Anunţă-mă când se modifică Fişă act Comentarii (0) Trimite unui prieten Tipareste act

RAPORT Nr

RAPORT   Nr. 0 din 12 februarie 2008

Registrul National al Asistentilor Sociali

ACT EMIS DE: COLEGIUL NATIONAL AL ASISTENTILOR SOCIALI

ACT PUBLICAT IN: MONITORUL OFICIAL  NR. 110 din 12 februarie 2008



PARTEA I

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

26

Alba

Albu Gabriel Ioan

Specialist

1281

Alba

Aldea Adriana Diana

Specialist

1442

Alba

Armian Florin

Principal

1445

Alba

Atănăsoaie Elena Cristina

Principal

552

Alba

Avram Claudia Maria

Specialist

1430

Alba

Avram Diana

Principal

1490

Alba

Baldea Mihai Cristian Virgil

Practicant

46

Alba

Baranyi Maria Cristina

Specialist

1444

Alba

Bărbănţan Cosmina Nicoleta

Principal

1434

Alba

Beldean Rusu Iulia

Principal

1299

Alba

Bic Florina Adina

Specialist

1302

Alba

Bobar Mariana Virginia

Specialist

1433

Alba

Bogdan Maricica

Principal

1307

Alba

Boghici Adriana Elena

Specialist

1495

Alba

Borteş Ana Maria

Principal

1443

Alba

Borza Irina Aurelia

Principal

1291

Alba

Butuc Bianca Elena

Specialist

220

Alba

Chiorean Liana Maria

Specialist

550

Alba

Chirilă Sorin Adrian

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

1437

Alba

Cioara Marcela

Principal

196

Alba

Ciucă Simona Dorina

Specialist

1107

Alba

Constantinescu Dora Gabriela

Debutant

187

Alba

Cordea Andreea Elena

Specialist

1424

Alba

Costea Claudia Monica

Principal

1420

Alba

Cristea Pompilia Camelia

Principal

311

Alba

Cristescu Adela Tania

Specialist

1151

Alba

Crişan Ionela Marinela

Debutant

1388

Alba

Cucerzan Cornelia Alina

Specialist

537

Alba

Dahinten Pavel Anca Laura

Specialist

553

Alba

Dan Cristina Mihaela

Principal

554

Alba

Dan Ioan Mihail

Principal

175

Alba

Dan Nicolae Ilie

Specialist

1473

Alba

Domsa Mihaela

Principal

1306

Alba

Duda Maria Teodora

Specialist

1106

Alba

Duma Teodor

Debutant

1104

Alba

Dumitru Mihaela Laura

Debutant

45

Alba

Dusa Ioan Claudiu

Specialist

1308

Alba

Dusa Ioana Camelia

Specialist

1280

Alba

Făt Gabriela Corina

Specialist

1288

Alba

Fekete Margareta

Specialist

1285

Alba

Filip Adriana

Specialist

1282

Alba

Filipescu Oana Liana

Specialist

1425

Alba

Frăcea Valentin Ioan

Principal

1174

Alba

Gărdus Maria Florina

Practicant

1286

Alba

Geogean Ioana Cristina

Specialist

1423

Alba

Gruian Iulia Mirela

Principal

234

Alba

Grunvald Paula Maria

Specialist

1436

Alba

Hârceagă Simona Mariana

Principal

919

Alba

Hădărig Vasile

Specialist

1422

Alba

Hăţişi Alexandra Simona

Principal

1287

Alba

Hirean Simona Roxana

Specialist

1439

Alba

Hrineac Ionela Elena

Principal

1421

Alba

Huciu Nicuţa Nicoleta

Principal

1438

Alba

Humuzău Maria

Principal

1277

Alba

Ioniţă Maria

Specialist

1303

Alba

Jakubinyi Beatrice

Specialist

1300

Alba

Jurca Marinela

Specialist

1492

Alba

Jurju Daniela

Specialist

1301

Alba

Lascu Loredana Mariana

Specialist

869

Alba

Lazăr Natalia Maria

Debutant

1415

Alba

Leah Iuliana Cornelia

Principal

1416

Alba

Leterna Simona Elena

Principal

1304

Alba

Lopazan Iulian

Specialist

1278

Alba

Luca Natalia Alina

Specialist

1309

Alba

Lungoci Cristina

Specialist

970

Alba

Magda Sabina

Debutant

1292

Alba

Man Monica Alina

Specialist

1079

Alba

Marin Gheorghe Ioan

Practicant

310

Alba

Marina Alina Marinela Bianca

Specialist

300

Alba

Mărginean Liliana Lăcrimioara

Specialist

1172

Alba

Mărginean Elena

Practicant

1471

Alba

Medrea Mariana

Principal

1472

Alba

Medrea Sorin Narcis

Principal

312

Alba

Moga Stanca

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

312

Alba

Moga Stanca

Specialist

551

Alba

Moldovan Raluca Cristina

Practicant

1417

Alba

Moldovan Delia Cornelia

Principal

1418

Alba

Moldovan Iulia Maria

Principal

1441

Alba

Moldovan Alexandra

Principal

1296

Alba

Morar Irina Mihaela

Specialist

1419

Alba

Muntean Adriana

Principal

1305

Alba

Muntean Raluca Adriana

Specialist

313

Alba

Muresan Adriana Mariana

Specialist

1108

Alba

Muresan Ioana Cosmina

Debutant

1279

Alba

Neagu Floarea Maria

Specialist

237

Alba

Nistor Ramona Maria

Specialist

1295

Alba

Olariu Simona Mariana

Specialist

549

Alba

Oprita Viorica Elena

Practicant

1392

Alba

Panczel Judit Katalin

Specialist

1284

Alba

Pantea Adina

Specialist

42

Alba

Pârvu Andreia

Specialist

197

Alba

Pasca Nicoleta

Specialist

1109

Alba

Pasca Carmen Monica

Debutant

1105

Alba

Pacurariu Anamaria Elisabeta

