Anunţă-mă când se modifică Fişă act Comentarii (0) Trimite unui prieten Tipareste act

Hotărârea Nr. din 14.08.2012

privind corectitudinea evidenţelor contabile electorale şi legalitatea încasărilor şi plăţilor efectuate de partidele politice, alianţele politice, alianţele electorale, organizaţiile cetăţenilor români aparţinând minorităţilor naţionale şi candidaţii independenţi în campania electorală pentru alegerile locale din luna iunie 2012
ACT EMIS DE: Autoritatea Electorala Permanenta
ACT PUBLICAT ÎN MONITORUL OFICIAL NR. 579 din 14 august 2012



SmartCity1

În temeiul Hotărârii Parlamentului României nr. 9/2012 privind numirea preşedintelui Autorităţii Electorale Permanente,având în vedere prevederile art. 65 alin. (4) din Legea nr. 35/2008 pentru alegerea Camerei Deputaţilor şi a Senatului şi pentru modificarea şi completarea Legii nr. 67/2004 pentru alegerea autorităţilor administraţiei publice locale, a Legii administraţiei publice locale nr. 215/2001 şi a Legii nr. 393/2004 privind Statutul aleşilor locali, cu modificările şi completările ulterioare,potrivit art. 39 alin. (3) din Legea nr. 334/2006 privind finanţarea activităţii partidelor politice şi a campaniilor electorale, republicată, cu completările ulterioare,Autoritatea Electorală Permanentă h o t ă r ă ş t e: Articolul 1Se confirmă corectitudinea evidenţelor contabile electorale şi legalitatea încasărilor şi plăţilor efectuate în campania electorală pentru alegerile locale din luna iunie 2012, pe baza rapoartelor detaliate de venituri şi cheltuieli electorale depuse de partidele politice, alianţele politice, alianţele electorale, organizaţiile cetăţenilor români aparţinând minorităţilor naţionale şi candidaţilor independenţi, menţionaţi în lista prevăzută în anexă. Articolul 2Anexa face parte integrantă din prezenta hotărâre. Articolul 3Prezenta hotărâre se publică în Monitorul Oficial al României, Partea I. Preşedintele Autorităţii Electorale Permanente, Ana Maria Pătru Contrasemnează: Vicepreşedinte, Marian Muhuleţ
ANEXĂLISTA partidelor politice, alianţelor politice, alianţelor electorale, organizaţiilor cetăţenilor români aparţinând minorităţilor naţionale şi a candidaţilor independenţi pentru care au fost publicate în Monitorul Oficial al României, Partea I, rapoartele detaliate de venituri şi cheltuieli electorale conform art. 38 alin. (1) din Legea nr. 334/2006 privind finanţarea activităţii partidelor politice şi a campaniilor electorale, republicată, cu completările ulterioare Partide, alianţe şi organizaţii

Nr. crt. Partid
1 PARTIDUL ALIANŢA SOCIALISTĂ
2 PARTIDUL CIVIC MAGHIAR - MAGYAR POLGÁRI PÁRT
3 PARTIDUL CONSERVATOR
4 PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL
5 PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN
6 PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT CREŞTIN
7 PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL
Nr. crt. Partid
8 PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL + PARTIDUL POPORULUI
9 PARTIDUL NAŢIONAL ŢĂRĂNESC CREŞTIN DEMOCRAT
10 PARTIDUL NOUA GENERAŢIE CREŞTIN DEMOCRAT
11 PARTIDUL POPORULUI
12 PARTIDUL POPORULUI - DAN DIACONESCU
13 PARTIDUL POPULAR ŞI AL PROTECŢIEI SOCIALE
14 PARTIDUL PRODEMO
15 PARTIDUL ROMÂNIA MARE
16 PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT
17 PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT AL MUNCITORILOR - PSDM
18 PARTIDUL SOCIALIST ROMÂN
19 PARTIDUL „TOTUL PENTRU ŢARĂ“
20 PARTIDUL UNIUNEA ECOLOGISTĂ DIN ROMÂNIA
21 PARTIDUL VERDE
22 COMUNITATEA RUŞILOR LIPOVENI DIN ROMÂNIA
23 EMNP-MPP
24 ERDELYI MAGYAR NEPPART - PARTIDUL POPULAR MAGHIAR DIN TRANSILVANIA
25 FEDERAŢIA COMUNITĂŢILOR EVREIEŞTI DIN ROMÂNIA
26 FORŢA CIVICĂ
27 FORUMUL DEMOCRAT AL GERMANILOR DIN ROMÂNIA
28 ALIANŢA CIVICĂ DEMOCRATĂ A ROMILOR
29 ALIANŢA CIVICĂ PENTRU COMUNITATE
30 ALIANŢA DE CENTRU-DREAPTA PNL-PC
31 ALIANŢA ELECTORALĂ POPULARĂ PROGRESISTĂ EUROPEANĂ LIBERALĂ
32 ALIANŢA ELECTORALĂ PSD + PC DOLJ
33 ALIANŢA ELECTORALĂ PSD + PC VÂLCEA
34 ALIANŢA ELECTORALĂ PSD + PNL ARGEŞ
35 ALIANŢA ELECTORALĂ PSD + PNL BRĂILA
36 ALIANŢA ELECTORALĂ PSD + PNL FUNDENI
37 ALIANŢA ELECTORALĂ PSD + PNL GRĂDIŞTEA
38 ALIANŢA ELECTORALĂ PSD + PNL MEHEDINŢI
39 ALIANŢA ELECTORALĂ PSD + PNL VÂLCEA
40 ALIANŢA PENTRU ARGEŞ ŞI MUSCEL
41 ALIANŢA PENTRU BACĂU
42 ALIANŢA PENTRU COMUNA NOASTRĂ
43 ALIANŢA PENTRU CONSTANŢA
44 ALIANŢA PENTRU IALOMIŢA
45 ALIANŢA PENTRU IAŞI
46 ALIANŢA PENTRU MEDGIDIA
47 ALIANŢA PENTRU MOGOŞOAIA
48 ALIANŢA PENTRU MUREŞ
49 ALIANŢA PENTRU NEGRILEŞTI
50 ALIANŢA PENTRU PROGRES
51 ALIANŢA PENTRU SĂLAJ
52 ALIANŢA PENTRU TELEORMAN
53 ALIANŢA PENTRU VIITOR ÎN COMUNA PETRU-RAREŞ
54 ALIANŢA PENTRU VIITORUL BRĂILEI
Nr. crt. Partid
55 ALIANŢA PENTRU VRANCEA
56 ALIANŢA POPULAR CREŞTINĂ
57 ALIANŢA ROMÂNEASCĂ HARGHITA
58 ALIANŢA UNIŢI PENTRU TIMIŞOARA
59 ALTERNATIVA CIVICĂ ARĂDEANĂ
60 ASOCIAŢIA ITALIENILOR DIN ROMÂNIA - RO. AS.IT.
61 ASOCIAŢIA MACEDONENILOR DIN ROMÂNIA
62 ASOCIAŢIA PARTIDA ROMILOR „PRO-EUROPA“
63 UNIUNEA BULGARĂ DIN BANAT - ROMÂNIA
64 UNIUNEA CROAŢILOR DIN ROMÂNIA
65 UNIUNEA CULTURALĂ A RUTENILOR DIN ROMÂNIA
66 UNIUNEA DEMOCRATĂ A TĂTARILOR TURCO-MUSULMANI DIN ROMÂNIA
67 UNIUNEA DEMOCRATĂ MAGHIARĂ DIN ROMÂNIA
68 UNIUNEA DEMOCRATICĂ A SLOVACILOR ŞI CEHILOR DIN ROMÂNIA
69 UNIUNEA NAŢIONALĂ A COMUNITĂŢILOR DE RROMI
70 UNIUNEA NAŢIONALĂ PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI
71 UNIUNEA PENTRU BAIA MARE UNPR PDL
72 UNIUNEA PENTRU MARAMUREŞ PDL UNPR
73 UNIUNEA PENTRU TIMIŞ
74 UNIUNEA POLONEZILOR DIN ROMÂNIA
75 UNIUNEA POPULARĂ SOCIAL CREŞTINĂ
76 UNIUNEA SÂRBILOR DIN ROMÂNIA
77 UNIUNEA SOCIAL ECOLOGISTĂ
78 UNIUNEA SOCIAL LIBERALĂ
79 UNIUNEA SOCIAL LIBERALĂ CLUJ PNL + PSD
80 UNIUNEA SOCIAL POPULARĂ
81 UNIUNEA SOCIALIST PROGRESISTĂ ECO
82 UNIUNEA UCRAINIENILOR DIN ROMÂNIA
83 MIŞCAREA CREŞTIN-LIBERALĂ
84 MIŞCAREA PENTRU BOTOŞANI
85 MIŞCAREA PENTRU NOUL GIURGIU
86 MIŞCAREA PENTRU NOUL MEHEDINŢI

Candidaţi independenţi

Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1 Alba Lupşa Căbulea Nicolae consilier local
2 Alba Câmpeni Berindei Marius consilier local
3 Alba Roşia Montana Blajan Marcu consilier local
4 Alba Sebeş Fraţilă Dan Sebastian consilier local
5 Alba Abrud Sevuţ Toma consilier local
6 Alba Abrud David Iulia Cristina consilier local
7 Alba Sălciua Cramba Vasile consilier local
8 Alba Şugag Grosu Gheorghe primar
9 Alba Abrud Sicoe Constantin consilier local
10 Alba Cugir Dubleş Ion Cosmin consilier local
11 Alba Vinţu de Jos Bănică Ioan Ştefan primar
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
12 Alba Cetatea de Baltă Părău Nicolae consilier local
13 Alba Câmpeni Popa Vasile primar
14 Alba Aiud Sturzu Cristina consilier local
15 Alba Câmpeni Morcan Dragomir consilier local
16 Alba Abrud Burde Claudiu Valentin primar
17 Alba Aiud Vîntu Iulian consilier local
18 Alba Alba Iulia Bora Vasile Voicu consilier local
19 Alba Unirea Metea Ioan consilier local
20 Alba Alba Iulia Homoştean-Milaciu Ioan-Florin primar
21 Alba Alba Iulia Homoştean-Milaciu Ioan-Florin consilier local
22 Alba Unirea Crişan Teodor consilier local
23 Alba Unirea Gherasim Tudor Cosmin consilier local
24 Alba Alba Iulia Anghel Lidia Cristina consilier local
25 Alba Câmpeni Joldes Gheorghe consilier local
26 Alba Câmpeni Crişan Ilie consilier local
27 Alba Câmpeni Mucea Traian Mihai consilier local
28 Alba Cîmpeni Stan Aurel consilier local
29 Alba Gârda de Sus Peteleu Dragomir primar
30 Alba Gârda de Sus Peteleu Dragomir consilier local
31 Alba Lunca Mureşului Morea Vasile Mihai consilier local
32 Alba Lunca Mureşului Egyed Vincze consilier local
33 Alba Ocna Mureş Tecar Dan Ciprian consilier local
34 Alba Şona Velesaşan Ilie Iusti consilier local
35 Alba Unirea Metea Cristinel Ioan primar
36 Alba Unirea Ţiplea Sofron consilier local
37 Arad Chişineu-Criş Lupei Ioan primar
38 Arad Chişineu-Criş Orădan Florica consilier local
39 Arad Chişineu-Criş Ion Laurenţiu consilier local
40 Arad Chişineu-Criş Lasc Emilian consilier local
41 Arad Semlac Hai Daniela consilier local
42 Arad Şeitin Roşu Remus consilier local
43 Arad Ususău Iovescu Alexandru consilier local
44 Arad Dezna Gardău Ioan-Viorel consilier local
45 Arad Semlac Stoian Letiţia primar
46 Arad Moneasa Dragoş Vasile consilier local
47 Arad Ususău Vesalom Marinel Florentin consilier local
48 Arad Ususău Ţole Florin primar
49 Arad Şicula Monţa Flavius-Călin consilier local
50 Arad Şiştarovăţ Nedelcu Gheorghe Moisa consilier local
51 Arad Macea Otlăcan Cristian consilier local
52 Arad Macea Săcui Stelian consilier local
53 Arad Macea Ardelean Bogdan Florin consilier local
54 Arad Macea Ardelean Ioan Alexandru primar
55 Arad Apateu Mişca Teodor consilier local
56 Arad Ineu Chirlă Alexandru consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
57 Arad Peregu Mare Cengyel-Fischer Ladislau-Pavel primar
58 Arad Nădlac Varga Mariana Daniela consilier local
59 Arad Nădlac Totorean Florin consilier local
60 Arad Şeitin Buha Ştefan Adrian primar, consilier local
61 Arad Mişca Diaconu Constantin consilier local
62 Arad Beliu Popoviciu Pavel consilier local
63 Arad Nădlac Fabri Ana consilier local
64 Arad Nădlac Mihuţ Dan Cristian consilier local
65 Arad Nădlac Koynok Ioan consilier local
66 Arad Curtici Cios Ioan Sabin consilier local
67 Arad Sebiş Voian Amalia consilier local
68 Arad Chisindia Pantea Ignat consilier local
69 Arad Şicula Constantinescu Simion consilier local
70 Arad Almaş Groza Florin Teodor consilier local
71 Arad Almaş Daşcău Vasile consilier local
