E-mail:
Parola:
     
 Nu ai cont? Inregistreaza-te
 Ai uitat parola? Click aici
alerte legex
Coduri postale şi prefixe telefonice naţionale şi internaţionale
Legături cu alte acte
nu a fost modificat de niciun act
Cele mai căutate legi
Ultimele acte citite
Sisteme de securitate
Registrul Agricol Integrat - www.registrulagricolintegrat.ro

Anunţă-mă când se modifică Fişă act Comentarii (0) Trimite unui prieten Tipareste act

ORDIN Nr

ORDIN   Nr. 453 din 20 noiembrie 2001

privind aprobarea Listei cuprinzand detinatorii de patrimoniu genetic al animalelor in anul 2001 pentru speciile de taurine, ovine, porcine, pasari, animale de blana, viermi de matase, albine si pesti, pe rase, linii si hibrizi

ACT EMIS DE: MINISTERUL AGRICULTURII, ALIMENTATIEI SI PADURILOR

ACT PUBLICAT IN: MONITORUL OFICIAL  NR. 772 din  4 decembrie 2001


SmartCity3


    Ministrul agriculturii, alimentatiei si padurilor,
    avand in vedere prevederile art. 6 alin. (1) si (2) din Ordonanta de urgenta a Guvernului nr. 33/2000 privind finantarea de la bugetul de stat a unor masuri pentru protejarea patrimoniului genetic al animalelor;
    in temeiul prevederilor Hotararii Guvernului nr. 12/2001 privind organizarea si functionarea Ministerului Agriculturii, Alimentatiei si Padurilor, cu modificarile ulterioare,
    emite urmatorul ordin:

    Art. 1
    Se aproba Lista cuprinzand detinatorii de patrimoniu genetic al animalelor in anul 2001 pentru speciile taurine, ovine, porcine, pasari, animale de blana, viermi de matase, albine si pesti, pe rase, linii si hibrizi, prezentata in anexa care face parte integranta din prezentul ordin.
    Art. 2
    Prezentul ordin va fi publicat in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I.
    Art. 3
    La data intrarii in vigoare a prezentului ordin se abroga Ordinul ministrului agriculturii, alimentatiei si padurilor nr. 295/2001 privind aprobarea Listei cuprinzand detinatorii de patrimoniu genetic al animalelor in anul 2001 pentru speciile ovine, porcine, pasari, animale de blana, viermi de matase, albine si pesti, pe rase, linii si hibrizi, publicat in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I, nr. 443 din 7 august 2001, si Ordinul ministrului agriculturii, alimentatiei si padurilor nr. 314/2001 privind aprobarea Listei cuprinzand detinatorii de patrimoniu genetic al animalelor in anul 2001 pentru specia taurine, pe rase, publicat in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I, nr. 471 bis din 17 august 2001.

             p. Ministrul agriculturii, alimentatiei si padurilor,
                                Ovidiu Natea,
                              secretar de stat

    ANEXA 1

                                   LISTA
detinatorilor de patrimoniu genetic in anul 2001 pentru speciile: taurine, ovine, porcine, pasari, animale de blana, viermi de matase, albine si pesti, pe rase, linii si hibrizi