Debutant

51

Alba

Piesa Laura

Specialist

1426

Alba

Pop Elena Mihaela

Principal

1283

Alba

Popa Cristina Ileana

Specialist

1173

Alba

Popa Andreea Cosmina

Practicant

1298

Alba

Popa Carolina Ana

Specialist

1431

Alba

Popescu Ana

Principal

201

Alba

Prodan Liliana

Specialist

1429

Alba

Răhăian Sorina Adriana

Principal

1435

Alba

Ruja Adriana

Principal

185

Alba

Rusu Alina Ligia

Principal

1110

Alba

Simina Anca Iulia

Debutant

1297

Alba

Stamate Ioana

Specialist

1293

Alba

Stînea Amalia Maria Antonela

Specialist

1294

Alba

Suciu Maria

Specialist

1427

Alba

Şerban Carmen Georgeta

Principal

1440

Alba

Soit Elena Monica

Principal

186

Alba

Tamas Nastasia

Principal

1111

Alba

Tecsa Mihaela Gabriela

Debutant

1428

Alba

Tiron Mirela Cristina

Principal

53

Alba

Todea Emilia

Specialist

1289

Alba

Todea Angela

Specialist

1432

Alba

Ţogoe Lucia Cosmina

Principal

1290

Alba

Uritescu Cristian Vasile

Specialist

131

Alba

Vintilă Maria

Specialist

47

Alba

Voina Daniela

Specialist

110

Alba

Voj Ioan Marius

Principal

111

Alba

Voj Nicoleta

Specialist

418

Arad

Ardelean Alina Lucia

Specialist

419

Arad

Ban Emilian

Specialist

421

Arad

Barbu Nicoleta

Specialist

422

Arad

Băbutău Carmen Cristina

Specialist

519

Arad

Bele Lenuta

Specialist

423

Arad

Boitiu Corina

Specialist

424

Arad

Breaz Maria Alina

Specialist

425

Arad

Budiu Daniela Magdalena

Specialist

426

Arad

Călăcean Mirela Veronica

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

1112

Arad

Cioba Mihaela Elisabeta

Debutant

427

Arad

Ciupuligă Adina Violeta

Specialist

428

Arad

Codreanu Mihaiela

Specialist

390

Arad

Colceriu Marinei Nelu

Specialist

429

Arad

Costuţ Simona Georgiana

Practicant

322

Arad

Creţ Schmidt Crina Ecaterina

Specialist

430

Arad

Dascăl Iulian Mircea

Specialist

431

Arad

Dehelean Ionela Mariana

Specialist

432

Arad

Dincă Carmen Ramona

Specialist

433

Arad

Fugătă Angelica

Specialist

314

Arad

Gherda Ionela

Specialist

434

Arad

Goddert Marilena Emilia

Specialist

435

Arad

Grapini Ioan

Specialist

758

Arad

Gurban Marta Rebeka

Specialist

323

Arad

Hatcu Oana Alexandra

Specialist

315

Arad

Hubert Szabo Mariana Florentina

Specialist

180

Arad

Jucan Ştefania

Specialist

316

Arad

Macavei Sorin Leontin

Specialist

992

Arad

Macavei Gyongyi Katalin

Specialist

436

Arad

Maczej Angela

Specialist

437

Arad

Medves Agnes

Specialist

438

Arad

Meszaros Andrea Monika

Specialist

439

Arad

Mihăicuta Lucia Emilia

Specialist

440

Arad

Moşincat Daciana

Specialist

441

Arad

Mot Melinda Iliana

Specialist

844

Arad

Mustea Andreea Cătălina

Specialist

442

Arad

Pap Casilda Luciana

Specialist

443

Arad

Parasca Maria Daniela

Specialist

1120

Arad

Peşte Cristina Petronela

Specialist

221

Arad

Porumbel Ramona

Specialist

444

Arad

Roşu Erika

Specialist

445

Arad

Sala Andreea

Debutant

317

Arad

Sferdian Florica Mihaela

Specialist

1098

Arad

Susan Monica

Debutant

446

Arad

Siclovan Emanuela

Specialist

447

Arad

Şipoş Flavius Bogdan

Specialist

878

Arad

Talpoş Adriana Elena

Specialist

318

Arad

Tudorache Raluca

Specialist

555

Arad

Tulcan Livia

Practicant

319

Arad

Ungur Daniela Magdalena

Specialist

448

Arad

Varga Ramona Daniela

Specialist

320

Arad

Varga Sida Lucia

Specialist

449

Arad

Vasi Nicoleta Adina

Specialist

450

Arad

Vîrtaci Adriana Rozalia

Specialist

321

Arad

Vladu Gabriel Ioan

Specialist

166

Arad

Vlasin Alexandru

Specialist

757

Arad

Zeleneac Florina

Practicant

122

Argeş

Bîrdici Ligia Bianca

Specialist

1310

Argeş

Boboc Elena Monica

Specialist

833

Argeş

Caplan Geta Mihaela

Debutant

520

Argeş

Dumitrache Georgeta Monica

Specialist

521

Argeş

Dumitrescu Ana Maria

Specialist

17

Argeş

Ghitulescu Nelida Marinela

Principal

638

Argeş

Iosif Cristina Roberta

Specialist

1099

Argeş

Luţă Valerica

Practicant

Nr. RNASR

Judeţ

Nume si prenume

Treapta de competenta

profesionala

324

Argeş

Preda Carmen Ştefania

Specialist

1311

Argeş

Preda Cornelia Silvia

Specialist

1113

Argeş

Sima Ion Mihai

Debutant

1313

Argeş

Ştefănescu Marinela

Specialist

1100

Argeş

Vasile Mariana

Debutant

1312

Argeş

Voiculescu Eugenia

Specialist

150

Bacău

Ardei Angela

Specialist

759

Bacău

Ardei Paulina

Specialist

855

Bacău

Bandraburu Mihai Adrian

Debutant

641

Bacău

Botezatu Valeru

Practicant

875

Bacău

Botezatu Georgeta Vasilica

Specialist

112

Bacău

Bucioacă Elisabeta