72 Arad Dieci Iovănuţ Iulius primar
73 Arad Gurahonţ Haiduc Ioan-Nicuşor primar, consilier local
74 Arad Gurahonţ Hanciu-Coţoi Simion consilier local
75 Arad Gurahonţ Muj Ana consilier local
76 Arad Gurahonţ Tăbîrcă Ion consilier local
77 Arad Semlac Boticiu Ioan-Gheorghe consilier local
78 Arad Şicula Danciu Mircea Adrian consilier local
79 Argeş Băiculeşti Dumitrescu Emilia Madalina consilier local
80 Argeş Ştefăneşti Pacioianu Constantin consilier local
81 Argeş Băiculeşti Baranescu Gheorghe primar
82 Argeş Rucăr Surdu Gheorghe consilier local
83 Argeş Corbi Banateanu Liviu Ioan consilier local
84 Argeş Călineşti Vacarciuc Ilie Stefan consilier local
85 Argeş Corbeni Dumitrache Silviu consilier local
86 Argeş Corbeni Nan Ioan consilier local
87 Argeş Drăganu Cobzaru Valentina consilier local
88 Argeş Schitu Goleşti Hubert Alexandru primar
89 Argeş Budeasa Oprescu Gilica Emil consilier local
90 Argeş Căteasca Mihai Aurelian consilier local
91 Argeş Coşeşti Tincescu Ion consilier local
92 Argeş Rucăr Duruian i.Nicolae consilier local
93 Argeş Hârseşti Marinica Ionel primar, consilier local
94 Argeş Albeştii de Argeş Pangrate Vasile consilier local
95 Argeş Rucăr Tuluca Mihai consilier local
96 Argeş Ştefăneşti Niculae Florin consilier local
97 Argeş Băiculeşti Cimpoca Dionisie consilier local
98 Argeş Bârla Mamaliga Ion Danut consilier local
99 Argeş Curtea de Argeş Paun Ion primar, consilier local
100 Argeş Călineşti Vilnoiu Catalin Constantin consilier local
101 Argeş Rucăr Simion Neculae consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
102 Argeş Oraş Costeşti Dumitrica Marin consilier local
103 Argeş Municipiul Piteşti Plesa Victor Marius consilier local
104 Argeş Oraş Mioveni Pufu Gheorghe consilier local
105 Argeş Drăganu Negoescu Gheorghe primar, consilier local
106 Argeş Lereşti Naftanaila Ion primar
107 Argeş Mioarele Popescu Claudiu Petre consilier local
108 Argeş Schitu Goleşti Solomon Gheorghe consilier local
109 Argeş Rucăr Arsulescu Ion Sebastian consilier local
110 Argeş Arefu Bostan Vasile consilier local
111 Argeş Arefu Tita Nicolescu Maria primar
112 Argeş Arefu Badescu Ion consilier local
113 Argeş Arefu Sandu Ilie Iulian consilier local
114 Argeş Arefu Dobrin Nicolae consilier local
115 Argeş Băbana Toma Constantin primar
116 Argeş Merişani Tamaş Ion consilier local
117 Argeş Hârseşti Badea Marin primar
118 Argeş Bughea de Jos Tanasescu Ion Dorel primar
119 Argeş Mărăcineni Epure Daniela primar
120 Argeş Corbeni Turcu Ion Corneliu consilier local
121 Argeş Corbeni Ureche Ion primar, consilier local
122 Argeş Cotmeana Barbulescu Mircea consilier local
123 Argeş Drăganu Gavanescu Aurelian primar, consilier local
124 Argeş Lunca Corbului Chirita Viorel consilier local
125 Argeş Lunca Corbului Trandafir Florin consilier local
126 Argeş Lunca Corbului Pepel Florin consilier local
127 Argeş Lunca Corbului Baicea Florea consilier local
128 Argeş Lunca Corbului Jianu Niculae primar, consilier local
129 Argeş Bradu Tanase Ionel primar
130 Argeş Poiana Lacului Paun Maria primar
131 Argeş Dobreşti Oprea Rodica primar
132 Argeş Cicăneşti Marinescu Petrisor consilier local
133 Bacău Căiuţi Soric Vasile consilier local
134 Bacău Sărata Jigău Ioan consilier local
135 Bacău Oneşti Vicol Gheorghe primar
136 Bacău Măgura Botezatu Ioan consilier local
137 Bacău Târgu Ocna Sultănel Dănuţ Dumitru consilier local
138 Bacău Slănic Moldova Mocanu Liviu consilier local
139 Bacău Dofteana Spoială Gheorghe consilier local
140 Bacău Odobeşti Cristea Gheorghiţă primar
141 Bacău Coţofăneşti Savin Gheorghe consilier local
142 Bacău Caşin Cojocia-Flintoaca Neculai primar, consilier local
143 Bacău Bacău Sechelariu Dumitru primar
144 Bacău Moineşti Busuioc Iulian consilier local
145 Bacău Bacău Manolache Daniel consilier local
146 Bacău Buhuşi Miron Ioan consilier local
147 Bacău Bacău Zaharia Nicolae consilier local
148 Bacău Zemeş Oprea Marius-Onuţ primar
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
149 Bacău Răcăciuni Munteanu Gheorghe consilier local
150 Bacău Căiuţi Gabor S. Paul consilier local
151 Bacău Răcăciuni Bîtlă Gheorghe consilier local
152 Bacău Traian Fechet Iosif consilier local
153 Bacău Moineşti Budacă Cristinel primar
154 Bihor Salonta Butcă Dinu-Cristian Ioan consilier local
155 Bihor Ţeţchea Nicoruţ Mariana Anica consilier local
156 Bihor Ţeţchea Nicoruţ Mariana Anica primar
157 Bihor Tulca Buda Mihai consilier local
158 Bihor Roşia Maliţa Cristian Ovidiu consilier local
159 Bihor Răbăgani Tonca Vasile consilier local
160 Bihor Suplacu de Barcău Purcar Petruş Ioan consilier local
161 Bihor Săcueni Keri Gaspar consilier local
162 Bihor Săcueni Menyhart Eva consilier local
163 Bihor Aleşd Iscru Lodica Irina consilier local
164 Bihor Borod Gârz Nicolae consilier local
165 Bihor Borod Lung Viorel consilier local
166 Bihor Vaşcău Bortiş Marinel Ioan consilier local
167 Bihor Drăgeşti Avram Florian consilier local
168 Bihor Vascău Rengle Ion consilier local
169 Bihor Valea lui Mihai Biro Karoly consilier local
170 Bihor Buduslău Olah Şandor consilier local
171 Bihor Sălacea Lukacs Barna consilier local
172 Bihor Beiuş Ianc Viorel consilier local
173 Bihor Ceica Balint Grigore Doru consilier local
174 Bihor Derna Tivadar Ioan primar
175 Bihor Derna Tivadar Ioan consilier local
176 Bihor Derna Kovacs Attila consilier local
177 Bihor Derna Kovacs Attila primar
178 Bihor Finiş Iştoc Ion Sorin primar
179 Bihor Finiş Iştoc Ion Sorin consilier local
180 Bihor Holod Seica Petrică Dănuţ primar
181 Bihor Holod Ghebu Eugen consilier local
182 Bihor Holod Iancu Vasile Gabriel consilier local
183 Bihor Holod Toma Ioan consilier local
184 Bihor Uileacu de Beiuş Boroş Istvan consilier local
185 Bihor Valea lui Mihai Breban Gheorghe consilier local
186 Bihor Holod Bondar Leontin Emilian consilier local
187 Bihor Holod Leş Eleodor Florin consilier local
188 Bihor Holod Gale Ioan consilier local
189 Bihor Marghita Mârza Vasile Alexandru consilier local
190 Bihor Salonta Leucţua Ioan Nicolae consilier local
191 Bihor Ştei Borza Viorel consilier local
192 Bihor Batăr Haş Ioan Lazăr primar
193 Bistriţa-Năsăud Brundu Bârgăului Monda Nicolae Toma consilier local
194 Bistriţa-Năsăud Năsăud Sîngeorzan Iuliana consilier local
195 Bistriţa-Năsăud Negrileşti Zinveli Dumitru consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
196 Bistriţa-Năsăud Telciu Scuturici Ioan consilier local
197 Bistriţa-Năsăud Telciu Văsies Gheorghe consilier local
198 Bistriţa-Năsăud Rodna Pop Ioan consilier local
199 Bistriţa-Năsăud Şanţ Filipoi Victor consilier local
200 Bistriţa-Năsăud Rodna Szenftleben Carol Vasile consilier local
201 Bistriţa-Năsăud Cetate Sîngeorzan Florin Ovidiu consilier local
202 Bistriţa-Năsăud Cetate Peica Liviu consilier local
203 Bistriţa-Năsăud Ilva Mare Zubec Ioan consilier local
204 Bistriţa-Năsăud Şanţ Sasu Daniel Zaharia consilier local
205 Bistriţa-Năsăud Pamfiloiu Constantin consilier judeţean
206 Bistriţa-Năsăud Rodna Pădure Florea consilier local
207 Bistriţa-Năsăud Rodna Bindiu Ion consilier local
208 Bistriţa-Năsăud Rodna Munteanu Vasile consilier local
209 Bistriţa-Năsăud Rodna Luchi Emil consilier local
210 Bistriţa-Năsăud Braniştea Joo Janoş primar
211 Bistriţa-Năsăud Braniştea Joo Janoş consilier local
212 Bistriţa-Năsăud Bistriţa Cămăraş Tiberiu Vasile consilier local
213 Bistriţa-Năsăud Cetate Tiniş Marius Victor primar
214 Bistriţa-Năsăud Cetate Tiniş Marius Victor consilier local
215 Bistriţa-Năsăud Sângeorz-Băi Mutu Traian consilier local
216 Bistriţa-Năsăud Rodna Frunză Marian consilier local
217 Bistriţa-Năsăud Sângeorz-Băi Măgurean Alexandru Dacian consilier local
218 Bistriţa-Năsăud Maieru Hădărău Doruţ consilier local
219 Bistriţa-Năsăud Maieru Negruşer Viluţ consilier local
220 Bistriţa-Năsăud Miceştii de Câmpie Maier Marinel primar
221 Bistriţa-Năsăud Şieu Furdui Gavril consilier local
222 Bistriţa-Năsăud Nimigea Roşiu Viorel consilier local
223 Botoşani Şendriceni Dohotariu Marin primar, consilier local
224 Botoşani Darabani Imbir Nicolae consilier local
225 Botoşani Darabani Bejinariu Gheorghe consilier local
226 Botoşani Darabani Tîrniceru- Ifrim Dan consilier local
227 Botoşani Darabani Burlacu Ghiorghi primar
228 Botoşani Cristeşti Crăciun Andrei Marian consilier local
229 Botoşani Conceşti Alupoaie Gheorghe consilier local
230 Botoşani Mitoc Smicală Ionuţ Radu consilier local
231 Botoşani Durneşti Smicală Cristina Larisa consilier local
232 Botoşani Prăjeni Ciobanu Dumitru consilier local
233 Botoşani Cristeşti Borfotină Ionel Lucian primar
234 Botoşani Cândeşti Coţofrec Ştefan primar, consilier local
235 Botoşani Mihai Eminescu Vasiliu Eugen primar, consilier local
236 Botoşani Botoşani Aivăncesei Stelian primar, consilier local
237 Botoşani Suharău Chelariu Marcel primar
238 Botoşani Suharău Surugiu Mihai consilier local
239 Botoşani Cristeşti Tunsu Anişoara consilier local
240 Botoşani Cristeşti Puşcaşu Mihai consilier local
241 Botoşani Cristeşti Stănuc Liviu consilier local
242 Botoşani Cristeşti Agrigoroae Dorin consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
243 Botoşani Cristeşti Sadici Constantin consilier local
244 Botoşani Cristeşti Bahnă Mihai consilier local
245 Botoşani Cristeşti Părpăluţă Petrea consilier local
246 Botoşani Darabani Hladii Radu consilier local
247 Botoşani Lunca Pavăl Ioan consilier local
248 Botoşani Dorohoi Apurcioie Dumitru consilier local
249 Botoşani Hăneşti Nemeş Nicolae Florin consilier local
