ailincai Alexandru                  | Rm. Sarat                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|305.| Clinciu Gheorghe                    | Rm. Sarat                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|306.| Nicolau Iulian Nicolae              | Pogoanele                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|307.| Galea Cristian Viorel               | Mizil                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
| Camera executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel         |
| Timisoara                                                            |
|______________________________________________________________________|
|308.| Dragomir Daniel                     | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|309.| Jurchescu Cristian Mihai            | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|310.| Munteanu Doru                       | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|311.| Opritescu Bujor                     | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|312.| Todoran Marius Sorin                | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|313.| Matei Sorin Romeo                   | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|314.| Milici Gheorghe                     | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|315.| Marghescu Anca Lucia                | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|316.| Soimosan Alina                      | Timisoara                 |
|____|_____________________________________|___________________________|
|317.| Vitan Stefan                        | Arad                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|318.| Popescu Virgil Paul                 | Arad                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|319.| Pasculescu Horia                    | Arad                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|320.| Galuti Alexandru                    | Ineu                      |
|____|_____________________________________|___________________________|
|321.| Oprea Dan                           | Lipova                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|322.| Rus Valentin Mihai                  | Gurahont                  |
|____|_____________________________________|___________________________|
|323.| Carciumaru Gheorghe                 | Chisinau Cris             |
|____|_____________________________________|___________________________|
|324.| Nebunu Nicolae                      | Resita                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|325.| Modalca Gheorghe                    | Resita                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|326.| Ciobanu Gheorghe                    | Resita                    |
|____|_____________________________________|___________________________|
|327.| Tabusca Vasile                      | Caransebes                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|328.| Ghidut Lucian Corneliu              | Oravita                   |
|____|_____________________________________|___________________________|
|329.| Hutiu Vasile Constantin             | Faget                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|330.| Blajovan Nucu Tiberius              | Lugoj                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|331.| Furdean Mugurel                     | Lugoj                     |
|____|_____________________________________|___________________________|
|332.| Sima Ion                            | Caransebes                |
|____|_____________________________________|___________________________|
|333.| Capotescu Ioan                      | Sannicolau Mare           |
|____|_____________________________________|___________________________|
|334.| Craciun Constantin                  | Deta                      |
|____|_____________________________________|___________________________|



SmartCity5

COMENTARII la Hotărârea 5/2004

Momentan nu exista niciun comentariu la Hotărârea 5 din 2004
Comentarii la alte acte
ANONIM a comentat Decizia 1 2020
    Căutați un împrumut de afaceri, companie sau personal? Oferim tot felul de împrumuturi la rate de dobândă de 3% pe an, trimiteți-ne prin e-mail cu detaliile dvs. la (midland.credit2@gmail.com) pentru mai multe informații.
ANONIM a comentat Hotărârea 965 2002
    BUNA ZIUA, VA ROG SA IMI TRIMITETI SI MIE ANEXELE LA HG NR. 965/2002 LA ADRESA DE E-MAIL avocat.elenagrecu@yahoo.com Multumesc anticpat!
ANONIM a comentat Hotărârea 153 2018
    articolul 4 interzice acordarea a doua sporuri cumulate anexa 1-6 si 8 ,cum ramine cu personalul care lucreaza cu aparate de electoterapie in sectiile de recuperare,medicina fizica ?la care spor se incadreaza?
ANONIM a comentat Legea 149 2018
    Cine face propunerea conform art.10,alin 2,este ambigu
ANONIM a comentat Decretul 721 2015
    Buna ziua,acest decret prezidential nu a fost pus in aplicare niciodata,cetatenii romani care traiesc si muncesc in aceasta regiune a Germaniei sunt nevoiti sa parcurga intre 300 km si 600 km pana la München unde este Consulatul General al Romaniei si sa piarda zile intregi pentru rezolvarea unor probleme care ar fi foarte usor sa le rezolve la Stuttgart daca Ministerul Afacerilor Externe si-ar face treaba. La Munchen sediul Consulatului are un spatiu foarte mic unde isi desfasoara activitatea iar cetatenii sunt nevoiti sa stea afara in strada sa astepte formandu-se cozi de peste 100 de persoane pe zi.Ultima data cand am fost la Consulat am stat 10 ore acolo iar toaleta nu functiona,cetatenii fiind obligati sa mearga la cafenele si restaurante daca aveau nevoi fiziologice.Cel mai grav lucru este faptul ca femeili cu ,copii mici nu au un loc unde sa stea cu ei,sa-i schimbe sau sa le dea mancare.S-au adus obiceiurile din Romania si aici si acest lucru este foarte grav.Personalul in schimb este destul de amabil dar lipsa spatiului si a personalului duce la aceste situatii neplacute. De aceea este urgent neesar deschiderea Consulatului la Stuttgart !!!! Prioritatile MAE se pare ca sunt altele cum ar fi mutarea Ambasadei Romaniei in Israel. Cetatenii sunt ultima lor prioritate.Probabil pana in noiembrie 2019 se va deschide totusi consulatul pentru a crea cadru legal pentru alegerile prezidentiale.In zona Baden Württemberg traiesc peste 250.000 romani si aceste voturi vor conta pentru viitorul presedinte,asa ca poate se indura cineva si de acest cetateni uitati de autoritatile din tara !!!
ANONIM a comentat Hotărârea 757 2008
    In aceasta hotarare de guvern intra si asistentii medicali care lucreaza in sectiile de radioterapie,care fac iradierea bolnavilor oncologici???
ANONIM a comentat Legea 58 1974
    in1990 mai era in vigoare intreb
ANONIM a comentat Hotărârea 559 1990
    Din păcate această hotărâre prevede incadrarea în grupe indiferent de activitatea desfășurată a celor care lucrează în industria chimică( directori, contabili, economiști) fără deosebire adică un operator chimist este încadrat în grupă la fel ca și directorul. Ținînd cont de anul ”hotărârii” în care revoluția încă se mișca prin intreprinderi este de înțeles..oarecum.
ANONIM a comentat Decizia 589 2006
    La Pucioasa DB nu a fost nici-o revolutie,si totusi orasul este plin de revolutionari,????
ANONIM a comentat Legea 406 2001
     Aceasta lege , este depasita ...nu mai santem in anii '90 cand un candidat la presedentie nu avea unde locui..in zilele noastre , alesii au chiar cate 6 case (unele aducandu-le venituri subtantiale din chirii ) asa ca se impune ca "alesii " nostri sa revada si sa aduca ceva modificari legii , un singur articol ar fi suficient..sa se faca mentiunea ca prevederile nu se aplica celor care detin deja mai mult de 2 spatii..este imoral ca unuia care are peste 2 imobile cu destinatie de locuit sa ii mai dam o vila sau palat si pe cele personale sa le inchirieze
Alte acte pe aceeaşi temă cu Hotărârea 5/2004
Coduri postale Prefixe si Coduri postale din Romania Magazin si service calculatoare Sibiu