Specialist

124

Bacău

Budău Roşu Iosif

Specialist

325

Bacău

Bulai Irina

Specialist

1379

Bacău

Ciciu Roxana Liliana

Specialist

1380

Bacău

Ciciu Gheorghe Ion

Specialist

198

Bacău

Ciubotaru Mihaela

Specialist

1414

Bacău

Diaconiţa Irina

Specialist

152

Bacău

Drăgoi Mihaela

Specialist

176

Bacău

Farcaş Veronica Cornelia

Specialist

751

Bacău

Gavrilă Rodica

Specialist

522

Bacău

Gavrilescu Ştefania

Specialist

851

Bacău

Huluţă Elena

Practicant

1145

Bacău

Lovin Mariana

Debutant

52

Bacău

Lupaşcu Camelia Daniela

Specialist

1413

Bacău

Macovei Liliana

Specialist

326

Bacău

Mateiu Ana-Gabriela

Specialist

1381

Bacău

Maxim Lorena

Specialist

1012

Bacău

Onulescu Cristina

Specialist

244

Bacău

Orban Marinela Gianina

Specialist

1146

Bacău

Puşcaşu George

Debutant

245

Bacău

Roca Monica

Specialist

1175

Bacău

Tîrnăcop Petronela

Practicant

1259

Bacău

Tirică Paula Adriana

Practicant

1252

Bacău

Zugravu Mihaela

Practicant

251

Bihor

Alexan Mărioara

Practicant

1115

Bihor

Burescu Monica

Debutant

760

Bihor

Caba Diana Rozica

Practicant

1317

Bihor

Chirilă Daniela

Specialist

1315

Bihor

Cioara Caria Fabiola

Specialist

8

Bihor

Daragiu Leontina Ana

Specialist

879

Bihor

Drăgan Didina Viorica

Specialist

1114

Bihor

Dudas Floarea Ghiorghina

Debutant

149

Bihor

Fetea Angela Liana

Specialist

1314

Bihor

Foltuţ Marilena

Specialist

834

Bihor

Haniş Ana Adriana

Practicant

173

Bihor

Marc Erika

Practicant

34

Bihor

Marian Mirela Roxana

Specialist

1446

Bihor

Marian Marius Sorin

Principal

291

Bihor

Măduţa Ana

Specialist

290

Bihor

Mierluţ Maria

Specialist

863

Bihor

Motoc Dorina Elisabeta

Specialist

236

Bihor

Murg Marinela

Specialist

174

Bihor

Ostafi Jenica

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume si prenume

Treapta de competenta

profesionala

147

Bihor

Pop Marius Ludovic

Specialist

153

Bihor

Straie Saveta Rodica

Specialist

1316

Bihor

Szondi Berta Andrea

Specialist

128

Bihor

Veres Daniela

Specialist

129

Bihor

Vereş Ligia

Specialist

212

Bihor

Zsirka Daniela

Specialist

988

Bistriţa-Năsăud

Barbu Lucreţia Nicoleta

Specialist

16

Bistrita-Năsăud

Bercea Flaviu

Specialist

295

Bistriţa-Năsăud

Covaci Irenke Eva

Specialist

54

Bistrita-Năsăud

Deac Ana

Specialist

1318

Bistriţa-Năsăud

Gabrian Daniela Cristina

Specialist

397

Bistrita-Năsăud

Găzdac Codruta Sorina

Specialist

1447

Bistriţa-Năsăud

Hognogi Ioan Macedon

Principal

222

Bistrita-Năsăud

Racu Alina Renata

Specialist

63

Bistriţa-Năsăud

Rusu Domnica

Specialist

7

Bistrita-Năsăud

Scripa Ioan Radu

Specialist

223

Bistriţa-Năsăud

Sîngeorzan Teodor

Specialist

835

Bistrita-Năsăud

Turda Cristina Mariana

Practicant

940

Botoşani

Aburlăciţei Mariana Lăcrămioara

Practicant

1319

Botoşani

Achitei Violeta

Specialist

841

Botoşani

Alexa Beatrice

Debutant

1004

Botoşani

Alupoaie Viorica

Specialist

1320

Botoşani

Amariei Nadia

Specialist

1005

Botoşani

Amarini Roxana

Debutant

948

Botoşani

Andrii Rodica

Practicant

867

Botoşani

Aolăritei Alina Simona

Debutant

1025

Botoşani

Astancăi Doina Mihaela

Practicant

762

Botoşani

Aungurenci Luminiţa

Debutant

327

Botoşani

Azoiţei Iulian

Specialist

420

Botoşani

Babii Angela

Specialist

301

Botoşani

Baciu Carmen Alina

Practicant

329

Botoşani

Balan Corina

Specialist

328

Botoşani

Bădărău Carmen Marineta

Practicant

335

Botoşani

Boacă Geanina Roxana

Specialist

943

Botoşani

Bucşă Brânduşa

Specialist

866

Botoşani

Burac Loredana

Specialist

941

Botoşani

Ciobanu Mirela

Specialist

939

Botoşani

Cobzariu Hustiuc Mario Moreno

Specialist

556

Botoşani

Condurache Maria

Specialist

1411

Botoşani

Cretu Dorina Mihaela

Specialist

1006

Botoşani

Crîşmariu Cristian Marius

Specialist

945

Botoşani

Curecheriu Micsunela

Specialist

452

Botoşani

Daniliuc Carmen Elena

Specialist

1007

Botoşani

Dimitriu Oana Andreea

Practicant

1008

Botoşani

Dunea Emilia Maria

Debutant

330

Botoşani

Fortoes Cristina

Specialist

1493

Botoşani

Giriadă Alin

Specialist

761

Botoşani

Guzu Claudia Simona

Practicant

947

Botoşani

Hojbotă Doinita

Specialist

262

Botoşani

Hutanu Irina Elena

Specialist

1166

Botoşani

Huţu Mariana Iulia

Debutant

304

Botoşani

Juravlea Daniela Estera

Specialist

1177

Botoşani

Landea Nicoleta

Practicant

337

Botoşani

Lemni Sebastian Ioan

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

557

Botoşani

Livadariu Daniela

Practicant