250 Botoşani Hilişeu-Horia Gireadă Dumitru consilier local
251 Botoşani Suliţa Ionescu Romel primar, consilier local
252 Botoşani Vlădeni Podaru Angela consilier local
253 Botoşani Corlăteni Stanciu Ionel consilier local
254 Botoşani Unţeni Pavel Petru primar, consilier local
255 Botoşani Vlădeni Mania Dorica consilier local
256 Botoşani Unţeni Apostol Dan consilier local
257 Botoşani Hilişeu-Horia Cuţic Viorel consilier local
258 Botoşani Văculeşti Gutău Lăcrămioara primar
259 Botoşani Unţeni Lungu Marcel Sorinel consilier local
260 Botoşani Frumuşica Bleanca Gheorghe consilier local
261 Botoşani Frumuşica Rădeanu Ana consilier local
262 Braşov Recea Cristian Ioan consilier local
263 Braşov Săcele Lungu I. Constantin consilier local
264 Braşov Săcele Lungu I. Constantin primar
265 Braşov Lisa Gavrilă Gheorghe consilier local
266 Braşov Vama Buzăului Chirilaş Tiberiu consilier local
267 Braşov Vama Buzăului Ionescu Alexandru Constantin consilier local
268 Braşov Vama Buzăului Bordaş Ciprian Crinu consilier local
269 Braşov Moieciu Preda Cosmin Nicolae consilier local
270 Braşov Buneşti Cazan Mihai consilier local
271 Braşov Prejmer Şerban Sorin consilier local
272 Braşov Moieciu Jinga Ionel consilier local
273 Braşov Săcele Teaca Dobros Mihail consilier local
274 Braşov Săcele Şerban Raul Valer consilier local
275 Braşov Lisa Moga Marcel Ioan consilier local
276 Braşov Râşnov Benga George Marian consilier local
277 Braşov Codlea Vlădău Nicolae consilier local
278 Braşov Şinca Nouă Flucuş Miron consilier local
279 Braşov Predeal Bordea Alina Ionela consilier local
280 Braşov Săcele Miklos Levente consilier local
281 Braşov Braşov Stoica Enache consilier local
282 Braşov Codlea Tudor Vasile primar
283 Braşov Codlea Tudor Vasile consilier local
284 Braşov Predeal Buruiană Ioan consilier local
285 Braşov Recea Martin Liviu Viorel consilier local
286 Braşov Recea Motoc Viorel Marius consilier local
287 Braşov Şugag Grosu Gheorghe consilier local
288 Braşov Codlea Budeanu Mihai Nicolae consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
289 Braşov Victoria Stînea Timotei Valentin consilier local
290 Braşov Victoria Istrătescu Eusebiu Ionel consilier local
291 Braşov Braşov Ţucunel Nicolae preşedinte consiliu judeţean
292 Braşov Codlea Cocuţ Daniel Cristian consilier local
293 Braşov Predeal Goidescu Ionel primar
294 Braşov Predeal Pop Valentin Gheorghe consilier local
295 Braşov Predeal Vitiuc Elena Anemaria consilier local
296 Braşov Victoria Ionuţ Eugen consilier local
297 Braşov Ghimbav Stanciu Emima consilier local
298 Braşov Săcele Stoea Gheorghe consilier local
299 Braşov Codlea Cadar Robert Daniel consilier local
300 Braşov Codlea Florea Lucian Nicolae consilier local
301 Braşov Codlea Hotăreanu Ştefan consilier local
302 Braşov Codlea Cîrstolovean Ioan Florin consilier local
303 Braşov Codlea Lupu Ioan consilier local
304 Braşov Drăguş Trîmbiţaş Iosif Gheorghe consilier local
305 Braşov Ghimbav Parascan Mihai Marius consilier local
306 Braşov Târlungeni Bot Albert consilier local
307 Braşov Victoria Zamfirescu Victor consilier local
308 Braşov Bran Dia Dorin Leonte consilier local
309 Braşov Codlea Moldoveanu Marius Adorian primar
310 Braşov Mândra Boeriu Constantin Gabriel consilier local
311 Braşov Mândra Pirău Ioan consilier local
312 Braşov Recea Răduleţ Sorin primar
313 Braşov Recea Răduleţ Sorin consilier local
314 Braşov Săcele Medianu Gheorghe consilier local
315 Braşov Vulcan Pătraşcu Valerică consilier local
316 Braşov Apaţa Tano Arpad primar
317 Braşov Codlea Kauntz Volkmar consilier local
318 Brăila Făurei Pfeffel Liviu consilier local
319 Brăila Salcia Tudor Mihai Luca primar
320 Brăila Brăila Drăghincescu Simona primar, consilier local
321 Brăila Brăila Diacomatu Sergiu-Ionuţ preşedinte consiliu judeţean
322 Brăila Brăila Căpăţînă Marian consilier judeţean
323 Brăila Ianca Dănăilă Dorian consilier local
324 Brăila Tudor Vladimirescu Nenciu Janeta consilier local
325 Brăila Chişcani Petre Constantin consilier local
326 Brăila Brăila Moise Eugen primar
327 Brăila Tudor Vladimirescu Gavrilă I. Angela consilier local
328 Bucureşti Sector 5 Mihăescu Mugur primar
329 Bucureşti Bucureşti Florescu Ştefan Viorel primar
330 Bucureşti Bucureşti Dan Nicuşor Daniel primar, consilier general
331 Bucureşti Bucureşti Filip Constantin Tiţian primar, consilier local
332 Bucureşti Bucureşti Ionescu Ilie consilier local
333 Buzău Buzău Cucu Vasile consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
334 Buzău Balta Albă Constantin Ionel consilier local
335 Buzău Calvini Popescu D. Gheorghe consilier local
336 Buzău Buzău Bogdan Ion consilier local, consilier judeţean
337 Buzău Măgura Mănăilescu Constantin consilier local
338 Buzău Topliceni Codreanu Ioan consilier local
339 Buzău Ziduri Jantia Alexandru consilier local
340 Buzău Pârscov Scoroşanu Dumitru consilier local
341 Buzău Ţinteşti Palade Jenel consilier local
342 Buzău Vadu Paşii Moglan D. Nicolae primar
343 Buzău Brăeşti Simion Gh. Ion consilier local
344 Buzău Buzău Mocanu C. Victor preşedinte consiliu judeţean
345 Buzău Valea Râmnicului Ivan D. Ştefan primar
346 Buzău Buzău Negoiţă Iulius Paul primar, consilier local
347 Buzău Stâlpu Gavrilă Nicolae primar, consilier local
348 Buzău Costeşti Barchizeanu Ciprian Mihai consilier local
349 Buzău Costeşti Guşă Ionel consilier local
350 Buzău Costeşti Mihaiu Laurenţiu consilier local
351 Buzău Costeşti Nichita Nicuşor consilier local
352 Buzău Costeşti Rădulescu Nicolae consilier local
353 Buzău Costeşti Şerbănoiu Vasile consilier local
354 Buzău Costeşti Toader Horia primar
355 Buzău Stâlpu Danciu Ioan consilier local
356 Buzău Vipereşti Oprea Elvis Eusebio primar
357 Buzău Buzău Ilie I. Nicolae consilier local
358 Buzău Buzău Ion Mircea consilier judeţean, consilier local
359 Buzău Săhăţeni Matache Ion consilier local
360 Buzău Smeeni Mocanu Mihai consilier local
361 Buzău Stâlpu Anton Corneliu primar, consilier local
362 Buzău Luciu Stratone Constantin consilier local
363 Buzău Săhăţeni Mustăţea Elena consilier local
364 Buzău Pârscov Savastiţa Gh. Ion consilier local
365 Buzău Ziduri Bucur Gheorghe consilier local
366 Buzău Beceni Bucur Marius George consilier local
367 Caras-Severin Anina Găman Gheorghe consilier local
368 Caraş-Severin Reşiţa Filipescu Gheorghe primar
369 Caraş-Severin Bocşa Marişescu Ioan consilier local
370 Caraş-Severin Bocşa Romoştean Meda consilier local
371 Caraş-Severin Copăcele Ţîru Viorel consilier local
372 Caraş-Severin Cornea Bosioc Ştefan consilier local
373 Caraş-Severin Cornea Lupulescu Ştefan consilier local
374 Caraş-Severin Ticvaniu Mare Fiştea Ioana Camelia consilier local
375 Caraş-Severin Marga Grozav Nistor consilier local
376 Caraş-Severin Grădinari Drăghina Ion Dan consilier local
377 Caraş-Severin Prigor Boldea Grigore Iosif consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
378 Caraş-Severin Reşiţa Frigura-Iliasa Ion consilier local
379 Caraş-Severin Bocşa Moldovan Petru Ioan primar
380 Caraş-Severin Pojejena Rachici Sava consilier local
381 Caraş-Severin Reşiţa Jenar Gheorghe consilier local
382 Caraş-Severin Bozovici Miloi Marian primar
383 Caraş-Severin Băile Herculane Cristescu Ilie primar, consilier local
384 Călăraşi Budeşti Dan Gheorghe primar
385 Călăraşi Plătăreşti Bălăceanu Ionel consilier local
386 Călăraşi Dragalina Stanciu Marian-Gabriel primar
387 Călăraşi Dragalina Stoian Nicolae consilier local
388 Călăraşi Dragalina Bogdan Ion consilier local
389 Călăraşi Dragalina Ticu Lucian consilier local
390 Călăraşi Dragalina Neagu Cătălin Ionel consilier local
391 Călăraşi Dragalina Rizea Tudor consilier local
392 Călăraşi Dragalina Tudor Gheorghe consilier local
393 Călăraşi Dragalina Ghinoiu Tudor consilier local
394 Călăraşi Dragalina Văduva Gheorghe consilier local
395 Călăraşi Chirnogi Trifan Gherghina primar
396 Călăraşi Chirnogi Pană Stelică consilier local
397 Călăraşi Fundulea Minculete Viorel primar, consilier local
398 Călăraşi Crivăţ Ungureanu Dorel primar
399 Călăraşi Crivăţ Neagu Marin consilier local
400 Călăraşi Cuza-Vodă Cîrjilă Viorel consilier local
401 Călăraşi Dragalina Tănase Ionel consilier local
402 Călăraşi Dragalina Dumitru Vasile consilier local
403 Călăraşi Grădiştea Movilaru Octavian consilier local
404 Călăraşi Luica Constantin Georgeta consilier local
405 Călăraşi Luica Bucur Marian consilier local
406 Călăraşi Luica Eftimie Niculae consilier local
407 Călăraşi Luica Cristescu Stavre consilier local
408 Călăraşi Ştefan-Vodă Şerban Ion consilier local
409 Călăraşi Budeşti Ciună Dumitru consilier local
410 Călăraşi Budeşti Sandu Gheorghe consilier local
411 Călăraşi Dichiseni Stan Vasilică primar, consilier local
412 Călăraşi Lehliu-Gară Bucur Cornel consilier local
413 Călăraşi Lehliu-Gară Bujor Geani consilier local
414 Cluj Floreşti Weber Zoltan Arpad consilier local
415 Cluj Moldoveneşti Valentini Attila consilier local
416 Cluj Apahida Secară Cristian consilier local
417 Cluj Feleacu Băieş Augustin consilier local
418 Cluj Turda Olteanu Sandu consilier local
419 Cluj Izvoru Crişului Antal Adalbert consilier local
420 Cluj Izvoru Crişului Kovacs Albert consilier local
421 Cluj Izvoru Crişului Mihaly Ioan consilier local
422 Cluj Izvoru Crişului Mihaly Şandor Csaba consilier local
423 Cluj Sănduleşti Duca Augustin Nicolae primar
424 Cluj Luna Rupa Ştefan consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
425 Cluj Mociu Horvath Marton primar