    Semnificatia coloanei A din tabelul de mai jos este urmatoarea:
    A - Numar de animale (cap/familie)
 ______________________________________________________________________________
|Nr. |  Detinator de   |    Judetul     |           Localitatea        |    A  |
|crt.|   patrimoniu    |                |                              |       |
|    |    genetic      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  0 |        1        |       2        |                3             |    4  |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TAURINE         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Vaci - rasa     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Baltata         |                |                              |       |
|    | Romaneasca      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | din care: -     |                |                              |       |
|    | mame de tauri   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| Oancea Ilie     | Alba           | Sebesel, str. Mica nr. 19    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| Societatea      | Arad           | Santana,                     |      1|
|    | Agricola        |                | str. Ghioceilor nr. 90       |       |
|    | Romgera Santana |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. I.A.C. S.A.| Arad           | Curtici str. Revolutiei      |      1|
|    |                 |                | nr. 33                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. UDVINIS    | Arad           | Vladimirescu,                |     31|
|    | S.A. - Ferma    |                | colonia Utvinis,             |       |
|    | Vladilact       |                | Zimandul Nou                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| S.C.P.C.B. Mures| Arad           | Arad, str. Bodrogului nr. 32 |     37|
|    | - Ferma 7 ARAD  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| Barna Vichenti  | Arad           | Arad, str. Campul Criva Bora |      1|
|    |                 |                | nr. 1                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| Bolovan Aron    | Arad           | Arad, str. Tulnic nr. 10     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| Brici Gheorghe  | Arad           | Masca nr. 254                |      2|
|    | Mihai           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| Corb Ana        | Arad           | Arad,                        |      3|
|    |                 |                | B-dul G-ral Vasile Milea     |       |
|    |                 |                | nr. 33 - 35, Ap. 37          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| Dolga Ilie      | Arad           | Arad, str. Ion Creanga nr. 42|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| Giurgiu         | Arad           | Arad, str. Milova Bl. 253    |      1|
|    | Constantin      |                | ap. 7                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| Gruia Dionisie  | Arad           | Lipova, str. Marasesti nr. 47|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| Peia Ioan       | Arad           | Paulis nr. 165               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| Ranta Livius    | Arad           | Arad, str. Aleea Albac       |      1|
|    | David           |                | nr. 1A, Bl. 3A, et. IV,      |       |
|    |                 |                | ap. 14                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  15| S.C. Com Agrotam| Bacau          | Serbesti                     |      7|
|    | S.A. Serbesti   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  16| Carlacton Onesti| Bacau          | Onesti str. 8 Martie nr. 54  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  17| Neagos Ilie     | Bistrita       | Monor, 316                   |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  18| Raboca Ioan     | Bistrita       | Bistrita,                    |      1|
|    |                 |                | str. Valea Budacului nr. 43  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  19| Seplecan Teodor | Bistrita       | Budacu Jos, 31               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  20| Sulea Viorel    | Bistrita       | Archiud nr. 356              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  21| Balan Aurel     | Botosani       | Botosani, str. I.C. Bratianu |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  22| Brehuiescu Stela| Botosani       | Botosani,                    |      3|
|    |                 |                | Calea Nationala nr. 332      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  23| Cuciureanu Petre| Botosani       | sat. Catamarasti             |      3|
|    |                 |                | com. Mihai Eminescu          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  24| Untu Costache   | Botosani       | Botosani, str. Aleea Noua    |      1|
|    |                 |                | nr. 4 Bl. G5 Ap. 14, Etaj. 3 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  25| I.C.P.C. Brasov | Brasov         | Brasov, str. Fundaturii,     |      2|
|    |                 |                | nr. 2                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  26| I.C.P.C.P.      | Brasov         | Brasov, Str. Cucului nr. 5   |      3|
|    | Brasov          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  27| Brahasescu Geta | Brasov         | Brasov, str. de Mijloc,      |      1|
|    |                 |                | nr. 84                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  28| Andras Jozsef   | Harghita       | Ciucsangeorgiu 190           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  29| Antal Csaba     | Harghita       | Danesti 733                  |      1|
|    | Istvan          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  30| Boga Csaba      | Harghita       | Sansimion 396                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  31| Bogos Istvan    | Harghita       | Bradesti, Satu Mare 11       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  32| Csaki Istvan    | Harghita       | Danesti, 734                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  33| Fejer Andras    | Harghita       | Ciucsangeorgiu 566           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  34| Fejer Stefan    | Harghita       | Ciucsangeorgiu 570           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  35| Jakab Eugen     | Harghita       | Sansimion, Cetatuia 303      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  36| Kemenes Zoltan  | Harghita       | Gheorghieni                  |      1|
|    |                 |                | str. Kossuth Lajos 137       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  37| Lajos Istvan    | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      1|
|    | Albert          |                | str. Toplita 136             |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  38| Lukacsi Ioan    | Harghita       | Simonesti, Nicoleni 22       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  39| Mihaly Gabor    | Harghita       | Ciucsangeorgiu, Armaseni 123 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  40| Nemet Arpad     | Harghita       | Feliceni, Oteni 19           |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  41| Sas Ladislau    | Harghita       | Sansimion, Cetatuia 258      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  42| Sover Mihaly    | Harghita       | Joseni 127                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  43| Szasz Gyozo     | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      1|
|    |                 |                | str. Libertatii nr. 10/38    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  44| Szenner Gabor   | Harghita       | Ditrau str. Orban Balazs,    |      1|
|    | Gyorgy          |                | 45 A                         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  45| Todor Jozsef    | Harghita       | Sansimion, Cetatuia 88       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  46| Zold Kalman     | Harghita       | Pauleni Ciuc, Delnita 108    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  47| Giurconiu Stefan| Mehedinti      | sat. Cerneti com. Simian     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  48| S.C.P.C.B. Tg.  | Mures          | Ernei 250                    |      2|
|    | Mures - F. Ernei|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  49| S.C.P.C.B. Tg.  | Mures          | Sangeorgiu de Mures          |      2|
|    | Mures - F.      |                | str. Principala 1227         |       |
|    | Singeorz de     |                |                              |       |
|    | Mures           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  50| Cadar Tiberiu   | Salaj          | Simleu-Silvaniei             |      4|
|    |                 |                | str. 1 Decembrie 1918 nr. 23 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  51| Darokzi Zoltan  | Salaj          | Jibou, str. Odorheiului      |      1|
|    |                 |                | nr. 33                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  52| Pop Vasile      | Salaj          | Jibou, str. Ronei nr. 20     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  53| Pop Vasile      | Salaj          | Inau nr. 6                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  54| S.C. Vera Ripan | Suceava        | Vatra Dornei                 |      2|
|    | S.N.C.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  55| Dragan Ioan     | Timis          | Loc. Sacosul Turcesc         |      1|
|    |                 |                | sat. Berini nr. 265          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  56| Kiss Vasile     | Timis          | Jebel nr. 504                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  57| Hapenciuc Viorel| Timis          | Covaci nr. 159               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  58| Silaghi Florian | Timis          | Jebel nr. 507A               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  59| Taranu Vasile   | Timis          | Igris nr. 202                |      4|
|    |                 |                | com. Sanpetru Mare           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    |TOTAL            |                |                              |    159|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|     in controlul oficial al productiei                                       |
|______________________________________________________________________________|
|   1| S.A. Avram Iancu| Alba           | Sebes, str. Calarasi nr. 45  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Papadia    | Alba           | Aiud,                        |      2|
|    | S.R.L.          |                | str. T. Vladimirescu nr. 50  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Sanda&Dorin| Alba           | Petresti str. D. Gherea      |      1|
|    | S.R.L. ferma 1  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| Bisboaca Ana    | Alba           | Lancram, str. Veche nr. 125  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| Bucur Mihaila   | Alba           | Lancram, str. Veche nr. 41   |      1|
|    |                 |                | Lancram                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| Crisan Roman    | Alba           | Obreja, str. Prinicipala     |      2|
|    |                 |                | nr. 32                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| Dancu Gheorghe  | Alba           | Blaj, str. Iuliu Maniu nr. 35|      1|
|    | Lucian          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| Florea Dumitru  | Alba           | Lancram, str. Principala     |      1|
|    |                 |                |  nr. 377                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| Lomanar         | Alba           | Lancram, str. Principala     |      2|
|    | Alexandru       |                | nr. 198                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| Mantarau        | Alba           | Sebes, str. Viilor nr. 73    |      2|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| Ordean Nicolae  | Alba           | Sebes, str. St. cel Mare     |      1|
|    |                 |                | nr. 103                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| Parau Gheorghe  | Alba           | Blaj, str. Morii nr. 6       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| Sechel Ioan     | Alba           | Blaj, str. I.M. Klein nr. 51 |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| Stricatu        | Alba           | Sebes, str. Abatorului nr. 1 |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  15| Suhastru Ioan   | Alba           | Sebes, str. St. cel Mare     |      1|
|    |                 |                | nr. 122                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  16| S.C. Utvinis    | Arad           | Vladimirescu,                |     78|
|    | S.A. F.         |                | Str. Progresului Nr. 1       |       |
|    | Vladilact       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  17| Societatea      | Arad           | Santana, Str. Ghioceilor     |     38|
|    | Agricola        |                | Nr. 90                       |       |
|    | Romgera Santana |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  18| S.C. I.A.C. S.A.| Arad           | Curtici, Str. Revolutiei     |     19|
|    |                 |                | Nr. 33                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  19| S.C.P.C.B. Mures| Arad           | Arad, Calea Bodrogului Nr. 32|    128|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  20| Astilean Teodor | Arad           | Vladimirescu,                |      1|
|    |                 |                | Str. I.L. Caragiale Nr. 12   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  21| Avram Alexandru | Arad           | Arad, Str. Moldovei Nr. 25   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  22| Axinte Gheorghe | Arad           | Olari, Nr. 283               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  23| Barna Vichenti  | Arad           | Arad, Str. Campul Criva Bora,|      2|
|    |                 |                | Nr. 1                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  24| Beltechi Florian| Arad           | Arad, Str. Batistei Nr. 7    |      1|
|    | Viorel          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  25| Bolovan Aron    | Arad           | Arad, Str. Tulnic Nr. 10     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  26| Brata Ioan      | Arad           | Arad, Str. Campia Turzii     |      1|
|    |                 |                | Nr. 44                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  27| Bugariu Teodor  | Arad           | Arad, Str. Stanjenel Nr. 24  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  28| Cilb Florica    | Arad           | Masca, Nr. 168               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  29| Chirla Petru    | Arad           | Arad, Str. Grivitei Nr. 153  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  30| Chis Ioan       | Arad           | Arad, Str. Negruzzi Nr. 49   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  31| Corb Ana        | Arad           | Arad,                        |      8|
|    |                 |                | B-dul G-ral Vasile Milea     |       |
|    |                 |                | Nr. 33 - 35                  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  32| Costea Ana      | Arad           | Santana, Str. Bujorului      |      1|
|    |                 |                | Nr. 23                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  33| Kovacs Carol    | Arad           | Arad, Str. Turdei Nr. 26     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  34| Crisan Ilena    | Arad           | Arad, Str. Scanteia Nr. 102  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  35| Crisan Vladimir | Arad           | Lipova, Str. Fagetului Nr. 22|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  36| Curta Aurel     | Arad           | Arad, Str. Stefan Zarie      |      1|
|    |                 |                | Nr. 33                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  37| Dan Maria       | Arad           | Arad, Str. Frumoasa Nr. 36   |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  38| Daniliuc        | Arad           | Paulis, str. T. Vladimirescu |      1|
|    | Viorica         |                | Nr. 234/A                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  39| David Angela    | Arad           | Masca, Nr. 180               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  40| Diac Valeria    | Arad           | Vladimirescu,                |      1|
|    |                 |                | Str. I. Slavici Nr. 6        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  41| Dinut Ioana     | Arad           | Arad, Str. I.C. Bratianu     |      1|
|    |                 |                | Nr. 20                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  42| Dolga Ioan      | Arad           | Arad, Str. Ion Creanga Nr. 42|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  43| Dori Tiberiu    | Arad           | Arad, Str. Turdei Nr. 23     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  44| Faur Tatiana    | Arad           | Capruta, Nr. 203             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  45| Fica Ivanca     | Arad           | Arad, Str. Dunarii Nr. 11    |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  46| Gaz Penitenciar | Arad           | Arad, Str. Eftimie Murgu     |      3|
|    |                 |                | Nr. 57                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  47| Giurgiu         | Arad           | Arad,                        |      1|
|    | Constantin      |                | Str. Milova, Bloc 253 Ap. 7  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  48| Hanciuta Ioan   | Arad           | Arad, Str. Ion Creanga Nr. 38|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  49| Ivan Dumitru    | Arad           | Masca, Nr. 290               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  50| Izdrea Gheorghe | Arad           | Lipova str. Soimus, Nr. 75   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  51| Jejeran Ioan    | Arad           | Vladimirescu,                |      1|
|    | Valentin        |                | Str. Ion Voda Nr. 8          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  52| Jurju Aurel     | Arad           | Santana, Str. 30 Decembrie   |      1|
|    |                 |                | Nr. 4                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  53| Kenderesi Emeric| Arad           | Chisineu Cris,               |      2|
|    |                 |                | Crizantemelor Nr. 8          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  54| Kerestesi       | Arad           | Arad, Str. Ana Ipatescu      |      6|
|    | Andreiu         |                | Nr. 29                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  55| Kocsis Francisc | Arad           | Vladimirescu,                |      1|
|    |                 |                | Str. Libertatii Nr. 42       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  56| Covaci Moisa    | Arad           | Arad, Str. Sezatorii Nr. 36  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  57| Lazar Ionel     | Arad           | Arad,                        |      9|
|    |                 |                | Str. Epis. R. Ciorogariu     |       |
|    |                 |                | Nr. 81                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  58| Lazar Iosif     | Arad           | Arad, Str. Spicului Nr. 17   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  59| Lazar Loghin    | Arad           | Arad, Str. Spicului Nr. 17   |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  60| Lazar Petru     | Arad           | Arad, Str. Colonistilor      |      1|
|    |                 |                | Nr. 71                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  61| Lechin Lidia    | Arad           | Semlac, Nr. 336              |     16|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  62| Lovitz Iosif    | Arad           | Vladimirescu, str. O. Goga   |      1|
|    |                 |                | Nr. 15                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  63| Marsieu Iustin  | Arad           | Arad, Str. Renasterii Nr. 2  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  64| Martin Gheorghe | Arad           | Lipova, str. Garii nr. 355   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  65| Mihuta Savu     | Arad           | Arad, Str. Abrud Nr. 9       |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  66| Morar Ioan      | Arad           | Cladova, Nr. 92B             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  67| Mostior Dumitru | Arad           | Cladova, Nr. 189             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  68| Nagy Gyuris     | Arad           | Arad, Str. Privighetorii     |      1|
|    | Pavel           |                | Nr. 73                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  69| Neag Gheorghe   | Arad           | Masca, Nr. 25                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  70| Nicola Andrei   | Arad           | Masca, Nr. 230               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  71| Nicola Nicolae  | Arad           | Masca, Nr. 341               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  72| Nicolici Florica| Arad           | Lipova, Str. Avram Iancu     |      1|
|    |                 |                | Nr. 36                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  73| Niga Maria      | Arad           | Alunis, Nr. 77               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  74| Petre Ioan      | Arad           | Masca, Nr. 80                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  75| Pocsi Emeric    | Arad           | Arad, Str. Ciresoaiei Nr. 4  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  76| Pop Dumitru     | Arad           | Cladova, Nr. 151             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  77| Ranta Livius    | Arad           | Arad, Str. Aleea Albac       |      3|
|    |                 |                | Nr. 1/A, Bl. 3A, et. IV,     |       |
|    | David           |                | Ap. 14                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  78| Rasinar Ioan    | Arad           | Pancota,                     |      1|
|    |                 |                | Str. Kogalniceanu Nr. 2/A    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  79| Rechitan Pavel  | Arad           | Barzava, sat. Monorositia    |      1|
|    |                 |                | Nr. 56                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  80| Roxin Florian   | Arad           | Arad, P-ta Roaita Bl. R,     |      1|
|    |                 |                | sc. A, ap. 3                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  81| Szakacs Iosif   | Arad           | Arad, Str. Ion Creanga Nr. 51|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  82| Stana Ioan      | Arad           | Arad, Str. Tocilescu Nr. 26  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  83| Suhansky Stefan | Arad           | Nadlac, Str. 1 Mai Nr. 61    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  84| Torac Eufrosina | Arad           | Barzava, Monorositia Nr. 7   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  85| Tutuianu        | Arad           | Seitin, Str. Lunga Nr. 69    |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  86| Virciu Petru    | Arad           | Masca, Nr. 346               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  87| Zaczko Alexandru| Arad           | Olari, Nr. 255               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  88| Zamfirescu      | Arges          | Com. Cateasca, Sat Coseri    |      3|
|    | Olivian         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  89| S.C. Com        | Bacau          | Serbesti                     |     56|
|    | Agrotam S.A.    |                |                              |       |
|    | Serbesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  90| Ianceu Teodor   | Bihor          | Burzuc, nr. 536              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  91| Negrut Ioan     | Bihor          | Burzuc, nr. 228              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  92| Pascalau Traian | Bihor          | Burzuc, nr. 29               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  93| Praja Gheorghe  | Bihor          | Burzuc, nr. 85               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  94| Rus Florian     | Bihor          | Burzuc, nr. 109              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  95| Societatea      | Bihor          | Santandrei, str. Noua        |      1|
|    | Agricola SAN-PAL|                | nr. 521/F                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  96| Scorte Florian  | Bihor          | Burzuc, nr. 584              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  97| Scorte Ioan     | Bihor          | Burzuc, nr. 327              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  98| U.M. Pompieri   | Bistrita N     | Bistrita Str. Sigmirului     |      1|
|    |                 |                | Nr. 16                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  99| Andreica Maxim  | Bistrita N     | Corvinesti Nr. 69            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 100| Apafaian Teodor | Bistrita N     | Archiud Nr. 340 a            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 101| Arcalean Gavril | Bistrita N     | Pintic Nr. 208               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 102| Ardelean Ioan   | Bistrita N     | Archiud Nr. 366              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 103| Babutan Gavril  | Bistrita N     | Posmus Nr. 159               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 104| Balint Karoly   | Bistrita N     | Tigau Nr. 33                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 105| Bart Alexandru  | Bistrita N     | Archiud Nr. 340 b            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 106| Bodor Ioan      | Bistrita N     | Archiud Nr. 95               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 107| Baghi Vasile    | Bistrita N     | Lechinta Nr. 425             |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 108| Bozbici Maria   | Bistrita N     | Lusca Nr. 39                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 109| Brasovean Ioan  | Bistrita N     | Teaca Nr. 690 a              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 110| Bratan Ioan     | Bistrita N     | Pintic Nr. 137               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 111| Budai Atila     | Bistrita N     | Reteag Nr. 785               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 112| Budulicean      | Bistrita N     | Archiud Nr. 422              |      1|
|    | Simion          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 113| Budulicean      | Bistrita N     | Archiud Nr. 73               |      1|
|    | Simion          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 114| Buhai Leon      | Bistrita N     | Bistrita Str.                |      1|
|    |                 |                | Drumul Dumitrei Vechi Nr. 35 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 115| Buhai Mihai     | Bistrita N     | Bistrita,                    |      2|
|    |                 |                | Str. Drumul Tarpiului Nr. 25 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 116| Buta Alexandru  | Bistrita N     | Budus Nr. 179                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 117| Catana Dumitru  | Bistrita N     | Bistrita Str. Lempes Nr. 13  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 118| Catinean Aurel  | Bistrita N     | Teaca Nr. 105                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 119| Ciosan Aurel    | Bistrita N     | Teaca Nr. 620                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 120| Cioarec Nicolae | Bistrita N     | Teaca Nr. 44                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 121| Konradi Ioan    | Bistrita N     | Beclean, Str. Toamnei Nr. 7  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 122| Costin Aurel    | Bistrita N     | Teaca Nr. 487                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 123| Cristea Dumitru | Bistrita N     | Bistrita                     |      1|
|    |                 |                | Str. Drumul Tarpiului Nr. 22 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 124| Czegoi Laurentiu| Bistrita N     | Sarata Nr. 217               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 125| Danciu Gavrila  | Bistrita N     | Bistrita,                    |      1|
|    |                 |                | str. Valea Ghinzii Nr. 7     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 126| Danci Iacob     | Bistrita N     | Bistrita Str. Subcetate      |      1|
|    |                 |                | Nr. 27                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 127| Deac Ioan       | Bistrita N     | Corvinesti Nr. 144           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 128| Deac Viorel     | Bistrita N     | Corvinesti Nr. 223           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 129| Demian Romut Ion| Bistrita N     | Cosbuc, Nr. 361              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 130| Dohotar Pavel   | Bistrita N     | Bistrita                     |      1|
|    |                 |                | Str. Mihai Viteazu Nr. 67    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 131| Drevici Gavrila | Bistrita N     | Viisoara, Nr. 69             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 132| Dumbravan Toader| Bistrita N     | Bistrita Str.                |      1|
|    |                 |                | Drumul Dumitrei Vechi Nr. 8 A|       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 133| Echim Ilie      | Bistrita N     | Monor Nr. 424                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 134| Echim Ioan      | Bistrita N     | Bistrita                     |      2|
|    |                 |                | Str. Drumul Tarpiului Nr. 21a|       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 135| Echim Simion    | Bistrita N     | Monor Nr. 420                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 136| Fagarasan Pavel | Bistrita N     | Bistrita, Valea Castailor    |      1|
|    |                 |                | Nr. 10                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 137| Ferma Caprioara | Bistrita N     | Bistrita Str. Ioan Vidu,     |      5|
|    | - Ciuta Gheorghe|                | Nr. 10                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 138| Fiscutean Ioan  | Bistrita N     | Archiud Nr. 193              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 139| Galatean        | Bistrita N     | Viile Tecii Nr. 64           |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 140| Galea Cristian  | Bistrita N     | Lechinta Nr. 297             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 141| Gordon Trifan   | Bistrita N     | Posmus Nr. 131               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 142| Gyorke Andrei   | Bistrita N     | Archiud Nr. 57               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 143| Haja Dumitru    | Bistrita N     | Monor Nr. 103                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 144| Hordoan Aurel   | Bistrita N     | Liviu Rebreanu, Nr. 12A      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 145| Leahu Radu      | Bistrita N     | Lechinta                     |      1|
|    |                 |                | Str. Principala Nr. 548      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 146| Leuca Mihaila   | Bistrita N     | Pintic Nr. 157               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 147| Lupsai Leonida  | Bistrita N     | Domnesti Nr. 37              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 148| Malovi Marioara | Bistrita N     | Monor Nr. 194 A              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 149| Mihalca Dumitru | Bistrita N     | Bistrita                     |      3|
|    |                 |                | Str. Valea Ghinzii Nr. 74    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 150| Moldovan Nicolae| Bistrita N     | Viisoara Nr. 39              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 151| Morari Ioan     | Bistrita N     | Budus Nr. 87                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 152| Motintan        | Bistrita N     | Lechinta Str. Garii Nr. 415  |      1|
|    | Augustin        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 153| Muresan Grigore | Bistrita N     | Archiud Nr. 2                |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 154| Muthi Nicolae   | Bistrita N     | Gersa Nr. 152                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 155| Muti Pavel      | Bistrita N     | Rebra Nr. 415                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 156| Nacu Valer      | Bistrita N     | Archiud Nr. 369              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 157| Neagos Ilie     | Bistrita N     | Monor Nr. 316                |      7|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 158| Neagos Ioan     | Bistrita N     | Ioan Monor Nr. 98            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 159| Nechita Vasile  | Bistrita N     | Corvinesti Nr. 207           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 160| Oltean Ilie     | Bistrita N     | Monor Nr. 381                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 161| Oltenas Grigore | Bistrita N     | Posmus Nr. 164               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 162| Onu Stefan      | Bistrita N     | Salva Nr. 670                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 163| Pantea Alexandru| Bistrita N     | Pintic Nr. 219               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 164| Pintea Ilie     | Bistrita N     | Monor Nr. 85/A               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 165| Peica Liviu     | Bistrita N     | Orheiu Bistritei Nr. 14      |      1|
|    | Orheiu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 166| Pop Gavrila     | Bistrita N     | Nimigea De Jos Nr. 432       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 167| Pop Teodor      | Bistrita N     | Sigmir Nr. 125               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 168| Pui Lucian      | Bistrita N     | Pintic Nr. 108               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 169| Pui Grigore     | Bistrita N     | Posmus Nr. 133               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 170| Purcel Vasile   | Bistrita N     | Sigmir Nr. 95                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 171| Puscas Ioan     | Bistrita N     | Bistrita, Str. Romana Nr. 17 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 172| Raboca Ioan     | Bistrita N     | Bistrita                     |      1|
|    |                 |                | Str. Valea Budacului Nr. 43  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 173| Recean Traian   | Bistrita N     | Archiud Nr. 75               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 174| Rus Pavel       | Bistrita N     | Sarata Nr. 250               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 175| Sabau Simion    | Bistrita N     | Archiud Nr. 364              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 176| Singeorzan Iacob| Bistrita N     | Bistrita                     |      1|
|    |                 |                | Str. Ion Pop Retegan Nr. 20  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 177| Seplecan Teodor | Bistrita N     | Budacu De Jos Nr. 32         |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 178| Salak Francisc  | Bistrita N     | Reteag Nr. 307               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 179| Somesan Maria   | Bistrita N     | Archiud Nr. 365              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 180| Stingaciu       | Bistrita N     | Teaca Nr. 524                |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 181| Stoica Valer    | Bistrita N     | Bistrita                     |      1|
|    |                 |                | Str. Valea Budacului Nr. 18  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 182| Sulea Viorel    | Bistrita N     | Archiud Nr. 356              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 183| Szekely Carol   | Bistrita N     | Nuseni Nr. 279               |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 184| Tabara Onisor   | Bistrita N     | Liviu Rebreanu Nr. 5         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 185| Tirca Georgica  | Bistrita N     | Bistrita                     |      3|
|    |                 |                | Str. Drumul Tarpiului Nr. 29 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 186| Tigorean Ioan   | Bistrita N     | Archiud Nr. 311              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 187| Todericiu Rodica| Bistrita N     | Bistrita, Str. Constantin    |      1|
|    |                 |                | Roman Vivu Nr. 26 Ap. 8      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 188| Todor George    | Bistrita N     | Cosbuc Nr. 331               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 189| Tofan Petru     | Bistrita N     | Bistrita                     |      2|
|    |                 |                | Str. Mihai Viteazu Nr. 93    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 190| Tomoroga Tiberiu| Bistrita N     | Tureac 60                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 191| Trifan Vasile   | Bistrita N     | Budus Nr. 69                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 192| Uilean Gheorghe | Bistrita N     | Posmus Nr. 134               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 193| Ulicean Ioachim | Bistrita N     | Archiud Nr. 340d             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 194| Vararean Ioan   | Bistrita N     | Santioana Nr. 132            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 195| Ver Alexandru   | Bistrita N     | Viile Tecii Nr. 176          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 196| Vlad Vasile     | Bistrita N     | Sarata Nr. 270               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 197| Zegrean Nicolae | Bistrita N     | Viile Tecii Nr. 194          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 198| Balan Aurel     | Botosani       | Str. I.C. Bratianu,          |      1|
|    |                 |                | F.N., Botosani               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 199| Balaniscu Aurel | Botosani       | Loc. Hiliseu, Com. Hiliseu   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 200| Ceica Ilie      | Botosani       | Str. 1 Decembrie Nr. 439,    |      1|
|    |                 |                | Oras Darabani                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 201| Cemusca Gh.     | Botosani       | Loc. Corlateni,              |      1|
|    | Petru           |                | Com. Corlateni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 202| Crupa C. Dumitru| Botosani       | Loc. Corlateni,              |      1|
|    |                 |                | Com. Corlateni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 203| Dodu Ion        | Botosani       | Loturi Enescu, Loc. Dorohoi  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 204| Foca Constantin | Botosani       | Loc. Corlateni,              |      1|
|    |                 |                | Com. Corlateni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 205| Gavril I. Vasile| Botosani       | Loc. Corlateni,              |      1|
|    |                 |                | Com. Corlateni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 206| Guceanu Teodor  | Botosani       | Str. D. Brandza Nr. 43,      |      1|
|    |                 |                | Oras Darabani                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 207| Hodan Mihai     | Botosani       | Dealu Mare, Loc. Dorohoi     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 208| Honceru Ioan    | Botosani       | Loc. Ionaseni,               |      1|
|    |                 |                | Com. Virful Cimpului         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 209| Istrate Domnica | Botosani       | Loc. Corlateni,              |      1|
|    |                 |                | Com. Corlateni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 210| Lefter I.       | Botosani       | Loc. Mlenauti, Com. Hudesti  |      2|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 211| Marocico Viorel | Botosani       | Loc. Trusesti, Com. Trusesti |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 212| Minciuna Mihai  | Botosani       | Loc. Vatra, Com. Hudesti     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 213| Stincesu Ilie   | Botosani       | Str. Tulbureni, Nr. 33,      |      1|
|    |                 |                | Botosani                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 214| Tuca A. Eugen   | Botosani       | Loc. Corlateni,              |      1|
|    |                 |                | Com. Corlateni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 215| Vitelaru V.     | Botosani       | Loc. Corlateni,              |      1|
|    | Vasile          |                | Com. Corlateni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 216| Zaharia P. Ion  | Brasov         | Loc. Corlateni,              |      1|
|    |                 |                | Com. Corlateni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 217| Soc. Agricola   | Brasov         | Cristian, str. Lunga, nr. 38 |      1|
|    | AGRO-ZOO-ROM    |                |                              |       |
|    | Cristian        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 218| I.C.P.C.P.      | Brasov         | Brasov, Str. Cucului Nr. 5   |     49|
|    | Brasov          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 219| I.C.P.C. Brasov | Brasov         | Str. Fundaturii Nr. 2        |    136|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 220| Aldulea Nicolae | Brasov         | Str. Gorunului Nr. 1         |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 221| Balazs Tamas    | Brasov         | Sacele, Str. De Mijloc Nr. 21|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 222| Boita Nicolae   | Brasov         | Sacele, Str. 7 Izvoare Nr. 23|      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 223| Borcea Petru    | Brasov         | Brasov, Str. Fanionului      |      2|
|    |                 |                | Nr. 12                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 224| Brahasescu Geta | Brasov         | Brasov, Str. De Mijloc Nr. 84|      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 225| Constantin      | Brasov         | Feldioara, Str. Octavian Goga|      2|
|    | Gheorghe        |                | Nr. 162                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 226| Dima Bela       | Brasov         | Brasov, Str. Gladiolelor     |      4|
|    |                 |                | Nr. 5                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 227| Garbacea Ioachim| Brasov         | Rasnov, Str. I.L. Caragiale  |      2|
|    | Florian         |                | Nr. 176                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 228| Keresztes Maria | Brasov         | Brasov, Str. Baciului Nr. 17 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 229| Kocsis Andrei   | Brasov         | Sacele, Str. G. Moroianu     |      2|
|    |                 |                | Nr. 134                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 230| Mircioiu        | Brasov         | Brasov, Str. Gheorghe Cotun  |      2|
|    | Gheorghe        |                | Nr. 10                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 231| Seciu Maria     | Brasov         | Feldioara, Str. Octavian Goga|      2|
|    |                 |                | Nr. 171                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 232| Spaur Gheorghe  | Brasov         | Codlea, Str. Negoiului Nr. 1 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 233| Stoian Sorin    | Brasov         | Sacele, Str. Canalului       |      4|
|    |                 |                | Nr. 140                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 234| Taus Nicolae    | Brasov         | Feldioara, Str. Octavian Goga|      2|
|    |                 |                | Nr. 109                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 235| Torok Alexandru | Brasov         | Sacele, Str. Viitorului      |      4|
|    |                 |                | Bl. 34                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 236| Albu Alexandru  | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 237| Albu Ilie       | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 238| Bihoi Ion       | Caras Severin  | Lapusnicul Mare              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 239| Boca Viorel     | Caras Severin  | Racajdia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 240| Borozan Danila  | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 241| Borozan Ion     | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 242| Borozan Pavel   | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 243| Bulza Alimpe    | Caras Severin  | Lapusnicul Mare              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 244| Bumbu Gheorghe  | Caras Severin  | Racajdia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 245| Canea Petru     | Caras Severin  | Parvova                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 246| Capatina Ion    | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 247| Capatina Vasile | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 248| Ciortuz Matei   | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 249| Circiobat Mihai | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 250| Ciuta Ilie      | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 251| Ciuta Ion       | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 252| Derlean Floarea | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 253| Dragila Dumitru | Caras Severin  | Prilipet                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 254| Dugalia Nicolae | Caras Severin  | Valea Timisului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 255| Enuica Gheorghe | Caras Severin  | Racajdia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 256| Goje Anuta      | Caras Severin  | Racajdia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 257| Golamba Nicolae | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 258| Derlean Golamba | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|    | Petru           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 259| Gruber Iosif    | Caras Severin  | Slatina Timis                |      1| |____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 260| Gruiescu Silviu | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 261| Imbrescu Simion | Caras Severin  | Lapusnicul Mare              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 262| Imbri Nicolae   | Caras Severin  | Prilipet                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 263| Izvarcian       | Caras Severin  | Valea Timisului              |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 264| Izvercean Lazar | Caras Severin  | Valea Timisului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 265| Lighezan Petru  | Caras Severin  | Vermes                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 266| Mihailescu Iosif| Caras Severin  | Lapusnicul Mare              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 267| Nedelcu Onisim  | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|    | Titus Dionesie  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 268| Nicolicea Sabin | Caras Severin  | Parvova                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 269| Ofta Vichentie  | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|    | Aurel           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 270| Olariu Ioan     | Caras Severin  | Lapusnicul Mare              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 271| Pirtea Iancu    | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 272| Pirtea Ilie     | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 273| Puia Maria      | Caras Severin  | Bania                        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 274| Puia Nicolae    | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 275| Schinteie Titus | Caras Severin  | Lapusnicul Mare              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 276| Seracin Petru   | Caras Severin  | Valea Timisului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 277| Susara Mihai    | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 278| Suvet Aurica    | Caras Severin  | Prilipet                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 279| Suvet Nicolae   | Caras Severin  | Prilipet                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 280| Teaca Petru     | Caras Severin  | Vermes                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 281| Tincu Ion       | Caras Severin  | Bania                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 282| Toma Ion        | Caras Severin  | Vermes                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 283| Tunea Danila    | Caras Severin  | Parvova                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 284| Tunea Zaharia   | Caras Severin  | Parvova                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 285| Vrabete Maria   | Caras Severin  | Prilipet                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 286| Zaberca Vasile  | Caras Severin  | Prilipet                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 287| Agricola Gherla | Cluj           | Gherla, 1 Decembrie 1918, 4  |      1|
|    | F. Iclod        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 288| Agrocom M.      | Cluj           | Turda, 22 Decembrie 15       |      2|
|    | Viteazu, F.     |                |                              |       |
|    | Bogota          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 289| S.C. ADA S.R.L. | Cluj           | C. Turzii, Baii 7            |     58|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 290| S.C.            | Cluj           | Cluj-Napoca, B-dul Muncii 47 |      1|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | S.A. F. Cluj    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 291| S.C. AGROLIV    | Cluj           | Turda, Calea Victoriei 134   |      6|
|    | Serv Com S.R.L. |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 292| S.C. Crisan     | Cluj           | Gherla, Apei 13              |     29|
|    | S.N.C.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 293| S.C. Famides    | Cluj           | Huedin, Horea 101 A          |      1|
|    | S.R.L.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 294| S.C. Flaviani   | Cluj           | C. Turzii, Gh. Baritiu 22    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 295| S.C. Lador et   | Cluj           | Gherla, Dejului 38           |      9|
|    | CO S.R.L.       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 296| S.C. PADIRA     | Cluj           | Cluj-Napoca, Tarnavelor 7    |     25|
|    | INVEST S.R.L.   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 297| Botis Grigore   | Cluj           | Gherla, Clujului 3           |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 298| Albert Francisc | Cluj           | Loc. Viisoara 175            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 299| Anca Petru      | Cluj           | Loc. Caseiu 34               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 300| Aschilean Teodor| Cluj           | Loc. Apahida,                |      1|
|    |                 |                | str. Republicii, nr. 9       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 301| Balogh Francisc | Cluj           | Loc. Viisoara 179            |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 302| Baraian Ioan    | Cluj           | Loc. Silivas 77              |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 303| Benko Francisc  | Cluj           | Loc. Baita 13                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 304| Biro Alexandru  | Cluj           | Loc. Viisoara 80             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 305| Bodocan         | Cluj           | Iclod 514                    |      1|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 306| Bogdan Gavril   | Cluj           | Loc. Manastiurel 64          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 307| Bojan Ilie      | Cluj           | Loc. Floresti, Avram Iancu 77|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 308| Bolboaca Emil   | Cluj           | Loc. Floresti, Cetatii 25    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 309| Boldor Gheorghe | Cluj           | Loc. Coplean 57              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 310| Borla Traian    | Cluj           | C. Turzii, Livezii, 12       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 311| Borony Nicolae  | Cluj           | Loc. Salisca 29              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 312| Borzasi Iuliana | Cluj           | Loc. Salisca 8               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 313| Botezan Valer   | Cluj           | C. Turzii, 1 Decembrie 1918, |      1|
|    |                 |                | 226                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 314| Buiga Ilie      | Cluj           | Loc. Hasdate 23              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 315| Bujor Augustin  | Cluj           | Caseiu, sat. Coplean 77      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 316| Bujor Maria     | Cluj           | Loc. Coplean 117             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 317| Bujor Nicolae   | Cluj           | Loc. Coplean 26              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 318| Bus Vasile      | Cluj           | C. Turzii, Livezii, 12       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 319| Buturca Ioan    | Cluj           | C. Turzii, Luncii 9          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 320| Buturca Ioan    | Cluj           | C. Turzii, Abatorului 5      |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 321| Cantor Iosif    | Cluj           | C. Turzii, Closca 29         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 322| Chetan Ioan     | Cluj           | Loc. Viisoara 950            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 323| Chirai Alexandru| Cluj           | Loc. Viisoara 936            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 324| Chira Ioan      | Cluj           | Gherla - Hasdate 10          |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 325| Cismas V        | Cluj           | Loc. Floresti, Avram Iancu 78|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 326| Coprean Vasile  | Cluj           | C. Turzii, Mioritei 12       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 327| Coroian Iulian  | Cluj           | Iclod 246                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 328| Corojan Emil    | Cluj           | Loc. Floresti,               |      8|
|    |                 |                | Avram Iancu 343              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 329| Covalcic Vasile | Cluj           | Loc. Cuzdrioara,             |      1|
|    |                 |                | Ion Creanga 5                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 330| Cristea Liviu   | Cluj           | Campia Turzii,               |      2|
|    |                 |                | Laminoristilor, 96           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 331| Csalai Iosif    | Cluj           | Campia Turzii, Salcamului 15 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 332| Csalai Iosif    | Cluj           | C. Turzii, Iancu Jianu 1     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 333| Csernaczki Carol| Cluj           | Loc. Viisoara 552            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 334| Dan Dorin       | Cluj           | Turda, Campiei 87            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 335| Filip Ioan      | Cluj           | Gherla, Luncii 8             |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 336| Fluieras Ioan   | Cluj           | Loc. Floresti,               |      1|
|    |                 |                | Avram Iancu 103              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 337| Fluieras Ioan   | Cluj           | Loc. Floresti,               |      1|
|    |                 |                | Avram Iancu 214              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 338| Galea Simion    | Cluj           | Loc. Viisoara 994            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 339| Gavrea Nicolae  | Cluj           | Loc. Manastiurel 19          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 340| Ghemes Ioan     | Cluj           | C. Turzii, Memorandumului 21 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 341| Goron Teodor    | Cluj           | Loc. Hasdate 36              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 342| Hozai Ioan      | Cluj           | Loc. Caseiu 290              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 343| Hoza Mircea     | Cluj           | Loc. Hasdate 57              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 344| Ilies Dorel     | Cluj           | Loc. Cuzdrioara,             |      2|
|    |                 |                | Ion Creanga 43               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 345| Irimies Maria   | Cluj           | Loc. Floresti, Cetatii 16 A  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 346| Irimies Miluta  | Cluj           | Loc. Floresti,               |      3|
|    |                 |                | Avram Iancu 383              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 347| Maglas Nicolae  | Cluj           | C. Turzii, 1 Decembrie 1918, |      3|
|    |                 |                | 189                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 348| Man Viorel      | Cluj           | Loc. Hasdate 12              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 349| Medveschi Vasile| Cluj           | Cuzdrioara,                  |      1|
|    |                 |                | sat. Manastiurel 48          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 350| Metea Victor    | Cluj           | Loc. Coplean 21              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 351| Mezei Petru     | Cluj           | Loc. Cuzdrioara,             |      1|
|    |                 |                | M. Eminescu 71               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 352| Mezei Simion    | Cluj           | Loc. Cuzdrioara,             |      1|
|    |                 |                | Ion Creanga 58               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 353| Miclea Maria    | Cluj           | Loc. Baita 161               |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 354| Mocan Mihai     | Cluj           | Loc. Viisoara 943            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 355| Moldovan Valer  | Cluj           | Campia Turzii,               |      2|
|    |                 |                | 1 Decembrie 1918, 154        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 356| Muresan Gavril  | Cluj           | Loc. Manastiurel 40          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 357| Nagy Lorincz    | Cluj           | Loc. Floresti,               |      2|
|    |                 |                | Avram Iancu 180              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 358| Nagy Vasile     | Cluj           | Loc. Silivas 71              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 359| Oltean Ioan     | Cluj           | Loc. Floresti,               |      1|
|    |                 |                | Avram Iancu 241              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 360| Oltean Vasile   | Cluj           | Loc. Silivas 60              |      4|
|    | Valer           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 361| Oltean Titus    | Cluj           | Loc. Silivas 90              |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 362| Onaca Vasile    | Cluj           | C. Turzii, N. Titulescu 14   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 363| Oroian Ioan     | Cluj           | Loc. Viisoara 876            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 364| Orza Gavril     | Cluj           | Loc. Hasdate 3               |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 365| Orza Iosif      | Cluj           | Loc. Silivas 89              |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 366| Pacurar Rozalia | Cluj           | Loc. Silivas 1               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 367| Pamfilie        | Cluj           | Turda, Ciresului 37          |      4|
|    | Anisoara        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 368| Peca Nicusor    | Cluj           | Loc. Floresti,               |      1|
|    |                 |                | Avram Iancu 55 A             |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 369| Peter Alexandru | Cluj           | Loc. Cuzdrioara, Viilor 2    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 370| Pop Gavril      | Cluj           | C. Turzii, N. Titulescu 30   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 371| Pop Ioachim     | Cluj           | Loc. Floresti, Cuza Voda 22  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 372| Pop Iosif       | Cluj           | Gherla, Hasdati 26           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 373| Pop Liviu       | Cluj           | Loc. Hasdate 68              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 374| Porutiu Laurean | Cluj           | C. Turzii, O. Goga 21        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 375| Pura Ioan       | Cluj           | Loc. Caseiu 88               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 376| Rus Dorel       | Cluj           | C. Turzii, 1 Decembrie 1918, |      2|
|    |                 |                | 88                           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 377| Rus Nicolae     | Cluj           | Loc. Cuzdrioara, M. Eminescu |      2|
|    |                 |                | 189                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 378| Rusu Ioan       | Cluj           | Loc. Floresti, Avram Iancu   |      1|
|    |                 |                | 341                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 379| Rusu Liviu      | Cluj           | C. Turzii, T. Vladimirescu 55|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 380| Rusu Petru      | Cluj           | Loc. Floresti, Avram Iancu   |      1|
|    |                 |                | 303                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 381| Salcudean C-tin | Cluj           | C. Turzii, 1 Decembrie 1918, |      1|
|    |                 |                | 201                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 382| Salcudean Victor| Cluj           | C. Turzii, 1 Decembrie 1918, |      1|
|    |                 |                | 218                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 383| Sebeni Corel    | Cluj           | Loc. Viisoara 1065           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 384| Stefan Ioan     | Cluj           | Loc. Floresti, Avram Iancu 66|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 385| Tasnadi Gheorghe| Cluj           | Loc. Viisoara 432            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 386| Tecar Grigore   | Cluj           | Loc. Silivas 29              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 387| Topan Ioan      | Cluj           | Loc. Floresti, Avram Iancu   |      1|
|    |                 |                | 131                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 388| Trantor Teodor  | Cluj           | C. Turzii, Traian 72         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 389| Urda Gavril     | Cluj           | Loc. Viisoara 983            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 390| Urda Gavrila    | Cluj           | C. Turzii, Ion Ratiu 120     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 391| Urian Gavril    | Cluj           | Loc. Cuzdrioara, G. Cosbuc 2 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 392| Vadan Nicolae   | Cluj           | Iclod 55                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 393| Vaida Ioan      | Cluj           | Loc. Viisoara 1229           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 394| Vecony Gheorghe | Cluj           | Loc. Salisca 15              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 395| Veres Nicolae   | Cluj           | Iclod 252                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 396| Antal Tibor     | Covasna        | Covasna                      |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 397| Bakk Istvan     | Covasna        | Catalina                     |      8|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 398| Ballo Gabor     | Covasna        | Aita Mare                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 399| Bandi Ferencz   | Covasna        | Ilieni                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 400| Bartos Sandor   | Covasna        | Sinzieni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 401| Bedo Gabor      | Covasna        | Brates                       |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 402| Benedek Janos   | Covasna        | Pachia                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 403| Benedek Janos   | Covasna        | Ilieni                       |      2|
|    | "LAM"           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 404| Benedek Pal S.  | Covasna        | Capeni                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 405| Berec Samuel    | Covasna        | Belin                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 406| Berszan Mihaly  | Covasna        | Aita Medie                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 407| Chihaia Liviu   | Covasna        | Belin                        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 408| David Benedek   | Covasna        | Bodos                        |      1|
|    | Mihaly          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 409| Farkas Jozsef   | Covasna        | Belin                        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 410| Ferencz Imre    | Covasna        | Belin                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 411| Ferencz Zoltan  | Covasna        | Belin                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 412| Foldes Andras   | Covasna        | Sintionlunca                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 413| Gazda Jozsef S. | Covasna        | Brates                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 414| Gocsmany Irma   | Covasna        | Sincrai                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 415| Jozsa Ede       | Covasna        | Bodos                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 416| Jozsa Tibor     | Covasna        | Telechia                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 417| Kerestely Csaba | Covasna        | Brates                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 418| Kicsid Gergely  | Covasna        | Imeni                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 419| Kisgyorgy Laszlo| Covasna        | Aita Mare                    |      5|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 420| Kisgyorgy       | Covasna        | Belin                        |      3|
|    | Tamas J.        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 421| Kovacs Tibor    | Covasna        | Telechia                     |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 422| Lepedus Ferencz | Covasna        | Sfintu Gheorghe              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 423| Lorincz Sandor  | Covasna        | Aita Mare                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 424| Manea Nicolae   | Covasna        | Covasna                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 425| Mark Andras     | Covasna        | Brates                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 426| Marton Laszlo   | Covasna        | Dalnic                       |      9|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 427| Munteanu C-tin  | Covasna        | Covasna                      |     36|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 428| Nagy Jozsef     | Covasna        | Belin                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 429| Nagy Karoly J.  | Covasna        | Batanii Mari                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 430| Pal Imre        | Covasna        | Belin                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 431| Pall Attila     | Covasna        | Belin                        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 432| Peto Lajos      | Covasna        | Tirgu Secuiesc               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 433| Rapo Csaba      | Covasna        | Ozun                         |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 434| Rozsa Gyula     | Covasna        | Doboseni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 435| Szabo Erno      | Covasna        | Bita                         |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 436| Szalad Albert   | Covasna        | Aita Medie                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 437| Szavuly Janos   | Covasna        | Lisnau                       |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 438| Szentpali Sandor| Covasna        | Belin                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 439| Szilvasi Laios  | Covasna        | Aninoasa                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 440| Szocs Aron      | Covasna        | Belin                        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 441| Tanko Imre      | Covasna        | Aita Mare                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 442| Timaru Nicolae  | Covasna        | Intorsura Buzaului           |     10|