331

Botoşani

Mascan Cristian

Specialist

936

Botoşani

Maxim Ciprian Ştefan

Specialist

332

Botoşani

Mihai Maria Felicia

Specialist

1276

Botoşani

Mîndru Simona Ionela

Practicant

523

Botoşani

Musteaţă Anamaria

Specialist

252

Botoşani

Onofrei Lidia Manuela

Specialist

1176

Botoşani

Paladi Viorica

Practicant

1026

Botoşani

Păduraru Cristina

Practicant

938

Botoşani

Păduraru Cristina Oltiţa

Debutant

949

Botoşani

Pătârniche Carmen Gabriela

Practicant

138

Botoşani

Pietraru Carmen Elena

Debutant

950

Botoşani

Pînzariu Mihaela

Specialist

513

Botoşani

Poinariu Manuela Luminiţa

Specialist

333

Botoşani

Poplauschi Anda Cristina

Specialist

334

Botoşani

Prisacaru Iulia

Specialist

1009

Botoşani

Prodan Petronela

Specialist

942

Botoşani

Radu Lăcrămioara

Specialist

157

Botoşani

Raţă Dorina

Specialist

336

Botoşani

Simion Valentin

Specialist

524

Botoşani

Sorlescu Raluca Petronela

Practicant

946

Botoşani

Spataru Cecilia Nicoleta

Specialist

944

Botoşani

Todosanu Diana Nicoleta

Specialist

308

Botoşani

Titei Monica

Specialist

1016

Botoşani

Velniceriu Alina

Practicant

453

Brăila

Andronachi Pompiliu

Specialist

765

Brăila

Avram Atena

Specialist

411

Brăila

Calu Simona Nastasia

Specialist

338

Brăila

Cambur Florentina

Specialist

763

Brăila

Cârâc Carmen Georgeta

Specialist

412

Brăila

Drăghici Elisaveta

Specialist

288

Brăila

Drăghici Carmen Elena

Specialist

767

Brăila

Gheorghe Cristina

Specialist

745

Brăila

Muşat Fănica

Specialist

928

Brăila

Neagu Adrian Viorel

Debutant

764

Brăila

Panait Marioara

Specialist

766

Brăila

Pascu Iuliana

Specialist

57

Brăila

Turcan Mirela

Specialist

451

Brăila

Zăvoianu Liliana

Specialist

24

Braşov

Bucuţea Mihaela

Specialist

826

Braşov

Cojocaru Andreea

Specialist

32

Braşov

Constantinescu Maria Magdalena

Specialist

927

Braşov

Dunăre Ana Cristina

Debutant

90

Braşov

Moldovan Nicolae Dănuţ

Debutant

880

Braşov

Morarean Cristina Ioana

Specialist

1321

Braşov

Tabără Anca

Specialist

224

Braşov

Ţepeş Emanuela Daniela

Debutant

494

Bucureşti Sector 1

Alexa Daniela

Specialist

858

Bucureşti Sector 1

Bortea Viorica

Specialist

454

Bucureşti Sector 1

Cândea Mariana

Specialist

1323

Bucureşti Sector 1

Chiriac Cristina

Specialist

9

Bucureşti Sector 1

Cîndea Sorina Artenisa

Principal

458

Bucureşti Sector 1

Dragomir Elena

Specialist

1064

Bucureşti Sector 1

Drăgan Ioana

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

55

Bucureşti Sector 1

Flaschel Mihaela

Specialist

107

Bucureşti Sector 1

Florea Maria

Principal

339

Bucureşti Sector 1

Geambaşu Costin

Specialist

525

Bucureşti Sector 1

Giosan Florin Vasile

Specialist

561

Bucureşti Sector 1

Hagiu Lavinia Florina

Principal

1324

Bucureşti Sector 1

Hârja Cerasela Cecilia

Specialist

1075

Bucureşti Sector 1

Iancu Emilia Raluca

Practicant

1116

Bucureşti Sector 1

Ionescu Iuliana Elena

Debutant

527

Bucureşti Sector 1

Ivan Dana

Specialist

559

Bucureşti Sector 1

Milea Mihaela

Practicant

480

Bucureşti Sector 1

Moise Tatiana

Specialist

558

Bucureşti Sector 1

Osman Bashir Mihaela

Specialist

199

Bucureşti Sector 1

Pal Anamaria Olivia

Specialist

1135

Bucureşti Sector 1

Paulischin Herbert

Principal

3

Bucureşti Sector 1

Porumb Nicoleta Liliana

Principal

455

Bucureşti Sector 1

Radu Luminiţa

Specialist

456

Bucureşti Sector 1

Stanciu Marian Romeo

Specialist

67

Bucureşti Sector 1

Stoichici Vârlan Mihaela Narcisa

Principal

271

Bucureşti Sector 1

Susan Mihnea Cornel

Specialist

965

Bucureşti Sector 1

Şerban Lucreţia

Specialist

1178

Bucureşti Sector 1

Şerbănică Marian

Practicant

296

Bucureşti Sector 1

Şerbănică Andra

Specialist

560

Bucureşti Sector 1

Trifan Cristina Mihaela

Specialist

1179

Bucureşti Sector 1

Turlescu Mihaela

Practicant

1322

Bucureşti Sector 1

Vlad Elena

Specialist

457

Bucureşti Sector 1

Vraciu Gianina Simina

Practicant

118

Bucureşti Sector 1

Vulpeanu Iuliana

Principal

547

Bucureşti Sector 1

Zabarcencu Nichita Ion

Specialist

562

Bucureşti Sector 2

Albert Mariana

Specialist

882

Bucureşti Sector 2

Alexe Brînduşa Andreea

Specialist

768

Bucureşti Sector 2

Bîlha Antonela Ani

Specialist

842

Bucureşti Sector 2

Bontu Alina Veronica

Specialist

460

Bucureşti Sector 2

Borş Silvia Mirela

Specialist

1325

Bucureşti Sector 2

Buche Felicia Nicoleta

Specialist

99

Bucureşti Sector 2

Cihodaru Maricica

Specialist

74

Bucureşti Sector 2