426 Cluj Unguraş Kerekeş Ştefan primar
427 Cluj Unguraş Ilca Grigore consilier local
428 Cluj Beliş Popa Paşcu consilier local
429 Cluj Beliş Marc Aurel consilier local
430 Cluj Unguraş Măhălean Ioan consilier local
431 Cluj Cluj-Napoca Paul Mădălina Diana primar
432 Cluj Mărgău Mihuţ Ioan Octavian consilier local
433 Cluj Mărgău Capotă Radu consilier local
434 Cluj Mărgău Bortoţ Cristina Elvira consilier local
435 Cluj Mărgău Pleşa Teodor consilier local
436 Cluj Mărgău Roşu Gheorghe consilier local
437 Cluj Mărgău Roşu Gheorghe primar
438 Cluj Ceanu Mare Moldovan Ioan Lucian primar
439 Cluj Ceanu Mare Moldovan Ioan Lucian consilier local
440 Cluj Apahida Codor Ştefan consilier local
441 Cluj Floreşti Bonda Maria consilier local
442 Cluj Măguri-Răcătăi Mariş Ioan consilier local
443 Cluj Huedin Matiş Horea Dorin consilier local
444 Cluj Izvoru Crişului Tamaş Margareta consilier local
445 Cluj Mociu Ban Claudia Cristina consilier local
446 Cluj Măguri-Răcătăi Tomoş David consilier local
447 Cluj Floreşti Vaida Florentina Voichiţa primar
448 Cluj Floreşti Vaida Florentina Voichiţa consilier local
449 Cluj Mociu Pop Vasile Horea consilier local
450 Cluj Măguri-Răcătăi Bodea Vasile consilier local
451 Cluj Bonţida Berki Elemer consilier local
452 Cluj Dăbâca Bogdan Stelian consilier local
453 Cluj Cluj-Napoca Giurgiu Mircia primar
454 Cluj Poieni Pop Păunel consilier local
455 Cluj Poieni Pop Păunel primar
456 Cluj Sic Sallai Ioan primar
457 Cluj Sic Csorba Ştefan consilier local
458 Cluj Luna Borza Gabriel primar
459 Cluj Luna Borza Gabriel consilier local
460 Cluj Gilău Ignat Gheorghe consilier local
461 Cluj Câmpia Turzii Ilea Aurel consilier local
462 Cluj Câmpia Turzii Moldovan Ioan consilier local
463 Cluj Câmpia Turzii Moldovan Ioan primar
464 Cluj Corneşti Rus Ilie Mircea consilier local
465 Cluj Câmpia Turzii Matei Samoilă Remus consilier local
466 Cluj Floreşti Popa Ştefan consilier local
467 Cluj Floreşti Popa Ştefan primar
468 Cluj Suatu Inclezan Dănilă Dorel consilier local
469 Cluj Turda Găină Ioan consilier local
470 Cluj Dej Todea Ovidiu Petru consilier local
471 Cluj Feleacu Rus Dănuţ consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
472 Cluj Huedin Şandor Nicolae consilier local
473 Cluj Huedin Drăgan Sandu Mircea consilier local
474 Cluj Negreni Buliga Răducu consilier local
475 Cluj Unguraş Szatmari Csaba consilier local
476 Constanţa Lumina Mina Ionel consilier local
477 Constanţa Saligny Mihon Iuliana consilier local
478 Constanţa Pantelimon Mănăilă Robert George consilier local
479 Constanţa Pantelimon Moga Ion primar
480 Constanţa Medgidia Cristea Stan consilier local
481 Constanţa Cernavodă Neguţu Victor-Ionel consilier local
482 Constanţa Rasova Tănase Eugen consilier local
483 Constanţa Cernavodă Dinu Laurenţiu primar, consilier local
484 Constanţa Saligny Tătulescu Gabriel primar
485 Constanţa Eforie Sîrbu Alexandru Valentin consilier local
486 Constanţa Medgidia Moinescu Dumitru primar
487 Constanţa Peştera Vrabie Valentin primar
488 Constanţa Ghindăreşti Gavrilă Vasile primar
489 Constanţa Constanţa Bouroş Marcel primar
490 Constanţa Cernavodă Greavu Gheorghe consilier local
491 Constanţa Nicolae Bălcescu Apostol Vasilică consilier local
492 Constanţa Ostrov Niculescu Dan Mihai consilier local
493 Constanţa Mangalia Radu Cristian primar
494 Constanţa Mangalia Oleniuc Viorel consilier local
495 Constanţa Năvodari Bădescu Laurenţiu consilier local
496 Constanţa Medgidia Militaru Ionel consilier local
497 Constanţa Mangalia Sali Dogan consilier local
498 Constanţa Costineşti Tănase Paul consilier local
499 Constanţa Cernavodă Chivu Dumitru consilier local
500 Constanţa Lumina Coteş Gheorghe consilier local
501 Constanţa Mangalia Cotleţ Marios-Thiera primar
502 Constanţa Mangalia Niculescu Ion primar, consilier local
503 Constanţa Mangalia Oprea Marin primar, consilier local
504 Constanţa Costineşti Popoiu M. Marcel consilier local
505 Constanţa Constanţa Wagner Silviu Ioan consilier local
506 Constanţa Cernavodă Soare Ionel primar, consilier local
507 Constanţa Mangalia Munteanu Teodor primar, consilier local
508 Constanţa Cernavodă Cojocaru Daniel Cosmin consilier local
509 Covasna Reci Izsak Ilona consilier local
510 Covasna Dobârlău Măgheran Gheorghe consilier local
511 Covasna Zăbala Toth Andras consilier local
512 Covasna Breţcu Pall Janos consilier local
513 Covasna Brăduţ Gaspar Anton consilier local
514 Covasna Covasna Domahazi Janos consilier local
515 Covasna Covasna Manto Gyorgy consilier local
516 Covasna Poian Lenart Laszlo consilier local
517 Covasna Ghelinţa Pako Zsolt Gabor consilier local
518 Covasna Întorsura Buzăului Bularca Constantin consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
519 Covasna Baraolt Tuzes-Katai Sandor consilier local
520 Covasna Brăduţ Gaspar Anton consilier local
521 Covasna Catalina Gergely Ştefan consilier local
522 Covasna Ghelniţa Pako Zsolt Gabor consilier local
523 Covasna Întorsura Buzăului Bularca Gelu consilier local
524 Covasna Sita Buzăului Neagoe Paul consilier local
525 Covasna Sita Buzăului Stoica Nicolae primar
526 Covasna Baraolt Derzsi Samuel primar
527 Covasna Lemnia Gal Mihaly consilier local
528 Covasna Sita Buzăului Stoica Maria consilier local
529 Covasna Baraolt Vida Andras consilier local
530 Covasna Zagon Asztalos Amalia consilier local
531 Covasna Lemnia Barbocz Barna consilier local
532 Covasna Lemnia Barbocz Katalin consilier local
533 Covasna Întorsura Buzăului Barbuş Radu Mircea consilier local
534 Covasna Brateş Beder Gyoyo primar
535 Covasna Întorsura Buzăului Iagăr Constantin consilier local
536 Covasna Băţani Mihaly Ferenc consilier local
537 Covasna Sita Buzăului Morar Gheorghe consilier local
538 Covasna Sita Buzăului Morar Nicolae consilier local
539 Covasna Băţani Simon Andras primar
540 Covasna Băţani Varhegyi Csaba consilier local
541 Covasna Bixad Ciucă Ovidiu-Constantin consilier local
542 Covasna Baraolt Jozsa Jozsef consilier local
543 Covasna Boroşneu Mare Kocsis Denes consilier local
544 Covasna Întorsura Buzăului Macoş Bogdan-Gheorghe consilier local
545 Covasna Întorsura Buzăului Popica Alexe consilier local
546 Covasna Moacşa Molnar Arpad consilier local
547 Covasna Ojdula Tamas Elemer consilier local
548 Covasna Sânzieni Bartalis Almos consilier local
549 Covasna Sânzieni Goga Lazar consilier local
550 Covasna Sita Buzăului Banciu Ioan-Dorel consilier local
551 Covasna Sita Buzăului Secelean Gheorghe consilier local
552 Covasna Aita Mare Barabas Andras primar
553 Covasna Aita Mare Barabas Andras consilier local
554 Covasna Aita Mare Benko Ferenc primar
555 Covasna Aita Mare Lukacs Ana consilier local
556 Covasna Arcuş Balinth Zoltan consilier local
557 Covasna Arcuş Kurta Levente consilier local
558 Covasna Bixad Herbszt Odon consilier local
559 Covasna Vâlcele Socaciu Adela primar
560 Covasna Vâlcele Socaciu Adela consilier local
561 Covasna Zagon Macovei Octavian-Petru consilier local
562 Covasna Aita Mare Szabo Gabor consilier local
563 Covasna Aita Mare Brotea Zoltan consilier local
564 Covasna Baraolt Buksa Miklos consilier local
565 Covasna Băţani Benedek Marta primar
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
566 Covasna Bixad Bartos Rezso consilier local
567 Covasna Comandău Gotici Ioan consilier local
568 Covasna Covasna Toth Arpad consilier local
569 Covasna Întorsura Buzăului Anton Raluca Bianca consilier local
570 Covasna Întorsura Buzăului Brie Tohănean Ioan consilier local
571 Covasna Ojdula Foldes Levente consilier local
572 Covasna Târgu Secuiesc Szarvadi Jozsef Istvan primar
573 Covasna Comandău Cotici Ioan consilier local
574 Dâmboviţa Vulcana-Băi Draghici Emil primar
575 Dâmboviţa Lunguleţu Ciobanu Ilie consilier local
576 Dâmboviţa Ludeşti Matei Ion consilier local
577 Dâmboviţa Odobeşti Ionescu I. Constanta consilier local
578 Dâmboviţa Voineşti Ciortan Dumitru Relu consilier local
579 Dâmboviţa Râu Alb Gavrila Petre Onisor primar
580 Dâmboviţa Ulmi Cristian Mihai Bradut primar
581 Dâmboviţa Moţăieni Ilinca Nicolae consilier local
582 Dâmboviţa Runcu Brezeanu Grigore Evelin consilier local
583 Dâmboviţa Vulcana-Băi Burtoiu Emil consilier local
584 Dâmboviţa Pietrari Toader Alexandru Constantin primar, consilier local
585 Dâmboviţa Comişani Pahontu Gheorghe consilier local
586 Dâmboviţa Dărmăneşti Stoica Nicolae consilier local
587 Dâmboviţa Dărmăneşti Sterie V. Ion consilier local
588 Dâmboviţa Lunguleţu Necula Gheorghe consilier local
589 Dâmboviţa Moroieni Buzea Cristinel Vasile consilier local
590 Dâmboviţa Moroieni Buzea Cristinel consilier local
591 Dâmboviţa Nucet Matei Daniela primar, consilier local
592 Dâmboviţa Pucioasa Sprinceana Eugen Danut primar
593 Dâmboviţa Şotânga Nicolae Constantin Laurentiu consilier local
594 Dâmboviţa Târgovişte Diaconu Maria Cristina consilier local
595 Dâmboviţa Tărtăşeşti Badea Constantin primar, consilier local
596 Dâmboviţa Tărtăşeşti Corneteanu Razvan Catalin primar, consilier local
597 Dâmboviţa Cândeşti Dina Adrian primar, consilier local
598 Dâmboviţa Moroieni Soreanu Justin consilier local
599 Dâmboviţa Moroieni Soreanu Nicolae consilier local
600 Dâmboviţa Potlogi Radu Constantin consilier local
601 Dâmboviţa Şotânga Baila Niculae consilier local
602 Dâmboviţa Tărtăşeşti Petrescu Mircea primar
603 Dâmboviţa Vişineşti Latea Sorin consilier local
604 Dâmboviţa Pucioasa Pop Aurel consilier local
605 Dâmboviţa Pucioasa Cojocaru Rodica consilier local
606 Dâmboviţa Voineşti Tita Mihai consilier local