|    | Sorin           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 443| Varga Albert    | Covasna        | Baraolt                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 444| Vasvari Laszlo  | Covasna        | Chichis                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 445| Zsombori Ferencz| Covasna        | Belin                        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 446| S.C. Erbasu S.A.| Dambovita      | Bucuresti, str. N.G. Caramfil|     18|
|    |                 |                | nr. 72                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 447| Abos David      | Harghita       | Danesti, 118                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 448| Abraham Aron    | Harghita       | Danesti, 332                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 449| Abraham Adalbert| Harghita       | Tusnad, Tusnad-Nou, 562      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 450| Albert Iosif    | Harghita       | Gheorgheni, str. Belchiei    |      1|
|    |                 |                | nr. 63                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 451| Albert Vilhelm  | Harghita       | Danesti, 448                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 452| Ambrus Francisc | Harghita       | Sansimion, 513               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 453| Andras Anton    | Harghita       | Plaiesii De Jos, 66          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 454| Andras Emeric   | Harghita       | Sansimion, 462               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 455| Andras Iosif    | Harghita       | Tusnad-Vrabia, nr. 8         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 456| Andras Ludovic  | Harghita       | Plaiesii De Jos, Plaiesii De |      1|
|    |                 |                | Sus, 29                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 457| Andras Alexandru| Harghita       | Sansimion, 393               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 458| Angi Andrei     | Harghita       | Gheorgheni, str. 1 Mai nr. 18|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 459| Antal Adalbert  | Harghita       | Danesti-Madarasi, nr. 349    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 460| Antal Andras    | Harghita       | Danesti-Madarasi, nr. 443    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 461| Antal Andrei    | Harghita       | Carta, 311                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 462| Antal Biro      | Harghita       | Danesti, Madaras, 84         |      2|
|    | Emeric          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 463| Antal Bela      | Harghita       | Tusnad, 153                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 464| Antal Csaba     | Harghita       | Danesti, 733                 |      1|
|    | Istvan          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 465| Antal Dionisiu  | Harghita       | Ciumani, 1327                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 466| Antal Ferencz   | Harghita       | Tusnad, 89/A                 |      1| |____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 467| Antal Gyula     | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Kecskes nr. 15          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 468| Antal Vidor     | Harghita       | Carta, Ineu, 569             |      2|
|    | Grigore         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 469| Balazs Iosif    | Harghita       | Danesti, 335                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 470| Balazs Carol    | Harghita       | Plaiesii De Jos, Plaiesii De |      1|
|    |                 |                | Sus, 130                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 471| Balazs Ludovic  | Harghita       | Plaiesii De Jos, 201         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 472| Balazsy Ludovic | Harghita       | Plaiesii De Jos, Imper, 289  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 473| Balazsi Terezia | Harghita       | Plaiesii De Jos, Imper, 290  |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 474| Balint Alexandru| Harghita       | Suseni, Valea Stramba, 464   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 475| Balint Gaspar   | Harghita       | Dealu, 116                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 476| Balint Ventel   | Harghita       | Sanmartin, Lazaresti, 186    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 477| Balog Imre      | Harghita       | Sancraieni, 113              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 478| Balogh Laszlo   | Harghita       | Sansimion, 103               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 479| Ban Alexiu      | Harghita       | Simonesti, 156               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 480| Bandi Carol     | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Filias nr. 44           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 481| Banyasz Martin  | Harghita       | Suseni, 38                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 482| Baroti Ludovic  | Harghita       | Gheorghieni, str. Stadionului|      2|
|    |                 |                | nr. 3                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 483| Barta Iosif     | Harghita       | Sansimion, Cetatuia, 2       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 484| Barta Ludovic   | Harghita       | Plaiesii De Jos, Casinu Nou, |      1|
|    |                 |                | 71                           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 485| Bartalis Ianos  | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      3|
|    |                 |                | str. Ion Caianu nr. 76       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 486| Bartalis Karoly | Harghita       | Ciumani, 973                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 487| Becze Iosif     | Harghita       | Plaiesii De Jos, Plaiesii De |      2|
|    |                 |                | Sus, 242                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 488| Becze Istvan    | Harghita       | Plaiesii De Jos, Plaiesii De |      1|
|    |                 |                | Sus, 24                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 489| Becze Iosif     | Harghita       | Plaiesii De Jos, Iacobeni,   |      1|
|    |                 |                | 191                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 490| Becze Lajos     | Harghita       | Plaiesii De Jos, 74          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 491| Bege Francisc   | Harghita       | Gheorgheni, str. Bucinului   |      1|
|    |                 |                | nr. 61                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 492| Beke Ludovic    | Harghita       | Sansimion, 101               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 493| Benedek         | Harghita       | Gheorghieni, str. Izvorului, |      1|
|    | Alexandru       |                | nr. 17                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 494| Benedek Alexe   | Harghita       | Tusnad, Tusnad-Nou, 432      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 495| Benedek Jeno    | Harghita       | Tusnad, Tusnad-Nou, 507      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 496| Bejan Ioan      | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      1|
|    |                 |                | str. Pictor Nagy Imre, 120   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 497| Biczo Imre      | Harghita       | Tusnad, Tusnad-Nou, 445      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 498| Biro Andrei     | Harghita       | Danesti, Madaras, 279        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 499| Biro Gabor      | Harghita       | Feliceni, 87                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 500| Biro Carol      | Harghita       | Danesti, Madaras, 131        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 501| Biro Vilmos     | Harghita       | Carta, Tomesti, 734          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 502| Biro Zoltan     | Harghita       | Sancraieni, 666              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 503| Blenesi Arpad   | Harghita       | Gheorgheni, str. Gorunului   |      1|
|    |                 |                | nr. 102                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 504| Bocskor Arpad   | Harghita       | Sanmartin, 275               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 505| Bocskor Kalman  | Harghita       | Sanmartin, 97/A              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 506| Bocskor Francisc| Harghita       | Sanmartin, Cozmeni, 162      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 507| Boer Aron       | Harghita       | Danesti, 38                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 508| Boga Csaba      | Harghita       | Sansimion, 396               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 509| Boga Francisc   | Harghita       | Sansimion, 20                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 510| Boga Lajos      | Harghita       | Sansimion, 383               |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 511| Bokor Bela      | Harghita       | Mugeni, Porumbenii Mici, 166 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 512| Bokor Dionisie  | Harghita       | Mugeni, Porumbenii Mici, 15  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 513| Boros Dionisie  | Harghita       | Zetea, 765                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 514| Bors Benedek    | Harghita       | Sancraieni, Santimbru, 104   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 515| Bors Blaziu     | Harghita       | Sansimion, Cetatuia, 172     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 516| Bors Mihaly     | Harghita       | Tusnad, Vrabia, 14           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 517| Borsos Laszlo   | Harghita       | Ciumani, 232                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 518| Both Ioan       | Harghita       | Danesti, 299                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 519| Both Jozsef     | Harghita       | Danesti, Madaras, 230        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 520| Bukfejes Gavril | Harghita       | Suseni, Valea Stramba, 25    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 521| Buzogany Kalman | Harghita       | Secuieni, 169                |      1|
|    | Attila          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 522| Buzogany Mihail | Harghita       | Avramesti, 9                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 523| Czirjak Aron    | Harghita       | Suseni, Chilieni, 27         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 524| Csata Arpad     | Harghita       | Ciumani, 1432                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 525| Csata Istvan    | Harghita       | Ciumani, 887                 |      1|
|    | Tibor           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 526| Csato Imre      | Harghita       | Sansimion, 702               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 527| Csato Istvan    | Harghita       | Sansimion, 160               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 528| Csedo Jeno      | Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 359      |      1|
|    | Vilmos          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 529| Cseke Dionisie  | Harghita       | Sansimion, 63                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 530| Csergo Bela     | Harghita       | Lazarea, 754                 |      1|
|    | Alajos          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 531| Csiki Istvan    | Harghita       | Bradesti, 227                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 532| Csiki Jozsef    | Harghita       | Gheorgheni, str. Moara 1/7   |      1|
|    | Balint          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 533| Csiki Alexandru | Harghita       | Odorheiu Secuiesc, str. Gabor|      1|
|    |                 |                | Aron nr. 24                  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 534| Csiszer Jozsef  | Harghita       | Pauleni Ciuc, 23/A           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 535| Csiszer Ladislau| Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      1|
|    |                 |                | str. Ion Caianu nr. 86       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 536| Csutak Janos    | Harghita       | Plaiesii De Jos, Iacobeni,   |      1|
|    |                 |                | 102                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 537| Czirjak Sandor  | Harghita       | Ciumani, 578                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 538| Darvas Anton    | Harghita       | Sansimion, Cetatuia, 148     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 539| Darvas Imre     | Harghita       | Tusnad, Tusnad Nou, 612      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 540| Deak Iosif      | Harghita       | Secuieni, Bodogaia, 211      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 541| Demeter Andrei  | Harghita       | Tusnad, 206                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 542| Demeter Arcadiu | Harghita       | Avramesti, Cechesti, 146     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 543| Dimeny Alexandru| Harghita       | Martinis, Sanpaul, 191       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 544| Dimeny Alexandru| Harghita       | Martinis, Sanpaul, 191       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 545| Doczy Andras    | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      1|
|    |                 |                | str. Republicii nr. 71       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 546| Dudui Stefan    | Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 108      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 547| Egyed Vilhelm   | Harghita       | Suseni, 688                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 548| Erdely Alexandru| Harghita       | Ciucsangeorgiu, Bancu, 317   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 549| Eros Antoniu    | Harghita       | Frumoasa, Barzava, 25        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 550| Fazakas Elek    | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Libertatii nr. 46       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 551| Fazakas Ferenc  | Harghita       | Ciucsangeorgiu, 607          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 552| Fejer Andras    | Harghita       | Ciucsangeorgiu, 566          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 553| Fejer Antal     | Harghita       | Ciucsangeorgiu, 566/B        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 554| Fekete Karoly   | Harghita       | Avramesti, 166               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 555| Ferencz Tiberiu | Harghita       | Tusnad, 45                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 556| Societatea      | Harghita       | Joseni, 127/A                |      3|
|    | Agricola Fibra  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 557| Firtos Denes    | Harghita       | Cristuru Secuiesc, str. Budai|      1|
|    |                 |                | Nagy Antal nr. 39            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 558| Firtos Ladislau | Harghita       | Avramesti, Goagiu, 48        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 559| Fodor Iosif     | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Harghitei nr. 47        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 560| Fodor Birtalan  | Harghita       | Cristuru Secuiesc, str. Budai|      1|
|    | Janos           |                | Nagy Antal nr. 29            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 561| Fodor Laszlo    | Harghita       | Secuieni, 27                 |      1|
|    | Lina            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 562| Forika Mihail   | Harghita       | Suseni, Valea Stramba, 84    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 563| Fulop Sigismund | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Cechesti nr. 10         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 564| Fulop Stefan    | Harghita       | Danesti, 342                 |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 565| Gabor Francisc  | Harghita       | Mugeni, Porumbenii Mici, 2   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 566| Gabor Geza      | Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Ciba    |      1|
|    |                 |                | nr. 21                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 567| Gabos Vilmos    | Harghita       | Lueta, 734                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 568| Gagyi Janos     | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Filias nr. 132          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 569| Gal Istvan      | Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Hollok  |      2|
|    |                 |                | nr. 43                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 570| Gego Agoston    | Harghita       | Carta, Ineu, 541             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 571| Gered Endre     | Harghita       | Sansimion, 32                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 572| Gergely Iosif   | Harghita       | Tusnad, Vrabia, 72           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 573| Gergely Istvan  | Harghita       | Sansimion, 397               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 574| Deak Eszter     | Harghita       | Dealu, Ulcani, 137           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 575| Gidro Emilia    | Harghita       | Carta, Ineu, 161             |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 576| Gode Gabi       | Harghita       | Sansimion, 84                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 577| Gyorfi Dionosie | Harghita       | Cristuru Secuiesc, str. Bem  |      1|
|    |                 |                | nr. 33                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 578| Gyorgy Andrei   | Harghita       | Gheorghieni, str. Capelei, 85|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 579| Gyorgy Anton    | Harghita       | Ciucsangeorgiu, Bancu, 173   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 580| Gyorgy Beniam   | Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 365      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 581| Gyorgy Denes    | Harghita       | Lueta, 307                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 582| Gyorgy Emeric   | Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 380      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 583| Gyujto Anton    | Harghita       | Sancraieni, Misentea, 83     |      1|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 584| Hadnagy Zoltan  | Harghita       | Odorheiu Secuiesc,           |      1|
|    | Andrei          |                | str. Beclean, 43             |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 585| Hollo Ignac     | Harghita       | Sansimion, 91                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 586| Hompoth Peter   | Harghita       | Lazarea, 1180                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 587| Horvath Arpad   | Harghita       | Danesti, Madaras, 248        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 588| Horvath Martin  | Harghita       | Danesti, Madaras, 15         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 589| Horvath Zoltan  | Harghita       | Cristuru Secuiesc, str. Budai|      2|
|    |                 |                | Nagy Antal, 123              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 590| Ilyes Iosif     | Harghita       | Plaiesii De Jos, Casinu Nou, |      1|
|    |                 |                | 365                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 591| Imecs Alexandru | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Filias nr. 183          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 592| Gere Imets      | Harghita       | Tusnad, 4                    |      1|
|    | Sandor          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 593| Imre Lajos      | Harghita       | Sancraieni, Santimbru, 523   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 594| Istvan Iuliu    | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      2|
|    |                 |                | str. Arsenalului nr. 9       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 595| Istvan Iuliu    | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      1|
|    |                 |                | str. Arsenalului nr. 9       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 596| Jakab Arpad     | Harghita       | Zetea, 374                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 597| Janosy Adalbert | Harghita       | Sansimion, 208               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 598| Janosi Antal    | Harghita       | Plaiesii De Jos, Iacobeni,   |      1|
|    |                 |                | 332                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 599| Joo Alexandru   | Harghita       | Odorheiu Secuiesc, str. Kriza|      1|
|    |                 |                | Janos, 13                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 600| Kalapacs Jozsef | Harghita       | Odorheiu Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Rozei, 48/D             |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 601| Kanyadi Gyorgy  | Harghita       | Secuieni, Bodogaia, 200      |      1|
|    | Attila          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 602| Karacsony Andrei| Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Harghita|      1|
|    |                 |                | nr. 131                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 603| Kedves Stefan   | Harghita       | Sandominic, 270              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 604| Kelemen         | Harghita       | Mugeni, Porumbenii Mici, 61  |      1|
|    | Dezideriu       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 605| Kelemen Paul    | Harghita       | Lueta, 473                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 606| Kelemen Stefan  | Harghita       | Plaiesii De Jos, Imper, 40   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 607| Kencse Emeric   | Harghita       | Odorheiu Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Dumbravei, 4/2          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 608| Kencse Iosif    | Harghita       | Sancraieni, Santimbru, 98    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 609| Kerekes Victor  | Harghita       | Miercurea Ciuc, Toplita, 134 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 610| Keresztes Csaba | Harghita       | Miercurea Ciuc, Petofi Sandor|      1|
|    |                 |                | nr. 41                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 611| Kibedi Peter    | Harghita       | Simonesti, Medisoru Mare, 77 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 612| Kollo Miklos    | Harghita       | Ciumani, 347                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 613| Kopacz Ludovic  | Harghita       | Pauleni Ciuc, 161            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 614| Korodi Arpad    | Harghita       | Tusnad, Tusnad Nou, 533      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 615| Korodi Gabor    | Harghita       | Tusnad, 194                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 616| Kosa Petru      | Harghita       | Danesti, Madaras, 467        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 617| Kovacs Dezideriu| Harghita       | Mugeni, Matiseni, 72         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 618| Kovacs Emeric   | Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Octavian|      1|
|    |                 |                | Goga nr. 14/12               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 619| Kovacs Miklos   | Harghita       | Feliceni, Forteni, 98        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 620| Kozma Andrei    | Harghita       | Suseni, 623                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 621| Kulcsar Gheza   | Harghita       | Lazarea, 724                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 622| Kuti Zoltan     | Harghita       | Cristuru Secuiesc, str. Ady  |      1|
|    |                 |                | Endre, 7                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 623| Lado Albert     | Harghita       | Vlahita, str. Podisului, 17  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 624| Lado Andras     | Harghita       | Lueta, 1027/A                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 625| Lajos Jozsef    | Harghita       | Feliceni, 145                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 626| Lajos Francisc  | Harghita       | Feliceni, Forteni, 47        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 627| Lakatos Andras  | Harghita       | Sinsimion, 572               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 628| Lakatos Ladislau| Harghita       | Sansimion, 283               |      1|
|    | Mihai           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 629| Laszlo Attila   | Harghita       | Felicieni, Hoghia, 100       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 630| Lorincz Arpad   | Harghita       | Odorheiul Secuiesc,          |      1|
|    |                 |                | str. Rozei, nr. 48           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 631| Lorincz Jozsef  | Harghita       | Sancraieni, Sintimbru, 225   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 632| Lukacs Ioan     | Harghita       | Gheorgheni, str. Capelei,    |      1|
|    |                 |                | nr. 74                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 633| Madaras Toma    | Harghita       | Gheorgheni, str. Selyem,     |      1|
|    |                 |                | nr. 94/A                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 634| Madaras Vilhelm | Harghita       | Gheorgheni, str. Gorunului,  |      1|
|    |                 |                | nr. 6                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 635| Marton Petru    | Harghita       | Sansimion, Cetatuia, nr. 67  |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 636| Marton Vilhelm  | Harghita       | Sandominic, 1727             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 637| Mate Iosif      | Harghita       | Ciumani                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 638| Mathe Nedelka   | Harghita       | Tusnad, Tusnad Nou, 436      |      2|
|    | Stefan          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 639| Mate Zoltan     | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Kecskes, nr. 29         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 640| Matefi Dominic  | Harghita       | Avramesti, 49                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 641| Matyas Barta    | Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 63       |      1|
|    | Zoltan          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 642| Mihaly Arpad    | Harghita       | Frumoasa, 37                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 643| Mihaly Gabor    | Harghita       | Ciucsangeorgiu, Armaseni, 123|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 644| Mihaly Iosif    | Harghita       | Plaiesii De Jos, Iacobeni, 1 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 645| Mihaly Ludovic  | Harghita       | Plaiesii De Jos, Plaiesii De |      1|
|    |                 |                | Sus, 91                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 646| Miklos Arpad    | Harghita       | Frumoasa, 87                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 647| Miklosi Ilka    | Harghita       | Mugeni, Porumbenii Mici, 177 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 648| Miklosy Ladislau| Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 407      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 649| Mircse Alexandru| Harghita       | Simonesti, 211               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 650| Molnar Lajos    | Harghita       | Ciumani, 1433                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 651| Mozes Vilhelm   | Harghita       | Carta, 155                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 652| Nagy Alexandru  | Harghita       | Plaiesii De Jos, Casinu Nou, |      3|
|    |                 |                | 152                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 653| Nagy Andrei     | Harghita       | Sanmartin, 229               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 654| Nagy Arpad      | Harghita       | Avramesti, Cechesti, 8       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 655| Nagy Ferenc     | Harghita       | Secuieni, 201                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 656| Nagy Francisc   | Harghita       | Gheorgheni, str. Kossuth     |      1|
|    |                 |                | Lajos, 98                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 657| Nagy Imre       | Harghita       | Sinmartin, 193               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 658| Nagy Neculae    | Harghita       | Sincraieni, Sintimbru, 593   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 659| Nagy Petru      | Harghita       | Suseni, 170                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 660| Nagy Zoltan     | Harghita       | Sancraieni, Misentea, 63     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 661| Pal Anton       | Harghita       | Suseni, 31                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 662| Palfi Lajos     | Harghita       | Feliceni, Forteni, 120       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 663| Palfi Levente   | Harghita       | Feliceni, Hoghia, 47         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 664| Pal Anton       | Harghita       | Sansimion, Cetatuia, 75      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 665| Pal Valentin    | Harghita       | Sancraieni, Misentea, 114    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 667| Pall Gheorghe   | Harghita       | Remetea, 308                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 668| Pallfy Andor    | Harghita       | Cristuru Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Timafalvi, 15           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 623| Papp Alexandru  | Harghita       | Bradesti, Satu Mare, 79      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 669| Peter Dionisie  | Harghita       | Simonesti, 188               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 670| Peter Domokos   | Harghita       l Miercurea Ciuc, str. Koves, 1|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 671| Peter Ferenc    | Harghita       | Sansimion, 45                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 672| Peter Stefan    | Harghita       | Gheorgheni, str. Selyem,     |      1|
|    |                 |                | nr. 88                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 673| Posztuly Andrei | Harghita       | Plaiesii de Jos, Casinu Nou, |      2|
|    |                 |                | 212                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 674| Raduly Gavril   | Harghita       | Siculeni, 223                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 675| Ruszuly Beniamin| Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Nagy    |      1|
|    | Carol           |                | Imre, 211                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 676| Ruszuly Emeric  | Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Nagy    |      1|
|    |                 |                | Imre, nr. 46                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 677| Sala Baltazar   | Harghita       | Mugeni, Lutita, 43           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 678| Salamon Imre    | Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Lazar   |      1|
|    |                 |                | nr. 1                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 679| Salamon Ladislau| Harghita       | Sinmartin, Ciucani, 209      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 680| Salamon Nicolae | Harghita       | Pauleni Ciuc, 66             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 681| Sandor Adalbert | Harghita       | Carta, Tomesti, 557          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 682| Sandor Ioan     | Harghita       | Zetea, 1216                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 683| Sandor Lajos    | Harghita       | Plaiesii De Jos, Iacobeni,   |      1|
|    |                 |                | 133                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 684| Sandor Tibor    | Harghita       | Feliceni, Forteni, 102       |      1|
|    | Albert          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 685| Sandor Zoltan   | Harghita       | Ciucsangeorgiu, Bancu, 243   |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 686| Sandui Stefan   | Harghita       | Zetea, 1009                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 687| Santa Anton     | Harghita       | Plaiesii de Jos, 137         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 688| Sas Ladislau    | Harghita       | Sansimion, Cetatuia, 258     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 689| Sebok Martin    | Harghita       | Zetea, 42                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 690| Sillo Ana       | Harghita       | Sancraieni, Misentea, 216    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 691| Sillo Matias    | Harghita       | Sancraieni, Misentea, 233    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 692| Simon Alexandru | Harghita       | Suseni, 764                  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 693| Simon Gyorgy    | Harghita       | Plaiesii De Jos, Imper, 263  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 694| Suket Jeno      | Harghita       | Danesti, 1/A                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 695| Szabo Atila     | Harghita       | Carta, 22                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 696| Szabo Bela      | Harghita       | Carta, 319                   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 697| Szabo Gabor     | Harghita       | Zetea, 300                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 698| Szabo Stefan    | Harghita       | Carta, Tomesti, 654          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 699| Szabo Karoly    | Harghita       | Carta, 139                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 700| Szabo Terezia   | Harghita       | Zetea, 1317                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 701| Szakacs Andrei  | Harghita       | Plaiesii De Jos, Imper, 176  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 702| Szasz Csaba     | Harghita       | Ciucsingeorgiu, Bancu, 285   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 703| Szasz Ferenc    | Harghita       | Odorheiu Secuiesc,           |      2|
|    |                 |                | str. Rakoczi nr. 121         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 704| Szasz Gyozo     | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      1|
|    |                 |                | str. Libertatii, nr. 10/38   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 705| Szekely Denes   | Harghita       | Martinis, Petreni, 48        |      1|
|    | Zsolt           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 706| Szenner Gabor   | Harghita       | Ditrau, str. Orban Balazs,   |      1|
|    | Gyorgy          |                | nr. 45/A                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 707| Szennyes Arpad  | Harghita       | Tusnad, Vrabia, 65           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 708| Szenyes Gabor   | Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Harghita|      1|
|    |                 |                | nr. 7/B/8                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 709| Szep Ioan       | Harghita       | Sansimion, 238               |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 710| Szocs Endre     | Harghita       | Avramesti, 99                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 711| Szocs Ignacz    | Harghita       | Frumoasa, Barzava, 241       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 712| Szocs Ludovic   | Harghita       | Atid, Criseni, 150           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 713| Szocs Ludovic   | Harghita       | Plaiesii de Jos, 207         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 714| Szocs Nicolae   | Harghita       | Mugeni, Porumbenii Mari, 129 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 715| Szoke Jozsef    | Harghita       | Sansimion, 61                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 716| Sztojka Iosif   | Harghita       | Plaiesii De Jos, Plaiesii de |      1|
|    |                 |                | Sus, 3                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 717| Tamas Janos     | Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 238      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 718| Tanczos Attila  | Harghita       | Cristuru-Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Kossuth Lajos,          |       |
|    |                 |                | nr. B4/II/12                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 719| Tanko Andreiu   | Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 38       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 720| Todor Jozsef    | Harghita       | Sansimion, Cetatuia, 88      |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 721| Tompos Lajos    | Harghita       | Sinsimion, 192               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 722| Tompos Maria    | Harghita       | Sanmartin, Ciucani, 161      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 723| Torok Abraham   | Harghita       | Sinmartin, Lazaresti, 26     |      1|
|    | Janos           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 724| Torok Samuila   | Harghita       | Mugeni, Porumbenii Mici, 45/A|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 725| Toth Alexandru  | Harghita       | Tusnad, 209                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 726| Urszuly Arpad   | Harghita       | Tusnad, Tusnadul Nou, 459    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 727| Vancsa Lucaciu  | Harghita       | Danesti, Madaras, 469        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 728| Vanyolos Gavril | Harghita       | Plaiesii de jos, Plaiesii de |      1|
|    |                 |                | Sus, 75                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 729| Varro Arpad     | Harghita       | Avramesti, Cechesti, 130     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 730| Vass Rozalia    | Harghita       | Martinis, Oraseni, 56        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 731| Vizi Iosif      | Harghita       | Plaiesii De Jos, 160         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 732| Zavaszki Niculae| Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Jigodin,|      1|
|    |                 |                | nr. 22                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 733| Zerkula Antal   | Harghita       | Gheorgheni, str. Moara I/4   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 734| Zold Dionisie   | Harghita       | Pauleni-Ciuc, Delnita, 122   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 735| Tirt Octavian   | Hunedoara      | Ribita, 176                  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 736| Bada Viorel     | Hunedoara      | Simeria, sat Sinandrei,      |      1|
|    |                 |                | nr. 54                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 737| Baneasa Armina  | Hunedoara      | Cirjiti, 59                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 738| Baneasa Ioan    | Hunedoara      | Cirjiti, 78                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 739| Buhai Viorica   | Hunedoara      | Orastie                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 740| Cazan Dionisie  | Hunedoara      | Ribita, 20                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 741| Golda Dionisie  | Hunedoara      | Ribita, 9                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 742| Golda Gherasim  | Hunedoara      | Ribita, 172                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 743| Lup Ilie        | Hunedoara      | Ribita, 190                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 744| Muntean Aurel   | Hunedoara      | Orastie, str. Carastaului,   |      1|
|    |                 |                | nr. 98                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 745| Pacurar Mircea  | Hunedoara      | Cirjiti, 19                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 746| Rusan Lazar     | Hunedoara      | Orastie, str. Orizontului,   |      1|
|    |                 |                | nr. 59                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 747| Stoica Ioan     | Hunedoara      | Cirjiti, 9                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 748| Susan Ioan      | Hunedoara      | Geoagiu, Calea Romanilor     |      1|
|    |                 |                | nr. 244 A                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 749| Tirt Octavian   | Hunedoara      | Ribita                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 750| Tisu Axente     | Hunedoara      | Baia De Cris, sat Tebea,     |      1|
|    |                 |                | nr. 19                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 751| Totorcea        | Hunedoara      | Hateg, sat Silvasu de Jos,   |      1|
|    | Gheorghe        |                | nr. 162                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 752| Ulmeanu Adam    | Hunedoara      | Cirjiti, 8                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 753| A.P.P.S. Baneasa| Ilfov          | Bucuresti,                   |      1|
|    | F. Vlasia       |                | sos. Bucuresti-Ploiesti,     |       |
|    |                 |                | Nr. 107                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 754| S.C. "FADOS"    | Ilfov          | Chiajna                      |      7|
|    | Import Export   |                |                              |       |
|    | S.R.L. Chiajna  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 755| Florescu Ion    | Ilfov          | Rachitova                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 756| Marin Ion       | Ilfov          | Com. Dobroiesti Jud. Ilfov   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 757| S.C. Extraceram | Mehedinti      | Poiana Gruii                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 758| Giurconiu Stefan| Mehedinti      | sat Cerneti, com. Simian     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 759| Vargatu Petre   | Mehedinti      | Strehaia, str. Lotar         |      1|
|    |                 |                | Radaceanu, nr. 62            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 760| S.C.            | Mures          | Com Cristesti,               |     56|
|    | Agroindustriala |                | str. Gostatului nr. 397      |       |
|    | S.A. Cristesti, |                |                              |       |
|    | F. Cristesti    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 761| S.A. Backa      | Mures          | Pasareni 73                  |      1|
|    | Pasareni        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 762| S.A. Sing. De   | Mures          | Sng. Mures,                  |      2|
|    | Mures           |                | str. Principala nr. 1107     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 763| S.C. MABIS      | Mures          | Reghin, Str. Pandurilor 115 C|     27|
|    | S.R.L. F. MOCIAR|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 764| S.A. Ciocarlia  | Mures          | Reghin str. Cosbuc nr. 48    |      3|
|    | Reghin          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 765| S.C. Comirinvest| Mures          | Ungheni, Str. Revolutiei     |     15|
|    | S.R.L.          |                | Nr. 42                       |       |
|    | F. Ungheni      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 766| S.C. P.C.B. TG. | Mures          | Com. Ernei sat Ernei nr. 250 |     88|
|    | MURES F. ERNEI  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 767| S.C. P.C.B. TG. | Mures          | Sng. Mures                   |     36|
|    | MURES F. Sing.  |                | str. Principala, nr. 1227    |       |
|    | de Mures        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 768| A.F. Dan Geta   | Mures          | Reghin str. Viilor nr. 57    |     13|
|    | Titiana         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 769| Ardeleanu       | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    | Gheorghe        |                | sat Laureni nr. 30           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 770| Baba Raveca     | Mures          | Gh. Doja sat Tirimia nr. 201 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 771| Balint Dezideriu| Mures          | Voivodeni Nr. 8              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 772| Balint Zoltan   | Mures          | Miercurea Nirajului nr. 34   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 773| Ban Ilarie      | Mures          | Gh-Doja Tirimia 13           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 774| Barabasi Laszlo | Mures          | Singeorgiu de Mures nr. 133  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 775| Bari Albert     | Mures          | Com. Galesti sat Sanvasii    |      2|
|    |                 |                | nr. 21                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 776| Barta Laszlo    | Mures          | Bogata nr. 292               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 777| Berecki Balint  | Mures          | Pasareni sat Galateni nr. 103|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 778| Berkeszi Csaba  | Mures          | Gh. Doja, sat Ilieni nr. 135 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 779| Berekmenri Gyozo| Mures          | Ernei sat Dumbravioara       |      2|
|    |                 |                | nr. 380                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 780| Berekmeri Miklos| Mures          | Ernei sat Dumbravioara       |      2|
|    |                 |                | nr. 376                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 781| Beres Andrei    | Mures          | Ogra nr. 23                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 782| Biro Csongor    | Mures          | Miercurea Nirajului          |      2|
|    |                 |                | str. Santandrei nr. 114      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 783| Biro Dezideriu  | Mures          | Miercurea Nirajului,         |      2|
|    |                 |                | sat. Sintandrei nr. 95       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 784| Biro Andrei     | Mures          | Miercurea Nirajului,         |      1|
|    |                 |                | sat Sintandrei nr.149        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 785| Biro Peter      | Mures          | Magherani sat Bara nr. 6     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 786| Boca Iacob      | Mures          | Saulia nr. 98                |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 787| Bojte Francisc  | Mures          | Glodeni nr. 538              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 788| Bojte Stefan    | Mures          | Glodeni nr. 151              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 789| Boldizsar       | Mures          | Glodeni sat Paingeni nr. 170 |      1|
|    | Alesandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 790| Bor Bela        | Mures          | Pasareni sat Galateni nr. 34 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 791| Borbath Maria   | Mures          | Sng. Mures nr. 1033          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 792| Borsan Viorel   | Mures          | Batos nr. 458                |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 793| Csiki Martin    | Mures          | Pasareni nr. 255             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 794| Csizmas Ianos   | Mures          | Gornesti sat Peris nr. 34    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 795| Csizma dia      | Mures          | Miercurea Nirajului          |     10|
|    | Gyorgy          |                | str. St. Andrei, Nr. 25      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 796| Csizmadia Mihaly| Mures          | Miercurea Nirajului 32       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 797| Dani Iosif      | Mures          | Voievodeni Nr. 605           |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 798| Deac Ioan       | Mures          | Ogra nr. 237                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 799| Demeter Ioan    | Mures          | Magherani sat Torba nr. 47   |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 800| Erdei Coloman   | Mures          | Pasareni sat Galateni nr. 166|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 801| Erdei Carol     | Mures          | Pasareni, Galateni 284       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 802| Farkas Iuliu    | Mures          | Miercurea Nirajului,         |      1|
|    |                 |                | str. Cimpului, nr. 8         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 803| Farkas Pavel    | Mures          | Miercurea Nirajului nr. 62   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 804| Fazakas Arpad   | Mures          | Miercurea Nirajului          |      2|
|    |                 |                | str. St. Andrei nr. 35       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 805| Fekete Albert   | Mures          | Galesti Sanvasii 175         |      1|
|    | jr.             |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 806| Fekete Arpad    | Mures          | Com. Galesti Sat Sanvasii    |      3|
|    |                 |                | nr. 20                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 807| Fekete Ernest   | Mures          | Galesti nr. 258              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 808| Fekete Ieno     | Mures          | Acatari sat Stejaris nr. 106 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 809| Ferenczi        | Mures          | Craciunesti sat Cornesti     |      1|
|    | Gheorghe        |                | nr. 38                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 810| Filpisan        | Mures          | Reghin loc. Apalina          |      1|
|    | Gheorghe        |                | str. Castelului nr. 120      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 811| Frunza Lajos    | Mures          | Ernei 171                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 812| Fulop Iosif     | Mures          | Bogata 511                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 813| Gall Miklos     | Mures          | Acatari nr. 258              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 814| Gazda Antal     | Mures          | Ernei nr. 70                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 815| Gazda Bela      | Mures          | Ernei nr. 537                |      1|
|    | Miklos          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 816| Gede Francisc   | Mures          | Glodeni sat Paingeni nr. 73  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 817| Gherman Aurel   | Mures          | Vatava Nr. 33/A              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 818| Gombos Arpad    | Mures          | Miercurea Nirajului nr. 67   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 819| Gombos Carol    | Mures          | Pasareni nr. 129             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 820| Gyorgy Bela     | Mures          | Ernei nr. 244                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 821| Gyorgy Ferencz  | Mures          | Acatari nr. 264              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 822| Gyorgy Stefan   | Mures          | Ernei nr. 95                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 823| Gyorgy Ladislau | Mures          | Miercurea Nirajului,         |      1|
|    |                 |                | sat Sardu Nirajului nr. 7    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 824| Hegedus Geza    | Mures          | Ernei nr. 470                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 825| Hegyi Csere     | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    | Iosif           |                | str. Bradului nr. 16         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 826| Hejas Ioan      | Mures          | Ernei sat Dumbravioara nr. 30|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 827| Ignat Alexandru | Mures          | Singiorgiu de Mures 431      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 828| Illyes Arpad    | Mures          | Sing. de Mures nr. 1099      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 829| Imreh Attila    | Mures          | Miercurea Nirajului nr. 89   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 830| Iszlai Adalbert | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    |                 |                | sat Dumitresti nr. 76        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 831| Iszlai Tibor    | Mures          | Gheorghe Doja sat Satul Nou  |      1|
|    |                 |                | nr. 29                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 832| Ivacson Albert  | Mures          | Ernei nr. 228                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 833| Jenei Andrei    | Mures          | Reghin, str. Rodnei,         |      1|
|    |                 |                | nr. 16/14                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 834| Jakab Jozsef    | Mures          | Pasareni sat Galateni nr. 132|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 835| Jenei Andrei    | Mures          | Reghin, str. Rodnei,         |      1|
|    |                 |                | nr. 16/14                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 836| Kadar Andrei    | Mures          | Ernei Dumbravioara nr. 444   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 837| Kadar Erno      | Mures          | Com. Galesti nr. 160         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 838| Kadar Alois     | Mures          | Ernei                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 839| Kakasi Gheorghe | Mures          | Gh-Doja sat Ilieni 133       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 840| Kali Gyula      | Mures          | Tg. Mures, str. Trotusului,  |      4|
|    |                 |                | nr. 23                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 841| Kali Moisa      | Mures          | Ernei                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 842| Karucsonyi Janos| Mures          | Galesti nr. 171              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 843| Kelemen Ludovic | Mures          | Glodeni sat Paingeni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 844| Kerszturi Sandor| Mures          | Acatari sat Valeni nr. 230   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 845| Kirizsan Gyorgy | Mures          | Pasareni sat Galateni nr. 81 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 846| Kislaki         | Mures          | Miercurea Nirajului,         |      1|
|    | Alexandru       |                | str. Nirajului, nr. 14       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 847| Kiss Iuliu      | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    |                 |                | Str. Salcilor nr. 17         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 848| Kluzsan Ioan    | Mures          | Glodeni                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 849| Konya Ladislau  | Mures          | Acatari, sat Valeni 237      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 850| Kovacs Alexandru| Mures          | Miercurea Nirajului nr. 29   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 851| Kozma Andrei    | Mures          | Glodeni nr. 425              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 852| Kuti Bela       | Mures          | Tg. Mures, str. Dimbovitei,  |      2|
|    |                 |                | nr. 32                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 853| Lantos Ioan     | Mures          | Ogra nr. 168                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 854| Lengyel Margit  | Mures          | Ernei nr. 207                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 855| Lukacs Alexandru| Mures          | Miercurea Nirajului,         |      1|
|    |                 |                | sat. Sintandrei, nr. 137     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 856| Makkai Elemer   | Mures          | Pasareni nr. 132             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 857| Makkay Andrei   | Mures          | Pasareni nr. 78              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 858| Makkay Sigismund| Mures          | Com. Pasareni nr. 78         |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 859| Marc Tanasie    | Mures          | Ogra nr. 155                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 860| Marton Sandor   | Mures          | Magherani sat Torba nr. 11   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 861| Modi Mhail      | Mures          | Glodeni nr. 439              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 862| Moldovan Ioan   | Mures          | Miercurea Nirajului,         |      1|
|    |                 |                | sat Sardul Nirajului nr. 13  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 863| Moreh Zoltan    | Mures          | Pasareni sat Galateni nr. 279|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 864| Mozes Alexandru | Mures          | Glodeni nr. 126              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 865| Mozsi Alexandru | Mures          | Com. Breaza nr. 421          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 866| Muntean Tibor   | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    |                 |                | sat Dumitresti nr. 99        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 867| Nagy Szakacs    | Mures          | Glodeni nr. 130/A            |      1|
|    | Blaziu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 868| Nagy Dominic    | Mures          | Ernei nr. 270                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 869| Nagy Ffancisc   | Mures          | Glodeni nr. 615              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 870| Nagy Carol      | Mures          | Ernei, sat Dumbravioara      |      2|
|    |                 |                | nr. 425                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 871| Nagy Ladislau   | Mures          | Galesti, sat Troita 116      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 872| Nagy Edmund     | Mures          | Glodeni sat Painjeni nr. 147 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 873| Nagy Alexandru  | Mures          | Ernei nr. 280                |     11|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 874| Naznan Marton   | Mures          | Pasareni 299                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 875| Nema Sandor     | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    |                 |                | str. Morii nr. 37            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 876| Nemes Dezideriu | Mures          | Ernei nr. 450                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 877| Nemes Alexiu    | Mures          | Ernei nr. 155                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 878| Nemes Ioan      | Mures          | Ernei nr. 171                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 879| Nemes Samuila   | Mures          | Ernei nr. 251                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 880| Nemes Zoltan    | Mures          | Ernei nr. 137                |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 881| Ogleja Pompei   | Mures          | Ogra Dileul Vehi 37          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 882| Olah Emil       | Mures          | Pasareni, sat Bolintineni    |      1|
|    |                 |                | nr. 40                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 883| Olariu Emil     | Mures          | Pasareni sat Bolintineni     |      1|
|    | Ernest          |                | nr. 78                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 884| Ola Alexandru   | Mures          | Pasareni sat Bolintineni     |      1|
|    |                 |                | nr. 77                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 885| Oltean Petru    | Mures          | Tg. Mures, str. Rodniciei,   |      1|
|    |                 |                | nr. 38                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 886| Orlandea Mihail | Mures          | Com. Adamus sat Cornesti     |      6|
|    |                 |                | nr. 2                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 887| Palosi Alexandru| Mures          | Pasareni nr. 136             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 888| Pantea Gheorghe | Mures          | Ludus, str. Dealului, nr. 22 |      4|
|    | Simion          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 889| Pasztor Laszlo  | Mures          | Com. Craciunesti nr. 269     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 890| Pop Radu        | Mures          | Bahnea, sat Cund, nr. 143    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 891| Portik Hegyi    | Mures          | Ernei nr. 30                 |      1|
|    | Istvan          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 892| Racoti Francisc | Mures          | Tg. Mures, str. Remetea,     |      1|
|    |                 |                | nr. 47                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 893| Rau Vasile      | Mures          | Reghin str. Castanilor nr. 14|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 894| Sandor Zoltan   | Mures          | Ernei sat Dumbravioara       |      1|
|    |                 |                | nr. 291                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 895| Sarkany Istvan  | Mures          | Glodeni sat Paingeni nr. 23  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 896| Sarkany Karoly  | Mures          | Com. Craciunesti nr. 121     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 897| Sarosi Zoltan   | Mures          | Pasareni sat Galateni nr. 140|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 898| Siklodi Adalbert| Mures          | Acatari, sat Stejaris,       |      3|
|    |                 |                | nr. 102                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 899| Simon Gyorgy    | Mures          | Acatari sat Stejaris nr. 117 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 900| Simon Ioan      | Mures          | Acatari, Murgesti 14         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 901| Simon Karoly    | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    |                 |                | str. Cimitir nr. 2           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 902| Simon Sandor    | Mures          | Craciunesti sat Cornesti     |      1|
|    |                 |                | nr. 122                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 903| Sipos Endre     | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    |                 |                | sat Laureni nr. 84           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 904| Sipos Lajos     | Mures          | Gheorghe Doja sat Ilieni     |      1|
|    |                 |                | nr. 83                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 905| Suba Mihaly     | Mures          | Miercurea Nirajului 16       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 906| Szabo Kadar     | Mures          | Ernei nr. 237                |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 907| Szabo Francisc  | Mures          | Ogra nr. 153                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 908| Szabo Ioan Geza | Mures          | Ogra nr. 454                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 909| Szabo Ilie      | Mures          | Miercurea Nirajului          |      1|
|    |                 |                | sat Sardu Nirajului nr. 8    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 910| Szasz Dionisie  | Mures          | Singiorgiu de Mures, nr. 979 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 911| Szekely Carol   | Mures          | Craciunesti sat Cornesti     |      1|
|    |                 |                | nr. 266                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 912| Szigeti Sandor  | Mures          | Cornesti com. Craciunesti    |      2|
|    |                 |                | nr. 164                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 913| Szocs Antal     | Mures          | Sng. de Mures 103            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 914| Szoverfi Elemer | Mures          | Pasareni nr. 60              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 915| Szoverfi Sandor | Mures          | com. Pasareni 129            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 916| Takacs Beni     | Mures          | Galesti sat Sanvasii nr. 97  |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 917| Tamasi Denes    | Mures          | Migherani sat Torba nr. 75   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 918| Tokes Albert    | Mures          | Miercurea Niraj 42           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 919| Tokes Francisc  | Mures          | Magherani nr. 123            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 920| Tollas Gabor    | Mures          | Acatari sat Valeni nr. 310   |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 921| Toszo Ferenc    | Mures          | Pasareni nr. 12              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 922| Toth Denes      | Mures          | Pasareni Galateni 251        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 923| Toth Imre       | Mures          | Com. Craciunesti nr. 484     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 924| Toth Peter      | Mures          | Miercurea Niraj              |      1|
|    |                 |                | sat Dumitresti nr. 59        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 925| Troznai Matyas  | Mures          | Craciunesti sat Ciba         |      1|
|    |                 |                | Nicolesti nr. 343            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 926| Turbak Zoltan   | Mures          | Pasareni nr. 19              |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 927| Ujfalvi         | Mures          | Ernei, Singiorgiu de Padure, |      1|
|    | Alexandru       |                | 102                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 928| Vajda Andrei    | Mures          | Ernei sat Dumbravioara       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 929| Vajda Bela      | Mures          | Ernei sat Dumbravioara       |      3|
|    |                 |                | nr. 348                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 930| Vajda Francisc  | Mures          | Ernei sat Dumbravioara nr. 15|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 931| Vaida Stefan    | Mures          | Ernei sat Dumbravioara       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 932| Vaida Ioan      | Mures          | Gornesti nr. 476             |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 933| Vajda Jeno      | Mures          | Ernei Dumbravioara nr. 48    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 934| Vajda Joszef    | Mures          | Ernei sat Dumbravioara       |      1|
|    |                 |                | nr. 361                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 935| Vaida Marin     | Mures          | Ernei sat Dumbravioara       |      1|
|    |                 |                | nr. 269                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 936| Venczel Ludovic | Mures          | Singiorgiu de Mures 1206     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 937| Ver Mihail      | Mures          | Glodeni sat Paingeni nr. 122 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 938| Vitus Margareta | Mures          | Pasareni nr. 139             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 939| Vuta Aurel      | Mures          | Ogra nr. 302                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 940| Zold Alexa      | Mures          | Ernei                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 941| S.C. "Tce 3     | Neamt          | Piatra Neamt, str. General   |      4|