Ciuchiţă Mihaela

Specialist

964

Bucureşti Sector 2

Ciuculete Niculina

Practicant

281

Bucureşti Sector 2

Clocotici Oana Maria

Principal

864

Bucureşti Sector 2

Coarfă Eugen

Specialist

461

Bucureşti Sector 2

Comândaru Cristina Andreea

Practicant

141

Bucureşti Sector 2

Costeleanu Elena Florentina

Specialist

786

Bucureşti Sector 2

Coteanu Liana Daniela

Specialist

415

Bucureşti Sector 2

Cristea Diana Alina

Principal

1103

Bucureşti Sector 2

Florea Marian

Practicant

1389

Bucureşti Sector 2

Ghiţă Antoaneta Raluca

Specialist

302

Bucureşti Sector 2

Ionel Mirela

Debutant

770

Bucureşti Sector 2

Lungulescu Daniela

Specialist

973

Bucureşti Sector 2

Marinescu Raluca Georgiana

Specialist

15

Bucureşti Sector 2

Median Adriana Elena

Specialist

528

Bucureşti Sector 2

Mihăescu Anne-Marie

Specialist

341

Bucureşti Sector 2

Morar Cristina

Specialist

1449

Bucureşti Sector 2

Muşat Victor Ştefan

Principal

100

Bucureşti Sector 2

Muzelak Cristina

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume si prenume

Treapta de

competenta

profesionala

109

Bucureşti Sector 2

Neuman Georgiana Mioara

Principal

108

Bucureşti Sector 2

Oltean Iuliana Maria

Principal

830

Bucureşti Sector 2

Panait Manuela Irina

Specialist

1448

Bucureşti Sector 2

Petrescu Ionica

Principal

1450

Bucureşti Sector 2

Petrescu Cicilia

Principal

963

Bucureşti Sector 2

Romenci Liliana

Practicant

2

Bucureşti Sector 2

Roşu Cristian

Principal

22

Bucureşti Sector 2

Roşu Liliana

Specialist

769

Bucureşti Sector 2

Rotariu Gabriela

Specialist

340

Bucureşti Sector 2

Soroceanu Nicoleta

Principal

459

Bucureşti Sector 2

Tătaru Aurora Iulia

Specialist

563

Bucureşti Sector 2

Tudor Ana Maria

Specialist

5

Bucureşti Sector 2

Witec Smaranda

Principal

748

Bucureşti Sector 3

Andreşoi Carmen Elena

Specialist

749

Bucureşti Sector 3

Andreşoi Corneliu

Practicant

1385

Bucureşti Sector 3

Antochi Laura Sidonia

Specialist

1328

Bucureşti Sector 3

Bîrloi Adriana Florentina

Specialist

824

Bucureşti Sector 3

Blezneag Rodica Gina

Specialist

515

Bucureşti Sector 3

Bobocea Gabriela Oana

Specialist

1452

Bucureşti Sector 3

Buiciuc Diana Simona

Principal

1453

Bucureşti Sector 3

Chiţu Emilia

Principal

254

Bucureşti Sector 3

Copil Iuliana

Specialist

1483

Bucureşti Sector 3

Corlan Maria Daniela

Principal

1326

Bucureşti Sector 3

Dabija Lăcrămioara

Specialist

752

Bucureşti Sector 3

Deacă Adina

Specialist

771

Bucureşti Sector 3

Diac Mirela

Specialist

181

Bucureşti Sector 3

Dobre Elena Georgeta

Specialist

529

Bucureşti Sector 3

Drîgă Elena

Specialist

77

Bucureşti Sector 3

Dumitraşcu Victoria Claudia

Specialist

1406

Bucureşti Sector 3

Dumitru Paula Iuliana

Specialist

238

Bucureşti Sector 3

Ene Theodora Elena Doina

Specialist

856

Bucureşti Sector 3

Giosanu Laurian Genei

Specialist

280

Bucureşti Sector 3

Iacobescu Antoaneta

Specialist

464

Bucureşti Sector 3

Ilie Daniela

Specialist

64

Bucureşti Sector 3

Ilie Andreia

Specialist

462

Bucureşti Sector 3

Istode Roxana Steliana

Specialist

465

Bucureşti Sector 3

Istodor Dorothea Mihaela

Specialist

268

Bucureşti Sector 3

Manda Maria

Specialist

226

Bucureşti Sector 3

Mătuşa Sanda Nicoleta

Specialist

463

Bucureşti Sector 3

Mihalache Nicoleta

Debutant

269

Bucureşti Sector 3

Muja Domnica Cecilia

Specialist

136

Bucureşti Sector 3

Niculcea Carmen

Specialist

227

Bucureşti Sector 3

Palu Andreea Viorica

Specialist

1181

Bucureşti Sector 3

Pădurean Cristina

Practicant

1180

Bucureşti Sector 3

Peţu Carmen

Practicant

1327

Bucureşti Sector 3

Podariu Florica Crina

Specialist

299

Bucureşti Sector 3

Popa Livia

Specialist

188

Bucureşti Sector 3

Stroe Adina

Specialist

95

Bucureşti Sector 3

Şeclăman Ema Elza

Principal

1117

Bucureşti Sector 3

Topîrceanu Nicoleta

Debutant

239

Bucureşti Sector 3

Tuzla Corina Ana

Specialist

546

Bucureşti Sector 3

Vasile Dănuţ Anton

Specialist

1451

Bucureşti Sector 3

Vilă George

Principal

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

1329

Bucureşti Sector 3

Vlădoianu Elena

Specialist

189

Bucureşti Sector 3

Zaharia Valentina Paula

Specialist

345

Bucureşti Sector 4

Albită Mihaela

Practicant

471

Bucureşti Sector 4

Alexandru Iuliana

Specialist

1330

Bucureşti Sector 4

Antonie Evelin Ruxandra

Specialist

543

Bucureşti Sector 4

Balan George

Practicant

984

Bucureşti Sector 4

Barbu Elena

Practicant

564

Bucureşti Sector 4

Bălan Elena Adriana

Specialist