607 Dâmboviţa Ludeşti Bucur Marin consilier local
608 Dâmboviţa Tărtăşeşti Budimeanu Ilie primar
609 Dâmboviţa Runcu Teodorescu Iosif Iulica consilier local
610 Dâmboviţa Razvad Stirbescu Nicolae Mihail consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
611 Dâmboviţa Corneşti Matei Gheorghe primar
612 Dâmboviţa Pietroşiţa Neguş Vasile consilier local
613 Dâmboviţa Buciumeni Marculescu Gheorghe consilier local
614 Dâmboviţa Măneşti Ana Eugeniu consilier local
615 Dâmboviţa Vişina Busuioc Ion primar, consilier local
616 Dâmboviţa Ulieşti Dragnea Ion primar, consilier local
617 Dâmboviţa Tătărani Antofie Ion consilier local
618 Dâmboviţa Vulcana-Băi Ilie Tudor consilier local
619 Dâmboviţa Aninoasa Matei Niculae consilier local
620 Dâmboviţa Titu Sima Cristian Nicolae consilier local
621 Dolj Mischii Olteanu Mircea consilier local
622 Dolj Bechet Stăvaru I. Octavian consilier local
623 Dolj Coţofenii din Dos Grădinaru Ion consilier local
624 Dolj Bechet Popescu Mirel Costel consilier local
625 Dolj Pleniţa Burghel Nicolae consilier local
626 Dolj Melineşti Cimpoeru Emilian consilier local
627 Dolj Cârcea Ţolescu Silviu Tiberiu consilier local
628 Dolj Goicea Zuican Lucian consilier local
629 Dolj Argetoaia Burticică Ion Lucian consilier local
630 Dolj Bechet Şolea George Miron consilier local
631 Dolj Bechet Stroilă Petrică consilier local
632 Dolj Cernăteşti Stancu Florian consilier local
633 Dolj Craiova Istodor Ioan consilier judeţean
634 Dolj Dăneţi Antonie Mircea consilier local
635 Dolj Dăneţi Stăvărache Gheorghe consilier local
636 Dolj Dăneţi Drîmboi Titi Mugurel consilier local
637 Dolj Filiaşi Zidaru Dan consilier local
638 Dolj Gherceşti Voican Păuna consilier local
639 Dolj Segarcea Marica Tudor consilier local
640 Dolj Segarcea Cioromela Florentin Caius consilier local
641 Dolj Segarcea Bobocel Constantin primar, consilier local
642 Dolj Segarcea Boboc Petre primar
643 Dolj Bechet Popescu Daniel consilier local
644 Dolj Bucovăţ Preda Ion primar, consilier local
645 Dolj Bechet Glăvan Marius consilier local
646 Dolj Bucovăţ Preda Ion primar, consilier local
647 Dolj Dăneţi Gancea Mircea consilier local
648 Galaţi Bereşti-Meria Munteanu Fanică consilier local
649 Galaţi Bereşti-Meria Sfârlea Adrian Vasile primar
650 Galaţi Piscu Pană P. Dumitrache primar, consilier local
651 Galaţi Piscu Ştefan M. Gheorghe consilier local
652 Galaţi Barcea Popa Margareta primar
653 Galaţi Cudalbi Gradea Petrache Ion consilier local
654 Galaţi Drăgăneşti Trandafir Niţă primar, consilier local
655 Galaţi Corod Preda Ştefanache consilier local
656 Galaţi Iveşti Gheoca Maricel primar
657 Galaţi Munteni Turcu Marin consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
658 Galaţi Băleni Păcuraru State consilier local
659 Galaţi Băleni Dumitraşcu Relu consilier local
660 Galaţi Gohor Dodan Aurel primar, consilier local
661 Galaţi Galaţi Gump Viorica consilier local
662 Galaţi Tecuci Coman Valentin consilier local
663 Galaţi Băleni Guiţă Tudorel consilier local
664 Galaţi Cerţeşti Duda Elena primar, consilier local
665 Galaţi Rediu Bocănială Dumitru consilier local
666 Galaţi Movileni Tudose Constantin-Mihail consilier local
667 Galaţi Drăguşeni Moise Ion consilier local
668 Galaţi Movileni Moisă Marian primar
669 Galaţi Movileni Codreanu Grigoraş consilier local
670 Galaţi Griviţa Geană Dan consilier local
671 Galaţi Matca Ciocan Florinel consilier local
672 Galaţi Galaţi Ciumacenco Nicuşor primar
673 Galaţi Drăgăneşti Marin Aurel consilier local
674 Galaţi Galaţi Bocănială Tache consilier local
675 Galaţi Galaţi Drăgoi Eugen Dan consilier local
676 Galaţi Galaţi Gafiţuc Antoneta-Magdalena consilier local
677 Galaţi Galaţi Trifan Angel Liviu consilier local
678 Galaţi Galaţi Ungureanu Ioan consilier local
679 Galaţi Galaţi Oprea Radu Adrian consilier local
680 Galaţi Galaţi Bădărău Didel consilier local
681 Galaţi Griviţa Creangă Mihai consilier local
682 Galaţi Iveşti Gavrilă Elena consilier local
683 Galaţi Tudor Vladimirescu Rădulescu Florin-Liviu primar, consilier local
684 Galaţi Umbrăreşti Cazacu Viorel primar, consilier local
685 Galaţi Galaţi Antoniu Corneliu-Dan consilier local
686 Galaţi Galaţi Nini Florin consilier local
687 Galaţi Galaţi Zaharia Viorel consilier local
688 Giurgiu Giurgiu Beianu Dumitru preşedinte consiliu judeţean
689 Giurgiu Giurgiu Nicolae Florian primar
690 Giurgiu Giurgiu Georgescu Cosmin Ştefan consilier local
691 Giurgiu Colibaşi Stoica Constantin primar
692 Giurgiu Stăneşti Ciobanu Mihaiţă Alin primar, consilier local
693 Giurgiu Giurgiu Barbu Nicolae primar
694 Giurgiu Giurgiu Manolescu Sergiu Silviu consilier local
695 Giurgiu Găiseni Tăşchină Ludmila consilier local
696 Giurgiu Bolintin-Deal Roşca Ioana consilier local
697 Giurgiu Gogoşari Pîrvu Iulian consilier local
698 Giurgiu Giurgiu Dîndăreanu Ionel consilier local
699 Gorj Bărbăteşti Gheban Alexandru consilier local
700 Gorj Negomir Iosu Benonii Viorel consilier local
701 Gorj Bălăneşti Paraschiv Emil consilier local
702 Gorj Fărcăşeşti Popescu Eleonor consilier local
703 Gorj Săuleşti Andrei Nicolae consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
704 Gorj Târgu Cărbuneşti Popa Emil consilier local
705 Gorj Săuleşti Drăghici Rucsanda Constantin primar
706 Gorj Stoina Ceche Ileana consilier local
707 Gorj Ţânţăreni Pătraşcu Carmen consilier local
708 Gorj Motru Lişman Laurenţiu George consilier local
709 Gorj Glogova Alpredi Gheorghe primar
710 Gorj Glogova Amon G. Daniela consilier local
711 Gorj Baia de Fier Turbăceanu Dumitru primar
712 Gorj Rovinari Duţă Nelu consilier local
713 Gorj Dăneşti Stoian Vasile consilier local
714 Gorj Bălăneşti Pungan Dănuţ consilier local
715 Gorj Târgu Cărbuneşti Covercă Mădălin Constantin consilier local
716 Gorj Tismana Remetea Narcis-Petre consilier local
717 Gorj Ţicleni Bobeanu Sorin consilier local
718 Gorj Crasna Tobă-Tiriplică Victor consilier local
719 Gorj Glogova Fotescu Nicolae consilier local
720 Gorj Slivileşti Cârlăonţ Vasile Silviu consilier local
721 Gorj Polovragi Dumitrescu Marcel Mircea consilier local
722 Gorj Fărcăşeşti Trantie Eleodor-Marius consilier local
723 Gorj Glogova Răcănel Loreta primar, consilier local
724 Gorj Alimpeşti Popescu Petre consilier local
725 Gorj Alimpeşti Birceanu Ion primar
726 Gorj Alimpeşti Mosor Elena consilier local
727 Gorj Alimpeşti Şolea Gheorghe consilier local
728 Gorj Alimpeşti Staicu Marius consilier local
729 Gorj Alimpeşti Şerban Gheorghe consilier local
730 Gorj Alimpeşti Şolea Răzvan consilier local
731 Gorj Aninoasa Nicolcioiu Ilie consilier local
732 Gorj Aninoasa Mandia Ştefan consilier local
733 Gorj Baia de Fier Bărculeanu Vasile consilier local
734 Gorj Bălăneşti Guţă Cristina Florentina consilier local
735 Gorj Bălăneşti Ciolan Vasile consilier local
736 Gorj Bumbeşti-Jiu Geică Ion consilier local
737 Gorj Bumbeşti-Piţic Creţoiu Emilian consilier local
738 Gorj Crasna Vulpe Constantin consilier local
739 Gorj Crasna Tiriplică Emil consilier local
740 Gorj Fărcăşeşti Mihai D. Tiberiu consilier local
741 Gorj Glogova Drăghici Sever consilier local
742 Gorj Licurici Diaconescu I. Mircea consilier local
743 Gorj Mătăsari Gîrjoabă Ion consilier local
744 Gorj Mătăsari Geamănu Ion consilier local
745 Gorj Mătăsari Turturea Gheorghe consilier local
746 Gorj Motru Cojocaru Ioan consilier local
747 Gorj Muşeteşti Brânzan Grigore consilier local
748 Gorj Muşeteşti Filiş Daniela Ana consilier local
749 Gorj Muşeteşti Păsătoiu Gheorghe primar, consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
750 Gorj Muşeteşti Lărgeanu Daniel consilier local
751 Gorj Novaci Leuştean Nicolae consilier local
752 Gorj Padeş Luca Nicolae consilier local
753 Gorj Padeş Cioflan Nicolae primar, consilier local
754 Gorj Peştişani Pavel Sever consilier local
755 Gorj Peştişani Bogdan Iulian Alexandru primar, consilier local
756 Gorj Plopşoru Calistrate Gabriel consilier local
757 Gorj Polovragi Popa Vasile (Dan) consilier local
758 Gorj Rovinari Predescu Tache consilier local
759 Gorj Rovinari Cracovschi Mihai consilier local
760 Gorj Stejari Mateiaş Ion consilier local
761 Gorj Târgu Jiu Răuţ Ion consilier judeţean
762 Gorj Târgu Jiu Borduşanu Marin consilier local
763 Gorj Turceni Bicău Costin primar
764 Gorj Vladimir Piţulescu Gheorghe consilier local
765 Gorj Fărcăşeşti Voichiţa Doinel consilier local
766 Gorj Fărcăşeşti Sărăcin Constantin consilier local
767 Gorj Novaci Leuştean Nicolae consilier local
768 Gorj Padeş Rogobete Mariana consilier local
769 Gorj Turceni Racoceanu Grigore consilier local
770 Gorj Ţicleni Lumezeanu Radu Mihai consilier local
771 Gorj Urdari Marcu Ion consilier local
772 Gorj Polovragi Pătraşcu Ecaterina Teodora consilier local
773 Gorj Turceni Tismănaru Mircea consilier local
774 Gorj Ţicleni Şofei I. Andrei consilier local
775 Gorj Bâlteni Bărboi George Narcis consilier local
776 Gorj Teleşti Jugravu Dumitru consilier local
777 Gorj Rovinari Ladic Liviu consilier local
778 Gorj Rovinari Ducan B. Ion consilier local
779 Gorj Peştişani Pigui Cosmin primar
780 Gorj Peştişani Cucu Ion consilier local
781 Gorj Târgu Cărbuneşti Novac Victor Romulus consilier local
782 Gorj Crasna Bocşe Iulian primar
783 Gorj Bărbăteşti Rogojanu Sabin consilier local
784 Gorj Peştişani Tivig Silvestru consilier local
785 Gorj Padeş Şaman Gheorghe primar, consilier local
786 Gorj Târgu Cărbuneşti Novac Victor Romulus consilier local
787 Gorj Crasna Bocşe Iulian primar