|    | Brazi" - Ferma  |                | Dascalescu, nr. 287          |       |
|    | Zanesti         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 942| Nan I. Octavian | Prahova        | Ploiesti Str. Marasesti      |      1|
|    |                 |                | Nr. 99                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 943| S.C. Agroserv   | Satu-Mare      | Satu Mare, str. Lucian Blaga,|      2|
|    |                 |                | 218                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 944| S.A. Agrofieni  | Satu-Mare      | Foieni                       |     29|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 945| S.A. Schamagosch| Satu-Mare      | Ciumesti                     |     25|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 946| S.C. Berinde    | Satu-Mare      | Baia Mare, Str. Viilor,      |     10|
|    | Construct S.R.L.|                | Nr. 5/A                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 947| Farcau Ioan     | Satu-Mare      | Moftinul Mare, nr. 305       |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 948| Hendea Adrian   | Satu-Mare      | Carei, str. Caplenilor,      |      5|
|    |                 |                | nr. 39                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 949| Huszti Iuliu    | Satu-Mare      | Viile, Satu Mare,            |      1|
|    | Csaba           |                | str. Principala, nr. 42      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 950| Kovacs Andrei   | Satu-Mare      | Carei, str. Campului, nr. 16 |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 951| Mezeniuc Stefan | Satu-Mare      | Lazuri, nr. 3                |      7|
|    | Ianos           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 952| Mihalca Axente  | Satu-Mare      | Carei, str. Nicolae          |      1|
|    | Gheorghe        |                | Grigorescu, bl. 2, ap. 1     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 953| Molnar Vasile   | Satu-Mare      | Moftinul Mare, nr. 142       |      8|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 954| Necse Cornel    | Satu-Mare      | Satu Mare, str. Ritu Mare,   |      6|
|    | Vasile          |                | nr. 168                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 955| Osan Berindea   | Satu-Mare      | Satu Mare, str. Mihai        |      7|
|    | Sorin Gheorghe  |                | Viteazu, nr. 13, bl. 35      |       |
|    | Petru           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 956| Penitenciar     | Satu-Mare      | Satu Mare, str. Mileniului,  |      5|
|    |                 |                | nr. 2                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 957| Rezler Adalbert | Satu-Mare      | Tiream, str. Careiului,      |      1|
|    | Gheorghe        |                | nr. 549                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 958| S.A. Petresti   | Satu-Mare      | Petresti                     |    177|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 959| Schteinbinder   | Satu-Mare      | Moftinu Mare, str. Principala|      3|
|    | Mihai           |                | nr. 42                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 960| Szilagyi Istvan | Satu-Mare      | Carei, str. Oborului, nr. 28 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 961| Tinca Petru     | Satu-Mare      | Madaras                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 962| Bota Gheorghe   | Salaj          | Somes - Odorhei Nr. 25       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 963| Iacob Gavril    | Salaj          | Cosniciu de Jos Nr. 22       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 964| Puscas Ioan     | Salaj          | Maieriste Nr. 290            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 965| Ratean Aurel    | Salaj          | Uileacul - Simleului Nr. 202 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 966| Sumalan Marin   | Salaj          | Cosniciu de Jos Nr. 9        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 967| Bede Francisc   | Salaj          | Uileacul - Simleului, Nr. 103|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 968| Benedk Valentin | Salaj          | Nusfalau Nr. 176             |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 969| Berinde Victor  | Salaj          | Inau Nr. 256                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 970| Biris Vasile    | Salaj          | Maieriste, Nr. 166           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 971| Birsan Ioan     | Salaj          | Inau, Nr. 85                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 972| Birsan Ioan     | Salaj          | Inau Nr. 226                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 973| Birsan Ioan     | Salaj          | Inau, Nr. 291                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 974| Birsan Stefan   | Salaj          | Napradea, Nr. 239            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 975| Birsan Traian   | Salaj          | Inau Nr. 79                  |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 976| Borz Augustin   | Salaj          | Rona, Nr. 35                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 977| Borz Gheorghe   | Salaj          | Rona, Nr. 24                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 978| Borz Vasile     | Salaj          | Rona, Nr. 28                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 979| Brumar Ioan     | Salaj          | Cosniciu De Jos Nr. 30       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 980| Busuioc Ioan    | Salaj          | Uileacul - Simleului Nr. 194 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 981| Butcovan Ioan   | Salaj          | Cosniciu De Jos, Nr. 228     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 982| Cadar Tiberiu   | Salaj          | Simleu-Silvaniei             |     27|
|    |                 |                | Str. 1 Dec. 1918, Nr. 23     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 983| Chereches Vasile| Salaj          | Maieriste Nr. 159            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 984| Chereji Gavril  | Salaj          | Cosniciu De Jos, Nr. 26      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 985| Chiorean Radu   | Salaj          | Cosniciu De Jos Nr. 221      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 986| Chis Vasile     | Salaj          | Maieriste, Nr. 247           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 987| Cimpan Vasica   | Salaj          | Solona, Nr. 98               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 988| Cont Constantin | Salaj          | Somes-Odorhei Nr. 8          |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 989| Cont Ioan       | Salaj          | Somes-Odorhei, Nr. 130       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 990| Cosma Ioan      | Salaj          | Cosniciu De Jos, Nr. 229     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 991| Deac Ioan       | Salaj          | Inau, Nr. 286                |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 992| Deak Zoltan     | Salaj          | Nusfalau, Nr. 201            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 993| Dorolti Pavel   | Salaj          | Jibou, Str. Gh. Doja, Nr. 15 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 994| Dorolti Zoltan  | Salaj          | Jibou Str. Odorhei, Nr. 33   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 995| Gal Zoltan      | Salaj          | Nusfalau Nr. 492             |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 996| Groza Aurel     | Salaj          | Napradea, Nr. 108            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 997| Gyorgy Francisc | Salaj          | Uileacul - Simleului, Nr. 113|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 998| Gyorgy Ioan     | Salaj          | Uileacul - Simleului, Nr. 159|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 999| Haiduc Augustin | Salaj          | Jibou, Str. Amurg., Nr. 26   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1000| Herta Ioan      | Salaj          | Mirsid, Nr. 72               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1001| Iacob Gheorghe  | Salaj          | Cosniciu De Jos, Nr. 243     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1002| Iepan Alexandru | Salaj          | Solona, Nr. 24/A             |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1003| Ihos Gavril     | Salaj          | Maieriste Nr. 260            |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1004| Ihos Teodor     | Salaj          | Maieriste, Nr. 244           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1005| Ilies Augustin  | Salaj          | Somes-Odorhei, Nr. 114       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1006| Ilies Grigore   | Salaj          | Somes-Odorhei, Nr. 472       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1007| Iuhasz Istvan   | Salaj          | Jibou Str. Odorhei, Nr. 23   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1008| Joko Francisc   | Salaj          | Ratin, Nr. 177               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1009| Joko Mihai      | Salaj          | Ratin Nr. 170                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1010| Joo Alexandru   | Salaj          | Nusfalau, Nr. 468            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1011| Katona Samoil   | Salaj          | Sarmasag, Str. Garii Nr. 21  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1012| Keresztes Sandor| Salaj          | Sarmasag Str. Salajului      |      2|
|    |                 |                | Nr. 80                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1013| Kolosvari Stefan| Salaj          | Jibou, Str. Caramidari,      |      2|
|    |                 |                | Nr. 18                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1014| Lapca Gavril    | Salaj          | Maieriste, Nr. 249           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1015| Lodin Traian    | Salaj          | Inau Nr. 74                  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1016| Lodin Traian    | Salaj          | Inau Nr. 77                  |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1017| Luka Francisc   | Salaj          | Ratin Nr. 172                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1018| Mirghes Gavril  | Salaj          | Maieriste, Nr. 245           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1019| Mirghes Ioan    | Salaj          | Maieriste, Nr. 162           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1020| Mitrasca Gavril | Salaj          | Maieriste, Nr. 292           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1021| Medve Ioan      | Salaj          | Napradea, Nr. 152            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1022| Moldovan        | Salaj          | Jibou, Str. Parc., Nr. 46    |      2|
|    | Augustin        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1023| Nemes Ferenc    | Salaj          | Nusfalau, Nr. 500            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1024| Ola Gavril      | Salaj          | Cosniciu De Jos Nr. 233      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1025| Ola Gratian     | Salaj          | Cosniciu De Jos, Nr. 222     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1026| Ola Gratian     | Salaj          | Cosniciu De Jos Nr. 14       |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1027| Ola Ioan        | Salaj          | Cosniciu De Jos, Nr. 232     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1028| Ola Vasile      | Salaj          | Cosniciu De Jos, Nr. 231     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1029| Apai Pal        | Salaj          | Jibou Str. Odorhei, Nr. 60   |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1030| Opris Augustin  | Salaj          | Popeni, Nr. 236              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1031| Oros Vasile     | Salaj          | Maieriste, Nr. 158           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1032| Ortelecan Cornel| Salaj          | Jibou, Str. Gh. Doja, Nr. 7  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1033| Osz Zoltan      | Salaj          | Nusfalau, Nr. 192            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1034| Petrut Gheorghe | Salaj          | Inau, Nr. 290                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1035| Petrut Traian   | Salaj          | Inau Nr. 101                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1036| Pop Vasile      | Salaj          | Jibou Str. Ronei, Nr. 20     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1037| Pop Alexa       | Salaj          | Somes-Odorhei, Nr. 248       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1038| Pop Domitian    | Salaj          | Uileacul - Simleului, Nr. 201|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1039| Pop Stefan      | Salaj          | Salajeni, Nr. 164            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1040| Pop Vasile      | Salaj          | Inau Nr. 6                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1041| Roman Fabian    | Salaj          | Rona, Nr. 31                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1042| Roman Traian    | Salaj          | Inau Nr. 89                  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1043| Sabau Ioan      | Salaj          | Inau, Nr. 297                |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1044| Satmari Gligor  | Salaj          | Inau, Nr. 84                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1045| Seler Ioan      | Salaj          | Jibou, Str. Odorhei, Nr. 20  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1046| Silaghi Ioan    | Salaj          | Salajeni, Nr. 6              |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1047| Somogy Ferenc   | Salaj          | Nusfalau, Nr. 496            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1048| Stanca Valer    | Salaj          | Inau Nr. 269                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1049| Stef Vasile     | Salaj          | Jibou Str. T. Vladim., Nr. 74|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1050| Stejerean Aurel | Salaj          | Rona, Nr. 30                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1051| Suteu Vasile    | Salaj          | Somes-Odorhei Nr. 232        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1052| Szabo Istvan    | Salaj          | Nusfalau Nr. 935             |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1053| Szekely         | Salaj          | Nusfalau, Nr. 91             |      2|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1054| Ticouan Aurel   | Salaj          | Jibou, Str. Spital, Nr. 15   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1055| Tita Simion     | Salaj          | Jibou Str. Spital, Nr. 12    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1056| Torkos Sandor   | Salaj          | Nusfalau, Nr. 86/A           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1057| Vanca Ioan      | Salaj          | Inau, Nr. 83                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1058| Varga Mihai     | Salaj          | Nusfalau, Nr. 200            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1059| Vetisan Iosif   | Salaj          | Uileacul - Simleului, Nr. 198|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1060| Vincze Alexandru| Salaj          | Ratin, Nr. 183               |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1061| Zaharie Ioan    | Salaj          | Rona, Nr. 90                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1062| Zaharie Vasile  | Salaj          | Jibou, Str. Caramidari,      |      2|
|    |                 |                | Nr. 72                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1063| Avram Horea     | Sibiu          | Iagnita, str. Plevna, nr. 22 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1064| Baila Augustin  | Sibiu          | Agnita, Plevna, Nr. 1        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1065| Bucse Cornel    | Sibiu          | Ighisu Nou, Bisericii Nr. 15 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1066| Fratici Silviu  | Sibiu          | Agnita, str. Grivita, Nr. 40 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1067| Fratila Augustin| Sibiu          | Tarnava, Nr. 35              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1068| Gabor Constantin| Sibiu          | Agnita, sat Ruja, Nr. 141    |      2|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1069| Grusea Ioan     | Sibiu          | Ruja, Nr. 113                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1070| Grusea Ioan     | Sibiu          | Ruja, Nr. 114                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1071| Herbert Hans    | Sibiu          | Tarnava, Str. Livezii, Nr. 28|      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1072| Holom Sorin     | Sibiu          | Medias, Angar De Sus Nr. 3   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1073| Lup Laurian     | Sibiu          | Blajel, T. Vladimir., Nr. 118|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1074| Marcu Viorel    | Sibiu          | Agnita, Nr. 31               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1075| Moldovan        | Sibiu          | Medias, Nr. 12               |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1076| Moraru Claudiu  | Sibiu          | Ruja, Nr. 109                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1077| Muresan Savu    | Sibiu          | Sibiu, Kiev Nr. 6            |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1078| Olteanu Simion  | Sibiu          | Sibiu, Laptariei Nr. 56      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1079| Pepelea Eugen   | Sibiu          | Atel, Nr. 437                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1080| Pitici Mirel    | Sibiu          | Iacobeni, Nr. 42             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1081| Popa Sorin      | Sibiu          | Sibiu, Str. Lunga Nr. 76     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1082| Rogoz Sabin     | Sibiu          | Ruja, Nr. 53                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1083| Sandru Nicolae  | Sibiu          | Sibiu, Visinilor 22          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1084| S.C. Tomy S.R.L.| Sibiu          | Hamba Nr. 303                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1085| Sirbu Ion       | Sibiu          | Darlos, Nr. 548              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1086| Suciu Traian    | Sibiu          | Tarnava, 1 Decembrie Nr. 18  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1087| Sulumberhian    | Sibiu          | Agnita, Nr. 48               |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1088| Tecosan Viorel  | Sibiu          | Agnita, A. Vlaicu, Nr. 36    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1089| Tuto Vali       | Sibiu          | Coves                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1090| S.C. Vera Ripan | Suceava        | Vatra Dornei                 |     30|
|    | S.N.C.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1081| S.C.A. F-2      | Suceava        | Suceava                      |     18|
|    | Itcani          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1092| Andrei Vasile   | Suceava        | Dumbraveni                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1093| Antoneac        | Suceava        | Siminicea                    |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1094| Balan Dumitru   | Suceava        | Siminicea                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1095| Betiuc Vasile   | Suceava        | Siret Str. Apelor Nr. 9      |      1|
|    | Mihai           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1096| Capustinschi    | Suceava        | Clit Arbore, 83              |      1|
|    | Alexie          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1097| Carcea Ioan     | Suceava        | Vicovu de Jos, Nr. 467       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1098| Chimiuc Stefan  | Suceava        | Clit Arbore                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1099| Cioban Petru    | Suceava        | Radauti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1100| Ciobanu Petru   | Suceava        | Radauti                      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1101| Coroama Traian  | Suceava        | Vicovu De Jos                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1102| Cozma Vasile    | Suceava        | Horodniceni                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1103| Doleanu Vasile  | Suceava        | Siminicea                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1104| Gabor Ioan      | Suceava        | Gura Humorului               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1105| Grigoras D.     | Suceava        | Siminicea, 796               |      1|
|    | Mihai           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1106| Havriliuc       | Suceava        | Siminicea                    |      1|
|    | Cornelia        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1107| Hintari Gheorghe| Suceava        | Marginea                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1108| Hriscan Gheorghe| Suceava        | Marginea                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1109| Ilica Dragos    | Suceava        | Radauti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1110| Ilica Dragos    | Suceava        | Radauti Str. Tolocii Nr. 39  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1111| Ilisei Andrei   | Suceava        | Berchisesti                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1112| Iuzic Gheorghe  | Suceava        | Horodniceni                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1113| Joltea Niculaie | Suceava        | Marginea                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1114| Maftei          | Suceava        | Preutesti - Husi             |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1115| Motica Maria    | Suceava        | Clit Arbore                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1116| Pamparau Petru  | Suceava        | Dumbraveni                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1117| Pasniciuc       | Suceava        | Siminicea                    |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1118| Paveliuc Eugen  | Suceava        | Siminicea                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1119| Pelinari A.     | Suceava        | Clit Arbore                  |      1|
|    | Mirel           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1120| Robu Constantin | Suceava        | Radauti Str. Mihai Pitei     |      1|
|    |                 |                | Nr. 38                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1121| Saltan I.       | Suceava        | Siminicea                    |      2|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1122| Sorodoc D. Ion  | Suceava        | Vicovu De Jos                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1123| Sorodoc Mircea  | Suceava        | Vicovu De Jos                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1124| Tucaliuc Mihai  | Suceava        | Siminicea                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1125| Ursan Ilie      | Suceava        | Clit Arbore                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1126| S.C. Agromec    | Timis          | Periam, Nr. 851 C            |     43|
|    | S.A. Ferma Igris|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1127| S.C.A. Lovrin   | Timis          | Lovrin, Str. Principala      |     74|
|    |                 |                | Nr. 200                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1128| S.C. Agrogiarm  | Timis          | Giarmata Str. Morii Nr. 840  |     17|
|    | S.A. Ferma      |                |                              |       |
|    | Pischia         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1129| S.C. Tormactim  | Timis          | Tormac, Str. Mare Nr. 765    |     41|
|    | S.A.            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1130| S.C.            | Timis          | Timisoara, Str. Venus Nr. 29 |      1|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Agrotim S.A.    |                |                              |       |
|    | ferma Mosnita   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1131| S.C.            | Timis          | Timisoara, Str. Venus Nr. 29 |     10|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Agrotim S.A.    |                |                              |       |
|    | ferma Chisoda   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1132| S.C. Jimtim     | Timis          | Jimbolia, Str. Calea         |      8|
|    | S.A.            |                | Timisorii Nr. 28             |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1133| S.C. Prod       | Timis          | Sanandrei                    |      1|
|    | Satimpex S.R.L. |                |                              |       |
|    | Sere Traian     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1134| S.C. Select S.A.| Timis          | Liebling, Nr. 1027           |     14|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1135| S.C. Mediva     | Timis          | Periam, Str. Principala,     |     19|
|    | S.R.L.          |                | nr. 826                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1136| USAB Timisoara  | Timis          | Timisoara, Str. Calea        |     20|
|    |                 |                | Aradului Km 6                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1137| Amarandei       | Timis          | Sinersig, Nr. 79             |      1|
|    | Costica         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1138| Borsa Stelu     | Timis          | Jabar, Nr. 35                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1139| Brezan Andrei   | Timis          | Dumbravita,                  |      1|
|    |                 |                | Str. T. Vladimirescu Nr. 62  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1140| Ienesca         | Timis          | Dumbravita,                  |      1|
|    | Alexandru       |                | Str. T. Vladimirescu Nr. 98  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1141| Hategan Nicolae | Timis          | Sipet, Nr. 454               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1142| Icob Iulian     | Timis          | Giroc, Str. Semenic Nr. 46   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1143| Ionescu Ion     | Timis          | Racovita, Nr. 87             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1144| Karoly Karoly   | Timis          | Dumbravita, Str. Eminescu    |      1|
|    |                 |                | Nr. 2                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1145| Petruti Stefan  | Timis          | Sinersig, Nr. 174            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1146| Pitic Aurica    | Timis          | Sag, Str. XVI Nr. 20         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1147| Popovici Iancu  | Timis          | Giroc, Str. Dunarea Nr. 41   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1148| Romaniuc Ioan   | Timis          | Giarmata, Nr. 897            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1149| Savu Dinel      | Timis          | Lugoj, Al. Ciresilor, bl. 1, |      1|
|    | Octavian        |                | sc. C, ap. 15                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1150| Tigan Petru     | Timis          | Sandra, Nr. 184              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1151| Andresesc Roman | Timis          | Darova, Nr. 261              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1152| Aprotosoaie     | Timis          | Sag, Str. IV Nr. 48          |     11|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1153| Avramut Dorin   | Timis          | Timisoara, B-dul Sudului,    |      1|
|    | Constantin      |                | nr. 13, ap. 8                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1154| Barbulescu Ioan | Timis          | Dragoiesti, Nr. 1            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1155| Borlovan Iulian | Timis          | Jabar, Nr. 102               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1156| Belincean       | Timis          | Racovita, Nr. 37             |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1157| Berta Ladislau  | Timis          | Timisoara, str. Eneas,       |      1|
|    |                 |                | nr. 57/9                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1158| Biriescu Nicolae| Timis          | Criciova, Nr. 173            |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1159| Blajovan Iosif  | Timis          | Hodos, Nr. 3                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1160| Blum Iosif      | Timis          | Giroc, Str. Barzava Nr. 53   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1161| Bodiu Gheorghe  | Timis          | Giarmata VII, Nr. 131        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1162| Bradea Nicolae  | Timis          | Sipet, Nr. 309               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1163| Baican Neru     | Timis          | Sandra, Nr. 247              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1164| Boja Avram      | Timis          | Sipet, Nr. 345               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1165| Buruian Nicolai | Timis          | Giarmata, Nr. 448            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1166| Ceregut         | Timis          | Sag, Str. III, Nr. 100       |      1|
|    | Constantin Dorel|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1167| Cioca Silvia    | Timis          | Sanandrei, Nr. 60 = 61 Peco  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1168| Citea Stefan    | Timis          | Sag, Str. IV Nr. 38          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1169| Golban Petru    | Timis          | Sandra, Nr. 166              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1170| Coman Ioan      | Timis          | Timisoara, str. Plugarilor   |      1|
|    | Costica         |                | Nr. 53                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1171| Crisan Dorel    | Timis          | Lugoj, A. Odeanu Nr. 15      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1172| Curtu Ioan      | Timis          | Dragoiesti, Nr. 4            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1173| Domokos         | Timis          | Lugoj, Jabar Nr. 36          |      1|
|    | Francisc        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1174| Dorgosan Victor | Timis          | Dragoiesti, Nr. 125          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1175| Dotiu Velinca   | Timis          | Timisoara, Str. Mesteacan    |      2|
|    |                 |                | Nr. 22                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1176| Dragan Ioan     | Timis          | Berini, Nr. 265              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1177| Draghincescu    | Timis          | Racovita, Nr. 160            |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1178| Dutu Ioan       | Timis          | Sipet, Nr. 578               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1179| Fazakas Tiberia | Timis          | Dumbravita, Str. Gh. Doja    |      1|
|    |                 |                | Nr. 47                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1180| Fechete Ana     | Timis          | Timisoara, Str. Crisan Nr. 27|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1181| Ferencz Mihai   | Timis          | Lugoj, Str. Libertati Nr. 88 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1182| Filip Teodor    | Timis          | Jebel, Nr. 512               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1183| Foltun Nicolae  | Timis          | Hodos, Nr. 65                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1184| Gaja Nicolae    | Timis          | Berini, Nr. 256              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1185| Hanes Ionel     | Timis          | Giroc, Str. Muncitorilor     |      1|
|    |                 |                | Nr. 76                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1186| Hategan Traian  | Timis          | Sipet, Nr. 40                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1187| Iacobici        | Timis          | Lugoj, Str. Gh. Lazar Nr. 50 |      1|
|    | Silvia          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1188| Ianos Iosif     | Timis          | Sag, Str. VI Nr. 28          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1189| Ilcu Neculai    | Timis          | Timisoara, Str. Aurora Nr. 3 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1190| Imbroane Nicolae| Timis          | Racovita, Nr. 219            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1191| Jebelian Aurel  | Timis          | Sag, Str. II Nr. 93          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1192| Jude Ioan       | Timis          | Remetea Mare, Nr. 132        |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1193| Jurcuta Maria   | Timis          | Dumbravita,                  |      1|
|    |                 |                | Str. T. Vladimirescu Nr. 192 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1194| Jurmescu Ioan   | Timis          | Hodos, Nr. 44                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1195| Kovacs Iosif    | Timis          | Tormac, Nr. 382              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1196| Laudacescu      | Timis          | Hodos, Nr. 127               |      1|
|    | Victor          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1197| Luca Petru      | Timis          | Dumbravita, Str. St. Plavat  |      1|
|    |                 |                | Nr. 3A                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1198| Luczo Mihai     | Timis          | Lugoj, str. Honorici Nr. 21  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1199| Luncan Alexandru| Timis          | Sandra, Nr. 67               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1200| Marincu Ilie    | Timis          | Giroc, Str. Birzava Nr. 8    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1201| Mihoc Ioan      | Timis          | Racovita, Nr. 30             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1202| Mihu Aurel      | Timis          | Sag, Str. XVIII Nr. 14       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1203| Miutescu Nicolae| Timis          | Sinersig, Nr. 175            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1204| Molnar Ioan     | Timis          | Lugoj, Str. Izlaz Mic Nr. 2  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1205| Mos Nicolae     | Timis          | Sandra, Nr. 130              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1206| Hutyan Ana      | Timis          | Sag, Str. V Nr. 7            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1207| Narita Gheorghe | Timis          | Sag, Str. XVIII Nr. 9        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1208| Nedelea Dumitru | Timis          | Darova, Nr. 284              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1209| Nedelea Dumitru | Timis          | Darova, Nr. 284              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1210| Nemedy Emeric   | Timis          | Dumbravita,                  |      1|
|    |                 |                | Str. T. Vladimirescu Nr. 90  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1211| Olah Ioan       | Timis          | Tormac, Nr. 689              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1212| Novacescu Petru | Timis          | Darova, Nr. 387              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1213| Olariu Nicolae  | Timis          | Giarmata, Nr. 422            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1214| Oprea Ilie      | Timis          | Timisoara, str. Almajului,   |      5|
|    |                 |                | nr. 4 A                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1215| Orzescu Solomon | Timis          | Sandra, Nr. 529              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1216| Padeanu Ioan    | Timis          | Giroc, Str. Timis Nr. 6      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1217| Parva Vasile    | Timis          | Timisoara, str. Ruderia Nr. 4|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1218| Pascu Ioan      | Timis          | Dumbravita, Str. S. Arpad    |      1|
|    |                 |                | Nr. 14                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1219| Paulescu Maria  | Timis          | Tapia, Nr. 124               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1220| Pavel Emil      | Timis          | Sag, Str. III, Nr. 90        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1221| Petcariu Floare | Timis          | Hodos, Nr. 64                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1222| Petcu Vasile    | Timis          | Giroc, Str. Dunarea Nr. 30   |      1|
|    | Ioan            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1223| Petravschi Otto | Timis          | Timisoara, Str. Livezilor    |      1|
|    | Francisc        |                | Nr. 34                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1224| Prajan          | Timis          | Sag, Str. V Nr. 23           |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1225| Preda Curcan    | Timis          | Sag, Str. III Nr. 19         |      1|
|    | Stefan          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1226| Pursega Marincu | Timis          | Sag, Str. I Nr. 45           |      1|
|    | Ion Dorin       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1227| Raia Ioan       | Timis          | Timisoara, str. Eugeniu de   |      1|
|    |                 |                | Savoya nr. 18, ap. 1         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1228| Szabo Gheorghe  | Timis          | Sinersig, Nr. 231            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1229| Seiman Ilie     | Timis          | Giroc, Str. Semenic Nr. 23   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1230| Ghise Maria     | Timis          | Giroc, Str. Dunarea Nr. 58   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1231| Span Aurel      | Timis          | Sag, Str. V Nr. 2            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1232| Sztanarec Ioan  | Timis          | Sag, Str. XI Nr. 8           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1233| Stelzner        | Timis          | Giroc, Str. Muncitorilor     |      1|
|    | Gheorghe        |                | Nr. 65                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1234| Stoian Aurel    | Timis          | Dumbravita, Str. Petofi Nr. 8|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1235| Suldoc Tamara   | Timis          | Darova, Nr. 47               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1236| Szabo Ladislau  | Timis          | Lugoj, Str. Caraiman Nr. 103 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1237| Tanasa Grigore  | Timis          | Sandra, Nr. 107              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1238| Tat Vasile      | Timis          | Sag, Str. IV Nr. 68          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1239| Tesici Maria    | Timis          | Timisoara, Str. Livezilor    |      2|
|    |                 |                | Nr. 49                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1240| Tomei Vasile    | Timis          | Sag, Str. II Nr. 87          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1241| Torok Elisabeta | Timis          | Lugoj, Str. T. Vuia Nr. 19   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1242| Tota Cornel     | Timis          | Banloc, Nr. 394              |      8|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1243| Toth Petru      | Timis          | Dumbravita, Str. Al. Petofi  |      3|
|    |                 |                | Nr. 15                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1244| Truti Toma      | Timis          | Cerna, Com. Liebling         |      3|
|    |                 |                | Nr. 205/B                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1245| Ulita Roman     | Timis          | Sag, Str. IV Nr. 46          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1246| Unipan Dan      | Timis          | Racovita, Nr. 42             |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1247| Vaida Iosif     | Timis          | Sag, Str. II Nr. 68          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1248| Vasilescu       | Timis          | Giarmata, Nr. 855            |      1|
|    | Vladimir        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1249| Vass Ladislau   | Timis          | Dumbravita, Str. Petofi      |      2|
|    | Anton           |                | Nr. 62                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1250| Voda Remus      | Timis          | Hodos, Nr. 68                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|1251| Zabala Aurel    | Timis          | Sag, Str. X Nr. 1            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    |                                                                     3296|
|____|_________________________________________________________________________|
      Baltata cu negru Romaneasca
 ______________________________________________________________________________
|     din care: - mame de tauri                                                |
|______________________________________________________________________________|
|   1| S.C. Utvinis    | Arad           | Vladimirescu,                |     10|
|    | S.A. Ferma      |                | str. Progresului, nr. 1      |       |
|    | Vladilact       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Darimex    | Arad           | Arad, str. Cameliei nr. 1 - 3|     60|
|    | Agroprodex      |                |                              |       |
|    | Iratos          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Agribac -  | Bacau          | Bacau, str. Tolstoi nr. 67   |     34|
|    | Ferma Doja      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. Agribac -  | Bacau          | Bacau, str. Tolstoi nr. 67   |     17|
|    | Ferma           |                |                              |       |
|    | Radomiresti     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| Onoe Iacob      | Bistrita       | Bistrita, str. Vasile        |      6|
|    |                 |                | Alecsandri, nr. 10           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| S.C. Agrospicul | Botosani       | Dorohoi, str. Al. I. Cuza,   |      1|
|    | - Surigiu St.   |                | nr. 37                       |       |
|    | Danut           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| Bordeianu       | Botosani       | Dorohoi, str. Maramures      |      1|
|    | Constantin      |                | nr. 59                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| Brehuescu Stela | Botosani       | Botosani, Calea Nationala,   |      1|
|    |                 |                | nr. 332                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| Morocico Viorel | Botosani       | Trusesti                     |     10|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| Stincescu Ilie  | Botosani       | Botosani, str. Tulbureni,    |      2|
|    |                 |                | nr. 33                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| I.C.C.P.T.      | Calarasi       | Fundulea                     |      1|
|    | Fundulea        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| S.C. UTT        | Calarasi       | Belciugatele str. Kisseleff, |      1|
|    | Belciugatele    |                | nr. 32, sect. 1              |       |
|    | S.R.L. Bucuresti|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| S.C. Chicheanu  | Dambovita      | Bucuresti, str. Gala         |      1|
|    | Impex S.R.L.    |                | Galaction, nr. 50            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| S.C. Agroinvest | Dambovita      | Racovita                     |      1|
|    | S.A. - Ferma    |                |                              |       |
|    | Negrasi         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  15| Nistor Ioan     | Dambovita      | Targoviste,                  |      1|
|    |                 |                | B-dul Independentei          |       |
|    |                 |                | Bl. J3, Sc. B, Ap. 43        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  16| S.C. Vlahia S.A.| Dambovita      | Targoviste                   |      1|
|    | Targoviste      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  17| S.C.A. Simnic   | Dolj           | Simnicu de Jos, sos. Balcesti|      9|
|    |                 |                | nr. 14                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  18| S.C. "Roneda"   | Giurgiu        | Naipu                        |      3|
|    | S.A. Naipu      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  19| Bartalis Ianos  | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      2|
|    |                 |                | str. Ion Caianu, 76          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  20| Todor Jozsef    | Harghita       | Sansimion, Cetatuia 88       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  21| Savu Gheorghe   | Ialomita       | Com. Balaciu                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  22| S.C.            | Iasi           | Iasi, sos. Bucium nr. 18     |      1|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | S.A. Bucium     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  23| S.C. P.C.B.     | Iasi           | sat Dancu, com. Holboca      |     63|
|    | Dancu, Ferma    |                |                              |       |
|    | Dancu           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  24| Plesca Alexandru| Iasi           | Mircesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  25| S.C.A.I.        | Ilfov          | Pantelimon                   |     10|
|    | Pantelimon      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  26| S.C. "TCE 3     | Neamt          | Piatra Neamt, str. General   |      1|
|    | Brazi" F.       |                | Dascalescu, nr. 287          |       |
|    | Zanesti         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  27| Ancuta Aurel    | Neamt          | Tg. Neamt, str. Vanatorului, |      1|
|    |                 |                | nr. 7 E                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  28| S.C. Redias S.A.| Olt            | Redea                        |      7|
|    | - Ferma Frasinet|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  29| I.J.P. Slatina  | Olt            | Slatina                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  30| Langa Florea    | Olt            | Barza                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  31| Orfelinatul     | Suceava        | Suceava -                    |     41|
|    | Crestin Natanael|                | Ferma Self Help Itcani       |       |
|    | Suceava         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  32| Flutur Alexa    | Suceava        | Granicesti                   |      1|
|    | Mihai           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  33| S.C. Prod.      | Timis          | Sanandrei, km. 13            |      1|
|    | Satimpex        |                |                              |       |
|    | S.R.L. - Sere   |                |                              |       |
|    | Traian          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  34| S.C. Jimtim S.A.| Timis          | Jimbolia, str. Timisorii,    |     10|
|    | F. Clarii Vii   |                | nr. 28                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  35| Arsin Milos     | Timis          | Berecsaul - Mic, nr. 158 A   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  36| Bencsik Ioan    | Timis          | Timisoara, str. Aleea        |      5|
|    |                 |                | Sportivilor, nr. 32, ap. 9   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  37| Cioca Silvia    | Timis          | Sanandrei, str. Peco,        |      1|
|    |                 |                | nr. 60 - 61                  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  38| Ghiata Ioan     | Timis          | Dumbravita, str. Al. Petofi, |      1|
|    |                 |                | nr. 81                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  39| Ilcu Neculai    | Timis          | Timisoara, str. Aurora, nr. 3|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  40| Kiss Vasile     | Timis          | Jebel, nr. 504               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  41| Morsanu Octav   | Timis          | Timisoara, str. Armoniei,    |      1|
|    |                 |                | nr. 25                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  42| Taranu Vasile   | Timis          | sat Igris, nr. 202,          |      2|
|    |                 |                | com. Sanpetru Mare           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  43| S.C. Agrocomplex| Vaslui         | Barlad, str. Tecuciului,     |      1|
|    | Barlad          |                | nr. 7                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    317|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|     in controlul oficial al productiei                                       |
|______________________________________________________________________________|
|   1| S.C. Sanda &    | Alba           | str. D. Gherea Petresti      |      2|
|    | Dorin S.R.L.    |                |                              |       |
|    | ferma 1         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Bioterra   | Alba           | Dostat, Ferma Boz, Ferma 1   |      1|
|    | S.R.L.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Perla      | Alba           | str. Unirii nr. 19 Jidvei    |      3|
|    | Tirnavei S.A.   |                | ferma 11                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| Scheau Vasile   | Alba           | Sebes, str. Barbu St.        |      1|
|    |                 |                | Delavrancea nr. 11           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| S.C. Darimex    | Arad           | Arad, Str. Cameliei Nr. 1 - 3|     80|
|    | Agroprodex      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| S.C. I.A.C. S.A.| Arad           | Curtici, Str. Revolutiei     |     10|
|    |                 |                | Nr. 33                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| S.C. Utvinis    | Arad           | Vladimirescu,                |     40|
|    | S.A. F.         |                | Str. Progresului Nr. 1       |       |
|    | Vladilact       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| Avramut Ionel   | Arad           | Paulis, Nr. 152              |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| Balea Mariea    | Arad           | Paulis, Str. T. Vladimirescu |      1|
|    |                 |                | Nr. 186                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| Budin Elena     | Arad           | Vladimirescu, Str. I.L.      |      1|
|    |                 |                | Caragiale Nr. 11             |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| Corb Ana        | Arad           | Arad,                        |      4|
|    |                 |                | B-dul General Vasile Milea   |       |
|    |                 |                | Nr. 33 - 35, ap. 37          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| Dolga Greta     | Arad           | Arad, Str. Ion Creanga Nr. 42|     10|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| Fagaras Ioan    | Arad           | Arad, Str. Abrud, Nr. 65     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| Fica Ivanca     | Arad           | Arad, Str. Dunarii Nr. 11    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  15| Hanciuta Petru  | Arad           | Arad, Str. Ion Creanga Nr. 55|      1|
|    | Marius          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  16| Ieremici Grigore| Arad           | Lipova, Str. Damsescu Nr. 16 |      1|
|    | Petru           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  17| Rasinar Ioan    | Arad           | Pancota, Str. Kogalniceanu   |      1|
|    |                 |                | Nr. 2/A                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  18| Semlecan        | Arad           | Seitin, Str. Izvor Nr. 69    |      1|
|    | Angelica        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  19| Phoenix         | Bacau          | Com. Negri                   |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  20| S.C. Agribac    | Bacau          | Bacau, Str. Tolstoi, nr. 67  |    145|
|    | S.A. Radomiresti|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  21| S.C. Agronova   | Bacau          | Com. Racaciuni,              |      4|
|    | S.A. Racaciuni  |                | sat. Racaciuni               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  22| S.C. Agribac    | Bacau          | Bacau, Str. Tolstoi, nr. 67  |    115|
|    | S.A. Ferma Doja |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  23| Tis Letea Veche | Bacau          | Com. Letea Veche, Sat Letea  |      5|
|    |                 |                | Veche                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  24| Gorgoi Alexandru| Bacau          | Com. Faraoani, sat Faraoani  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  25| Bucur Gheorghe  | Bacau          | Com. Tamas, sat Furnicari    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  26| Zamfir Dan Ion  | Bacau          | Com. Scorteni, sat Grigoreni |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  27| S.A. Agrinsal   | Bihor          | Salonta, str. Infratirii 10  |      7|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  28| Onoe Iacob      | Bistrita Nasaud| Bistrita,                    |      8|
|    |                 |                | Str. Vasile Alexandrii Nr. 10|       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  29| Todericiu Rodica| Bistrita Nasaud| Bistrita                     |      2|
|    |                 |                | Str. Constantin Roman Vivu   |       |
|    |                 |                | Nr. 26 Ap. 8                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  30| S.C. Agromih    | Botosani       | Loc. Manoleasa,              |      1|
|    | S.A. Ripiceni   |                | com. Manoleasa               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  31| S.C. "Sagro"    | Botosani       | Botosani Str. M. Antonescu,  |      3|
|    | S.R.L. Botosani |                | 8, Bl. B7                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  32| S.C. National   | Botosani       | Botosani,                    |      9|
|    | S.R.L.          |                | Str. Calea Nationala, nr. 152|       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  33| S.C.            | Botosani       | Str. Al.I. Cuza, nr. 37,     |     14|
|    | "Agrospicul"    |                | Dorohoi                      |       |
|    | Surugiu St.     |                |                              |       |
|    | Danut           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  34| Aostacioaie     | Botosani       | Aleea Castanelor, Nr. 16,    |      1|
|    | Dumitru         |                | Loc. Dorohoi                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  35| Barbalata       | Botosani       | Loc. Ionaseni, com. Virful   |      1|
|    | Valeriu         |                | Cimpului                     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  36| Brehuiescu Stela| Botosani       | Str. Calea Nationala,        |      1|
|    |                 |                | nr. 332, Botosani            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  37| Cuciureanu Petru| Botosani       | Loc. Catamarasti - Deal,     |      1|
|    |                 |                | com. Mihai Eminescu          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  38| Dascalu Gheorghe| Botosani       | Loc. Curtesti, com. Curtesti |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  39| Lefter I.       | Botosani       | Loc. Mlenauti, Com. Hudesti  |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  40| Marocico Viorel | Botosani       | Loc. Trusesti Com. Trusesti  |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  41| Toader          | Botosani       | Loc. Blandesti com. Sulita   |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  42| Untu Costache   |Botosani        | Str. Aleea Noua, nr. 4,      |      1|
|    |                 |                | bl. G5 ap. 14, et. 3,        |       |
|    |                 |                |  Botosani                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  43| S.C.C.A.S.S.    | Braila         | Braila, Sos. Viziru, Km 9    |      4|
|    | Braila Ferma    |                |                              |       |
|    | Lacu Sarat      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  44| S.C. Sere Brasov| Brasov         | Brasov, Str. Ciobanului      |      3|
|    |                 |                | Nr. 13                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  45| S.C.            | Brasov         | Brasov, Str. Tirgului, Nr. 4 |     53|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Fortuna S.A.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  46| Comanita Ion    | Brasov         | Fagaras, str. 13 Decembrie,  |      2|
|    |                 |                | nr. 2, ap. 7                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  47| Munteanu Lucica | Brasov         | Brasov, str. Dorului nr. 6   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  48| Toth Andrei     | Brasov         | Sacele,                      |      1|
|    |                 |                | str. Alexandru Lepadatu      |       |
|    |                 |                | nr. 83                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  49| Zanoaga Ioan    | Brasov         | Prejmer, str. Noua nr. 289   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  50| S.C.P.C.B.      | Buzau          | Com. Amaru, Sat Dulbanu      |     30|
|    | Dulbanu         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  51| S.C. Romagribuz | Buzau          | Com. Stalpu                  |      3|
|    | S.A. Stalpu     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  52| S.C. Romagribuz | Buzau          | Com. Ramnicelu               |      1|
|    | S.A. F. Fotinu  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  53| S.C. Sagitta    | Buzau          | Com. Sapoca                  |      2|
|    | International   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  54| Casa De Vinuri  | Buzau          | COM. VERNESTI                |     80|
|    | VERNESTI 2000   |                |                              |       |
|    | S.A.- Lepadatu  |                |                              |       |
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  55| S.C. Agrostar 93| Buzau          | Com. Gheraseni               |      1|
|    | Gheraseni       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  56| Belu Nicolai    | Buzau          | Com. Cilibia                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  57| Carbuneanu      | Buzau          | Str. D.-Filipescu Nr. 43     |      7|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  58| Colan Aurica    | Buzau          | Com. Cilibia                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  59| Cretu Ion       | Buzau          | Str. Caraiman, Bl. B4, Ap. 8,|      1|
|    |                 |                | et. 1                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  60| Ioan Gr. Aurel  | Buzau          | Com. C.A. Rosetti            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  61| Mocanu Done     | Buzau          | Com. Puiesti, Sat Dascalesti |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  62| Mogos E. Gabriel| Buzau          | Bd. 1 Decembrie 1918 Nr. 9   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  63| Lechici Mirco   | Caras Severin  |  Racajdia                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  64| Voda Ion        | Caras Severin  | Lapusnicul Mare              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  65| S.A. Rapid      | Calarasi       | Loc. Calarasii Vechi         |      1|
|    | Calarasii-Vechi |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  66| S.C.C.I.        | Calarasi       | Com. Perisoru                |      1|
|    | Marculesti      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  67| S.C. Agroflip   | Calarasi       | Bontida, nr. 834, jud. Cluj  |      2|
|    | S.A. Bontida F. |                |                              |       |
|    | T. Vladimirescu |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  68| S.C. Agroflip   | Calarasi       | Bontida, nr. 834, jud. Cluj  |     63|
|    | S.A. Bontida F. |                |                              |       |
|    | Cosimbesti      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  69| S.C. U.T.T.     | Calarasi       | Bucuresti, str. Kisseleff,   |     23|
|    | Belciugatele    |                | nr. 32, sector 1             |       |
|    | S.R.L. Bucuresti|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  70| S.C.            | Calarasi       | Independenta                 |     41|
|    | Agrozootehnica  |                |                              |       |
|    | Independenta    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  71| I.C.C.P.T.      | Calarasi       | Fundulea                     |     80|
|    | Fundulea        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  72| S.C. Ildu S.R.L.| Calarasi       | Calarasi, str. Flacara,      |      1|
|    | Calarasi        |                | bl. B6, sc. A, ap. 2         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  73| S.C. Movamia    | Calarasi       | Calarasi, str. Flacara,      |     25|
|    | S.R.L. ( com.   |                | bl. B6, sc. A, ap. 2         |       |
|    | Vilcelele)      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  74| S.C.            | Calarasi       | Com. Stefan Voda             |     25|
|    | Agrozootehica   |                |                              |       |
|    | Drumu Subtire   |                |                              |       |
|    | S.A.            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  75| Damian Petre    | Calarasi       | Calarasi, str. Zavoiului,    |      1|
|    |                 |                | bl. C 12, ap. 9              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  76| Dan Dorin       | Cluj           | Turda, str. Campiei, nr. 87  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  77| Pestesan Victor | Cluj           | Com. Catcau, sat. Salisca,   |      1|
|    |                 |                | nr. 5                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  78| Porutiu Pamfil  | Cluj           | Campia Turzii                |      1|
|    |                 |                | Str. Memorandumului nr. 15   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  79| Baby Beef       | Constanta      | Tortomanu                    |    170|
|    | Tortomanu       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  80| Sel Ovis        | Constanta      | M. Kogalnic                  |      2|
|    | M. Kogalnic     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  81| S.C. Agrocomp   | Constanta      | Pantelimon                   |      1|
|    | Ltd. Pantelimon |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  82| S.C.C.I.        | Constanta      | Valu Traian                  |      4|
|    | Dobrogea        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  83| S.C. Cezotor    | Constanta      | Tortomanu                    |      5|
|    | Tortomanu S.A.  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  84| S.C. Comcereal  | Constanta      | Palazu Mare                  |      1|
|    | Palazu Mare     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  85| S.C. Celacob    | Constanta      | Cobadin                      |      1|
|    | S.A. Cobadin    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  86| S.C. Agroindtour| Constanta      | Sibioara                     |      1|
|    | Sibioara        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  87| S.C. Agiloq     | Constanta      | Agigea                       |      3|
|    | Agigea          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  88| S.C. Grup       | Constanta      | Constanta,                   |      4|
|    | Silozuri Cereale|                | Str. Teodor Burada 25        |       |
|    | S.A. Constanta  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  89| Caratana Valeriu| Constanta      | M. Kogalnic                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  90| Olteanu Marius  | Constanta      | Valu Traian                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  91| Puiu Stere      | Constanta      | M. Kogalnic                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  92| Stefancu Vasile | Constanta      | Topraisar                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  93| Dragnea Marin   | Dambovita      | Loc. Butimanu, sat. Lucianca |     19|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  94| Sagricom T-Gv   | Dambovita      | Colanu                       |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  95| S.C. Erbasu S.A.| Dambovita      | Bucuresti,                   |      1|
|    |                 |                | str. N.G. Caramfil, nr. 72   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  96| S.C. Chicheanu  | Dambovita      | Bucuresti,                   |     11|
|    | Impex S.R.L.    |                | str. Gala Galaction, nr. 50  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  97| S.C. Comcereal  | Dambovita      | Targoviste, str. Calea       |      7|
|    | Dimbovita S.A.  |                | Domneasca, nr. 225           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  98| S.C. Agroinvest | Dambovita      | Racovita                     |     20|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  99| S.C. Agroind    | Dambovita      | Cuparu                       |      1|
|    | Cuparu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 100| Banu Nicolae    | Dambovita      | Vulcana Pandele              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 101| Nistor Ioan     | Dambovita      | Targoviste, Bd. Independentei|      1|
|    |                 |                | Bl. J3                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 102| Savu Ilie       | Dambovita      | Odobesti                     |      1| |____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 103| S.C. Vlahia S.A.| Dambovita      | Targoviste                   |      7|
|    | Targoviste      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 104| Zamfira Costel  | Dambovita      | Odobesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 105| S.C. A. Simnic  | Dolj           | Simnicu De Jos,              |     95|
|    |                 |                | Sos. Balcesti, Nr. 14        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 106| Soc. Agricola   | Dolj           | Dascalu Ion, Isalnita,       |      7|
|    | Agro Isalnita   |                | Nr. 336                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 107| S.C. Cervina    | Dolj           | Segarcea, Str. Unirii, nr. 4 |     21|
|    | S.A. Segarcea   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 108| Penitenciar     | Dolj           | Craiova, Sos. Caracal, km. 8 |      1|
|    | Pelendava       |                |                              |       |
|    | Craiova         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 109| Antonie Gheorghe| Dolj           | Craiova, str. Fratii Golesti,|      6|
|    |                 |                | bl. K32, ap. 9               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 11O| Butusina Mircea | Dolj           | com. Marsani                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 111| Ciuica Nicolae  | Dolj           | com. Podari - Balta Verde    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 112| Dinulescu Mircea| Dolj           | com. Gangiova                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 113| Draga Nicolae   | Dolj           | com. Gangiova                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 114| Dragomir Stan   | Dolj           | com. Gangiova                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 115| Gheorghe Iulian | Dolj           | com. Gangiova                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 116| Iosif Ilie      | Dolj           | com. Gangiova                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 117| Marciuica I.    | Dolj           | Segarcea, str. Carol I,      |      1|
|    | Mircea          |                | nr. 50                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 118| Mincu T. Nicolae| Dolj           | Craiova, str. Popoveni       |      1|
|    |                 |                | nr. 106                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 119| Moanta Ion      | Dolj           | com. Amarastii de Jos        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 120| Neamtu Marcel   | Dolj           | com. Marsani                 |      1| |____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 121| Nicola I. Marin | Dolj           | Segarcea, str. Dealul Viilor,|      1|
|    |                 |                | nr. 62                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 122| Pana Petre      | Dolj           | Segarcea, str. Unirii,       |      1|
|    |                 |                | nr. 118                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 123| Pitigoi Aurel   | Dolj           | com. Gangiova                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 124| Preduna         | Dolj           | com. Marsani                 |      1|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 125| Radu Ion        | Dolj           | Segarcea, str. Ariilor,      |      1|