535

Bucureşti Sector 4

Bărbulescu Ionela

Specialist

847

Bucureşti Sector 4

Brîncoveanu Iulian

Specialist

342

Bucureşti Sector 4

Burciu Elena Cristina

Specialist

133

Bucureşti Sector 4

Cacoveanu Gheorghe

Practicant

962

Bucureşti Sector 4

Codreanu Mihaela

Debutant

881

Bucureşti Sector 4

Dincă Olivia Elena

Specialist

468

Bucureşti Sector 4

Drăguţ Cristina

Practicant

279

Bucureşti Sector 4

Dumitru Marian

Specialist

565

Bucureşti Sector 4

Gheorghică Andreea Lidia

Specialist

394

Bucureşti Sector 4

Ghidu Victoriţa Iuliana

Specialist

566

Bucureşti Sector 4

Haivas Victoriţa Cristiana

Specialist

989

Bucureşti Sector 4

Ioniţă Roxana

Practicant

467

Bucureşti Sector 4

Iordache Georgeta

Specialist

92

Bucureşti Sector 4

Lazăr Florin

Principal

93

Bucureşti Sector 4

Lazăr Georgeta Alina

Specialist

536

Bucureşti Sector 4

Maria Dragomir Corina Ecaterina

Specialist

65

Bucureşti Sector 4

Mirică Mandiţa

Specialist

985

Bucureşti Sector 4

Moldoveanu Diana Margareta

Practicant

1020

Bucureşti Sector 4

Nicola Isabelle Alice

Practicant

343

Bucureşti Sector 4

Niţoiu Florentina

Specialist

82

Bucureşti Sector 4

Pană Elena

Specialist

1488

Bucureşti Sector 4

Petcu Cătălin Viorel

Debutant

123

Bucureşti Sector 4

Portnoi Fulga Ileana

Specialist

228

Bucureşti Sector 4

Portnoi Nicoleta Alina

Specialist

987

Bucureşti Sector 4

Proţi Ramona

Specialist

469

Bucureşti Sector 4

Răduţ Gina

Specialist

1148

Bucureşti Sector 4

Sava Viorel Ion

Debutant

772

Bucureşti Sector 4

Simion Mihaela

Specialist

754

Bucureşti Sector 4

Socianu Anca Maria

Specialist

344

Bucureşti Sector 4

Tatomir Laura Cristina

Specialist

753

Bucureşti Sector 4

Tănase Cristina

Specialist

1487

Bucureşti Sector 4

Tiron Emanuela

Principal

115

Bucureşti Sector 4

Tudor Rita

Specialist

1167

Bucureşti Sector 4

Ţurcanu Marcela

Practicant

466

Bucureşti Sector 4

Vasilescu OtrokAnca

Practicant

346

Bucureşti Sector 4

Vatrautas Ana Maria Daniela

Practicant

1383

Bucureşti Sector 5

Asimionesei Alina

Specialist

91

Bucureşti Sector 5

Barac Violeta Emanuela

Specialist

1084

Bucureşti Sector 5

Burlacu Adina Nicoleta

Specialist

986

Bucureşti Sector 5

lin Ionica

Practicant

568

Bucureşti Sector 5

Ceauş Mirela

Specialist

472

Bucureşti Sector 5

Chiran Ana-Maria

Specialist

267

Bucureşti Sector 5

Chiru Viorica

Specialist

1149

Bucureşti Sector 5

Coman Silvia Felicia

Debutant

474

Bucureşti Sector 5

Cristache Mariana Roxana

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume si prenume

Treapta de

competenta

profesionala

1168

Bucureşti Sector 5

Dinuţ Vasilica

Practicant

717

Bucureşti Sector 5

Diţu Maria

Specialist

567

Bucureşti Sector 5

Gâdici Tatiana Eugenia

Specialist

773

Bucureşti Sector 5

Gavriliu Ionelia

Specialist

837

Bucureşti Sector 5

Ghergu - Ostrovschi Alina

Specialist

718

Bucureşti Sector 5

Gîgîlice Nicoleta Ionela

Specialist

838

Bucureşti Sector 5

Greceanu Amelia

Specialist

473

Bucureşti Sector 5

Ioniţă Florentina

Specialist

225

Bucureşti Sector 5

Lavric Mirela Carmen

Principal

475

Bucureşti Sector 5

Manole Simona

Practicant

961

Bucureşti Sector 5

Marin Roxana Andreea

Specialist

1074

Bucureşti Sector 5

Mănescu Gabriela Paula

Practicant

94

Bucureşti Sector 5

Mihăila Gabriela

Specialist

774

Bucureşti Sector 5

Mincu Mioara

Specialist

1014

Bucureşti Sector 5

Mureşan Laura

Specialist

960

Bucureşti Sector 5

Naciu Cristian Aurelian

Practicant

66

Bucureşti Sector 5

Oprea Ioniţa

Specialist

839

Bucureşti Sector 5

Pascu Ileana Carmen

Specialist

755

Bucureşti Sector 5

Pîrvan Gheorghe

Specialist

229

Bucureşti Sector 5

Vizitiu Simona Irina

Specialist

1090

Bucureşti Sector 5

Vladu Tudoriţa

Practicant

105

Bucureşti Sector 6

Acriş Corina

Specialist

414

Bucureşti Sector 6

Adam Andreea Cristina

Specialist

959

Bucureşti Sector 6

Agachi Maria

Practicant

571

Bucureşti Sector 6

Andrieş Alina Mihaela

Specialist

724

Bucureşti Sector 6

Athorbei Geta

Practicant

470

Bucureşti Sector 6

Balint Florina

Specialist

569

Bucureşti Sector 6

Barbu Adelina Ruxandra

Specialist

958

Bucureşti Sector 6

Batori Daniela

Practicant

533

Bucureşti Sector 6

Bărboi Ecaterina Mihaela

Specialist

1085

Bucureşti Sector 6

Biliuţă Maricica

Specialist

148

Bucureşti Sector 6

Brihac Aurelia

Practicant

13

Bucureşti Sector 6

Chirilă Daniel

Principal

481

Bucureşti Sector 6

Chirvase Simona

Specialist

28

Bucureşti Sector 6