788 Gorj Peştişani Tivig Silvestru consilier local
789 Gorj Turceni Mărgineanu Nicolae consilier local
790 Gorj Padeş Luca Nicolae consilier local
791 Gorj Bâlteni Bivolu Gavril consilier local
792 Gorj Târgu Cărbuneşti Ghiţă Aurelian consilier local
793 Gorj Ţânţăreni Dumitru Constantin consilier local
794 Harghita Cozmeni Abraham Atila consilier local
795 Harghita Cozmeni Tanko Iosif consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
796 Harghita Gheorghieni Csergo Otto consilier local
797 Harghita Secuieni Bokor Tibor primar
798 Harghita Remetea Papp Mihai consilier local
799 Harghita Mihăileni Tanco Gavril consilier local
800 Harghita Ciceu Gyorfi Andrei consilier local
801 Harghita Ciceu Reszeg Attila consilier local
802 Harghita Ciceu Kelemen Gabor consilier local
803 Harghita Cârţa Farkas Jozsef consilier local
804 Harghita Cârţa Farkas Jozsef primar
805 Harghita Dârjiu Denes Tibor Attila consilier local
806 Harghita Mugeni Balogh Alpar consilier local
807 Harghita Mugeni Teglas Zoltan consilier local
808 Harghita Lupeni Marton Csaba consilier local
809 Harghita Miercurea-Ciuc Csibi Barna consilier local
810 Harghita Gheorghieni Kiss Karoly consilier local
811 Harghita Dârjiu Gedo Emil primar
812 Harghita Dârjiu Nemes Anna Borbala consilier local
813 Harghita Dârjiu Zoltani Csaba consilier local
814 Harghita Dârjiu Zoltani Csaba primar
815 Harghita Tulgheş Vancu Marcel primar
816 Harghita Sărmaş Mîndru Valentin primar
817 Harghita Sărmaş Mîndru Mişu consilier local
818 Harghita Sărmaş Lazăr Costel Dănuţ consilier local
819 Harghita Bălan Breyovsyky Gheorghe Adam primar
820 Harghita Bălan Dan Mihai consilier local
821 Harghita Bălan Bancăş Victor consilier local
822 Harghita Vărşag Pal Karoly consilier local
823 Harghita Plăieşii de Jos Nagy Imre Zsolt consilier local
824 Harghita Joseni Sover Mihaly consilier local
825 Harghita Ulieş Nagy Alexandru consilier local
826 Harghita Vlăhiţa Mathe Ştefan consilier local
827 Harghita Bălan Brezovszky Gheorghe-Adam primar
828 Harghita Corbu Lăbonţ Dionisie consilier local
829 Harghita Avrămeşti Simo Mozes-Zoltan consilier local
830 Harghita Bălan Timar Sandor consilier local
831 Harghita Joseni Bicsak Arpad consilier local
832 Harghita Subcetate Criţ Ioan consilier local
833 Harghita Joseni Gall Szabolcs primar
834 Harghita Joseni Gall Szabolcs consilier local
835 Harghita Vlăhiţa Gall Zakarias consilier local
836 Harghita Ciucsângeorgiu Keresztes-Pap Geza consilier local
837 Harghita Căpâlniţa Lorincz Gyula consilier local
838 Harghita Vlăhiţa Marton Gabor consilier local
839 Harghita Subcetate Popa Petru Cristian consilier local
840 Harghita Vlăhiţa Rus Sandor primar
841 Harghita Subcetate Sbanca Liviu primar
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
842 Harghita Vlăhiţa Sinka Zoltan consilier local
843 Harghita Vlăhiţa Szabo Levente consilier local
844 Harghita Secuieni Szelyes Gaspar primar
845 Harghita Secuieni Szelyes Gaspar consilier local
846 Harghita Sărmaş Ţăran Cristian primar
847 Harghita Sărmaş Ţăran Vasile Călin primar
848 Harghita Tuşnad Biro Zsolt consilier local
849 Harghita Joseni Gal Mihaly consilier local
850 Harghita Ciucsângeorgiu Keresztes Papp Geza primar
851 Harghita Secuieni Mate Laszlo primar
852 Harghita Căpâlniţa Tamas Pal consilier local
853 Harghita Gălăuţaş Roandă-Arcălean Gavril consilier local
854 Harghita Bălan Cojocaru Costel-Marian consilier local
855 Harghita Bălan Potoroacă Ovidiu consilier local
856 Harghita Cristuru Secuiesc Ratz Istvan consilier local
857 Harghita Joseni Baricz Gergely consilier local
858 Harghita Mădăraş Balint Zsolt consilier local
859 Harghita Mădăraş Bogacs Ferenc consilier local
860 Harghita Mădăraş Peter Laszlo consilier local
861 Harghita Mădăraş Szocs Maria consilier local
862 Harghita Mihăileni Bucur Marina consilier local
863 Harghita Băile Tuşnad Bertalan Andras Csaba consilier local
864 Harghita Căpâlniţa Both Lajos primar
865 Harghita Lunca de Jos Nagy Imre consilier local
866 Harghita Lunca de Sus Fiko Szilveszter primar
867 Harghita Sânsimion Csog Zoltan consilier local
868 Harghita Sânsimion Szep Robert consilier local
869 Harghita Topliţa Becica Mihai consilier local
870 Harghita Topliţa Hirişcău Horaţiu Sever Nicu consilier local
871 Harghita Băile Tuşnad Szafta Andras consilier local
872 Harghita Ciucsângeorgiu Gerczuj Attila-Laszlo consilier local
873 Harghita Ciucsângeorgiu Andras Jozsef consilier local
874 Harghita Lupeni Hadnagy Jozsef consilier local
875 Harghita Odorheiu Secuiesc Csedo Attila primar
876 Harghita Subcetate Dobreanu Liviu consilier local
877 Harghita Subcetate Oana George Iulian primar
878 Harghita Ciucsângeorgiu Gerczuj Attila Laszlo consilier local
879 Harghita Băile Tuşnad Avram Maria consilier local
880 Harghita Băile Tuşnad Virag Sriland consilier local
881 Harghita Bălan Cojocaru Costel-Marian primar
882 Hunedoara Topliţa Cerişer Nicolae consilier local
883 Hunedoara Simeria Mureşan Teodor consilier local
884 Hunedoara Simeria Rîsteiu Emil-Ioan primar
885 Hunedoara Uricani Muzuran Cristian Constantin consilier local
886 Hunedoara Vaţa de Jos Damian Ioan consilier local
887 Hunedoara Ilia Omotă Gabriel Marius primar
888 Hunedoara Toteşti Barboni Valeriu Dorel consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
889 Hunedoara Călan Petroi Miron consilier local
890 Hunedoara Municipiul Deva Pisoiu Dorin Ioan consilier local
891 Hunedoara Deva Ţoţa Paul consilier local
892 Hunedoara Orăştioara de Sus Vinereanu Doinel consilier local
893 Hunedoara Uricani Stănescu Ion consilier local
894 Hunedoara Deva Nistor Ion consilier local
895 Hunedoara Topliţa Cerişer Nicolae primar
896 Hunedoara Romos Lia Nicolae consilier local
897 Hunedoara Petrila Goronea Toma Marius consilier local
898 Hunedoara Petrila Oros Cristian-Vasile consilier local
899 Hunedoara Orăştie Popa Gheorghe-Gabriel primar
900 Hunedoara Hunedoara Roşu Constantin consilier local
901 Hunedoara Hunedoara Bende Barna Gavril primar
902 Hunedoara Hunedoara Schiau Nicolae primar
903 Hunedoara Hunedoara Ardelean Daniel Cosmin consilier local
904 Hunedoara Hunedoara Bera Dan Marcel consilier local
905 Hunedoara Hunedoara Goghiţă Daniel Gheorghe consilier local
906 Hunedoara Mărtineşti Hendrea Ovidiu Cristian consilier local
907 Hunedoara Deva Oancea Nicolae Florin primar
908 Hunedoara Haţeg Andrioni Alin Constantin primar, consilier local
909 Hunedoara Hărău Ocolişan Alexandru consilier local
910 Hunedoara Hărău Buzatu Marian primar
911 Hunedoara Hunedoara Hada Ovidiu Marius primar
912 Hunedoara Veţel Oncoş Olivia consilier local
913 Hunedoara Deva Cristoi Eduard consilier local
914 Hunedoara Rapoltu Mare Cismaş Emilia consilier local
915 Hunedoara Zam Crişan Gheorghe primar
916 Hunedoara Hunedoara Grigoraş Cristian Gheorghiţă consilier local
917 Hunedoara Pui Mihăilescu Alecxandru primar
918 Ialomiţa Sfântu Gheorghe Gomes Iuliana-Livia primar
919 Ialomiţa Slobozia Ionaşcu Gabi primar
920 Ialomiţa Amara Moraru Victor primar
921 Ialomiţa Bucu Avram Florian Dorin consilier local
922 Iasi Târgu Frumos Aniculăesa Gheorghi consilier local
923 Iaşi Probota Butuc Ioan consilier local
924 Iaşi Podu Iloaiei Zero Florin consilier local
925 Iaşi Vlădeni Tătaru Vasile consilier local
926 Iaşi Hălăuceşti Mocanu Iosif consilier local şi primar
927 Iaşi Româneşti Stegariu Ioan consilier local
928 Iaşi Gropniţa Boboc Vasile consilier local
929 Iaşi Lespezi Petrescu Alexandru consilier local
930 Iaşi Scânteia Săcăleanu Silvica consilier local
931 Iaşi Bălţaţi Donisă Gheorghe consilier local
932 Iaşi Prisăcani Drăgan Elena consilier local
933 Iaşi Vînători Amariei Petrică consilier local
934 Iaşi Hârlău Creţu Gheorghe primar, consilier local
935 Iaşi Bârnova Lucaci Mihai consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
936 Iaşi Bârnova Bălan Mihai consilier local
937 Iaşi Cristeşti Rusu Ioan consilier local
938 Iaşi Belceşti Păvăluc Mihai primar
939 Iaşi Belceşti Bătăuşu Mihai consilier local
940 Iaşi Belceşti Neculcia Gheorghe consilier local
941 Iaşi Belceşti Enache Gheorghe consilier local
942 Iaşi Belceşti Iordan Elena consilier local
943 Iaşi Belceşti Ştefan Liviu consilier local
944 Iaşi Belceşti Stafie Aurel consilier local
945 Iaşi Belceşti Aticulesei Constantin consilier local
946 Iaşi Belceşti Muraraşu-Ştefan Neculai consilier local
947 Iaşi Ţibana Florea Costel Gheorghiţă consilier local
948 Iaşi Moşna Darie Vasile consilier local
949 Iaşi Belceşti Tanasă Nelu primar, consilier local
950 Iaşi Drăguşeni Moraru Georgeta consilier local
951 Iaşi Tomeşti Leahu Liviu primar, consilier local
952 Iaşi Tomeşti Irimia Iuliana consilier local
953 Iaşi Valea Lupului Zara Ciocîrlea Briscan primar, consilier local
954 Iaşi Vlădeni Pană Dumitru consilier local
955 Iaşi Vlădeni Pascaru Mircea consilier local
956 Iaşi Ungheni Mălăescu Vasile consilier local
957 Iaşi Ungheni Luca Aurelia consilier local
958 Iaşi Ungheni Luca Vasile primar
959 Iaşi Probota Pralea Maria primar
960 Iaşi Ungheni Petrache Constantin consilier local
961 Iaşi Ungheni Opria Petru consilier local
962 Iaşi Podu Iloaiei Căpăţînă Mariana Lidia consilier local
963 Ilfov Voluntari Toma Ninel consilier local
964 Ilfov Jilava Mladin Adrian primar
965 Ilfov Cornetu Stoica Adrian Eduard primar
966 Ilfov Jilava Chirieci Marian consilier local
967 Ilfov Tunari Tudorache Constantin consilier local
968 Ilfov Voluntari Prună Marius-Cristel primar
969 Ilfov Voluntari Petri Ion consilier local