|    |                 |                | nr. 34                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 126| Stanciu Petre   | Dolj           | com. Podari - Braniste       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 127| Stefan C. Ion   | Dolj           | Craiova, Aleea Crinului,     |      1|
|    |                 |                | nr. 101                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 128| Zabava Dumitru  | Dolj           | com. Podari - Balta Verde    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 129| S.C. Albina S.A.| Galati         | Schela                       |      3|
|    | Schela          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 130| S.C. Prollcef   | Galati         | Sendreni                     |    170|
|    | S.A. Sendreni   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 131| S.C. Agrimat    | Galati         | Matca                        |     50|
|    | S.A. Matca      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 132| Oprea Costica   | Galati         | Independenta                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 133| Ripa Gheorghe   | Galati         | Independenta                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 134| Scagrozootehnica| Giurgiu        | Adunatii Copaceni            |     70|
|    | S.A. Adunatii   |                |                              |       |
|    | Copaceni        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 135| S.C. Roneda S.A.| Giurgiu        | Naipu                        |     26|
|    | Naipu           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 136| Andrei Ion      | Giurgiu        | Cartojani                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 137| Chirita         | Giurgiu        | Cartojani                    |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 138| Constantin Nicu | Giurgiu        | Cranguri                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 139| Costache Sorica | Giurgiu        | Bolintin Vale                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 140| Grigore Ion     | Giurgiu        | Cartojani                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 141| Ionita          | Giurgiu        | Bolintin Vale                |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 142| Palea Ion       | Giurgiu        | Singureni                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 143| Stafie Voicu    | Giurgiu        | Cartojani                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 144| Andrei Ion      | Gorj           | Com. Telesti, Sat Buduhala   |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 145| Banu Constantin | Gorj           | Baia De Fier                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 146| Pavel Nicolae   | Gorj           | Polovraci                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 147| Balazs Anton    | Harghita       | Plaiesii de Jos,             |      1|
|    |                 |                | Plaiesii de Sus, 68          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 148| Bara Carol      | Harghita       | Sandominic, 1399             |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 149| Barabas Nicolae | Harghita       | Odorheiu Secuiesc,           |      1|
|    |                 |                | str. Beclean, nr. 127        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 150| Barta Antal     | Harghita       | Plaiesii de Jos, Casinu Nou, |      1|
|    |                 |                | 261                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 151| Bartalis Ianos  | Harghita       | Miercurea Ciuc,              |      1|
|    |                 |                | str. Ion Caianu, nr. 76      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 152| Botar Gyarfas   | Harghita       | Miercurea Ciuc, str. Ret,    |      4|
|    | Tamas           |                | nr. 11                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 153| Eross Ludovic   | Harghita       | Frumoasa, Barzava, 179       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 154| Farkas Vilmos   | Harghita       | Carta, Tomesti, 190          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 155| Gidro Laszlo    | Harghita       | Carta, 43                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 156| Lukacs Albert   | Harghita       | Odorheiu Secuiesc, str. Baii |      1|
|    |                 |                | Sarate, nr. 8                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 157| Mozes Vilhelm   | Harghita       | Carta, 155                   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 158| S.C. Ceres      | Ialomita       | Slobozia,                    |     60|
|    | Slobozia S.A.   |                | Str. General Magheru 73      |       |
|    | F10             |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 159| S.C. Ceres      | Ialomita       | Slobozia,                    |     65|
|    | Slobozia S.A.   |                | Str. General Magheru 73      |       |
|    | F. Amara        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 160| S.C.            | Ialomita       | Comuna Movila                |     13|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Movila S.A.     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 161| S.C.            | Ialomita       | Localitatea Urziceni         |      5|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Urziceni S.A.   |                |                              |       |
|    | F. Cotorca      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 162| S.C. Agromixta  | Ialomita       | Com. Bucu, Sat Ograda        |     20|
|    | Ograda S.A.     |                |                              |       |
|    | F. Paltinis     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 163| S.A. Unirea Ghe.| Ialomita       | Comuna Ghe. Doja             |      3|
|    | Doja            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 164| S.C. Agromixta  | Ialomita       | Andrasesti                   |      5|
|    | Andrias         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 165| S.C.            | Ialomita       | Com. Balaciu                 |     55|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | S.A. Balaciu    |                |                              |       |
|    | F. Grindu       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 166| S.C. Agromixta  | Ialomita       | Com. Bucu, Sat Ograda        |     26|
|    | Ograda S.A.     |                |                              |       |
|    | F. Marculesti   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 167| S.C. Gecorpan   | Ialomita       | Com. Balaciu, Sat Sarateni   |      3|
|    | S.R.L.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 168| Bitineanu       | Ialomita       | Cosereni                     |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 169| Bodirlan Ion    | Ialomita       | Cosereni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 170| Constantin      | Ialomita       | Cosereni                     |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 171| Dumitru         | Ialomita       | Cosereni                     |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 172| Giolea Nicolae  | Ialomita       | Cosereni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 173| Manaila Ion     | Ialomita       | Cosereni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 174| Oprea Alexandru | Ialomita       | Cosereni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 175| Stoian Dumitru  | Ialomita       | Cosereni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 176| S.C.P.C.B. Dancu| Iasi           | Com. Holboca                 |    240|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 177| S.C. Agroind    | Iasi           | Iasi, Sos. Bucium 18         |     75|
|    | Bucium S.A. F.  |                |                              |       |
|    | Serbesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 178| S.C. Agrocomplex| Iasi           | Loc. Lunca                   |     65|
|    | Lunca Pascani   |                |                              |       |
|    | S.A.            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 179| S.C.A. Pd.      | Iasi           | Loc. Pd. Iloaei              |     50|
|    | Iloaei          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 180| S.C. Tehnostar  | Iasi           | Iasi, Sos. Bucium 18         |     15|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 181| S.C. Arcom      | Iasi           | Aroneanu                     |      2|
|    | International   |                |                              |       |
|    | Company S.R.L.  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 182| S.C. Agrocom    | Iasi           | Com. Strunga                 |     50|
|    | Strunga S.A.,   |                |                              |       |
|    | Ferma Halaucesti|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 183| S.C. Agrocom    | Iasi           | Com. Strunga                 |    40 |
|    | Strunga S.A.    |                |                              |       |
|    | Ferma Strunga   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 184| S.C. Iasi-Nord  | Iasi           | Com. Popricani               |     20|
|    | S.A. Popricani, |                |                              |       |
|    | Ferma Prutet    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 185| S.C. Agricola   | Iasi           | Com. Tg. Frumos              |      7|
|    | Tg. Frumos S.A.,|                |                              |       |
|    | Ferma Jora      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 186| S.C. Agricola   | Iasi           | Com. Tg. Frumos              |     15|
|    | Tg. Frumos S.A. |                |                              |       |
|    | Ferma Ruginoasa |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 187| S.C. Agricola   | Iasi           | Com. Tg. Frumos              |      2|
|    | Tirgu Frumos    |                |                              |       |
|    | S.A., Ferma     |                |                              |       |
|    | Razboieni       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 188| S.C. Agricola   | Iasi           | Com. Miroslava               |      1|
|    | Miroslava S.A., |                |                              |       |
|    | Ferma Scanteia  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 189| S.C. Daniela    | Iasi           | Iasi, Aleea Mihail Sadoveanu,|     18|
|    | S.R.L. Iasi     |                | nr. 14A                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 190| Amaritei Gh.    | Iasi           | Pascani, str. Stefan cel     |      1|
|    | Dumitru         |                | Mare, nr. 235                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 191| Balcu Paul      | Iasi           | Iasi, str. Drobeta, nr. 3    |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 192| Birsan Gheorghe | Iasi           | Hirlau, str. Nicolae Iorga,  |      1|
|    |                 |                | nr. 66                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 193| Blejusca Petru  | Iasi           | Pascani, str. Morilor, nr. 15|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 194| Chirica Dumitru | Iasi           | Iasi, sos. Holboca, nr. 29 A |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 195| Condriuc Romeo  | Iasi           | Iasi, str. Cetatuia, nr. 4   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 196| Ginga Valentin  | Iasi           | Loc. Breazu, Com. Rediu      |      1|
|    | Mihai           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 197| Grigore Emil    | Iasi           | Pascani, str. M. Busuioc,    |      2|
|    |                 |                | nr. 15                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 198| Sava Alexandru  | Iasi           | Loc. Hirlau, str. Bujor,     |      1|
|    |                 |                | nr. 33                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 199| Plesca Alexandru| Iasi           | Sat Mircesti, Com. Mircesti  |     12|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 200| Raileanu Mircea | Iasi           | Com. Trifesti, Sat Trifesti, |      1|
|    |                 |                | Jud. Iasi                    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 201| Stefan Gheorghe | Iasi           | Tg. Frumos, str. Stefan      |      1|
|    |                 |                | cel Mare si Sfant            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 203| Voicu David     | Iasi           | Tg. Frumos, str. Petru Rares,|      1|
|    |                 |                | nr. 114                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 204| Zaharia         | Iasi           | Loc. Motca                   |      1|
|    | Gheorghita      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 205| Zugravu         | Iasi           | Iasi, str. Fd. Bucium, nr. 6 |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 206| S.C. Agroindaf  | Ilfov          | Afumati                      |     95|
|    | S.A. Afumati    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 207| I.C.P.C.B.      | Ilfov          | Balotesti, Sos. Bucuresti -  |    163|
|    | Balotesti       |                | Ploiesti, Km 21              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 208| S.C. "FADOS"    | Ilfov          | Chiajna                      |     22|
|    | Import Export   |                |                              |       |
|    | S.R.L. Chiajna  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 209| S.C. "CILEZO"   | Ilfov          | Ciorogarla                   |      3|
|    | S.A. Ciorogirla |                |                              |       |
|    | F. Domnesti     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 210| Asociatia       | Ilfov          | Com. Voluntari, sat Pipera   |     19|
|    | Agrozootehnica  |                |                              |       |
|    | George Becali   |                |                              |       |
|    | Rosia           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 211| I.B.N.A.        | Ilfov          | Balotesti, Calea Bucuresti 1 |      2|
|    | Balotesti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 212| S.C. Carpati Mf.| Ilfov          | Mogosoaia, Sos. Bucuresti -  |     26|
|    | Ltd. Mogosoaia  |                | Targoviste 94 - 96           |       |
|    | Mogosoaia       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 213| S.C.A.I.        | Ilfov          | Pantelimon                   |    265|
|    | Pantelimon      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 214| Badega Stere    | Ilfov          | Dobroiesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 215| I.C.P.C.B.      | Ilfov          | Balotesti, Sos. Bucuresti -  |      9|
|    | Balotesti Ferma |                | Ploiesti Km 21               |       |
|    | Etalon          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 216| Marin Ion       | Ilfov          | Dobroiesti, Str. N. Balcescu |      1|
|    |                 |                | 56                           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 217| Bengescu Dumitru| Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 218| Brebu Alexandru | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 219| Bulugiu Cojocaru| Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|    | Dinca Nicolae   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 220| Capatina        | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 221| Croitoru        | Mehedinti      | Rogova                       |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 222| Dumbrava        | Mehedinti      | Rogova                       |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 223| Fira Dumitru    | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 224| Guran Doru      | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 225| Guran P.        | Mehedinti      | Jiana                        |      3|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 226| Mangu Stelian   | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 227| Mihai Stelian   | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 228| Nedelcu         | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 229| Olteanu Gheorghe| Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 230| Pele Gheorghe   | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 231| Petrisi Ion     | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 232| Petria Nicolae  | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 233| Pleniceanu      | Mehedinti      | Drobeta Tr. Severin, str. T. |      5|
|    | Serban          |                | Vladimirescu, nr. 77         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 234| Popescu Marcel  | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 235| Stanemir Dorin  | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 236| Talpesi Viorel  | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|    | Constanta       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 237| Tascovici       | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 238| Toader Ion      | Mehedinti      | Braniste                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 239| Togoe Constantin| Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 240| S.C. MAROKA     | Mures          | Miercurea Nirajului          |      5|
|    | Agrotech S.A.   |                | Str. Libertatii Nr. 14       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 241| S.A. Ciocarlia  | Mures          | Reghin Str. Cosbuc Nr. 48    |      2|
|    | Reghin          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 242| Farkas Arpad    | Mures          | Breaza 308                   |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 243| S.C. GIROSTAR   | Neamt          | Girov                        |     10|
|    | S.A. GIROV      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 244| S.C. "TCE TREI  | Neamt          | Piatra Neamt, str. General   |      1|
|    | BRAZI" S.R.L.   |                | Dascalescu, nr. 287          |       |
|    | Ferma Zanesti   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 245| Pamfil Vasile   | Neamt          | Tg. Neamt, str. Vanatorului, |      1|
|    |                 |                | nr. 95                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 246| S.C. Redias S.A.| Olt            | Redea                        |     45|
|    | - F. Frasinet   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 247| I.J.P. Slatina  | Olt            | Slatina                      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 248| Sindile Traian  | Olt            | Corabia                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 249| Tudorascu Ion   | Olt            | Dobrosloveni                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 250| S.C.            | Prahova        | Com. Puchenii Mari Sos.      |     44|
|    | Aagrozootehnica |                | Nationala Bucuresti -        |       |
|    | S.A. Puchenii   |                | Ploiesti                     |       |
|    | Mari            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 251| S.C. Herman S.A.| Prahova        | Ploiesti, str. Hasdeu, nr. 27|      5|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 252| S.C. Berinde    | Satu Mare      | Baia Mare, str. Viilor,      |     60|
|    | Construct S.R.L.|                | nr. 5/a                      |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 253| Bekker Tiberiu  | Satu Mare      | Carei, str. 1 Decembrie 1918,|      2|
|    | Vasile          |                | bl. 2, ap. 15                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 254| Farcau Ioan     | Satu Mare      | Moftinul Mare, nr. 305       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 255| Huszti Iuliu    | Satu Mare      | Viile, Satu Mare, str.       |      2|
|    | Csaba           |                | Principala, nr. 42           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 256| Katona Sandor   | Satu Mare      | Berveni, 143                 |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 257| Kovacs Andrei   | Satu Mare      | Carei, str. Campului nr. 16  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 258| Levente Stefan  | Satu Mare      | Carei, str. Moricz Szigmond, |      4|
|    |                 |                | nr. 49                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 259| Mihalca Axente  | Satu Mare      | Carei, str. Nicolae          |      4|
|    | Gheorghe        |                | Grigorescu, bl. 2, ap. 1     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 260| Mitereiter      | Satu Mare      | Carei, str. Caplenilor,      |      4|
|    | Stefan          |                | nr. 12                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 261| Molnar Vasile   | Satu Mare      | Moftinul Mare, nr. 142       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 262| Reszler Adalbert| Satu Mare      | Tiream, str. Principala,     |      7|
|    |                 |                | nr. 311                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 263| Szigeti Iosif   | Satu Mare      | Lazuri, str. Principala,     |      5|
|    |                 |                | nr. 82                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 264| Szilagyi Istvan | Satu Mare      | Carei, str. Oborului, nr. 28 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 265| Tinca Petru     | Satu Mare      | Madaras                      |      9|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 266| Toth Stefan     | Satu Mare      | Carei, str. Grigorescu bl. 2,|      6|
|    |                 |                | ap. 1                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 267| Badulescu Adrian| Sibiu          | Sibiu, Piata Unirii, nr. 5   |      1|
|    | Florin          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 268| Coman Ion       | Sibiu          | Sibiu, Fragilor 6            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 269| Notariu Adrian  | Sibiu          | Ruja 155                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 270| Petru Vasile    | Sibiu          | Sibiu, Ghiocelului 5         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 271| Popa Nicolae    | Sibiu          | Sibiu, Paraului 30           |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 272| S.C. Prodzoopom | Suceava        | Falticeni                    |      5|
|    | S.R.L.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 273| Badelita Necolai| Suceava        | Gura Humorului               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 274| Cazac Mircea    | Suceava        | Radauti Str. Putnei Nr. 178 A|      1|
|    | Dorel           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 275| Cojocaru        | Suceava        | Siret Str. Alexandru cel Bun |      1|
|    | Constantin      |                | Nr. 44                       |       |
|    | Maria           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 276| Dan Marinel     | Suceava        | Dumbraveni                   |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 277| Flutur Alexa    | Suceava        | Granicesti Com. Granicesti   |      5|
|    | Mihai           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 278| Macovei Stefan  | Suceava        | Boroaia                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 279| Morosan Aurel   | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | str. Bradului, nr. 36        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 280| Nisioi Vasile   | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Nr. 126                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 281| Nutescu Stetan  | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. D. Dima Nr. 1           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 282| Puha Constantin | Suceava        | Radauti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 283| Sandru Laurentiu| Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. I.L. Caragiale Nr. 3    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 284| Ucrainet Viorel | Suceava        | M-Rea Humorului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 285| S.C.A. Vaceni   | Teleorman      | Vaceni                       |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 286| S.C.            | Teleorman      | Rosiori de Vede, str.        |      1|
|    | Agrozootehnica  |                | Manafilor, nr. 24            |       |
|    | S.A. Rosiori F. |                |                              |       |
|    | Magureni        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 287| S.C. Jimtim S.A.| Timis          | Jimbolia Str. Calea Timisorii|     30|
|    | Jimbolia        |                | Nr. 28                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 288| U.S.A.B.        | Timis          | Timisoara Km 6               |     21|
|    | Timisoara       |                | Str. Calea Aradului Km 6     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 289| S.D.E. Timisoara| Timis          | Timisoara                    |     22|
|    |                 |                | Str. Calea Aradului 119      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 290| S.C. Prod. S.A. | Timis          | Sanandrei 13                 |      4|
|    | Timpex S.R.L.   |                |                              |       |
|    | Sere Traian     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 291| S.C. Sinagro    | Timis          | Sanicolau Mare               |     48|
|    | S.A.            |                | Str. P.Ta 30 Dec. Nr. 9      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 292| Rohacs Robert   | Timis          | Dumbravita                   |      1|
|    |                 |                | Str. Mihai Eminescu Nr. 33   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 293| Ulta Roman      | Timis          | Sag Str. 4 Nr. 46            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 294| Airini Filaret  | Timis          | Sandra 59                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 295| Arsin Milos     | Timis          | Beregsaul Mic 158/A          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 296| Avramut Dorin   | Timis          | Timisoara, B-dul Sudului,    |      2|
|    | Constantin      |                | nr. 13, ap. 8                |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 297| Bela Ioan       | Timis          | Sag Str. XVI, Nr. 18         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 298| Bencsik Ioan    | Timis          | Timisoara, Str. Semenic 55   |      7|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 299| Bere Ioan       | Timis          | Sag Str. 12 Nr. 23           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 300| Cioca Silvia    | Timis          | Sanandrei 60 - 61            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 301| Cirisan Simion  | Timis          | Cadar Nr. 82                 |      2|
|    | Aurel           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 302| Coman Ioan      | Timis          | Timisoara Str. Torontal 69   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 303| Hapenciuc Viorel| Timis          | Loc. Covaci, nr. 159         |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 304| Csilag Arpad    | Timis          | Lugoj Str. Tapiei Nr. 41     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 305| Damian Floarea  | Timis          | Sag Str. XVIII, Nr. 4        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 306| Dragan Ioan     | Timis          | Berini 265                   |      6|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 307| Dumitru Stere   | Timis          | Giroc Str. Dunarea Nr. 21    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 308| Dumsa Petru     | Timis          | Timisoara, str. Iorgovanului,|      1|
|    |                 |                | nr. 1                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 309| Farcas Nicolae  | Timis          | Sag Str. 4 nr. 6             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 310| Fekete Ana      | Timis          | Timisoara Str. Crisan Nr. 27 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 311| Filip Teodor    | Timis          | Jebel Nr. 512                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 312| Fuzer Ioan      | Timis          | Sag Str. 7 Nr. 5             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 313| Gheata Ioan     | Timis          | Dumbravita Str. Petofi Nr. 81|      1|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 314| Ilcu Nicolae    | Timis          | Timisoara Str. Aurora, 3     |      7|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 315| Ispan Martin    | Timis          | Dumbravita, Str. Nicolaie    |      2|
|    |                 |                | Balcescu 2                   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 316| Jude Ioan       | Timis          | Remetea Mare, 132            |      5|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 317| Kircsof Nicolae | Timis          | Sag Str. XIII, Canton        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 318| Lisu Ioan       | Timis          | Giroc Str. Mures Nr. 31      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 319| Luca Petru      | Timis          | Dumbravita Str. Stefan Plavat|      1|
|    |                 |                | Nr. 3a                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 320| Mike Martin     | Timis          | Dumbravita Str. Olt 14       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 321| Morsanu Octav   | Timis          | Timisoara, Str. Armoniei 25  |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 322| Olahut Gheorghe | Timis          | Dumbravita                   |      1|
|    |                 |                | Str. Mihai Eminescu Nr. 42   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 323| Oprea Ilie      | Timis          | Timisoara, str. Almajului,   |      6|
|    |                 |                | nr. 4 A                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 324| Padeanu Ioan    | Timis          | Giroc Str. Timis Nr. 6       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 325| Pascu Iosif     | Timis          | Sag Str. XII Nr. 45          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 326| Popoviciu Gavril| Timis          | Sag Str. XVII Nr. 11         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 327| Rotariu Ilie    | Timis          | Giroc Str. Muncitorilor      |      1|
|    |                 |                | Nr. 50                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 328| Sandra          | Timis          | Sag Str. 13 Nr. 47           |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 329| Sarchiz Mihai   | Timis          | Giarmata Vii, Str. Teilor,   |      5|
|    |                 |                | nr. 75                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 330| Silaghi Florian | Timis          | Jebel 507                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 331| Stelzner        | Timis          | Giroc, str. Muncitorilor,    |      5|
|    | Gheorghe        |                | nr. 65                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 332| Suiugan Ioan    | Timis          | Sag Str. 4 Nr. 82            |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 333| Surugiu Lazar   | Timis          | Sag Str. 5 Nr. 25            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 334| Szatmari Andrei | Timis          | Sag Str. XII Nr. 19          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 335| Taranu Vasile   | Timis          | Igris 202                    |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 336| Tat Vasile      | Timis          | Sag Str. 4 Nr. 68            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 337| Tundrea Ioan    | Timis          | Costei 385                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 338| Tura Ana        | Timis          | Sag Str. 4 Nr. 122           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 339| Vieriu Cornel   | Timis          | Sag Str. XVIII Nr. 2         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 340| Vitan Vasile    | Timis          | Dumbravita Str. Gheorghe Doja|      1|
|    |                 |                | Nr. 45                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 341| Leco Inst Com   | Tulcea         | Satu Nou, com. Mihai Bravu   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 342| S.C.A.P.        | Tulcea         | Casimcea                     |      1|
|    | Casimcea        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 343| S.C. Mineri     | Tulcea         | Mineri, com. Somova          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 344| Carauta Ion     | Tulcea         | Nalbant                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 345| Chirila Aurelia | Tulcea         | Tulcea, str. Babadag, nr. 8  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 346| Danila Ion      | Tulcea         | Tulcea, str. Mirom Costin    |      1|
|    |                 |                | nr. 43                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 347| Iacob Ion       | Tulcea         | Baia                         |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 348| Lupascu Marin   | Tulcea         | Peceneaga                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 349| Marsaulea       | Tulcea         | Baia                         |      1|
|    | Valentin        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 350| Negrisan Titu   | Tulcea         | Peceneaga                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 351| Ogea Vasile     | Tulcea         | Baia                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 352| Parfene Dumitru | Tulcea         | Nalbant                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 353| Popa Stelian    | Tulcea         | Baia                         |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 354| S.C. Agrocomplex| Vaslui         | Barlad, Str. Tecuciului,     |    120|
|    | Barlad Ferma    |                | Nr. 7                        |       |
|    | Pogonesti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 355| S.C. Agroind    | Vaslui         | Berezeni                     |      9|
|    | Berezeni        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 356| Bordei Victor   | Vaslui         | Husi                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 357| Dumitrascu      | Vaslui         | Iana, sat Pogana             |      1|
|    | Costica         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 358| Gorga Neculai   | Vaslui         | Ivesti                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 359| S.C. Agroind    | Vrancea        | Doaga                        |    166|
|    | S.A. Focsani-   |                |                              |       |
|    | Doaga           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 360| S.C.            | Vrancea        | Maicanesti                   |      5|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | S.A. Maicanesti |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 361| S.C. BAR INCOMEX| Vrancea        | Gologanu, com. Milcovul      |     34|
|    | S.R.L.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 362| S.C. Chivamar   | Vrancea        | Loc. Focsani, str. Marasesti,|     10|
|    | Geocip S.R.L.   |                | nr. 15                       |       |
|    | Focsani         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 363| S.C. IMPEX AGRO | Vrancea        | Milcovul                     |     13|
|    | NHV PROD S.R.L. |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 364| S.C. ROMVITIS   | Vrancea        | Odobesti, str. Maresal       |      4|
|    | S.A. ODOBESTI   |                | Antonescu, nr. 125           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 365| Borcea Dumitru  | Vrancea        | Rastoaca, com. Milcovul      |      5|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 366| Busuioc Sandu   | Vrancea        | Focsani, str. Caian, nr. 4   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 367| Buzatu          | Vrancea        | com. Milcovul, sat Gologanu  |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 368| Cioc Petru      | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 369| Dochioiu Traian | Vrancea        | Birsesti                     |      5|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 370| Grama Neculai   | Vrancea        | com. Milcovul, sat Gologanu  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 371| Jitea Ilie      | Vrancea        | com. Costesti, sat Budesti   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 372| Lazarescu Dan   | Vrancea        | Rastoaca, com Milcovul       |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 373| Onea Ion        | Vrancea        | Focsani,                     |      2|
|    |                 |                | str. Pictor Grigorescu       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 374| Plescan Danut   | Vrancea        | Focsani, B-dul Unirii, nr. 38|      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 375| Rusu Bucur      | Vrancea        | com. Vanatori,               |      4|
|    |                 |                | sat Balta Ratei              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 376| Sacalus Stefan  | Vrancea        | com. Vanatori, sat Jorasti   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 377| Toma Alexandru  | Vrancea        | com. Tataranu, sat Martinesti|      5|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |   4177|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
     | Bruna                                                                   |
 ____|_________________________________________________________________________|
|    | din care: - mame|                |                              |       |
|    | de tauri        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. ITUL S.R.L.| Alba           | loc. Santimbru, Ferma Vint,  |      1|
|    |                 |                | Str. Blajului nr. 238        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C.P.C.B. Mures| Arad           | Arad, str. Bodrogului nr. 32 |      5|
|    | Ferma 7 Arad    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C.C.P.T.      | Arges          | Albota                       |      8|
|    | Pitesti         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| Miron Victor    | Brasov         | Feldioara, str. Octavian Goga|      1|
|    |                 |                | nr. 5                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| Nistor Ioan     | Dambovita      | Targoviste,                  |      1|
|    |                 |                | B-dul Independentei          |       |
|    |                 |                | Bl. J 3 Sc. B Apt. 43        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| S.C. Ceres      | Ialomita       | Bora/Loc. Slobozia           |      1|
|    | Slobozia S.A.   |                | str. g-ral Magheru nr. 73    |       |
|    | Ferma 5 Bora    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| Balasz Doina    | Maramures      | Vadu Izei, 75                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| Balea Vasile    | Maramures      | Sighet, 56                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| Bodosan Toader  | Maramures      | Iapa, 20                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| Bologa Vasile   | Maramures      | Birsana, 370                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| Bozga Ioan      | Maramures      | Moisei, 1105                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| Bud Vasile      | Maramures      | Hoteni, 34                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| Chira Vasile    | Maramures      | Sarasau, 356                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| Codrea Gheorghe | Maramures      | Berbesti, 545                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  15| Codrea Stefan   | Maramures      | Berbesti, 476                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  16| Danci Mihai     | Maramures      | Sighet, 226                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  17| Pop Coman Vasile| Maramures      | Sieu, 104                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  18| Gherghei Dumitru| Maramures      | Sapanta, 792                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  19| Gherman Ileana  | Maramures      | Budesti, 32 A                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  20| Gogea Gheorghe  | Maramures      | Sighet, 7 A                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  21| Magdau Vasile   | Maramures      | Sieu, 616                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  22| Man Stefan      | Maramures      | Sieu, 630                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  23| Mihai Nutu      | Maramures      | Vadu Izei, 165               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  24| Mois Ioan       | Maramures      | Iapa, 434                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  25| Oros Ioan       | Maramures      | Sighet, 31                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  26| Pop Maria       | Maramures      | Sighet, 89                   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  27| Pop Vasile      | Maramures      | Hoteni, 69                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  28| Roman Ioan      | Maramures      | Desesti, 273                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  29| Sima Nicolae    | Maramures      | Seini, 7                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  30| Slatian Toader  | Maramures      | Sighet, 104                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  31| Stan Ioan       | Maramures      | Sapanta, 356                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  32| Strambei        | Maramures      | Sighet, 37                   |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  33| Tepei Ioan      | Maramures      | Hoteni, 117                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  34| Ungur Petru     | Maramures      | Oncesti, 121                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  35| Visovan Tanasie | Maramures      | Harnicesti, 75               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  36| Visovan Vasile  | Maramures      | Harnicesti, 95               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  37| Vlad Ioan       | Maramures      | Sighet, 26                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  38| Zbora Ioan      | Maramures      | Berbesti, 44                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  39| Daescu Nicolae  | Mehedinti      | Seliste                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  40| Mihaescu Ion    | Mehedinti      | Seliste                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  41| Mosneanu N. Ion | Mehedinti      | Seliste                      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  42| Mosneanu Vasile | Mehedinti      | Brigleasa, com. Izverna      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  43| Staicu          | Mehedinti      | Nadanova                     |      1|
|    | Gheorghescu Ion |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  44| Frunzeti Ion    | Neamt          | Piatra Neamt                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  45| Vasilica Teodor | Neamt          | Trifesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  46| Dinu T.         | Prahova        | Slanic Grosani, str. Izvor,  |      1|
|    | Constantin      |                | nr. 5                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  47| S.C. Vera Ripan | Suceava        | Vatra Dornei                 |     25|
|    | S.N.C.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     87|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | in controlul    |                |                              |       |
|    | oficial al      |                |                              |       |
|    | productiei      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. P.C.B.     | Arad           | Arad                         |     26|
|    | MURES           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| Fica Ivanca     | Arad           | Arad, Str. Dunarii nr. 11    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. C.P.T.     | Arges          | Albota                       |    112|
|    | Pitesti - Ferma |                |                              |       |
|    | Albota          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| Isbasoiu Ion    | Arges          | Albestii de Muscel           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| Patrau Ioana    | Arges          | Costesti, Str. Targului,     |      1|
|    |                 |                | Nr. 4                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| Priboianu Dan   | Arges          | Campulung, str. Valea        |      1|
|    |                 |                | Barbusii, nr. 16             |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| Stanila         | Arges          | sat Ungureni,                |      1|
|    | Alexandru       |                | loc. Albesti de Arges        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| Sterea Adrian   | Arges          | Albesti de Arges             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| S.C. Agricola   | Bacau          | Calea Moldovei, Nr. 94       |      4|
|    | International   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| S.C. Agronova   | Bacau          | Sat Racaciuni, Com. Racaciuni|      3|
|    | S.A. Racaciuni  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| S.C. P.C.O.     | Bacau          | Bacau, Calea Barladului      |      1|
|    | Bacau           |                | nr. 256                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| Balan Grigore   | Bacau          | Sat Vilcele, Oras Tg. Ocna   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| Buda Costica    | Bacau          | Sat Negri, Com. Negri        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| Carlacton Onesti| Bacau          | Str. 8 Martie, Nr. 54        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  15| Cruceanu Vasile | Bacau          | Str. Tisesti, Nr. 8          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  16| David Gheorghe  | Bacau          | Sat Luncani, Com. Luncani    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  17| Husanu Martin   | Bacau          | Sat Zapodia, Com. Traian     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  18| Lazar Costache  | Bacau          | Sat Sarata, Nicolae Balcescu |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  19| Martin Andrei   | Bacau          | Str. Pacur, Nr. 1            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  20| Minciuna Neculai| Bacau          | Str. Podei, Nr. 38           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  21| Ochiana Dorel   | Bacau          | Sat Siret, Com. Saucesti     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  22| Paraoanu Andrei | Bacau          | Str. Gura Slanic, Tg. Ocna   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  23| Popovici Maria  | Bacau          | Sat Podis, Com. Margineni    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  24| Prisecaru       | Bacau          | Sat Sarata,                  |      1|
|    | Neculai         |                | Com. Nicolae Balcescu        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  25| Toderita Gh. Ion| Bacau          | Sat Secuieni, Com. Secuieni  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  26| Tutuianu Janica | Bacau          | Sat Negri, Com. Negri        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  27| Vieru Elena     | Bacau          | Sat Negri, Com. Negri        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  28| Zamfir Dan Ion  | Bacau          | Sat Grigoreni, Com. Scorteni |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  29| Ani Leon        | Bistrita Nasaud| Nasaud, str. T. Vladimirescu,|      1|
|    |                 |                | nr. 15                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  30| Buhai Leon      | Bistrita Nasaud| Bistrita, Str. Drumul        |      1|
|    |                 |                | Dumitrei Vechi nr. 35        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  31| Zagrean Niculae | Bistrita Nasaud| Cosbuc, nr. 350              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  32| S.C. Agroind.   | Brasov         | Rasnov, Str. Campului Nr. 2  |     45|
|    | Rasnov S.A.     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  33| Societatea      | Buzau          | Comuna Smeeni                |     33|
|    | Agricola        |                |                              |       |
|    | "Cereanim"      |                |                              |       |
|    | Smeeni          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  34| Dobre Niculai   | Buzau          | Comuna Stalpu                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  35| Constantin      | Buzau          | Comuna Zarnesti              |      1|
|    | Neculai         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  36| Grozavu Grigore | Buzau          | Comuna Posta Calnau          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  37| Luntraru Dumitru| Buzau          | Comuna Panatau               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  38| Simion N. Ion   | Buzau          | Comuna Smeeni                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  39| Voicu M.        | Buzau          | Comuna Panatau               |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  40| S.D.E. Manastur | Cluj           | Cluj-Napoca, Calea Floresti  |      1|
|    |                 |                | 56                           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  41| S.C. AGROIND    | Dambovita      | Cuparu                       |      4|
|    | Cuparu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  42| Alexandru Petre | Dambovita      | Branesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  43| Badita Dumitru  | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  44| Busca I. Dumitru| Dambovita      | Morteni, Sat Morteni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  45| Caplescu Marian | Dambovita      | Vulcana Pandele              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  46| Cernoiu Gheorghe| Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  47| Ciobanu Stancu  | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  48| Cirstina Marin  | Dambovita      | Morteni, Sat Morteni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  49| Cobianu Nicolae | Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  50| Condei Nicolae  | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  51| Constantin M.   | Dambovita      | Nucet                        |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  52| Cristea Mihai   | Dambovita      | Racari, Sat Ghimpati         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  53| Daia Constantin | Dambovita      | Odobesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  54| Dobre Maria     | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  55| Dobre Gheorghita| Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  56| Dragne Marin    | Dambovita      | Nucet                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  57| Dragomir Mircea | Dambovita      | Branesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  58| Dragomir P. Ion | Dambovita      | Branesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  59| Enache St. Ion  | Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  60| Florea Nicolae  | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  61| Glodeanu Nicolae| Dambovita      | Vulcana Pandele              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  62| Grigore Gheorghe| Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  63| Grosulescu Radu | Dambovita      | Branesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  64| Iordache Ghe.   | Dambovita      | Motaieni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  65| Lungu Florica   | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  66| Manescu Ion     | Dambovita      | Branesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  67| Marculescu      | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  68| Marin Ilie      | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  69| Matei Florica   | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  70| Mihai Nicolae   | Dambovita      | Pitaru                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  71| Mihalache Filip | Dambovita      | Dragodana, Sat Burduca       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  72| Negoiescu       | Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  73| Nicolae Ion     | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  74| Nicolae Nicolae | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  75| Nistor Ioan     | Dambovita      | Targoviste, Bd. Independentei|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  76| Obaciu Stan     | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  77| Osiac Dumitra   | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  78| Paraschiv       | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  79| Patac Constantin| Dambovita      | Morteni, Sat Morteni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  80| Patac I. Dumitru| Dambovita      | Morteni, Sat Morteni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  81| Podoreanu Ion   | Dambovita      | Puciasa                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  82| Preda Vasile    | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  83| Radu Gheorghe   | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  84| Soare Nicolae   | Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  85| Stan Stefan     | Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  86| Stan Ion        | Dambovita      | Racari, Sat Ghimpati         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  87| Stanculeanu     | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  88| Stanescu Victor | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  89| Stefan Marin    | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  90| Stefan Ioana    | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  91| Stefan Stelica  | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  92| Stoica          | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|    | Constantina     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  93| Stoica Dumitru  | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  94| Tatomir Marin   | Dambovita      | Morteni, Sat Morteni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  95| Tudor Mariana   | Dambovita      | Odobesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  96| Ungureanu       | Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|    | Aurelia         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  97| Ungureanu Maria | Dambovita      | Lucieni, Sat Lucieni         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  98| Vlad Dorina     | Dambovita      | Vulcana Pandele              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  99| Vlad Ghe. Vasile| Dambovita      | Vulcana Pandele              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 100| Voicu Gheorghe  | Dambovita      | Odobesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 101| Voicu Gheorghe  | Dambovita      | Petresti, Sat Ionesti        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 102| Stanciu Petre   | Dolj           | Com. Podari-Braniste         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 103| Andrei Ion      | Gorj           | Telesti, Sat Buduhala,       |      1|
|    |                 |                | Judetul Gorj                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 104| Andrei Ion      | Gorj           | Telesti, Sat Buduhala,       |      1|
|    |                 |                | Judetul Gorj                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 105| Banu Constantin | Gorj           | Baia De Fier, Judetul Gorj   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 106| Slamna          | Gorj           | Baia De Fier, Judetul Gorj   |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 107| S.C. CERES      | Ialomita       | Slobozia                     |     42|
|    | SLOBOZIA S.A.   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 108| Ion Florin      | Ialomita       | Cazanesti                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 109| S.C. Agrocom    | Iasi           | Com. Strunga, Jud. Iasi      |     61|
|    | Strunga S.A.    |                |                              |       |
|    | Ferma Strunga   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 110| S.C. "Cilezo"   | Ilfov          | Ciorogirla                   |      1|
|    | S.A. Ciorogirla |                |                              |       |
|    | F. DOMNESTI     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 111| I.B.N.A.        | Ilfov          | Balotesti                    |      4|
|    | Balotesti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 112| U.M - 0456      | Ilfov          | Balotesti, sat. Saftica      |      1|
|    | Saftica         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 113| A.P.P.S.- RA    | Bucuresti      | Bucuresti, sos. Bucuresti -  |     49|
|    | Sucursala       |                | Ploiesti, nr. 107            |       |
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Baneasa         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 114| S.C. P.C.B.     | Maramures      | Sighetu-Marmatiei            |     14|
|    |Sighetu-Marmatiei|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 115| Ficzay Tiberiu  | Maramures      | Ocna Sugatag 316             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 116| Tibil Gheorghe  | Maramures      | Budesti 457                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 117| Andreica Petru  | Maramures      | Ocna Sugatag 239             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 118| Apan Vasile     | Maramures      | Birsana 11                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 119| Arba Petru      | Maramures      | Sighet II 41b                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 120| Ardelean Ioan   | Maramures      | Sieu 60                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 121| Ardelean Ioan   | Maramures      | Ocna Sugatag 80              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 122| Balasz Doina    | Maramures      | Vadu Izei 75                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 123| Balea Gh.       | Maramures      | Sieu 615                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 124| Balea Ioan      | Maramures      | Iapa 51                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 125| Balin Dorel     | Maramures      | Ocna Sugatag 280a            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 126| Barbaos Andrei  | Maramures      | Ocna Sugatag 295             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 127| Batin Vasile    | Maramures      | Berbesti 100                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 128| Batin Petru     | Maramures      | Berbesti 274                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 129| Berci Gheorghe  | Maramures      | Ocna Sugatag 404             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 130| Berci Nastafa   | Maramures      | Sighetu Marmatiei            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 131| Berci Vasile    | Maramures      | Calinesti 200                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 132| Berinde Dumitru | Maramures      | Budesti 807                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 133| Berinde Gheorghe| Maramures      | Ocna Sugatag 142             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 134| Berinde Petru   | Maramures      | Budesti 129                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 135| Birsan Pop Mihai| Maramures      | Birsana 181                  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 136| Birsan Teodor   | Maramures      | Birsana 451                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 137| Birtoc Vasile   | Maramures      | Ocna Sugatag 269             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 138| Bledea Grigore  | Maramures      | Sarasau 380a                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 139| Bledea Ioan     | Maramures      | Sighet II 62                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 140| Bohotici        | Maramures      | Mara 32                      |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 141| Botis Vasile    | Maramures      | Viseu De Sus 65              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 142| Bucur Ioan      | Maramures      | Rozavlea 532                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 143| Bucur Vasile    | Maramures      | Rozavlea 496                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 144| Bud Costica     | Maramures      | Ocna Sugatag 219             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 145| Caia Gavrila    | Maramures      | Rozavlea 927                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 146| Camaras Maria   | Maramures      | Sighet II 29                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 147| Chindris Mircea | Maramures      | Ocna Sugatag 261             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 148| Kindris Vasile  | Maramures      | Ocna Sugatag 104             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 149| Ciceu Ion       | Maramures      | Budesti 569                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 150| Cicieu Ileana   | Maramures      | Budesti 558                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 151| Cimpan Gheorghe | Maramures      | Craciunesti 229              |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 152| Ciuban Ioana    | Maramures      | Viseu De Sus 9               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 153| Cocian Stefan   | Maramures      | Sighet II 8a                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 154| Codrea Mihai    | Maramures      | Berbesti 23                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 155| Coman Gheorghe  | Maramures      | Bogdan Voda 535              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 156| Coman Letitia   | Maramures      | Sighet II 42                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 157| Coniunca Ana    | Maramures      | Sighet II 1                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 158| Cora Ioan       | Maramures      | Birsana 177                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 159| Cotos Petru     | Maramures      | Sighet II 110                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 160| Covaci Ioan     | Maramures      | Tisa 162                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 161| Cudric Petru    | Maramures      | Birsana 187                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 162| Cupcea Ion      | Maramures      | Budesti 226                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 163| Vonvea Maria    | Maramures      | Ocna Sugatag 164             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 164| Dragus Gheorghe | Maramures      | Oncesti 118                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 165| Druleac Ioan    | Maramures      | Lunca la Tisa, 53            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 166| Dunca Floare    | Maramures      | Budesti 101                  |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 167| Dunca Gheorghe  | Maramures      | Sieu 133                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 168| Dunca Gheorghe  | Maramures      | Sieu 628                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 169| Dunca Ioan      | Maramures      | Sieu 362                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 170| Dunca Ion       | Maramures      | Budesti 100                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 171| Dunca Stefan    | Maramures      | Sieu 404                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 172| Dunca Stefan    | Maramures      | Sieu 163                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 173| Dunca Stefan    | Maramures      | Sieu 682                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 174| Florea Ioan     | Maramures      | Sieu 466                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 175| Florea Maria    | Maramures      | Sieu 184                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 176| Florea Stefan   | Maramures      | Sieu 594                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 177| Fovaci Petru    | Maramures      | Sighet II 40                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 178| Gampe Claudia   | Maramures      | Sighet II 16                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 179| Ghindris Grigore| Maramures      | Sighet II 38                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 180| Giurgi Dumitru  | Maramures      | Budesti 368                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 181| Glodean Gheorghe| Maramures      | Sighet II 28                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 182| Godgea Victor   | Maramures      | Birsana 611                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 183| Grad Maria      | Maramures      | Calinesti 588                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 184| Grigor Toader   | Maramures      | Iapa 447                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 185| Grigor Vasile   | Maramures      | Iapa 228                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 186| Griguta Ioan    | Maramures      | Rozavlea 635                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 187| Griguta Simion  | Maramures      | Rozavlea 603                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 188| Gyoloy Alexandru| Maramures      | Ocna Sugatag 274d            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 189| Hojda Vasile    | Maramures      | Salistea de Sus 1367         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 190| Holdis Anuta    | Maramures      | Sapanta 14                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 191| Holdis Ion      | Maramures      | Sapanta 975                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 192| Holdis Toader   | Maramures      | Sapanta 954                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 193| Hotea Constantin| Maramures      | Ocna Sugatag 285g            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 194| Hotea Gheorghe  | Maramures      | Hoteni 87                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 195| Hotea Ioan      | Maramures      | Hoteni 17                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 196| Hotea Nicolae   | Maramures      | Hoteni 58                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 197| Hotea Stefan    | Maramures      | Hoteni 68                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 198| Hotea Vasile    | Maramures      | Hoteni 108                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 199| Hotea Maria     | Maramures      | Ocna Sugatag 177             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 200| Ianovici Vasile | Maramures      | Ocna Sugatag 330             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 201| Kokinjdi Mihai  | Maramures      | Ocna Sugatag 322             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 202| Man Gheorghe    | Maramures      | Sieu 405                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 203| Man Stefan      | Maramures      | Sieu 630                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 204| Marinca Ioan    | Maramures      | Hoteni 72                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 205| Martiniuc Ioan  | Maramures      | Leordina 346                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 206| Mezeniuc Gavrila| Maramures      | Viseu De Sus 16b             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 207| Miclea Tiberiu  | Maramures      | Sieu 137                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 208| Mih Gheorghe    | Maramures      | Iapa 201                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 209| Mih Ioan        | Maramures      | Iapa 224                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 210| Mihai Maria     | Maramures      | Iapa 156                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 211| Mircea Stefan   | Maramures      | Leordina 242                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 212| Mirza Gheorghe  | Maramures      | Rozavlea 260                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 213| Mirza Ioan      | Maramures      | Rozavlea 394                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 214| Mirza Maria     | Maramures      | Rozavlea 360                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 215| Mois Mihai      | Maramures      | Iapa 95                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 216| Mois Petru      | Maramures      | Sighet II 27                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 217| Moldovan Ion    | Maramures      | Budesti 829                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 218| Motruc Carol    | Maramures      | Tisa 168                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 219| Muresan Gheorghe| Maramures      | Oncesti 347/B                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 220| Man Maricuta    | Maramures      | Sieu 79                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 221| Negrea Ioan     | Maramures      | Oncesti 138                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 222| Nemes Gheorghe  | Maramures      | Birsana 1170                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 223| Nemes Ioan      | Maramures      | Valeni, 405                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 224| Nemes Ioan      | Maramures      | Ocna Sugatag 70              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 225| Nemes Ioan      | Maramures      | Ocna Sugatag 41              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 226| Nemes Ioana     | Maramures      | Ocna Sugatag 343             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 227| Nichitut Vasile | Maramures      | Ocna Sugatag 286e            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 228| Opris Petru     | Maramures      | Rozavlea 965                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 229| Orza Tutulie    | Maramures      | Ocna Sugatag 302             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 230| Orzac Ioan      | Maramures      | Rozavlea 753                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 231| Papp Zoltan     | Maramures      | Ocna Sugatag 329             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 232| Paul Petru      | Maramures      | Ocna Sugatag 405d            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 233| Petrar Grigore  | Maramures      | Rozavlea 501                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 234| Petrovan Dumitru| Maramures      | Sieu 47                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 235| Petrovan Dumitru| Maramures      | Sieu 751                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 236| Petrovan Nicolae| Maramures      | Sieu 582                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 237| Pop Coman Ioan  | Maramures      | Sieu 221                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 238| Pop Coman Vasile| Maramures      | Sieu 104                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 239| Pop Gheorghe    | Maramures      | Iapa 10                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 240| Pop Gheorghe    | Maramures      | Sapanta 502                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 241| Pop Gheorghe    | Maramures      | Viseu De Sus 41a             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 242| Pop Ioan        | Maramures      | Sighet Solovan 27            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 243| Pop Ioan        | Maramures      | Birsana 179                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 244| Pop Ioan        | Maramures      | Ocna Sugatag 138             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 245| Pop Ioan        | Maramures      | Rozavlea 280a                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 246| Pop Ioan        | Maramures      | Ocna Sugatag 60              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 247| Pop Ioan        | Maramures      | Sapanta 805                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 248| Pop Mihai       | Maramures      | Harnicesti 204               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 249| Pop Nutiu Ioan  | Maramures      | Birsana 559                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 250| Pop Petru       | Maramures      | Sighet II 79                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 251| Pop Petru       | Maramures      | Hoteni 114                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 252| Pop Petru       | Maramures      | Harnicesti 205               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 253| Pop Petru       | Maramures      | Birsana 442                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 254| Pop Toader      | Maramures      | Birsana 96                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 255| Pop Toader      | Maramures      | Birsana 654                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 256| Pop Vasile      | Maramures      | Birsana 85                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 257| Pop Vasile      | Maramures      | Harnicesti 206               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 258| Pop Vasile      | Maramures      | Birsana 313a                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 259| Popan Ioana     | Maramures      | Sieu 775                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 260| Popan Gheorghe  | Maramures      | Sieu 383                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 261| Popan Gheorghe  | Maramures      | Sieu 330                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 262| Popan Ioan      | Maramures      | Sieu 19                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 263| Popovici Ioan   | Maramures      | Sighet II 7a                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 264| Popovici Ioan   | Maramures      | Sighet L. Blaga 134          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 265| Rad Nastaca     | Maramures      | Ocna Sugatag 78              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 266| Roman Anuta     | Maramures      | Desesti 286                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 267| Roman Maria     | Maramures      | Harnicesti 137               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 268| Romaniuc Ioan   | Maramures      | Rona de Sus 100              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 269| Rus Gavril      | Maramures      | Rozavlea 782                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 270| Sacalas Ioan    | Maramures      | Ocna Sugatag 225             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 271| Sandor Petru    | Maramures      | Ocna Sugatag 297             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 272| Savu Lupu       | Maramures      | Rozavlea 646                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 273| Sima Nicolae    | Maramures      | Seini 7                      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 274| Sima Vasile     | Maramures      | Desesti 9                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 275| Simion Ioan     | Maramures      | Iapa 396                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 276| Stan Gheorghe   | Maramures      | Sapanta 279a                 |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 277| Stan Toader     | Maramures      | Sapanta 229                  |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 278| Stefanca        | Maramures      | Birsana 692                  |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 279| Stiopiei Vasile | Maramures      | Birsana 530                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 280| Sustic Ioan     | Maramures      | Rozavlea 677                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 281| Tamas Gheorghe  | Maramures      | Ocna Sugatag 323             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 282| Tamas Ion       | Maramures      | Budesti 561                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 283| Tamas Parasca   | Maramures      | Harnicesti 119               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 284| Tamas Vasile    | Maramures      | Budesti 745                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 285| Tand Florea     | Maramures      | Rozavlea 982                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 286| Tand Simion     | Maramures      | Rozavlea 691                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 287| Teleptean Ioan  | Maramures      | Sighet II 56                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 288| Tepei Ioan      | Maramures      | Hoteni 117                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 289| Timis Gheorghe  | Maramures      | Rozavlea 776                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 290| Tisalita        | Maramures      | Rozavlea 647                 |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 291| Tisalita Maria  | Maramures      | Rozavlea 422                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 292| Tisalita Nicolae| Maramures      | Sighet II 2                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 293| Tisalita Simion | Maramures      | Rozavlea 426                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 294| Tisalita Toader | Maramures      | Rozavlea 670                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 295| Tocaci          | Maramures      | Desesti 172                  |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 296| Tomoioaga Vasile| Maramures      | Sieu 177                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 297| Tomsa Nicolae   | Maramures      | Rozavlea 392                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 298| Tomsa Simion    | Maramures      | Rozavlea 433                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 299| Toporan Ion     | Maramures      | Budesti 839                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 300| Trifoi Teodora  | Maramures      | Sighet II 93                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 301| Tepei Ileana    | Maramures      | Mara 2                       |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 302| Turda Dumitru   | Maramures      | Sighet II 14                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 303| Valean Ioan     | Maramures      | Birsana 702                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 304| Visovan Gavrila | Maramures      | Rozavlea 620                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 305| Virzob Nicolae  | Mehedinti      | Cracu Muntelui               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 306| Serbanescu      | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|    | Maghescu        |                |                              |       |