Ciortan Cristina

Specialist

23

Bucureşti Sector 6

Ciortan Vladimir Alexandru

Principal

719

Bucureşti Sector 6

Costache Robert Adrian

Specialist

1182

Bucureşti Sector 6

Dragomir Laura

Practicant

478

Bucureşti Sector 6

Gavrilă Mihaela

Specialist

479

Bucureşti Sector 6

Gheorghiţă Ileana Laura

Specialist

531

Bucureşti Sector 6

Grigore Florentina

Practicant

1368

Bucureşti Sector 6

Huduncă Oana Vasilica

Specialist

526

Bucureşti Sector 6

Ionescu Irinel

Specialist

348

Bucureşti Sector 6

Ioniţă Elena Maria

Principal

720

Bucureşti Sector 6

Iordache Alina Marilena

Specialist

135

Bucureşti Sector 6

Irimia Laura Elena

Specialist

21

Bucureşti Sector 6

Jurcan Rafila Georgeta

Principal

756

Bucureşti Sector 6

Marcu Marcela Ionela

Specialist

1183

Bucureşti Sector 6

Meţcaniuc Stela

Practicant

349

Bucureşti Sector 6

Mihalcea Cristina Lucia

Specialist

721

Bucureşti Sector 6

Motofei Laura Elena

Specialist

828

Bucureşti Sector 6

Năstase Nicolae Alin

Practicant

1184

Bucureşti Sector 6

Petrescu Mariana Carmen

Practicant

722

Bucureşti Sector 6

Popa Mihaela

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume si prenume

Treapta de

competenta

profesionala

775

Bucureşti Sector 6

Popescu Stanca Mirela

Specialist

530

Bucureşti Sector 6

Sârmoiu Cristina Gabriela

Specialist

270

Bucureşti Sector 6

Scarlat Iulian

Specialist

477

Bucureşti Sector 6

Simion Magda

Specialist

570

Bucureşti Sector 6

Simion Alina Loredana

Specialist

482

Bucureşti Sector 6

Sîrbu Elena Lavinia

Specialist

832

Bucureşti Sector 6

Spătaru Mariana

Practicant

723

Bucureşti Sector 6

Stancu Luminiţa

Specialist

476

Bucureşti Sector 6

Tudor Corina Magdalena

Debutant

1384

Bucureşti Sector 6

Tudorache Florentina Emilia

Specialist

1331

Bucureşti Sector 6

Turdeanu Iulia Anca

Specialist

1332

Bucureşti Sector 6

Vasiliu Cristiana Andreea

Specialist

1333

Buzău

Angelescu Adriana

Specialist

1021

Buzău

Bocioc Lucica

Practicant

350

Buzău

Branişte Corina

Specialist

1335

Buzău

Bratosin Mioara

Specialist

351

Buzău

Burlacu Camelia Victoria

Specialist

352

Buzău

Butu Silvia

Specialist

729

Buzău

Crăciun Iuliana

Specialist

1253

Buzău

Diaconu Vasile

Practicant

727

Buzău

Dumitraşcu Stela

Specialist

416

Buzău

Enuş Manuela Liana

Specialist

572

Buzău

Gavriluţă Denisa Mihaela

Specialist

1185

Buzău

Ghilinţă Daniel

Practicant

1022

Buzău

Ghilinţă Maria

Practicant

726

Buzău

Lemnaru Mariana Margareta

Specialist

1083

Buzău

Matei Iuliana Silvia

Practicant

1154

Buzău

Matei Laura

Debutant

353

Buzău

Modoran Violeta

Specialist

725

Buzău

Munteanu Elena Marilena

Practicant

357

Buzău

Muşat Mihaela

Specialist

354

Buzău

Muşătoiu Luminiţa Gabriela

Specialist

1187

Buzău

Nacu Stanica

Practicant

1334

Buzău

Neagu Mariana Iulia

Specialist

532

Buzău

Petroiu Aurelia Constanţa

Specialist

776

Buzău

Popovici Vasile

Specialist

356

Buzău

Radu Rodica Luminiţa

Specialist

1073

Buzău

Ralea Marinela Georgiana

Debutant

728

Buzău

Şerbănescu Ciprian

Specialist

1186

Buzău

Tatomirescu Elena Irina

Practicant

912

Buzău

Tirizică Elena Cătălina

Specialist

1188

Buzău

Tulin Elena

Practicant

413

Călăraşi

Chirică Luiza

Debutant

358

Călăraşi

Constantin Petruţa

Specialist

40

Călăraşi

Dulceaţă Sorina Eliza

Practicant

359

Călăraşi

Dumitru Mihaela Nicoleta

Specialist

240

Călăraşi

Hătcăreanu Carmen

Specialist

360

Călăraşi

Munteanu Carmen

Specialist

1169

Călăraşi

Necula Ştefana

Practicant

41

Călăraşi

Necula Mihaela Cornelia

Practicant

361

Călăraşi

Nicolescu Nicoleta

Specialist

362

Călăraşi

Sfârlea Mihaela

Specialist

156

Călăraşi

Stoiculescu Mariana

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

364

Călăraşi

Stroescu Liliana Simona

Debutant

363

Călăraşi

Ştefan Ionela

Specialist

365

Călăraşi

Tănase Florica

Debutant

1153

Călăraşi

Ungureanu Maria Magdalena

Debutant

534

Călăraşi

Vlad Georgeta

Debutant

485

Caraş-Severin

Alexandru Cecilia Lavinia

Specialist

539

Caraş-Severin

Anca Mădălina Simona

Specialist

489

Caraş-Severin

Andreş Maria Dorina

Specialist

516

Caraş-Severin

Ardelean Corina Doina

Specialist

1336

Caraş-Severin

Barbu Cristina Loredana

Specialist

1337

Caraş-Severin

Bălănecu Ana

Specialist

574

Caraş-Severin

Becheru Cristi Constantin

Specialist

488

Caraş-Severin

Belinţan Emanuela Maria

Specialist

578

Caraş-Severin

Benec Daniel Ben

Practicant

577

Caraş-Severin

Benec Lorena