970 Ilfov Cernica Bolboja Vasile consilier local
971 Ilfov Ciorogârla Baciu Florin consilier local
972 Ilfov Ciorogârla Nicula George primar, consilier local
973 Ilfov Domneşti Luizescu Andreea-Cristina consilier local
974 Ilfov Glina Coman Claudia Beatrice consilier local
975 Ilfov Glina Borbely Vlad-Marian consilier local
976 Ilfov Jilava Nedelciu Marian consilier local
977 Ilfov Jilava Mustăţea Aurel consilier local
978 Ilfov Popeşti-Leordeni Năstase Tănase consilier local
979 Ilfov Snagov Stan Adrian consilier local
980 Ilfov Snagov Andrei Marius consilier local
981 Ilfov Snagov Oprea Gabriel consilier local
982 Ilfov Snagov Ionescu Cristian Ştefan consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
983 Ilfov Snagov Muşat Apostol primar
984 Ilfov Vidra Simion Gabriel primar, consilier local
985 Ilfov Dărăşti Bunea Ion primar, consilier local
986 Ilfov Moara Vlăsiei Paraschiv Nicolae primar, consilier local
987 Ilfov Moara Vlăsiei Costache Vasile Nicolae consilier local
988 Ilfov Pantelimon Georgescu Sorin Adrian primar, consilier local
989 Ilfov Măgurele Nae Costel Mugurel consilier local
990 Ilfov Măgurele Neagu Ştefan Cristian consilier local
991 Ilfov Buftea Cugler Aurel consilier local
992 Maramureş Cavnic Bognovschi Gheorghe-Simion primar
993 Maramureş Cavnic Bognovschi Gheorghe-Simion consilier local
994 Maramureş Poienile de sub Munte Popovics Vasile consilier local
995 Maramureş Poienile de sub Munte Carpa Ioan consilier local
996 Maramureş Cerneşti Gherghel Ionel consilier local
997 Maramureş Şişeşti Coroian Ioan consilier local
998 Maramureş Şişeşti Bud Gheorghe consilier local
999 Maramureş Cicârlău Dorca Nicolae consilier local
1000 Maramureş Cerneşti Mureşan Vasile consilier local
1001 Maramureş Cerneşti Mureşan Daniel Cristian primar
1002 Maramureş Cerneşti Şălnicean Ioan consilier local
1003 Maramureş Cerneşti Bota Dinu Augustin consilier local
1004 Maramureş Cerneşti Petrehuş Ioan consilier local
1005 Maramureş Cerneşti Florian Viorel consilier local
1006 Maramureş Cerneşti Danciu Gavril consilier local
1007 Maramureş Călineşti Chindriş Cristinel Ion primar
1008 Maramureş Călineşti Bledea Vasile Dănuţ consilier local
1009 Maramureş Petrova Ardelean Vasile consilier local
1010 Maramureş Şişeşti Bîrda Ioan consilier local
1011 Maramureş Budeşti Toporan Gheorghe consilier local
1012 Maramureş Câmpulung la Tisa R-Fekete Ludovic primar
1013 Maramureş Şişeşti Andreică Petru Liviu consilier local
1014 Maramureş Borşa Mihali Toader primar
1015 Maramureş Fărcaşa Bura Emilia consilier local
1016 Maramureş Ulmeni Covaciu Gheorghe consilier local
1017 Maramureş Cavnic Schlezinger Benedict Ciprian consilier local
1018 Maramureş Coltău Cendeş Lajos primar
1019 Maramureş Şomcuta Mare Both Vasile consilier local
1020 Maramureş Giuleşti Piţura Victoria Maria consilier local
1021 Maramureş Giuleşti Vraja Gheorghe primar
1022 Maramureş Coltău Sebok Francisc consilier local
1023 Maramureş Băseşti Călăuz Ioan primar
1024 Maramureş Vişeu de Sus Coman Vasile primar
1025 Maramureş Vişeu de Sus Filip Adrian Nicolae consilier local
1026 Maramureş Vişeu de Sus Filip Adrian Nicolae primar
1027 Maramureş Vişeu de Sus Andreică Mihai consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1028 Maramureş Vişeu de Sus Laza Vasile Sîngeorgel consilier local
1029 Maramureş Vişeu de Sus Mihalca Adrian-Dan consilier local
1030 Maramureş Vişeu de Sus Barany Oliver Tivadar primar
1031 Maramureş Rona de Sus Kopoştiuc Otilia consilier local
1032 Maramureş Vişeu de Sus Ciolpan Alexa consilier local
1033 Maramureş Baia Sprie Pasca Dorin Vasile primar
1034 Maramureş Zoicaş Gheorghe preşedinte consiliul judeţean
1035 Maramureş Cavnic Lacner Manuela Camelia consilier local
1036 Maramureş Cavnic Bindiu Gavrilă primar
1037 Maramureş Vişeu de Jos Vlad Vasile Ilie consilier local
1038 Maramureş Băiuţ Muţ Grigore consilier local
1039 Maramureş Băiuţ Puklus Zoltan consilier local
1040 Maramureş Leordina Tăuţ Ioan Florin primar
1041 Maramureş Leordina Tăuţ Ioan Florin consilier local
1042 Maramureş Baia Mare Pop Liviu consilier local
1043 Maramureş Dumbrăviţa Mărginean Alexandru consilier local
1044 Maramureş Repedea Sauciuc Vasile consilier local
1045 Maramureş Bogdan Vodă Deac Ioan consilier local
1046 Maramureş Târgu Lăpuş Griguţa Augustin consilier local
1047 Maramureş Repedea Sauciuc Vasile consilier local
1048 Maramureş Băiuţ Puklus Zoltan primar
1049 Mehedinţi Gogoşu Cîrstina Paul consilier local
1050 Mehedinţi Pristol Garagancea Ştefan consilier local
1051 Mehedinţi Corlăţel Călina Cornelia consilier local
1052 Mehedinţi Baia de Aramă Ionescu N. Aurelian consilier local
1053 Mehedinţi Eşelniţa Brînzei Gheorghe consilier local
1054 Mehedinţi Eşelniţa Costescu Nicolae consilier local
1055 Mehedinţi Gogoşu Guran Constantin consilier local
1056 Mehedinţi Podeni Răescu Petre consilier local
1057 Mehedinţi Balta Paloş N. Vasile consilier local
1058 Mehedinţi Brezniţa-Motru Sârbu Alexandru primar
1059 Mehedinţi Orşova Raescu Dorin Costică consilier local
1060 Mehedinţi Strehaia Duicu Emanoil primar
1061 Mehedinţi Obârşia Cloşani Achim Claudiu Marius primar, consilier local
1062 Mehedinţi Corcova Giurcă I. George consilier local
1063 Mehedinţi Vânju Mare Marinchescu M. Sebastian Valter consilier local
1064 Mehedinţi Drobeta-Turnu Severin Gulei Ion consilier local
1065 Mehedinţi Drobeta-Turnu Severin Bureţea Gheorghe consilier local
1066 Mehedinţi Corcova Rezeanu Ghe. Dorel consilier local
1067 Mehedinţi Devesel Ţigănele Traian primar
1068 Mehedinţi Voloiac Ovreiu Alexandra consilier local
1069 Mehedinţi Grozeşti Coman A. Iuliana consilier local
1070 Mehedinţi Grozeşti Pagubă L. Elena consilier local
1071 Mehedinţi Strehaia Popescu Gheorghe Viorel consilier local
1072 Mureş Păsăreni Szocs Ladislau primar
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1073 Mureş Păsăreni Szocs Ladislau consilier local
1074 Mureş Saschiz Vaidasigan Teodor consilier local
1075 Mureş Lunca Ceteraş Calin Gabriel consilier local
1076 Mureş Ungheni Berţa Ioan primar
1077 Mureş Hodac Fărcaş Aurel Vasile consilier local
1078 Mureş Nadeş Mocanu Vasile consilier local
1079 Mureş Ibăneşti Man Păunel consilier local
1080 Mureş Lunca Bradului Hăsmăşan Dorin Florentin consilier local
1081 Mureş Lunca Bradului Jîrcan Arsinte consilier local
1082 Mureş Lunca Bradului Jîrcan Arsinte primar
1083 Mureş Iernut Cornea Vasile primar
1084 Mureş Sighişoara Borzasi Irimie consilier local
1085 Mureş Beica de Jos Butnar Septimiu Adrian consilier local
1086 Mureş Cucerdea Coman Augustin consilier local
1087 Mureş Eremitu Magyari Geza consilier local
1088 Mureş Găneşti Birtalan Ilona Reka consilier local
1089 Mureş Găneşti Keszeg Istvan consilier local
1090 Mureş Hodac Feier Emil consilier local
1091 Mureş Luduş Biriş Emil Cosmin primar
1092 Mureş Luduş Biriş Emil Cosmin consilier local
1093 Mureş Luduş Rusu Elena consilier local
1094 Mureş Lunca Bradului Buta Sergiu consilier local
1095 Mureş Nadeş Craina Gheorghe consilier local
1096 Mureş Nadeş Nicola Ionel consilier local
1097 Mureş Sânpetru de Cîmpie Moldovan Maricica consilier local
1098 Mureş Tăureni Anca Ioan consilier local
1099 Mureş Voievodeni Balint Balazs primar
1100 Mureş Batoş Banciu Elena consilier local
1101 Mureş Răstoliţa Constantin Vasile consilier local
1102 Mureş Cheţani Gherman Maria consilier local
1103 Mureş Miheşu de Câmpie Lazar Florian Cornel primar
1104 Mureş Miheşu de Câmpie Lazar Florian Cornel consilier local
1105 Mureş Eremitu Lenard Jozsef consilier local
1106 Mureş Răstoliţa Lirca Marius Ioan primar
1107 Mureş Răstoliţa Lirca Marius Ioan consilier local
1108 Mureş Bogata Lung Gheorghe consilier local
1109 Mureş Ernei Mate Barna Zeno consilier local
1110 Mureş Nadeş Piri Dorel consilier local
1111 Mureş Lunca Bradului Pop Silvia consilier local
1112 Mureş Luduş Rusu Elena Daniela consilier local
1113 Mureş Răstoliţa Şteţco Gavrilă consilier local
1114 Mureş Corunca Suciu Ioan consilier local
1115 Mureş Zagăr Ţânţăreanu Cornel Adrian primar
1116 Mureş Deda Vlasa Rodica Maria consilier local
1117 Mureş Cristeşti Albert Zoltan primar
1118 Mureş Voivodeni Kocsis Sandor consilier local
1119 Mureş Luduş Pădurean Daniel Marcel consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1120 Mureş Chibed Peterfi Lajos consilier local
1121 Mureş Găneşti Szentgyorgyi Andras consilier local
1122 Mureş Sânpaul Vinţ Remus consilier local
1123 Mureş Luduş Jerca Cristina consilier local
1124 Mureş Răstoliţa Moldovan Ioan consilier local
1125 Mureş Solovăstru Moldovan Petru Dorin primar
1126 Mureş Pănet Siko Tibor consilier local
1127 Mureş Voivodeni Balint Csaba consilier local
1128 Mureş Stânceni Bicăjan Silvestru consilier local
1129 Mureş Sântana de Mureş Cazan-Sabadi Viorel primar
1130 Mureş Sântana de Mureş Cazan-Sabadi Viorel consilier local
1131 Mureş Vătava Cioată Pantelimon primar
1132 Mureş Vătava Cioată Pantelimon consilier local
1133 Mureş Lunca Cotoi Zaharie consilier local
1134 Mureş Apold Frandeş Vasile Codin consilier local
1135 Mureş Vânători Laslo Antonie primar
1136 Mureş Vânători Negru Gheorghe Ioan consilier local
1137 Mureş Albeşti Pintea Adrian Ironim primar
1138 Mureş Albeşti Pintea Adrian Ironim consilier local
1139 Mureş Corunca Antal Sandor consilier local
1140 Mureş Corunca Argya Csaba consilier local
1141 Mureş Corunca Orban Zoltan primar
1142 Mureş Iclănzel Andrei Adela Ioana consilier local
1143 Mureş Miercurea Nirajului Szavuj Zsigmond primar