|    | Marinica        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 307| Mosneanu N. Ion | Mehedinti      | Selistea                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 308| Stoiof V. Ioan  | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 309| Buican C.       | Mehedinti      | Buicani                      |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 310| Darap Constantin| Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 311| Mosneanu Vasile | Mehedinti      | Brigleasa, com. Isverna      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 312| Dondes V.       | Mehedinti      | Proitesti                    |      1|
|    | Constandin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 313| Slapciu Mihai   | Mehedinti      | Com. Butoiesti, sat Tintaru  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 314| Stoica Aurel    | Mehedinti      | Buicani                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 315| Vlad Ion        | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 316| Capastraru I.   | Mehedinti      | Com. Isverna, sat. Saliste   |      2|
|    | Ion             |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 317| Coondeescu A.   | Mehedinti      | Proitesti                    |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 318| Doandes D.      | Mehedinti      | Proitesti                    |      2|
|    | Victor          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 319| Bordinc Barbu   | Mehedinti      | Gheorghesti                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 320| Doandes Ioana   | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 321| Guran P.        | Mehedinti      | Jiana                        |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 322| Dinica Gheorghe | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 323| Vargatu Petre   | Mehedinti      | Strehaia, str. Lotar         |      1|
|    |                 |                | Radaceanu, nr. 62            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 324| Ionascu Ion     | Mehedinti      | Comanda                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 325| Vladu Luta      | Mehedinti      | Turtaba                      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 326| Predescu Patrut | Mehedinti      | Draghesti                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 327| Vuescu G. B. Ion| Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 328| Petrescu        | Mehedinti      | Com. Butoiesti, sat. Tabla   |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 329| Popescu Gheorghe| Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 330| Girmencea Marina| Mehedinti      | Isverna                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 331| Danciu Maria    | Mehedinti      | Lunca Banului                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 332| Caprioru Ion    | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 333| Lucu C. Cucuta  | Mehedinti      | Com. Butoiesti, Buicesti     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 334| Doandes Gr.     | Mehedinti      | Proitesti                    |      1|
|    | Grigore         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 335| Popescu Virginia| Mehedinti      | Bucura                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 336| Firan Ion       | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 337| Buican Ghe.     | Mehedinti      | Com. Ponoarele sat. Buicani  |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 338| Jianu Angela    | Mehedinti      | Comanda                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 339| Firan Doru      | Mehedinti      | Turtaba, Isverna             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 340| Stoian F.       | Mehedinti      | Nadanova                     |      2|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 341| Caruntu Iuliana | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 342| Gheorghescu     | Mehedinti      | Busesti                      |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 343| Gheorghe Ion    | Mehedinti      | Strehaia, str. Libertatii, 29|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 344| Sultan          | Mehedinti      | Delureni                     |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 345| Dinicica Ghe.   | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|    | Ion             |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 346| Martinescu I.   | Mehedinti      | Ceptureni                    |      1|
|    | Ion             |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 347| Trascu Georgica | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 348| Sandulescu Ionel| Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 349| Buican Emilian  | Mehedinti      | Ponoarele, Buicani           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 350| Latea Dumitru   | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 351| Laschescu       | Mehedinti      | Seliste                      |      1|
|    | Eugenia         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 352| Tirlui Vasile   | Mehedinti      | Fluierea, Nadanova           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 353| Vulpescu Titu   | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 354| Morjan Sabin    | Mehedinti      | Gheorghesti                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 355| Delurintiu      | Mehedinti      | Ponoarele, Gardaneasa        |      1|
|    | Borloveanu      |                |                              |       |
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 356| Patrascu I.     | Mehedinti      | Butoiesti, Tintaru           |      2|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 357| Radulescu       | Mehedinti      | Gheorghesti                  |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 358| Martinescu      | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 359| Maciuca Gheorghe| Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 360| Martinescu      | Mehedinti      | Valea Ursului                |      1|
|    | Aurica          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 361| Dinicica        | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 362| Dima Nicolae    | Mehedinti      | Giurgeani, Canicea           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 363| Stoian Nicolae  | Mehedinti      | Brigleasa, Isverna           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 364| Buican C. N.    | Mehedinti      | Buicani                      |      1|
|    | Valeriu         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 365| Popii P. Nita   | Mehedinti      | Rogova                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 366| Capastraru      | Mehedinti      | Isverna                      |      1|
|    | Gheorghe Polina |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 367| Tudorescu       | Mehedinti      | Draghesti                    |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 368| Cismaru Ion     | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 369| Simba Ion       | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 370| Niculescu       | Mehedinti      | Pluta                        |      2|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 371| Slapciu Aurel   | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 372| Patrascu Aurel  | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 373| Mitea Teodora   | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 374| Duicu N. Viorica| Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 375| Gherghina Sofia | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 376| Basaraba        | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|    | Elisabeta       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 377| Martinescu Gr.  | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|    | Victor          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 378| Maimut Aurica   | Mehedinti      | Valea Ursului                |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 379| Puiu C. Ion     | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 380| Cioroaba Vasile | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 381| Teodorescu Ilie | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 382| Predescu Petre  | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 383| Dumitrescu N.   | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|    | Ion             |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 384| Ciobanu Domnica | Mehedinti      | Busesti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 385| Militaru Ilie   | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 386| Ticus Maimut C. | Mehedinti      | Ceptureni                    |      1|
|    | Vasile          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 387| Cioara Petrica  | Mehedinti      | Rogova                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 388| Dobre Gheorghe  | Mehedinti      | Pluta                        |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 389| Vasilescu Dutu  | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 390| Gruia Ana       | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 391| Dinicica Dumitru| Mehedinti      | Butoiesti, Pluta             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 392| Ploscaru A. Ion | Mehedinti      | Gheorghesti                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 393| Lapadatescu Ion | Mehedinti      | Valea Ursului                |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 394| Bloju Grigore   | Mehedinti      | Gheorghesti                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 395| Dracea Nicolae  | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 396| Gutescu         | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|    | Eufrosina       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 397| Baltateanu Paul | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 398| Slapciu Relu    | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 399| Raduica Simion  | Mehedinti      | Ponoarele, Baluta            |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 400| Marinescu       | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|    | Dumitru         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 401| Braila Paula    | Mehedinti      | Butoiesti, Pluta             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 402| Virzob Ghe.     | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|    | Iacob           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 403| Firan Constantin| Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 404| Enasecu Milita  | Mehedinti      | Gheorghesti                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 405| Anchescu Riscard| Mehedinti      | Cujmir                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 406| Naramzoiu       | Mehedinti      | Cujmir                       |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 407| Gherghinescu Ion| Mehedinti      | Valea Ursului                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 408| Corcoata Dumitru| Mehedinti      | Ciochiuta                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 409| Negoitescu      | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|    | Dumitru         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 410| Predii Alexandru| Mehedinti      | Cujmir                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 411| Bivolaru        | Mehedinti      | Motru, str. Aleea Crinului   |      1|
|    | Gheorghe        |                | nr. 1                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 412| Frent Vasile    | Mehedinti      | Isverna                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 413| Tudorescu Doina | Mehedinti      | Raiculesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 414| Vreju Cornelie  | Mehedinti      | Butoiesti, Pluta             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 415| Badescu         | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 416| Calin Petre     | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 417| Dinca C. C. Ion | Mehedinti      | Rosiori                      |      1| |____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 418| Dracea Anita    | Mehedinti      | Turtaba, Isverna             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 419| Negoitescu      | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 420| Badea Constantin| Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 421| Paulescu Dan    | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 422| Dascalu Mihai   | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 423| Pirvulescu Tudor| Mehedinti      | Gardaneasa                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 424| Raducan         | Mehedinti      | Gheorghesti                  |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 425| Lungut Ion      | Mehedinti      | Comanda                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 426| Surdei Ion      | Mehedinti      | Selistea                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 427| Lapadatescu     | Mehedinti      | Cracu Muntelui               |      1|
|    | Anghel          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 428| Iordache Vasile | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 429| Roman Constantin| Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 430| Raduica         | Mehedinti      | Gardaneasa                   |      1|
|    | Elisabeta       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 431| Popescu Ion     | Mehedinti      | Gruia                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 432| Coltan Ion      | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 433| Badescu Ion     | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 434| Teples Elena    | Mehedinti      | Strehaia                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 435| Doman Mihail    | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 436| Jega Alexandru  | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 437| Cioara S. Ion   | Mehedinti      | Rogova                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 438| Bota C. Nicolae | Mehedinti      | Gardaneasa                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 439| Martinescu      | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|    | Petrisor        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 440| Raduica Ionita  | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 441| Bizu Gheorghe   | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 442| Talpa Stefan    | Mehedinti      | Strehaia                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 443| Duicu I. Ion    | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 444| Tirlui Anica    | Mehedinti      | Isverna                      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 445| Staicu          | Mehedinti      | Isverna, Nadanova            |      1|
|    | Gheorghescu Ion |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 446| Perneac Marina  | Mehedinti      | Seliste                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 447| Martinescu Ion  | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 448| Murgu Ion       | Mehedinti      | Turtaba                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 449| Cornea Iulian   | Mehedinti      | Pluta                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 450| Tunaru Elena    | Mehedinti      | Proitesti                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 451| Butaru Gr. Ion  | Mehedinti      | Valea Ursului                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 452| Palos Nicolita  | Mehedinti      | Gheorghesti                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 453| Boata Nicolae   | Mehedinti      | Tintaru                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 454| Raescu Elisabeta| Mehedinti      | Seliste                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 455| Murgila Victoria| Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 456| Meleanca Ion    | Mehedinti      | Salcia                       |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 457| Tudora Teodor   | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 458| Maciuca Eugen   | Mehedinti      | Mijarca                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 459| Popescu         | Mehedinti      | Ponoarele, Gardaneasa        |      1|
|    | Sibinescu       |                |                              |       |
|    | Dumitru         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 460| Capastraru Ion  | Mehedinti      | Fluierea, Nadanova           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 461| Mihaescu Ghe.   | Mehedinti      | Selistea                     |      1|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 462| Antonie Nicolae | Mehedinti      | Delureni                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 463| Virzob Gr. Ion  | Mehedinti      | Ponoarele                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 464| A.F. DAN GETA   | Mures          | Reghin Str. Viilor Nr. 57,   |      5|
|    | TITIANA         |                | F. Antonescu                 |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 465| S.C.            | Neamt          | Dumbrava, Timisesti          |      2|
|    |"AGROINDUSTRIALA"|                |                              |       |
|    | S.A.            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 466| S.C. "Tehnoind" | Neamt          | Piatra Neamt,                |      1|
|    |S.N.C. Ghigoiesti|                | str. Plaiesului, 4           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 467| S.C. P.C.B.     | Neamt          | Margineni                    |      3|
|    | Margineni       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 468| S.C. Lactoprod  | Neamt          | Miron Costin, Trifesti       |      4|
|    |S.A. Miron Costin|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 469| St. Cercetari   | Neamt          | Secuieni                     |      4|
|    | Agrozootehnice  |                |                              |       |
|    | Secuineni       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 470| S.C. "Tce 3     | Neamt          | Piatra Neamt,                |      1|
|    | Brazi" S.R.L.   |                | str. G-ral Dascalescu, 287   |       |
|    | Ferma Zanesti   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 471| Amaritei Vasile | Neamt          | Baltatesti, str. Tineretului |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 472| Andone Vasile   | Neamt          | Tg. Neamt, str. Brazilor     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 473| Capmare Alidor  | Neamt          | Bira                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 474| Chistol I.V.    | Neamt          | Slobozia                     |      1|
|    | Neculai         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 475| Conasa Sebastian| Neamt          | Bara                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 476| Cozma Constantin| Neamt          | Tg. Neamt,                   |      1|
|    |                 |                | str. Eternitatii nr. 15      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 477| Petrisor Frent  | Neamt          | Bira                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 478| Grumazescu      | Neamt          | Tg. Neamt,                   |      1|
|    | Dumitru         |                | B-dul Stefan cel Mare nr. 194|       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 479| Manolache Mihai | Neamt          | Secuieni                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 480| Maxim Ion       | Neamt          | Piatra Neamt,                |      1|
|    |                 |                | str. Hangului nr. 37         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 481| Samson Ioan     | Neamt          | Bira                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 482| Stan Neculai    | Neamt          | Tg. Neamt                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 483| Taranu Elena    | Neamt          | Piatra Neamt,                |      1|
|    |                 |                | str. Cetatea Neamtului, 73   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 484| Albu Vasile     | Prahova        | Com. Blejoi Sat. Blejoi      |      1|
|    |                 |                | Str. Frinculesti Nr. 688     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 485| Alexe Horia     | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 486| Beniasu         | Prahova        | Com. Lipanesti, Zamfira, 103 |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 487| Bilan P. Ion    | Prahova        | Com. Lipanesti, Zamfira, 49  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 488| Blagoi          | Prahova        | Oras Mizil                   |      1|
|    | Constantin Paun |                | Str. 30 Decembrie Nr. 61     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 489| Brinza N.       | Prahova        | Com. Posesti, Nucsoara de Sus|      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 490| Catalin Gh. Ion | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 491| Chirila T.      | Prahova        | Com. Ciorani Sat. Cioranii   |      1|
|    | Alexandru       |                | De Jos Nr. 718               |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 492| Constantin C-tin| Prahova        | Com. Lipanesti, Zamfira,     |      1|
|    | Gheorghe        |                | 147 A                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 493| Dinu Ilie       | Prahova        | Com. Blejoi                  |      1|
|    | Florinel        |                | Str. Principala Nr. 350      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 494| Dumitrescu D-tru| Prahova        | Com. Posesti, Nucsoara de Jos|      1|
|    | Traian          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 495| Elisei V. Ion   | Prahova        | Oras Mizil Str. Democratiei  |      1|
|    |                 |                | Nr. 39                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 496| Florea Ion      | Prahova        | Com. Barcanesti Sat Tatarani |      2|
|    |                 |                | Soseaua Brazi Nr. 290        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 497| Floroiu Vasile  | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 498| Frusinoiu C.    | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|    | Steliana        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 499| Frusinoiu A.    | Prahova        | Mizil, str. I.L. Caragiale, 1|      1|
|    | Laurentiu       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 500| Frusinoiu S.    | Prahova        | Mizil, str. Mihai Bravu, 191 |      1|
|    | Ion             |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 501| Grigore Vasile  | Prahova        | Com. Drajna Sat. Drajna De   |      1|
|    |                 |                | Jos                          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 502| Ionita Mihai    | Prahova        | Com. Barcanesti Sat Tatarani |      1|
|    |                 |                | Soseaua Nationala Nr. 772    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 503| Lupu Gheorghe   | Prahova        | Oras Mizil Str. Dr. Istrate  |      1|
|    |                 |                | Nr. 17                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 504| Manaila         | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresan   |      1|
|    | C. Neculai      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 505| Manea Petre     | Prahova        | Com. Barcanesti Sat Tatarani |      1|
|    |                 |                | Nr. 815                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 506| Manea Stefan    | Prahova        | Com. Blejoi Sat. Blejoi      |      1|
|    |                 |                | Str. Postei Nr. 634          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 507| Matache Vintila | Prahova        | Com. Blejoi Sat. Blejoi      |      1|
|    |                 |                | Str. Principala Nr. 87       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 508| Miu Gherghina   | Prahova        | Com. Blejoi Sat. Ploiestiori |      1|
|    |                 |                | Str. Teleajan Nr. 498/554    |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 509| Moise Gh. Stefan| Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 510| Moise I.        | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 511| Moise L. Iancu  | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 512| Moise V.        | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 513| Nan I. Octavian | Prahova        | Oras Ploiesti Str. Marasesti |      1|
|    |                 |                | Nr. 99                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 514| Nica Minea      | Prahova        | Com. Sirna Sat. Tariceni     |      1|
|    |                 |                | Nr. 606                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 515| Panait D. Ana   | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 516| Paraschiv I.    | Prahova        | Sirna, Tariceni              |      1|
|    | Andrei          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 517| Pipelea D. Ion  | Prahova        | Com. Baba Ana Sat. Ciresanu  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 518| Raicu C.        | Prahova        | Com. Drajna, Ogretin, 125    |      1|
|    | Valentina       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 519| Salaoru C. Elena| Prahova        | Com. Posesti, Nucsoara de Jos|      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 520| Stuparu Ion     | Prahova        | Oras Slanic/Grosani          |      1|
|    |                 |                | Str. Valea Fetii Nr. 10      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 521| Viulet Gheorghe | Prahova        | Oras Mizil Str. General      |      1|
|    |                 |                | P. Praporgescu Nr. 20        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 522| S.C. Berinde    | Satu Mare      | Baia Mare, str. Viilor, 5/A, |      4|
|    | Construct S.R.L.|                | Maramures                    |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 523| S.C. A. Livada  | Satu Mare      | Livada                       |      5|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 524| Mihalca Axente  | Satu Mare      | Carei, str. Nicolae          |      1|
|    | Gheorghe        |                | Grigorescu, Bl. 2            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 525| S.C. Vera Ripan | Suceava        | Vatra Dornei                 |      6|
|    | S.N.C.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 526| Avram Iacob     | Suceava        | Radauti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 527| Buburuzan       | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|    | V. Gavril       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 528| Croitoru V.     | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|    | Florea          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 529| Croitoru M.     | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|    | Leonte          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 530| Croitoru Vasile | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 531| Croitoru        | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|    | Vladimir        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 532| Fuior Emilian   | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 533| Hojbota Leonte  | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 534| Jucan Mardarie  | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 535| Macovei Dimitrie| Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 536| Macovei Stefan  | Suceava        | Boroaia                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 537| Medrihan Dorin  | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 538| Melestean Gh.   | Suceava        | Boroaia                      |      3|
|    | Costache        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 539| Netea Aurel     | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 540| Nechitoaia Petru| Suceava        | Baia                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 541| Nisioi Gheorghe | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 542| Petenghea       | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 543| Sava Dumitru    | Suceava        | M-rea Humorului              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 544| Suceveanu George| Suceava        | Cimpulung Moldovenesc        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 545| Vicovean Aurel  | Suceava        | Vicovu De Jos                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 546| Vranau Aurel    | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 547| Cojocaru        | Vaslui         | Loc. Husi, Vaslui            |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 548| Tudose Mihai    | Vaslui         | Com. Iana, Sat Pogana        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 549| Dobroviceanu A. | Vrancea        | Focsani                      |      3|
|    | Ioan Dumitru    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 550| Alexa Alexandru | Vrancea        | Adjud                        |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 551| Alutei Marita   | Vrancea        | Gugesti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 552| Andrei Costica  | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 553| Apostu Raducu   | Vrancea        | Golesti                      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 554| Bogoi Tudora    | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 555| Calipar Gheorghe| Vrancea        | Paunesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 556| Chelaru Ghe.    | Vrancea        | Paunesti                     |      1|
|    | Stefan          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 557| Chiriac Neculai | Vrancea        | Paunesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 558| Clapon I.       | Vrancea        | Paunesti                     |      1|
|    | Neculai         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 559| Coman Constantin| Vrancea        | Ciorasti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 560| Craita Dumitru  | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 561| Danila A.       | Vrancea        | Paunesti                     |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 562| Dinita Voicu    | Vrancea        | Gugesti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 563| Gavrila Sanda   | Vrancea        | Tataranu, Martinesti         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 564| Gheorghe N.     | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|    | Vasile          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 565| Gurguiatu       | Vrancea        | Milcovul, Gologanu           |      2|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 566| Holbea Vasile   | Vrancea        | Pufesti, Ciorani             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 567| Jipianu Petrica | Vrancea        | Gugesti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 568| Lazar Mihalache | Vrancea        | Milcovul                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 569| Marcu C. Ion    | Vrancea        | Gugesti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 570| Marcu Gh.       | Vrancea        | Gugesti                      |      1|
|    | Costica         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 571| Marinica D.     | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|    | Dumitru         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 572| Maxim Petrea    | Vrancea        | Tataranu, Martinesti         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 573| Marasteanu Maria| Vrancea        | Golesti                      |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 574| Mihalache Vasile| Vrancea        | Adjud, str. Horia nr. 12     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 575| Munteanu Mihai  | Vrancea        | Adjud, str. Simion           |      1|
|    |                 |                | Barnutiu, nr. 21 bis         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 576| Nastase Nicu    | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 577| Pascu Marioara  | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 578| Pascuci Nicolai | Vrancea        | Focsani, str. Dr. Telemac    |      2|
|    |                 |                | nr. 10                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 579| Pavel N.        | Vrancea        | Paunesti                     |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 580| Popa Dumitru    | Vrancea        | Paunesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 581| Preda Banica    | Vrancea        | Milcovul, Gologanu           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 582| Serbu Gheorghe  | Vrancea        | Panciu, str. Progresului,    |      1|
|    |                 |                | nr. 28                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 583| Sotarca Radu    | Vrancea        | Bolotesti                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 584| Stef Vasile     | Vrancea        | Golesti                      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 585| Tecuceanu A.    | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 586| Toma Petrea     | Vrancea        | Maicanesti, Tataru           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 587| Tudor Arhip     | Vrancea        | Maicanesti                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 588| Vasilache Radu  | Vrancea        | Milcovul                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 589| Vranceanu       | Vrancea        | Gugesti                      |      1|
|    | Tudorel         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 590| Zaharia Costica | Vrancea        | Paunesti                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|      Total                                                               1039|
|______________________________________________________________________________|
|   1| Sura de stepa   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|      din care: - in controlul oficial al productiei                          |
|______________________________________________________________________________|
|   1| S.C. P.C.B.     | Neamt          | Margineni                    |     13|
|    | Margineni       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|      TOTAL                                                                 13|
|______________________________________________________________________________|
|      Pinzgau                                                                 |
|______________________________________________________________________________|
|    | din care: in    |                |                              |       |
|    | controlul       |                |                              |       |
|    | oficial al      |                |                              |       |
|    | productiei      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| Alimpescu       | Hunedoara      | Hateg 179                    |      2|
|    | Valeria         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| Avram Ioan      | Hunedoara      | Ribita 15                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| Barna Aron      | Hunedoara      | Ribita 189                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| Belei Victor    | Hunedoara      | Baia De Cris 39              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| Biltog Roza     | Hunedoara      | Riu De Mori 40               |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| Boartes Ioan    | Hunedoara      | Baia De Cris 10              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| Bota Pascu      | Hunedoara      | Baia De Cris 324             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| Buftea Aurel    | Hunedoara      | Baia De Cris 58              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| Bulz Aurel      | Hunedoara      | Baia De Cris 118             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| Casalean Florea | Hunedoara      | Baia De Cris 13              |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| Cazan Petru     | Hunedoara      | Ribita 158                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| Ciora Ion       | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 78          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| Clej Nicolae    | Hunedoara      | Ribita 13                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| Cor Ioan        | Hunedoara      | Ribita 184                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  15| Cristea Ioan    | Hunedoara      | Baia De Cris 46              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  16| Dan Florea      | Hunedoara      | Ribita 186                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  17| Dobircau Virgil | Hunedoara      | Ribita 195                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  18| Dobrei Nicolae  | Hunedoara      | Baia De Cris 42              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  19| Dusan Dionisie  | Hunedoara      | Ribita 170                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  20| Faur Gheorghe   | Hunedoara      | Baia De Cris 34              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  21| Gancea Carolina | Hunedoara      | Baia De Cris 136             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  22| Ghilea Octavian | Hunedoara      | Baia De Cris 122             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  23| Giurcaneanu     | Hunedoara      | Baia De Cris 297             |      1|
|    | Ileana          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  24| Giurgiu Traian  | Hunedoara      | Baia De Cris 113             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  25| Goia Vasile     | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 60          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  26| Gruiescu        | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 74          |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  27| Ilioni Maria    | Hunedoara      | Rachitova 101                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  28| Indreica Marcu  | Hunedoara      | Baia De Cris 190             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  29| Indries Ioachim | Hunedoara      | Ribita 210                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  30| Iusco Grigore   | Hunedoara      | Ribita 69                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  31| Iusco Stefan    | Hunedoara      | Ribita 159                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  32| Jula Gheorghe   | Hunedoara      | Ribita 197                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  33| Jula Gherasim   | Hunedoara      | Ribita 125                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  34| Jula Ilie       | Hunedoara      | Ribita 156                   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  35| Jula Nicolae    | Hunedoara      | Ribita 201                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  36| Luca Arsenie    | Hunedoara      | Baia De Cris 96              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  37| Maris Toader    | Hunedoara      | Baia De Cris 327             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  38| Mihalache       | Hunedoara      | Baia De Cris 94              |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  39| Mihu Nicolae    | Hunedoara      | Baia De Cris 262             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  40| Mocan Petru     | Hunedoara      | Baia De Cris 215             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  41| Moise Stefan    | Hunedoara      | Baia De Cris 116             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  42| Muntean Nicolae | Hunedoara      | Baia De Cris 88              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  43| Muscari Ioan    | Hunedoara      | Brad                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  44| Neiconi Viorel  | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 4           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  45| Nita Cornelia   | Hunedoara      | Ribita 69                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  46| Obadau Nicolae  | Hunedoara      | Ribita 29                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  47| Oneasa Cornel   | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 93          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  48| Pantea Ioan     | Hunedoara      | Baia De Cris 128             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  49| Para Anton      | Hunedoara      | Hateg 43                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  50| Paulescu Ilie   | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 26          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  51| Rasadea Ionel   | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 36          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  52| Rosca Paulin    | Hunedoara      | Ribita 25                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  53| Stancescu       | Hunedoara      | Rachitova, 11                |      1|
|    | Simion          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  54| Stanciu Ileana  | Hunedoara      | Ribita 155                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  55| Susan Ion       | Hunedoara      | Rachitova 78                 |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  56| Tamas Viorel    | Hunedoara      | Ribita 196                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  57| Ticiu Nicolae   | Hunedoara      | Baia De Cris 49              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  58| Tirt Cornel     | Hunedoara      | Ribita 228                   |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  59| Tisu Ioan       | Hunedoara      | Baia De Cris 172             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  60| Tisu Mircea     | Hunedoara      | Baia De Cris 44              |      1| |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  61| Toma Francisc   | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 16          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  62| Tomesc Petru    | Hunedoara      | Ribita 143                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  63| Trifa Dorel     | Hunedoara      | Baia De Cris 21              |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  64| Uibar Ionel     | Hunedoara      | Ribita 175                   |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  65| Ursic Ioan      | Hunedoara      | Sintamarie Orlea 3           |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  66| Vasiu Florea    | Hunedoara      | Brad, Calamaresti 12         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  67| Comsa Voichita  | Hunedoara      | Ribita 180                   |      2|
|    | Mioara          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  68| Zeriu Constantin| Hunedoara      | Baia De Cris 207             |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  69| S.C. Berinde    | Satu Mare      | Baia Mare, str. Viilor,      |      3|
|    | Construct S.R.L.|                | nr. 5/A, Maramures           |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  70| Axentoi Elena   | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  71| Badale Vasile   | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  72| Badale R.       | Suceava        | Vama                         |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  73| Badale Vasile   | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  74| Berbinta Teodor | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Buceschi Nr. 5          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  75| Beleca Damian   | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  76| Bighiu Ghiorghe | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  77| Boca Stela      | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  78| Bosancu Viorica | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  79| Burlean Traian  | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  80| Buzila Ion      | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Bradului Nr. 17         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  81| Catuna Petru    | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  82| Chifan Nistor   | Suceava        | Vicovu de Jos                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  83| Cimbru          | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  84| Ciosnar Dragomir| Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  85| Cojoc Alexandru | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  86| Craciun Reveica | Suceava        | Vicovu de Jos                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  87| Croitoru        | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|    | Florinel        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  88| Cucerca Dan     | Suceava        | Clit Arbore                  |      1|
|    | Florin          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  89| Dascalu Arghir  | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  90| Dranca Dumitru  | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  91| Faraon          | Suceava        | Vama                         |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  92| Faraon Stela    | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  93| Faraon Virgil   | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  94| Fasola Augustin | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  95| Flutur Gheorghe | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  96| Fluture Gheorghe| Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Uzinei Nr. 8            |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  97| Fusa Aurelia    | Suceava        | Vicovu de Jos                |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  98| Ghiguta Avram   | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Alexandru Odobescu      |       |
|    |                 |                | Nr. 10                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  99| Ginsca Ion      | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Bradului Nr. 23         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 100| Groza Florentin | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 101| Haja Paul       | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 102| Hojbota Ana     | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 103| Hojbota Florea  | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 104| Hojbota Ilie    | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 105| Hojbota Iordache| Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 106| Ignatescu       | Suceava        | Vama                         |      1|
|    | Constantin      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 107| Ilie Traian     | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 108| Ilesoi Aurel    | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 109| Jucan Aurelia   | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 110| Lates Florin    | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 111| Leonties Ioan   | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 112| Lesanu Dorel    | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 113| Lesanu Dumitru  | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 114| Lesanu Ion      | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 115| Lesanu Toader   | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 116| Leustian Ovidiu | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 117| Lucan Constantin| Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 118| Lupascu Dragos  | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 119| Lupascu I.      | Suceava        | Vama                         |      1|
|    | Dumitru         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 120| Lupascu Vasile  | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 121| Lupascu Virgil  | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 122| Macovei Florea  | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 123| Macovei Traian  | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 124| Marcu Gheorghe  | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 125| Marian Jorjeta  | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 126| Marian Viorica  | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 127| Matei Vasilca   | Suceava        | Dorna Arini-Gheorghieni      |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 128| Marcus Octavian | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 129| Mircea Neculai  | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Sirenei Nr. 33/A        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 130| Moraru Iordache | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Popa Sapca Nr. 5B       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 131| Morohoschi      | Suceava        | Vama                         |      1|
|    | Nicolai         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 132| Morosan Aurel   | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Bradului Nr. 36         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 133| Necula Doru     | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 134| Negrea Neculai  | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 135| Netea Gheorghe  | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 136| Nicoriuc Ilie   | Suceava        | Clit Arbore                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 137| Nicoriuc Mihai  | Suceava        | Clit Arbore                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 138| Odochian Nicolai| Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 139| Odochian Nicolai| Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 140| Piticari Ioan   | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Cocinschi Nr. 26        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 141| Piticariu Viorel| Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 142| Poenari Victor  | Suceava        | Loc. Fundu Moldovei, nr. 37  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 143| Preutescu       | Suceava        | Vama                         |      1|
|    | Dragomir        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 144| Preutescu       | Suceava        | Vama                         |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 145| Ralea Gheorghe  | Suceava        | Vama                         |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 146| Rusu Haralambie | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 147| Samson Spiridon | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      2|
|    |                 |                | Str. Piriul Morii 4          |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 148| Sandu Gheorghe  | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. 28 Noiembrie Nr. 8      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 149| Sasu A. Mihai   | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 150| Sasu Mihai      | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 151| Savanciuc Mihai | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Liliacului Nr. 12 B     |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 152| Stiglet         | Suceava        | Manastirea Humorului         |      1|
|    | A. Nicolae      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 153| Sfarghiu Leon   | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Padurea Pinului Nr. 3   |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 154| Simionescu Ioan | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 155| Simionescu Maria| Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 156| Sirghie Ilie    | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 157| Sirghie Maria   | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 158| Smucila Olga    | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 159| Stan Ilie       | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      3|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 160| Stan Petrica    | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|    | Liviu           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 161| Stanca Aurel    | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 162| Suhani Vasile   | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 163| Tampescu        | Suceava        | Vama                         |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 164| Tampescu Radu   | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 165| Tetea Miron     | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 166| Tomegea Ovidiu  | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 167| Tudorean Traian | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Str. Alex. Ioan Cuza Nr. 32  |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 168| Ungurean Silvia | Suceava        | Vama                         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 169| Ursache Vasile  | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | Calea Bucovinei Nr. 206      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 170| Ursan Ilie      | Suceava        | Clit Arbore                  |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 171| Vleju Aspazia   | Suceava        | Dorna Arini-Ortoaia          |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 172| Vranau Stefania | Suceava        | Cimpulung Moldovenesc,       |      1|
|    |                 |                | str. Transilvaniei 127       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|     Total                                                                 191|
|______________________________________________________________________________|
|     Bivolite                                                                 |
|______________________________________________________________________________|
|     din care: in controlul oficial al productiei                             |
|______________________________________________________________________________|
|   1| SCPCB SERCAIA   | Brasov         | Sercaia, str. Campului nr. 2 |      7|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| Andro Gheorghe  | Cluj           | loc. Morlaca nr. 344         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| Andro Ioan      | Cluj           | loc. Morlaca nr. 381         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| Andro Onut      | Cluj           | loc. Morlaca nr. 310         |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| Bentea Gheorghe | Cluj           | loc. Morlaca nr. 313         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| Boca Gheorghe   | Cluj           | loc. Morlaca nr. 4           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| Boca Gheorghe   | Cluj           | loc. Morlaca nr. 235         |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| Boca Romol      | Cluj           | loc. Morlaca nr. 218         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| Boca Traian     | Cluj           | loc. Morlaca nr. 2           |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| Farcasiu        | Cluj           | loc. Morlaca nr. 208         |      1|
|    | Augustin        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| Hanga Gligor    | Cluj           | loc. Morlaca nr. 209         |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| Hanga Gligor    | Cluj           | loc. Morlaca nr. 343         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| Hanga Ioan      | Cluj           | loc. Morlaca nr. 293         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| Has Ioan        | Cluj           | com. Poieni, sat. Morlaca    |      1|
|    |                 |                | nr. 333                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  15| Matis Viorel    | Cluj           | loc. Morlaca nr. 107         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  16| Pop Ioan        | Cluj           | loc. Morlaca nr. 335         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  17| Tomos Gligor    | Cluj           | loc. Morlaca nr. 229         |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  18| Tulbure Gheorghe| Cluj           | loc. Morlaca nr. 219         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  19| Zburcea Iosif   | Cluj           | loc. Morlaca nr. 211         |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     31|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Tauri - rasa    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Baltata         |                |                              |       |
|    | romaneasca      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | din care:       |                |                              |       |
|    | - in exploatare |                |                              |       |
|    | cu precizie  40%|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Iasi           | Iasi                         |      2|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Maramures      | Baia Mare                    |      8|
|    | Genetic S.A.    |                |                              |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Semtest    | Timis          | Timisoara                    |      3|
|    | S.A. Timisoara  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     13|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | - in asteptare  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Dolj           | Craiova                      |      1|
|    | S.A. Craiova    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Iasi           | Iasi                         |      4|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Semtest    | Maramures      | Baia Mare                    |      8|
|    | Genetic S.A.    |                |                              |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. Semtest    | Mures          | Tg. Mures                    |     16|
|    | B.V.N. S.A.     |                |                              |       |
|    | Tg. Mures       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| S.C. Semtest    | Timis          | Timisoara                    |     12|
|    | S.A. Timisoara  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     41|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | - in testare    |                |                              |       |
|    | dupa performante|                |                              |       |
|    | proprii         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Dolj           | Craiova                      |      2|
|    | S.A. Craiova    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Maramures      | Baia Mare                    |      5|
|    | Genetic S.A.    |                |                              |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Semtest    | Mures          | Tg. Mures                    |      8|
|    | B.V.N. S.A.     |                |                              |       |
|    | Tg. Mures       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. Semtest    | Timis          | Timisoara                    |      4|
|    | S.A. Timisoara  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     19|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Baltata   |                |                              |     73|
|    | romaneasca      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Baltata cu      |                |                              |       |
|    | negru romaneasca|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | din care:       |                |                              |       |