Specialist

518

Caraş-Severin

Boc Florin Petru

Specialist

576

Caraş-Severin

Boncza Ovidiu Andrei

Specialist

730

Caraş-Severin

Bugărin Corina Maria

Specialist

366

Caraş-Severin

Burman Tabita Sorina

Specialist

367

Caraş-Severin

Căpuţan Maria Laura

Specialist

1338

Caraş-Severin

Constantin Iunia

Specialist

861

Caraş-Severin

Drăgilă Marius Mihai

Specialist

1339

Caraş-Severin

Freisz Larisa Anne Mary

Specialist

1340

Caraş-Severin

Gherghinescu Lidia Cosmina

Specialist

538

Caraş-Severin

Guduleasa Gheorghiţa Geanina

Specialist

1189

Caraş-Severin

Herja Nicoleta

Practicant

486

Caraş-Severin

Ilena Carmen

Specialist

368

Caraş-Severin

Ilici Oana

Specialist

369

Caraş-Severin

Iova Daniela

Specialist

370

Caraş-Severin

Ivănoaica Marioara Doina

Specialist

371

Caraş-Severin

Juravle Lavinia Oana

Specialist

731

Caraş-Severin

Lala Valentin

Specialist

490

Caraş-Severin

Lăcătuşu Daniela

Practicant

1341

Caraş-Severin

Liută Alina Florina

Specialist

372

Caraş-Severin

Luca Iorga Mariana

Specialist

484

Caraş-Severin

Man Nicoleta Mariana

Specialist

1342

Caraş-Severin

Manolache Aniela Teodora

Specialist

517

Caraş-Severin

Matei Florentina

Specialist

373

Caraş-Severin

Milos Drăgan Larisa Mariana

Specialist

483

Caraş-Severin

Nichifor Simona Georgeta

Specialist

1118

Caraş-Severin

Novac Mădălina Otilia

Debutant

1191

Caraş-Severin

Olaru Nicolae

Practicant

575

Caraş-Severin

Orbulescu Daniela

Debutant

83

Caraş-Severin

Pecherle Oana Georgiana

Specialist

374

Caraş-Severin

Popiţa Adriana Ioana

Specialist

540

Caraş-Severin

Rusmir Aneta Liliana

Specialist

375

Caraş-Severin

Rusu Claudia Anamaria

Specialist

56

Caraş-Severin

Sătmărean Adriana

Specialist

491

Caraş-Severin

Suru Lavinia

Specialist

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

1494

Caraş-Severin

Tămăşan Ana Violeta

Specialist

1190

Caraş-Severin

Trentea Victoria Camelia

Practicant

287

Caraş-Severin

Voicu Alina Daniela

Specialist

78

Cluj

Amariei Nicoleta Petronela

Specialist

1192

Cluj

Andrasy Paula Ana

Practicant

292

Cluj

Angheloiu Simona Nadia

Specialist

116

Cluj

Badea Maria Tereza

Specialist

246

Cluj

Ban Erika Sidonia

Specialist

778

Cluj

Berbecuţ Gabriela Maria

Specialist

732

Cluj

Bodochi Emilia Elena

Specialist

96

Cluj

Bogdan Claudia Nicoleta

Specialist

924

Cluj

Boier Irina

Debutant

1454

Cluj

Bora Ioana Alexandrina

Principal

19

Cluj

Burda Codruţa

Principal

836

Cluj

Buttner Anca Monica

Specialist

876

Cluj

Ciornei Carmen Marcela

Specialist

169

Cluj

Coste Mihai Adrian

Specialist

877

Cluj

Creminea Mirela Ioana

Specialist

142

Cluj

Crişan Daniela Maria

Specialist

68

Cluj

Danciu Ioana Anamaria

Practicant

144

Cluj

Dinea Rodica

Specialist

952

Cluj

Dragoş Loredana Ioana

Practicant

868

Cluj

Dudu Monica

Practicant

954

Cluj

Dunca Gheorghe

Specialist

113

Cluj

Feurdean Ioana Viorica

Specialist

1455

Cluj

Filip Monica Carmen

Principal

376

Cluj

Fulop Magdolna

Specialist

143

Cluj

Gaspar Zoltan

Specialist

925

Cluj

Gaşpar Raluca Alina

Debutant

951

Cluj

Gavriş Corina Mihaela

Debutant

145

Cluj

Gînga Ioana Mihaela

Specialist

750

Cluj

Gocan Laura

Specialist

926

Cluj

Horincar Anamaria

Specialist

1068

Cluj

Imre Edit

Practicant

953

Cluj

Iuga Daria

Specialist

779

Cluj

Mathe Arpad

Specialist

780

Cluj

Mathe Eva Claudia

Debutant

69

Cluj

Mihăescu Cristina Laura

Specialist

922

Cluj

Mişca Emil Ioan

Debutant

923

Cluj

Mişca Ioana Alina

Debutant

97

Cluj

Mînzat Iuliana Camelia

Specialist

79

Cluj

Mocean Mihaela

Practicant

1081

Cluj

Moldovan Radu

Specialist

781

Cluj

Nagy Torok Kinga

Specialist

167

Cluj

Pop Alina Diana

Specialist

119

Cluj

Popovici Laura Elena

Specialist

58

Cluj

Puian Simona Daniela

Specialist

106

Cluj

Rusu Maria Magdalena

Practicant

Nr. RNASR

Judeţ

Nume şi prenume

Treaptă de competenţă profesională

59

Cluj

Timar Adela Lucreţia

Specialist

10

Cluj

Tîrnăcop Valentin Cristinel

Principal

777

Cluj

Toma Alexandru Cristian

Specialist

1015

Cluj

Toma Marcela

Practicant

120

Cluj

Varga Claudia Ana

Specialist

84

Cluj

Vălean Letiţia Nicoleta

Specialist

293

Constanţa

Călin George Mihai

Specialist

213

Constanţa

Grozea Ioana Maria

Specialist

190

Constanţa

Marin Liviu

Specialist

191

Constanţa

Marin Simona

Specialist

579

Constanţa

Marin Daniela Lidia

Specialist

783

Constanţa

Mihalache Adriana

Specialist

782

Constanţa

Neagu Marcela