|    | - in exploatare |                |                              |       |
|    | cu precizie  40%|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Dolj           | Craiova                      |     11|
|    | S.A. Craiova    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Iasi           | Iasi                         |     10|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Semtest    | Maramures      | Baia Mare                    |      1|
|    | Genetic S.A.    |                |                              |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. R.P.N.     | Ilfov          | Balotesti                    |      2|
|    | Semtest Genetic |                |                              |       |
|    | International   |                |                              |       |
|    | S.A. Bucuresti  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| S.C. Semtest    | Timis          | Timisoara                    |      4|
|    | S.A. Timisoara  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     28|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | - in asteptare  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Dolj           | Craiova                      |     22|
|    | S.A. Craiova    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Iasi           | Iasi                         |     40|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. R.P.N.     | Ilfov          | Balotesti                    |      9|
|    | Semtest Genetic |                |                              |       |
|    | International   |                |                              |       |
|    | S.A. Bucuresti  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. Semtest    | Mures          | Tg. Mures                    |      1|
|    | B.V.N. S.A.     |                |                              |       |
|    | Tg. Mures       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| S.C. Semtest    | Maramures      | Baia Mare                    |      2|
|    | Genetic S.A.    |                |                              |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| S.C. Semtest    | Timis          | Timisoara                    |      5|
|    | S.A. Timisoara  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     79|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | - in testare    |                |                              |       |
|    | dupa performante|                |                              |       |
|    | proprii         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Dolj           | Craiova                      |      3|
|    | S.A. Craiova    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Iasi           | Iasi                         |      3|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. R.P.N.     | Ilfov          | Balotesti                    |      1|
|    | Semtest Genetic |                |                              |       |
|    | International   |                |                              |       |
|    | S.A. Bucuresti  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. Semtest    | Timis          | Timisoara                    |      6|
|    | S.A. Timisoara  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     13|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    120|
|    | Baltata cu negru|                |                              |       |
|    | romaneasca      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Bruna           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | din care:       |                |                              |       |
|    | - in exploatare |                |                              |       |
|    | cu precizie  40%|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Dolj           | Craiova                      |      6|
|    | S.A. Craiova    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Iasi           | Iasi                         |      7|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Semtest    | Maramures      | Baia Mare                    |      3|
|    | Genetic S.A.    |                |                              |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     16|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | - in asteptare  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Dolj           | Craiova                      |     20|
|    | S.A. Craiova    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Iasi           | Iasi                         |      9|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. R.P.N.     | Ilfov          | Balotesti                    |      6|
|    | Semtest Genetic |                |                              |       |
|    | International   |                |                              |       |
|    | S.A. Bucuresti  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. Semtest    | Maramures      | Baia Mare                    |     11|
|    | Genetic S.A.    |                |                              |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     46|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | - in testare    |                |                              |       |
|    | dupa performante|                |                              |       |
|    | proprii         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Semtest    | Dolj           | Craiova                      |      4|
|    | S.A. Craiova    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Semtest    | Iasi           | Iasi                         |      1|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Semtest    | Maramures      | Baia Mare                    |      3|
|    | Genetic S.A.    |                |                              |       |
|    | Baia Mare       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |      8|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Bruna     |                |                              |     70|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL tauri     |                |                              |    270|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Ovine           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Karacul -  |                |                              |       |
|    | Oi              |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. P.C.O.     | Botosani       | Com. Rachiti                 |    735|
|    | Popauti         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    735|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Merinos de |                |                              |       |
|    | Transilvania -  |                |                              |       |
|    | Oi              |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| Statiunea de    | Bihor          | Oradea, Calea Aradului Nr. 5 |     64|
|    | Cercetari       |                |                              |       |
|    | Agrozootehnice  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| Societatea      | Bihor          | Salonta, Str. Infratirii     |     33|
|    | Agricola        |                | Nr. 10                       |       |
|    | Agrinsal,       |                |                              |       |
|    | Sectia II       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| Societatea      | Bihor          | Salonta, Str. Infratirii     |     16|
|    | Agricola        |                | Nr. 10                       |       |
|    | Agrinsal,       |                |                              |       |
|    | Sectia III      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. C.A.S.S.   | Braila         | Braila, Sos. Vizirului, km 9 |    329|
|    | Braila, Ferma   |                |                              |       |
|    | Lacu Sarat      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| Mocanu Costica  | Braila         | Braila, Sos. Ramnicu Sarat,  |     61|
|    |                 |                | Nr. 85                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| S.C. Corparat   | Satu Mare      | Carei, Sos. Carei Moftin,    |     98|
|    | S.A.            |                | F.N.                         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| S.C. Sinagro    | Timis          | Sannicolaul Mare,            |    716|
|    | S.A. Ferma 4    |                | Str. 30 Decembrie Nr. 9      |       |
|    | Bucova          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| S.C.            | Vrancea        | Maicanesti                   |    277|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | S.A. Maicanesti |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |   1594|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Merinos de |                |                              |       |
|    | Palas - Oi      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. Agronova   | Bacau          | Racaciuni                    |     81|
|    | S.A. Racaciuni  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. P.C.O.     | Buzau          | Rusetu, Nr. 1479             |     35|
|    | Rusetu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Agroind    | Calarasi       | Manastirea                   |    223|
|    | Unirea S.A.     |                |                              |       |
|    | Minastirea      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C. C.I.       | Calarasi       | Perisori                     |    287|
|    | Marculesti      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   5| Societatea      | Calarasi       | Dragalina                    |    341|
|    | Comerciala      |                |                              |       |
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Turistica       |                |                              |       |
|    | Dragalina       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   6| S.C. Agris S.A. | Constanta      | Castelu                      |     55|
|    | Castelu         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   7| I.C.P.C.O.C.    | Constanta      | Constanta, Bd. I.C. Bratianu |    143|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   8| S.C. Ovis S.A.  | Constanta      | Constanta, Bd. I.C. Bratianu |    177|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   9| S.C. Agroind    | Constanta      | Sibioara                     |     98|
|    | Tour Sibioara   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  10| Raftu Constantin| Constanta      | Constanta, Str. Marasesti    |    546|
|    |                 |                | Nr. 17                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  11| S.C. Agro-Mixta | Ialomita       | Andrasesti                   |    529|
|    | Andrias         |                |                              |       |
|    | Andrasesti S.A. |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  12| S.C. Ceres      | Ialomita       | Slobozia                     |    140|
|    | Slobozia S.A.   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  13| S.C.            | Ialomita       | Movila                       |    450|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Movila S.A.     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  14| S.C.C.C.E.S.    | Vaslui         | Perieni, Sos. Barlad - Bacau,|    222|
|    | Perieni         |                | km 5                         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |   3327|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Merinos de |                |                              |       |
|    | Stavropol - Oi  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| S.C. P.C.O.     | Buzau          | Rusetu, Nr. 1479             |     32|
|    | Rusetu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   2| S.C. Oil. Simex | Constanta      | Ovidiu                       |    722|
|    | Trading S.R.L.  |                |                              |       |
|    | Pestera,        |                |                              |       |
|    | F. Fulga        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   3| S.C. Oil. Simex | Constanta      | Ovidiu                       |    720|
|    | Trading S.R.L.  |                |                              |       |
|    | Pestera,        |                |                              |       |
|    | F. Saidia       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   4| S.C.            | Ialomita       | Stelnica                     |    389|
|    | Agrozootehnica  |                |                              |       |
|    | Stelnica S.A.   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |   1863|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Merinos    |                |                              |       |
|    | Australian - Oi |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|   1| I.C.P.C.O.C.    | Constanta      | Constanta, Bd. I. C. Bratianu|     69|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Ovis S.A.  | Constanta      | Constanta, Bd. I. C. Bratianu|     31|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    100|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Tigaie De  |                |                              |       |
|    | Rusetu - Oi     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O.      | Buzau          | Rusetu, Nr. 1479             |     42|
|    | Rusetu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |     42|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Tigaie - Oi|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O. Bacau| Bacau          | Bacau, Cal. Barladului       |     56|
|    |                 |                | nr. 256                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Agroind    | Calarasi       | Manastirea                   |    192|
|    | Unirea S.A.     |                |                              |       |
|    | Minastirea      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Prodagro   | Calarasi       | Loc. Slobozia,               |     77|
|    | S.R.L. Slobozia |                | Str. M. Basarab, Bl. 35      |       |
|    | F. Borcea       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C.A. Turda    | Cluj           | Turda, Str. Agriculturii     |    475|
|    |                 |                | Nr. 27                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C.P.C.P. Jucu | Cluj           | Jucu, Str. Dejului 42        |     77|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | Barbu Nicolae   | Teleorman      | Maldaieni                    |     47|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | Nedeloaia George| Teleorman      | Maldaieni                    |    130|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  8 | Mustatea        | Teleorman      | Maldaieni                    |     79|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  9 | Stefan Florea   | Teleorman      | Maldaieni                    |    117|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 10 | Stefan Anghel   | Teleorman      | Rosiori de Vede,             |     92|
|    |                 |                | str. Salciilor nr. 8         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 11 | Grigore Stan    | Teleorman      | Maldaieni                    |     98|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 12 | Nedeloaia       | Teleorman      | Maldaieni                    |     56|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 13 | Dita Gheorghe   | Teleorman      | Maldaieni                    |     77|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 14 | Dinca Oprea     | Teleorman      | Calinesti                    |     36|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 15 | Dinca Ilie      | Teleorman      | Calinesti                    |     26|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 16 | Baboi Catalin   | Teleorman      | Calinesti                    |     32|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 17 | Cutulbea M.     | Teleorman      | Calinesti                    |     26|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 18 | Haita Gigi      | Teleorman      | Calinesti                    |     52|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 19 | Dumitrache      | Teleorman      | Mavrodin                     |     25|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 20 | Dumitrache      | Teleorman      | Mavrodin                     |     50|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 21 | Slavitescu      | Teleorman      | Mavrodin                     |     56|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 22 | Laudan Ion      | Teleorman      | Mavrodin                     |     63|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 23 | Slavitescu Ion  | Teleorman      | Mavrodin                     |     46|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 24 | Stoica Gheorghe | Teleorman      | Mavrodin                     |     32|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 25 | Ciurea Anghel   | Teleorman      | Mavrodin                     |     32|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 26 | Tudorana Florin | Teleorman      | Mavrodin                     |     17|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 27 | Slavitescu      | Teleorman      | Mavrodin                     |     35|
|    | Valeriu         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 28 | Gearap Anton    | Teleorman      | Mavrodin                     |     37|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 29 | Iacob Ionel     | Teleorman      | Mavrodin                     |     35|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 30 | Robu Ion        | Teleorman      | Mavrodin                     |     45|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 31 | Vaietus Anghel  | Teleorman      | Mavrodin                     |     32|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 32 | Tudorana        | Teleorman      | Mavrodin                     |     38|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |   2288|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Turcana -  |                |                              |       |
|    | Oi              |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O.      | Buzau          | Rusetu, Nr. 1479             |     16|
|    | Rusetu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | Moldovan Olimpiu| Cluj           | Apahida, Str. Libertatii     |     30|
|    |                 |                | Nr. 112                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | Lascu Doru      | Hunedoara      | Com. Totesti, Sat Totesti,   |    195|
|    |                 |                | Nr. 93                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | Stoicoi Ioan    | Hunedoara      | Com. Orastioara De Sus,      |    183|
|    |                 |                | Sat Ludestii De Jos, Nr. 12a |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | Seminarul       | Neamt          | Tg. Neamt                    |     60|
|    | Tg. Neamt       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | S.C. Agrostar   | Neamt          | Zanesti                      |     80|
|    | Traian S.A.     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    564|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Awassi - Oi|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O. Bacau| Bacau          | Bacau, Cal. Barladului,      |    130|
|    |                 |                | nr. 256                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C.P.C.O.      | Buzau          | Rusetu, Nr. 1479             |     36|
|    | Rusetu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    166|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Polwarth - |                |                              |       |
|    | Oi              |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Agricom    | Calarasi       | Borcea                       |    767|
|    | S.A. Borcea     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Agricola   | Calarasi       | Dragalina                    |    284|
|    | Ciulnita S.A.   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | I.C.P.C.O.C.    | Constanta      | Constanta, Bd. I. C. Bratianu|     77|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C. Select S.A.| Timis          | Liebling Nr. 1026            |    379|
|    | Liebling        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |   1507|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Coriedale -|                |                              |       |
|    | Oi              |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O. Bacau| Bacau          | Bacau, Cal. Barladului,      |     82|
|    |                 |                | nr. 256                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |     82|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa            |                |                              |       |
|    | Merinofleisch - |                |                              |       |
|    | Oi              |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O. Bacau| Bacau          | Bacau, Cal. Barladului,      |     42|
|    |                 |                | nr. 256                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | Statiunea De    | Bihor          | Oradea, Calea Aradului Nr. 5 |     58|
|    | Cercetari       |                |                              |       |
|    | Agrozootehnice  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    100|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Romney     |                |                              |       |
|    | Marsh - Oi      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.P. Jucu | Cluj           | Jucu, Str. Dejului 42        |     78|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |     78|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Linia de Lapte  |                |                              |       |
|    | Palas - Oi      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | I.C.P.C.O.C.    | Constanta      | Constanta, Bd. I. C. Bratianu|    234|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    234|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Linia de Carne  |                |                              |       |
|    | Palas - Oi      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | I.C.P.C.O.C.    | Constanta      | Constanta, Bd. I. C. Bratianu|    434|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    434|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Linia Prolifica |                |                              |       |
|    | Palas - Oi      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O. Bacau| Bacau          | Bacau, Cal. Barladului,      |     70|
|    |                 |                | nr. 256                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | I.C.P.C.O.C.    | Constanta      | Constanta, Bd. I. C. Bratianu|    291|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    361|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total Oi        |                |                              |  13475|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Karakul -  |                |                              |       |
|    | Berbeci         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O.      | Botosani       | Com. Rachiti                 |     63|
|    | Popauti         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | O.A.R.Z.        | Botosani       | Botosani                     |     84|
|    | Botosani        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    147|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Merinos de |                |                              |       |
|    | Transilvania    |                |                              |       |
|    | - Berbeci       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea De    | Bihor          | Oradea, Str. Calea Aradului  |      9|
|    | Cercetari       |                | Nr. 5                        |       |
|    | Agrozootehnice  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | Societatea      | Bihor          | Salonta, Str. Infratirii     |     29|
|    | Agricola        |                | Nr. 10                       |       |
|    | Agrinsal,       |                |                              |       |
|    | Sectia Ii       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C.            | Bihor          | Salonta, Str. Imparatul      |     15|
|    | Agrozootehnica, |                | Traian Nr. 1                 |       |
|    | Ferma Barmod    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C.            | Bihor          | Com. Avram Iancu Nr. 1       |      6|
|    | Agrozootehnica, |                |                              |       |
|    | Ferma Cighid    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C.C.A.S.S.    | Braila         | Braila, Sos. Vizirului, Km. 9|     37|
|    | Braila, Ferma   |                |                              |       |
|    | Lacu Sarat      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | Mocanu Costica  | Braila         | Braila, Sos. Ramnicu Sarat,  |    53 |
|    |                 |                | Nr. 85                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | S.D.F. Manastur | Cluj           | Cluj - Napoca,               |     10|
|    |                 |                | Calea Floresti, Nr. 56       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  8 | Statiunea       | Dolj           | Craiova, Calea Bucuresti     |      5|
|    | Didactica       |                | Nr. 264                      |       |
|    | Banu Maracine   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  9 | S.C.            | Prahova        | Draganesti                   |     25|
|    | Agrozootehnica  |                |                              |       |
|    | Draganesti      |                |                              |       |
|    | S.A. F Zanoaga  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 10 | S.C. Corparat   | Satu Mare      | Carei, Sos. Carei Moftin,    |      4|
|    | S.A.            |                | F.N.                         |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 11 | S.C. Sinagro    | Timis          | Sanicolaul Mare,             |    100|
|    | S.A. Ferma 4    |                | Str. 30 Decembrie Nr. 9      |       |
|    | Bucova          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 12 | S.C.A. Tomtim   | Timis          | Tomnatec, Nr. 269            |      5|
|    | S.A. Ferma 2    |                |                              |       |
|    | Nerau           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    298|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Merinos de |                |                              |       |
|    | Palas - Berbeci |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Agronova   | Bacau          | Racaciuni                    |      5|
|    | S.A. Racaciuni  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C.P.C.O.      | Buzau          | Rusetu, Nr. 1479             |     11|
|    | Rusetu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Agris S.A. | Constanta      | Castelu                      |     19|
|    | Castelu         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | I.C.P.C.O.C.    | Constanta      | Constanta, Bd. I. C. Bratianu|     10|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C. Ovis S.A.  | Constanta      | Constanta, Bd. I.C. Bratianu |     25|
|    | Palas           |                | Nr. 248                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | S.C. Agroind    | Constanta      | Sibioara                     |     10|
|    | Tour Sibioara   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | Raftu Constantin| Constanta      | Constanta, Str. Marasesti    |     30|
|    |                 |                | Nr. 17                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  8 | S.C.            | Ialomita       | Movila                       |     30|
|    | Agroindustriala |                |                              |       |
|    | Movila S.A.     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  9 | S.C.C.C.E.S.    | Vaslui         | Perieni, Sos. Barlad - Bacau,|     36|
|    | Perieni         |                | Km. 5                        |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    176|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Merinos de |                |                              |       |
|    | Stavropol -     |                |                              |       |
|    | Berbeci         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O.      | Buzau          | Rusetu, Nr. 1479             |      4|
|    | Rusetu          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Oil Simex  | Constanta      | Ovidiu                       |     50|
|    | Trading S.R.L.  |                |                              |       |
|    | Pestera, F Fulga|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Oil Simex  | Constanta      | Ovidiu                       |     48|
|    | Trading S.R.L.  |                |                              |       |
|    | Pestera, F Fulga|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C.            | Ialomita       | Stelnica                     |     22|
|    | Agrozootehnica  |                |                              |       |
|    | Stelnica S.A.   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Total           |                |                              |    124|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Tigaie -   |                |                              |       |
|    | Berbeci         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C.P.C.O. Bacau| Bacau          | Bacau, Cal. Barladului,      |      6|
|    |                 |                | nr. 256                      |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C.A. Turda    | Cluj           | Turda, Str. Agriculturii     |     45|
|    |                 |                | Nr. 27                       |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C.P.C.P. Jucu | Cluj           | Jucu, Str. Dejului 42        |     15|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | Dinca Oprea     | Teleorman      | Calinesti                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | Baboi Catalin   | Teleorman      | Calinesti                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | Cutulbea M.     | Teleorman      | Calinesti                    |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | Haita Gheorghe  | Teleorman      | Calinesti                    |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  8 | Dumitrache      | Teleorman      | Mavrodin                     |      3|
|    | Alexandru       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  9 | Dumitrache      | Teleorman      | Mavrodin                     |      6|
|    | Nicolae         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 10 | Laudan Ion      | Teleorman      | Mavrodin                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 11 | Slavitescu Ioan | Teleorman      | Mavrodin                     |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 12 | Stoica Gheorghe | Teleorman      | Mavrodin                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 13 | Ciurea Anghel   | Teleorman      | Mavrodin                     |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 14 | Tudorana Florin | Teleorman      | Mavrodin                     |      1|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 15 | Slavitescu      | Teleorman      | Mavrodin                     |      1|
|    | Valeriu         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 16 | Gearap Anton    | Teleorman      | Mavrodin                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 17 | Iacob Florea    | Teleorman      | Mavrodin                     |      4|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 18 | Robu Ion        | Teleorman      | Mavrodin                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 19 | Vaietus Anghel  | Teleorman      | Mavrodin                     |      2|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 20 | Tudorana        | Teleorman      | Mavrodin                     |      1|
|    | Gheorghe        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    104|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Berbeci   |                |                              |    849|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Ovine     |                |                              |  14324|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | PORCINE         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Scroafe rase    |                |                              |       |
|    | materne         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Marele alb      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Suintest   | Arges          | Oarja                        |    410|
|    | Oarja           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Agricola   | Bacau          | Ardeoani                     |    420|
|    | International   |                |                              |       |
|    | Ferma Ardeoani  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Agrocomsuin| Cluj           | Bontida                      |    101|
|    | Bontida         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C. Suintest   | Ialomita       | Fierbinti                    |    414|
|    | Fierbinti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C. Romsuintest| Ilfov          | Peris                        |   1568|
|    | Peris           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | S.C. Testsuin   | Mures          | Gornesti                     |    981|
|    | Gornesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | S.C. Suintest   | Sibiu          | Avrig                        |    195|
|    | Avrig           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  8 | S.C. Comtim     | Timis          | Timisoara                    |    399|
|    | Group S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |   4488|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Landrace        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Suintest   | Arges          | Oarja                        |    326|
|    | Oarja           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Agrocomsuin| Cluj           | Bontida                      |     79|
|    | Bontida         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Suintest   | Ialomita       | Fierbinti                    |    300|
|    | Fierbinti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C. Romsuintest| Ilfov          | Peris                        |    357|
|    | Peris           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C. Testsuin   | Mures          | Gornesti                     |    294|
|    | Gornesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | S.C. Suintest   | Sibiu          | Avrig                        |    287|
|    | Avrig           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | S.C. Comtim     | Timis          | Timisoara                    |   1484|
|    | Group S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |   3127|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Scroafe   |                |                              |   7615|
|    | rase materne    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Scroafe rase    |                |                              |       |
|    | paterne         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Linia sintetica |                |                              |       |
|    | 345 Peris       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Romsuintest| Ilfov          | Peris                        |    501|
|    | Peris           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    501|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Duroc           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Suintest   | Arges          | Oarja                        |    290|
|    | Oarja           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Agrocomsuin| Cluj           | Bontida                      |     51|
|    | Bontida         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Suintest   | Ialomita       | Fierbinti                    |    122|
|    | Fierbinti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C. Romsuintest| Ilfov          | Peris                        |    200|
|    | Peris           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C. Testsuin   | Mures          | Gornesti                     |    240|
|    | Gornesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | S.C. Suintest   | Sibiu          | Avrig                        |    120|
|    | Avrig           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | S.C. Comtim     | Timis          | Timisoara                    |    185|
|    | Group S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |   1208|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Hampshire       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Testsuin   | Mures          | Gornesti                     |     84|
|    | Gornesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Comtim     | Timis          | Timisoara                    |     63|
|    | Group S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    147|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Scroafe   |                |                              |   1856|
|    | rase paterne    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Vieri rase      |                |                              |       |
|    | materne         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Marele alb      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Suintest   | Arges          | Oarja                        |      3|
|    | Oarja           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Agricola   | Bacau          | Ardeoani                     |     24|
|    | International   |                |                              |       |
|    | Ferma Ardeoani  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Agrocomsuin| Cluj           | Bontida                      |     17|
|    | Bontida         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C. Suintest   | Ialomita       | Fierbinti                    |     51|
|    | Fierbinti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C. Romsuintest| Ilfov          | Peris                        |     24|
|    | Peris           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | S.C. Testsuin   | Mures          | Gornesti                     |     15|
|    | Gornesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | S.C. Suintest   | Sibiu          | Avrig                        |      7|
|    | Avrig           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  8 | S.C. Comtim     | Timis          | Timisoara                    |     43|
|    | Group S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    184|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Landrace        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Suintest   | Arges          | Oarja                        |      2|
|    | Oarja           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Agrocomsuin| Cluj           | Bontida                      |      7|
|    |  Bontida        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Suintest   | Ialomita       | Fierbinti                    |     33|
|    | Fierbinti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C. Romsuintest| Ilfov          | Peris                        |     23|
|    | Peris           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C. Testsuin   | Mures          | Gornesti                     |      9|
|    | Gornesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | S.C. Suintest   | Sibiu          | Avrig                        |      9|
|    | Avrig           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | S.C. Comtim     | Timis          | Timisoara                    |    117|
|    | Group S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    200|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Vieri rase|                |                              |    384|
|    | materne         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Vieri rase      |                |                              |       |
|    | paterne         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Linia sintetica |                |                              |       |
|    | 345 Peris       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Romsuintest| Ilfov          | Peris                        |     20|
|    | Peris           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     20|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Duroc           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Suintest   | Arges          | Oarja                        |      3|
|    | Oarja           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Agrocomsuin| Cluj           | Bontida                      |      8|
|    | Bontida         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | S.C. Suintest   | Ialomita       | Fierbinti                    |     31|
|    | Fierbinti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | S.C. Romsuintest| Ilfov          | Peris                        |      6|
|    | Peris           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | S.C. Testsuin   | Mures          | Gornesti                     |      7|
|    | Gornesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | S.C. Suintest   | Sibiu          | Avrig                        |     10|
|    | Avrig           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | S.C. Comtim     | Timis          | Timisoara                    |     13|
|    | Group S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     78|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Hampshire       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Testsuin   | Mures          | Gornesti                     |      4|
|    | Gornesti        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Comtim     | Timis          | Timisoara                    |      8|
|    | Group S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     12|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Vieri rase|                |                              |    110|
|    | paterne         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rase locale pe  |                |                              |       |
|    | cale de         |                |                              |       |
|    | disparitie      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Bazna           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea de    | Cluj           | Turda                        |     66|
|    | Cercetari       |                |                              |       |
|    | Agricole Turda  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     66|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Mangalita       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea de    | Cluj           | Turda                        |     35|
|    | Cercetari       |                |                              |       |
|    | Agricole Turda  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     35|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL Rase      |                |                              |    101|
|    | locale pe cale  |                |                              |       |
|    | de disparitie   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | PASARI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rase de gaini   |                |                              |       |
|    | grele - linii   |                |                              |       |
|    | pure            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Avicola         | Dambovita      | Tartasesti                   | 230749|
|    | Tartasesti -    |                |                              |       |
|    | rase grele      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | I.C.P.P.A.M.    | Ilfov          | Balotesti                    |  28040|
|    | Balotesti -     |                |                              |       |
|    | rase grele      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              | 258789|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rase de gaini   |                |                              |       |
|    | usoare - linii  |                |                              |       |
|    | pure            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | I.C.P.P.A.M.    | Ilfov          | Balotesti                    |  65120|
|    | Balotesti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | S.C. Avicola    | Bucuresti      | Bucuresti                    | 117320|
|    | Bucuresti S.A.  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              | 182440|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Curci           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | I.C.P.C. Brasov |                |                              |  13353|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |  13353|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Prepelite       |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | I.C.P.P.A.M.    | Ilfov          | Balotesti                    |  22500|
|    | Balotesti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |  22500|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Bibilici        |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | I.C.P.P.A.M.    | Ilfov          | Balotesti                    |  10060|
|    | Balotesti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |  10060|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL PASARI    |                |                              | 487142|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | ANIMALE DE BLANA|                |                              |       |
|    | - specia        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Nurca           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea de    | Mures          | Tg. Mures                    |    314|
|    | cercetare si    |                |                              |       |
|    | productie a     |                |                              |       |
|    | animalelor de   |                |                              |       |
|    | blana Tg. Mures |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    314|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Nutrie          |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea de    | Mures          | Tg. Mures                    |     47|
|    | cercetare si    |                |                              |       |
|    | productie a     |                |                              |       |
|    | animalelor de   |                |                              |       |
|    | blana Tg. Mures |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     47|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Vulpe argintie  |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea de    | Mures          | Tg. Mures                    |     98|
|    | cercetare si    |                |                              |       |
|    | productie a     |                |                              |       |
|    | animalelor de   |                |                              |       |
|    | blana Tg. Mures |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |     98|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Vulpe polara    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea de    | Mures          | Tg. Mures                    |    132|
|    | cercetare si    |                |                              |       |
|    | productie a     |                |                              |       |
|    | animalelor de   |                |                              |       |
|    | blana Tg. Mures |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    132|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Dihor           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea de    | Mures          | Tg. Mures                    |    818|
|    | cercetare si    |                |                              |       |
|    | productie a     |                |                              |       |
|    | animalelor de   |                |                              |       |
|    | blana Tg. Mures |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    818|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Lup             |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Statiunea de    | Mures          | Tg. Mures                    |     19|
|    | cercetare si    |                |                              |       |
|    | productie a     |                |                              |       |
|    | animalelor de   |                |                              |       |
|    | blana Tg. Mures |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    |TOTAL            |                |                              |     19|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL ANIMALE DE|                |                              |   1428|
|    | BLANA           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | VIERMI DE MATASE|                |                              |       |
|    | - rasa          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Bombyx Mori     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Sericarom  | Bucuresti      | Bucuresti                    |   3000|
|    | S.A. Bucuresti  |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |   3000|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Philosenia Ricin|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | S.C. Sericarom  | Bucuresti      | Bucuresti                    |    250|
|    | S.A. Bucuresti  |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL           |                |                              |    250|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL VIERMI DE |                |                              |   3250|
|    | MATASE          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | ALBINE - rasa   |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rasa Carpatina  |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Institutul de   | Bucuresti      | Bucuresti                    |   1500|
|    | cercetare,      |                |                              |       |
|    | dezvoltare      |                |                              |       |
|    | pentru          |                |                              |       |
|    | apicultura      |                |                              |       |
|    | Bucuresti       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | TOTAL ALBINE    |                |                              |   1500|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | PESTI           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Rase de crap    |                |                              | 120594|
|    | (Cyprinus       |                |                              |       |
|    | carpio)         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Crap Frasinet   |                |                              |  20390|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.P.P.P.I.P.    | Galati         | Galati                       |     90|
|    | Galati          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Piscicola  | Calarasi       | Ciocanesti                   |   5500|
|    | Ciocanesti      |                |                              |       |
|    | S.R.L.          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |  12300|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Pescaria   | Giurgiu        | Giurgiu                      |   2500|
|    | Bila S.R.L.     |                |                              |       |
|    | Giurgiu         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | Crap Podu       |                |                              |   2525|
|    | Iloaiei         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Iasi           | Iasi                         |   2525|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Acvacultura si  |                |                              |       |
|    | Ecologie        |                |                              |       |
|    | Acvati          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | Crap Ropsa      |                |                              |  12325|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Iasi           |                              |     25|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Acvacultura si  |                |                              |       |
|    | Ecologie        |                |                              |       |
|    | Acvati          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Dambovita      | Nucet                        |  12300|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Piscicultura    |                |                              |       |
|    | Nucet           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | Crap ornamental |                |                              |    500|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Dambovita      | Nucet                        |    500|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Piscicultura    |                |                              |       |
|    | Nucet           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | Crap Jeles      |                |                              |     37|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Iasi           |                              |     37|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Acvacultura si  |                |                              |       |
|    | Ecologie Acvati |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | Crap Ineu       |                |                              |  12626|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Iasi           |                              |    325|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Acvacultura si  |                |                              |       |
|    | Ecologie Acvati |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Dambovita      | Nucet                        |  10000|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Piscicultura    |                |                              |       |
|    | Nucet           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PESCOMIR   | Arad           | Ineu                         |   2300|
|    | S.R.L. Ineu     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | Crap Dunare     |                |                              |   5500|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CIOCANESTI |                |                              |   5500|
|    | PISCICOLA S.R.L.|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  8 | Crap - populatii|                |                              |  66692|
|    | locale izolate  |                |                              |       |
|    | reproductiv     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Centrul de      | Galati         | Galati                       |  19860|
|    | Cercetari       |                |                              |       |
|    | Piscicole Galati|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Vermatta   | Braila         | Braila                       |   8000|
|    | S.A. Braila     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Proacva    | Bihor          | Cefa                         |  15500|
|    | S.A.            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Piscicola  | Giurgiu        | Giurgiu                      |   3265|
|    | S.A. Giurgiu    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Pestom S.A.| Constanta      | Constanta                    |   8855|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Piscicola  | Dolj           | Dunareni                     |   2412|
|    | Dunareni S.A.   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Iasi           | Iasi                         |    197|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Acvacultura si  |                |                              |       |
|    | Ecologie Acvati |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. ProdCom    | Buzau          | Luciu                        |   2500|
|    | Luciu S.R.L.    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.A. Acvares    | Iasi           | Iasi                         |   3200|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Cyprinus   | Vaslui         | Vaslui                       |   2903|
|    | Vaslui S.A.     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Hibrizi         |                |                              |  23248|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Hibrizi         |                |                              |  22135|
|    | interrasiali de |                |                              |       |
|    | crap            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Pestom S.A.| Constanta      | Constanta                    |  11755|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Cyprinus   | Arad           | Nadlac                       |    580|
|    | S.R.L. Nadlac   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Iasi           | Iasi                         |    200|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Acvacultura si  |                |                              |       |
|    | Ecologie Acvati |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |   9600|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | Hibrizi         |                |                              |    400|
|    | interspecifici  |                |                              |       |
|    | de ciprinide    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |    400|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | Caras -         |                |                              |    700|
|    | descendente     |                |                              |       |
|    | ginogenetice    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |    700|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | Bester (Huso    |                |                              |     13|
|    | huso x Acipenser|                |                              |       |
|    | ruthenus)       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |     13|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Specii          |                |                              | 168287|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  1 | Carassius       |                |                              |   1000|
|    | auratus auratus |                |                              |       |
|    | (caras          |                |                              |       |
|    | ornamental)     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |   1000|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  2 | Carassius       |                |                              |   8252|
|    | auratus gibelio |                |                              |       |
|    | (caras argintiu)|                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |    322|
|    | GALATI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |    600|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |   2000|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CYPRINUS   | Arad           | Nadlac                       |   5330|
|    | S.R.L. NADLAC   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  3 | Ctenopharingodon|                |                              |  40576|
|    | (cosas)         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |   8160|
|    | Galati          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. VERMATTA   | Braila         | Braila                       |   6000|
|    | S.A. Braila     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CIOCANESTI | Calarasi       | Ciocanesti                   |   4300|
|    | PISCICOLA S.R.L.|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Giurgiu        | Giurgiu                      |   2500|
|    | S.A. Giurgiu    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PESTOM S.A.| Constanta      | Constanta                    |    136|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Dolj           | Dunareni                     |   1138|
|    | S.A. Dunareni   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CYPRINUS   | Arad           | Nadlac                       |    362|
|    | S.R.L. Nadlac   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |     15|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Calarasi       | Gradistea                    |   1265|
|    | PROD COM S.R.L. |                |                              |       |
|    | Rasa            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Dambovita      | Nucet                        |  15000|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Piscicultura    |                |                              |       |
|    | Nucet           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CYPRINUS   | Vaslui         | Vaslui                       |   1700|
|    | S.A. Vaslui     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  4 | Mylopharingodon |                |                              |    310|
|    | piceus (scoicar)|                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Iasi           | Iasi                         |     10|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Acvacultura si  |                |                              |       |
|    | Ecologie Acvati |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | Statiunea de    | Dambovita      | Nucet                        |    300|
|    | Cercetari pentru|                |                              |       |
|    | Piscicultura    |                |                              |       |
|    | Nucet           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  5 | Ictiobus spp.   |                |                              |   7000|
|    | (buffalo)       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CIOCANESTI | Calarasi       | Ciocanesti                   |   5000|
|    | PISCICOLA S.R.L.|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |   2000|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  6 | Tinca tinca     |                |                              |    100|
|    | (lin)           |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |    100|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  7 | Hypophthal-     |                |                              |  77402|
|    | michthys        |                |                              |       |
|    | molitrix        |                |                              |       |
|    | (sanger)        |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |  25077|
|    | Galati          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. VERMATTA   | Braila         | Braila                       |   5590|
|    | S.A. Braila     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CIOCANESTI | Calarasi       | Ciocanesti                   |   3500|
|    | PISCICOLA S.R.L.|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Giurgiu        | Giurgiu                      |   3500|
|    | S.A. GIURGIU    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PESTOM S.A.| Constanta      | Constanta                    |    301|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Dolj           | Dunareni                     |    527|
|    | S.A. DUNARENI   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CYPRINUS   | Arad           | Nadlac                       |    527|
|    | S.R.L. Nadlac   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |  14770|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Calarasi       | Gradistea                    |   3500|
|    | PROD COM S.R.L. |                |                              |       |
|    | Rasa            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |  15000|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. ACVARES    | Iasi           | Iasi                         |   1800|
|    | S.A. Iasi       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CYPRINUS   | Vaslui         | Vaslui                       |   3310|
|    | VASLUI S.A.     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  8 | Hypophthal-     |                |                              |  20017|
|    | michthys        |                |                              |       |
|    | nobllis         |                |                              |       |
|    | (novac)         |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |   1016|
|    | GALATI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Vermatta   | Braila         | Braila                       |   4700|
|    | S.A. Braila     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Giurgiu        | Giurgiu                      |   1100|
|    | S.A. GIURGIU    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PESTOM S.A.| Constanta      | Constanta                    |    114|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Dolj           | Dunareni                     |    557|
|    | S.A. DUNARENI   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |    165|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Calarasi       | Gradistea                    |   1065|
|    | PROD COM S.R.L. |                |                              |       |
|    | Rasa            |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |   9000|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CYPRINUS   | Vaslui         | Vaslui                       |   2300|
|    | VASLUI S.A.     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|  9 | Silurus glanis  |                |                              |   5438|
|    | (somn)          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |    189|
|    | GALATI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. VERMATTA   | Braila         | Braila                       |    100|
|    | S.A. Braila     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CIOCANESTI | Calarasi       | Ciocanesti                   |   1000|
|    | PISCICOLA S.R.L |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PROACVA    | Bihor          | Cefa                         |   2500|
|    | S.A. CEFA       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PISCICOLA  | Giurgiu        | Giurgiu                      |     35|
|    | S.A. GIURGIU    |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Cyprinus   | Arad           | Nadlac                       |    300|
|    | S.R.L. Nadlac   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |    164|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |    250|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PESCOMIR   | Arad           | Ineu                         |    900|
|    | S.R.L. INEU     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 10 | Esox lucius     |                |                              |   2155|
|    | (stiuca)        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |     45|
|    | GALATI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Vermatta   | Braila         | Braila                       |     50|
|    | S.A. Braila     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CIOCANESTI | Calarasi       | Ciocanesti                   |    700|
|    | PISCICOLA S.R.L.|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PROACVA    | Bihor          | Cefa                         |    400|
|    | S.A. CEFA       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |     60|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. NUCET    | Dambovita      | Nucet                        |    600|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PESCOMIR   | Arad           | Ineu                         |    300|
|    | S.R.L. Ineu     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 11 | Perca nuviatilis|                |                              |    500|
|    | (biban)         |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |    500|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 12 | Stizistedion    |                |                              |   1270|
|    | lucioperca      |                |                              |       |
|    | (salau)         |                |                              |       | |____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |     35|
|    | GALATI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Vermatta   | Braila         | Braila                       |    100|
|    | S.A. Braila     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PROACVA    | Bihor          |                              |    300|
|    | S.A. CEFA       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. Cyprinus   | Arad           | Nadlac                       |    300|
|    | S.R.L. Nadlac   |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |    100|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |    200|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. PESCOMIR   | Arad           | Ineu                         |    235|
|    | S.R.L. INEU     |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 13 | Polyodon        |                |                              |   2333|
|    | spathula        |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C. CIOCANESTI | Calarasi       | Ciocanesti                   |    500|
|    | PISCICOLA S.R.L.|                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |     33|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.P. Nucet    | Dambovita      | Nucet                        |   1800|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 14 | Acipenser       |                |                              |     13|
|    | ruthenus (cega) |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |      5|
|    | GALATI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |      8|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 15 | Acipenser       |                |                              |   1890|
|    | stellatus       |                |                              |       |
|    | (pastruga)      |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |   1870|
|    | GALATI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | S.C.A.E.A. Iasi | Iasi           | Iasi                         |     20|
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
| 16 | Acipenser       |                |                              |     31|
|    | guldenstaedti   |                |                              |       |
|    | (nisetru)       |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|
|    | C.C.P.P.P.I.P.  | Galati         | Galati                       |     31|
|    | GALATI          |                |                              |       |
|____|_________________|________________|______________________________|_______|



SmartCity5

COMENTARII la Ordinul 453/2001

Momentan nu exista niciun comentariu la Ordinul 453 din 2001
Comentarii la alte acte
ANONIM a comentat OUG 14 2018
    Aceasta este finanțarea oceanică, oferim împrumuturi persoanelor fizice și companiilor în întreaga lume, suntem înregistrați și licențiați compania de împrumut, Aveți nevoie de un împrumut pentru a vă plăti facturile? aveți nevoie de un împrumut pentru a începe o afacere? aveți nevoie de a împrumut pentru a cumpara un apartament? oferim tot felul de împrumuturi, dacă sunteți interesat în obținerea unui împrumut de orice fel pur și simplu Email: Oceanicfinance113@gmail.com
ANONIM a comentat Decretul 3 2018
    CUMPĂRĂTOARE CU CARTEA DE ATMENIRI ... WhatsApp: +16234044993 Vreau să depun mărturie despre cardurile de tip "Dark Web blank", care pot retrage bani de la orice mașină ATM din întreaga lume. Am fost foarte sărac înainte și nu am nici o slujbă. Am văzut atât de multe mărturii despre cum hackerii Dark Web îi trimit cardul bancar bancar și îl folosesc pentru a colecta bani în orice mașină bancomat și să devină bogat. Și eu le trimit prin e-mail și mi-au trimis cardul bancar gol. Am folosit-o pentru a obține 90.000 de dolari. retrageți maxim 5.000 de euro zilnic. Webul întunecat dă cartea doar pentru ai ajuta pe cei săraci. Hack și să ia banii direct de pe orice bancomat cu ajutorul cardului programat ATM care rulează în modul automat. Email: darkwebblankatmcard@gmail.com Text sau Call sau WhatsApp: +16234044993 Site-ul web: darkwebblankatmcards.webs.com
ANONIM a comentat Decretul 3 2018
    CUMPĂRĂTOARE CU CARTEA DE ATMENIRI ... WhatsApp: +16234044993 Vreau să depun mărturie despre cardurile de tip "Dark Web blank", care pot retrage bani de la orice mașină ATM din întreaga lume. Am fost foarte sărac înainte și nu am nici o slujbă. Am văzut atât de multe mărturii despre cum hackerii Dark Web îi trimit cardul bancar bancar și îl folosesc pentru a colecta bani în orice mașină bancomat și să devină bogat. Și eu le trimit prin e-mail și mi-au trimis cardul bancar gol. Am folosit-o pentru a obține 90.000 de dolari. retrageți maxim 5.000 de euro zilnic. Webul întunecat dă cartea doar pentru ai ajuta pe cei săraci. Hack și să ia banii direct de pe orice bancomat cu ajutorul cardului programat ATM care rulează în modul automat. Email: darkwebblankatmcard@gmail.com Text sau Call sau WhatsApp: +16234044993 Site-ul web: darkwebblankatmcards.webs.com
ANONIM a comentat Decretul 3 2018
    CUMPĂRĂTOARE CU CARTEA DE ATMENIRI ... WhatsApp: +16234044993 Vreau să depun mărturie despre cardurile de tip "Dark Web blank", care pot retrage bani de la orice mașină ATM din întreaga lume. Am fost foarte sărac înainte și nu am nici o slujbă. Am văzut atât de multe mărturii despre cum hackerii Dark Web îi trimit cardul bancar bancar și îl folosesc pentru a colecta bani în orice mașină bancomat și să devină bogat. Și eu le trimit prin e-mail și mi-au trimis cardul bancar gol. Am folosit-o pentru a obține 90.000 de dolari. retrageți maxim 5.000 de euro zilnic. Webul întunecat dă cartea doar pentru ai ajuta pe cei săraci. Hack și să ia banii direct de pe orice bancomat cu ajutorul cardului programat ATM care rulează în modul automat. Email: darkwebblankatmcard@gmail.com Text sau Call sau WhatsApp: +16234044993 Site-ul web: darkwebblankatmcards.webs.com
ANONIM a comentat Decretul 3 2018
    CUMPĂRĂTOARE CU CARTEA DE ATMENIRI ... WhatsApp: +16234044993 Vreau să depun mărturie despre cardurile de tip "Dark Web blank", care pot retrage bani de la orice mașină ATM din întreaga lume. Am fost foarte sărac înainte și nu am nici o slujbă. Am văzut atât de multe mărturii despre cum hackerii Dark Web îi trimit cardul bancar bancar și îl folosesc pentru a colecta bani în orice mașină bancomat și să devină bogat. Și eu le trimit prin e-mail și mi-au trimis cardul bancar gol. Am folosit-o pentru a obține 90.000 de dolari. retrageți maxim 5.000 de euro zilnic. Webul întunecat dă cartea doar pentru ai ajuta pe cei săraci. Hack și să ia banii direct de pe orice bancomat cu ajutorul cardului programat ATM care rulează în modul automat. Email: darkwebblankatmcard@gmail.com Text sau Call sau WhatsApp: +16234044993 Site-ul web: darkwebblankatmcards.webs.com
ANONIM a comentat Decretul 3 2018
    CUMPĂRĂTOARE CU CARTEA DE ATMENIRI ... WhatsApp: +16234044993 Vreau să depun mărturie despre cardurile de tip "Dark Web blank", care pot retrage bani de la orice mașină ATM din întreaga lume. Am fost foarte sărac înainte și nu am nici o slujbă. Am văzut atât de multe mărturii despre cum hackerii Dark Web îi trimit cardul bancar bancar și îl folosesc pentru a colecta bani în orice mașină bancomat și să devină bogat. Și eu le trimit prin e-mail și mi-au trimis cardul bancar gol. Am folosit-o pentru a obține 90.000 de dolari. retrageți maxim 5.000 de euro zilnic. Webul întunecat dă cartea doar pentru ai ajuta pe cei săraci. Hack și să ia banii direct de pe orice bancomat cu ajutorul cardului programat ATM care rulează în modul automat. Email: darkwebblankatmcard@gmail.com Text sau Call sau WhatsApp: +16234044993 Site-ul web: darkwebblankatmcards.webs.com
ANONIM a comentat Decretul 3 2018
    CUMPĂRĂTOARE CU CARTEA DE ATMENIRI ... WhatsApp: +16234044993 Vreau să depun mărturie despre cardurile de tip "Dark Web blank", care pot retrage bani de la orice mașină ATM din întreaga lume. Am fost foarte sărac înainte și nu am nici o slujbă. Am văzut atât de multe mărturii despre cum hackerii Dark Web îi trimit cardul bancar bancar și îl folosesc pentru a colecta bani în orice mașină bancomat și să devină bogat. Și eu le trimit prin e-mail și mi-au trimis cardul bancar gol. Am folosit-o pentru a obține 90.000 de dolari. retrageți maxim 5.000 de euro zilnic. Webul întunecat dă cartea doar pentru ai ajuta pe cei săraci. Hack și să ia banii direct de pe orice bancomat cu ajutorul cardului programat ATM care rulează în modul automat. Email: darkwebblankatmcard@gmail.com Text sau Call sau WhatsApp: +16234044993 Site-ul web: darkwebblankatmcards.webs.com
ANONIM a comentat Decretul 3 2018
    CUMPĂRĂTOARE CU CARTEA DE ATMENIRI ... WhatsApp: +16234044993 Vreau să depun mărturie despre cardurile de tip "Dark Web blank", care pot retrage bani de la orice mașină ATM din întreaga lume. Am fost foarte sărac înainte și nu am nici o slujbă. Am văzut atât de multe mărturii despre cum hackerii Dark Web îi trimit cardul bancar bancar și îl folosesc pentru a colecta bani în orice mașină bancomat și să devină bogat. Și eu le trimit prin e-mail și mi-au trimis cardul bancar gol. Am folosit-o pentru a obține 90.000 de dolari. retrageți maxim 5.000 de euro zilnic. Webul întunecat dă cartea doar pentru ai ajuta pe cei săraci. Hack și să ia banii direct de pe orice bancomat cu ajutorul cardului programat ATM care rulează în modul automat. Email: darkwebblankatmcard@gmail.com Text sau Call sau WhatsApp: +16234044993 Site-ul web: darkwebblankatmcards.webs.com
ANONIM a comentat Decretul 493 2018
    Hello Everybody, My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius,via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.
ANONIM a comentat Decretul 493 2018
    Hello Everybody, My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius,via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.
Coduri postale Prefixe si Coduri postale din Romania Magazin si service calculatoare Sibiu