1144 Mureş Nadeş Piri Emil consilier local
1145 Mureş Ungheni Nistor Ioan consilier local
1146 Mureş Vânători Coman Gheorghe primar
1147 Mureş Vânători Coman Gheorghe consilier local
1148 Mureş Vânători Coman Nicolae consilier local
1149 Mureş Vânători Otvos Alexandru consilier local
1150 Mureş Voivodeni Santa Iuliu consilier local
1151 Mureş Albeşti Nagy Lehel Ferencz consilier local
1152 Mureş Apold Fodor Octavian primar
1153 Mureş Coroisânmărtin Demeter Ştefan primar
1154 Mureş Cucerdea Simu Ioan primar
1155 Mureş Deda Bendreş Vasile consilier local
1156 Mureş Ibăneşti Chirteş Zaharie Dumitru consilier local
1157 Mureş Iclănzel Luduşan Gheorghe consilier local
1158 Mureş Miercurea Nirajului Gligor Robert Laszlo consilier local
1159 Mureş Miercurea Nirajului Kocsis Iosif consilier local
1160 Mureş Sâncraiu de Mureş Benţe Lazăr consilier local
1161 Mureş Sântana de Mureş Radu Vasile Ioan primar
1162 Mureş Solovăstru Ichim Teodor consilier local
1163 Mureş Stânceni Ujică Dănilă consilier local
1164 Mureş Târgu Mureş Enache Smaranda primar
1165 Mureş Ungheni Gyongy Vasile consilier local
1166 Mureş Albeşti Lokodi Edit consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1167 Mureş Albeşti Munteanu Ioan consilier local
1168 Mureş Albeşti Andrei Nicolae Gabriel consilier local
1169 Mureş Albeşti Neag Horia consilier local
1170 Mureş Batoş Onofrei Daniela consilier local
1171 Mureş Beica de Jos Runcan Mihai Dan primar
1172 Mureş Bichiş Kocsis Levente consilier local
1173 Mureş Corunca Gyorgy Iosif consilier local
1174 Mureş Corunca Soos Laszlo consilier local
1175 Mureş Cristeşti Pol Alexandru consilier local
1176 Mureş Cristeşti Porim Nicolae consilier local
1177 Mureş Daneş Varga Sofron Cosmin consilier local
1178 Mureş Deda Vlasa Ioan primar
1179 Mureş Găleşti Virag Laszlo consilier local
1180 Mureş Glodeni Ercsei Gheorghe consilier local
1181 Mureş Hodac Man Maria consilier local
1182 Mureş Ibăneşti Gliga Vasile Dumitru primar
1183 Mureş Ibăneşti Todoran Mircea Dumitru consilier local
1184 Mureş Iclăzel Suciu Ioan Cristian consilier local
1185 Mureş Ideciu de Jos Cibi Rodica consilier local
1186 Mureş Iernut Andreica Gheorghe consilier local
1187 Mureş Livezeni Muga Radu consilier local
1188 Mureş Mica Zogorean Neculae consilier local
1189 Mureş Miercurea Nirajului Magyari Lajos consilier local
1190 Mureş Nadeş Costea Liviu consilier local
1191 Mureş Sântana de Mureş Radu Vasile Ioan consilier local
1192 Mureş Solovăstru Şerbăneşti Ştefan Niculae primar
1193 Mureş Solovăstru Tătar Chirilă Ilie primar
1194 Mureş Târgu Mureş Moldovan Felicia consilier local
1195 Mureş Vătava Bâta Dimostin consilier local
1196 Mureş Vânători Binţinţan Ioan primar
1197 Mureş Viişoara Gherman Gheorghe consilier local
1198 Neamţ Roman Burlacu Liliana consilier local
1199 Neamţ Vânători Topliceanu Veronica consilier local
1200 Neamţ Pipirig Afetelor Ioan consilier local
1201 Neamţ Ion Creangă Cujbă Neculai consilier local
1202 Neamţ Pipirig Corduneanu Gheorghe consilier local
1203 Neamţ Roman Aksoy Ozcan consilier local
1204 Neamţ Borca Ciubotă Ciprian consilier local şi primar
1205 Neamţ Ştefan cel Mare Vizitiu Costel consilier local
1206 Neamţ Dumbrava Roşie Istrate Ioan consilier local
1207 Neamţ Timişeşti Vacariu Ion consilier local
1208 Neamţ Târgu Neamţ Lungu Iustin-Eugen consilier local
1209 Neamţ Tupilaţi Negelschi Camelia consilier local
1210 Neamţ Piatra Neamţ Negelschi Liviu consilier local
1211 Neamţ Brusturi Bădărău Gheorghe consilier local
1212 Neamţ Girov Ciubotaru Vasile primar
1213 Neamţ Farcaşa Petrescu Dragomir consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1214 Neamţ Farcaşa Apalaghiţei Dorinel primar, consilier local
1215 Neamţ Icuşeşti Rusu Bogdan consilier local
1216 Neamţ Piatra-Neamţ Chirilă Viorel primar, consilier local
1217 Neamţ Horia Corban Mihaela primar
1218 Neamţ Horia Mihăilă Sandu primar, consilier local
1219 Neamţ Urecheni Cimpoeşu Dănică consilier local
1220 Neamţ Târgu-Neamţ Luca Virginia consilier local
1221 Neamţ Răuceşti Gorea Mihai consilier local
1222 Olt Slatina Oprănescu Nicolae Viorel primar şi consilier local
1223 Olt Ianca Dan Ştefan consilier local
1224 Olt Drăgăneşti Neamţu Dumitru consilier local
1225 Olt Perieţi Andreescu Paul consilier local
1226 Olt Perieţi Barbu C. Mihai consilier local
1227 Olt Călui Buşu Petre consilier local
1228 Olt Corabia Tălăban Adrian consilier local
1229 Olt Drăgăneşti Martin Marin consilier local
1230 Olt Gostavăţu Mitrică Constantin consilier local
1231 Olt Grojdibodu Niţă Adrian consilier local
1232 Olt Grojdibodu Vasile Minuş consilier local
1233 Olt Ianca Achim M. Nicuşor consilier local
1234 Olt Ianca Irimin Ion consilier local
1235 Olt Iancu Jianu Corbeanu P. Constantin consilier local
1236 Olt Iancu Jianu Bălaşea I. Dumitru consilier local
1237 Olt Slatina Matei Valeriu primar, consilier local, consilier judeţean
1238 Olt Drăgăneşti-Olt Drăgoi F Ion consilier local
1239 Olt Priseaca Luţu Nicolae consilier local
1240 Olt Vlădila Bîrsan N. Ion consilier local
1241 Olt Voineasa Barbu Ion primar, consilier local
1242 Olt Corabia Popa Laurenţiu consilier local
1243 Olt Pleşoiu Bălăşolu Ilie consilier local
1244 Olt Vlădila Bănculescu D. Nicolae consilier local
1245 Olt Pleşoiu Bălăşoiu Ilie consilier local
1246 Olt Vâlcele Diaconescu Dorinel primar
1247 Olt Spineni Florea M. Gheorghe primar
1248 Olt Curtişoara Badea Nicolae primar
1249 Olt Corabia Mariţa Haralambie primar, consilier local
1250 Olt Băbiciu Andrei Dumitra consilier local
1251 Olt Vădăstriţa Mitriţoaia Gelu consilier local
1252 Olt Vădăstriţa Roşioru Floricel consilier local
1253 Olt Călui Niţu Ion primar, consilier local
1254 Olt Spineni Florea Gheorghe primar
1255 Olt Ştefan cel Mare Cristea Stelian Augustin consilier local
1256 Prahova Sinaia Bucur Constantin consilier local
1257 Prahova Sinaia Dan Septimiu consilier local
1258 Prahova Sinaia Papadopol Eduard primar
1259 Prahova Băicoi Irimia Dragoş Andrei consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1260 Prahova Poienarii Burchii Gheorghe Ion primar, consilier local
1261 Prahova Albeşti-Paleologu Miu Minciu consilier local
1262 Prahova Teişani Panait Iulian Ion consilier local
1263 Prahova Teişani Turcu Paul Georgian consilier local
1264 Prahova Teişani Dumitrache Cristinel consilier local
1265 Prahova Talea Butufei Stelian consilier local
1266 Prahova Adunaţi David Adrian consilier local
1267 Prahova Cornu Barbu Gheorghe primar
1268 Prahova Brazi Mare Ion primar
1269 Prahova Păuleşti Dincă Iulian consilier local
1270 Prahova Băneşti Patranoiu Traian consilier local
1271 Prahova Tomşani Neagu D. Mihai consilier local
1272 Prahova Buşteni Toma F. Emil consilier local
1273 Prahova Bălţeşti Rusnacu Viorica Elena consilier local
1274 Prahova Tomşani Pircalabescu Ghe. Adrian consilier local
1275 Prahova Bucov Popa Razvan Marian consilier local
1276 Prahova Gornet Iordan Ion consilier local
1277 Prahova Sălciile Robescu N. Iulian consilier local
1278 Prahova Vălenii de Munte Gajman Doru consilier local
1279 Prahova Breaza Fulga Valentin Bogdan consilier local
1280 Prahova Izvoarele Diaconu Ioan primar, consilier local
1281 Prahova Brazi Baicu St. Cristian primar, consilier local
1282 Prahova Sângeru Dinoiu D. Florin consilier local
1283 Prahova Valea Călugărească Alexe A. Ioan consilier local
1284 Prahova Blejoi Pavel Constantin primar, consilier local
1285 Prahova Brazi Radu P. Constantin consilier local
1286 Prahova Predeal-Sărari Antonescu Adrian Gheorghe consilier local
1287 Prahova Măgureni Nita A. Ion consilier local
1288 Prahova Cosminele Micu I. Dumitru primar, consilier local
1289 Prahova Vălenii de Munte Margaritescu Iulia primar, consilier local
1290 Prahova Cosminele Petrescu Ion primar, consilier local
1291 Prahova Bertea Lupu Ion primar
1292 Prahova Bertea Sinca Adrian primar
1293 Prahova Bertea Sinca Gheorghe consilier local
1294 Prahova Bertea Corcodel Vasile consilier local
1295 Prahova Bertea Paraschiv Mihai consilier local
1296 Prahova Blejoi Stoica Vasile consilier local
1297 Prahova Chiojdeanca Samoila Ion Valeriu consilier local
1298 Prahova Izvoarele Cepoiu Florentin primar, consilier local
1299 Prahova Izvoarele Miclea Lepadatu Lucian primar, consilier local
1300 Prahova Măgurele Voinescu Antonel Darius primar, consilier local
1301 Prahova Măgurele Cornea Ioana Georgiana Loredana primar, consilier local
1302 Prahova Măneşti Lixandru Constantin Valentin consilier local
1303 Prahova Şirna Radu Eugen Danut consilier local
1304 Prahova Şirna Stanila Ionel consilier local
1305 Prahova Şirna Baicu Catalin consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1306 Prahova Şirna Martin Ion consilier local
1307 Prahova Şirna Oancea Ionel consilier local
1308 Prahova Tătaru Dobrescu Traian consilier local
1309 Prahova Brazi Rizea Gh. Adriana Stefania consilier local
1310 Prahova Izvoarele Maracineanu Manolescu Liviu consilier local
1311 Prahova Izvoarele Trica Elena primar, consilier local
1312 Prahova Sângeru Balaceanu Elena primar
1313 Prahova Şirna Iordache Emil Gabriel primar
1314 Satu Mare Halmeu Marozsan Cristian consilier local
1315 Satu Mare Satu Mare Drăgan Mircea consilier local
1316 Satu Mare Târna Ciorbă Vasile consilier local
1317 Satu Mare Vetiş Toth Stela Marcela consilier local
1318 Satu Mare Vetiş Toth Stela Marcela primar
1319 Satu Mare Păuleşti Farcău Petru consilier local
1320 Satu Mare Satu Mare Boer Adam consilier local
1321 Satu Mare Craidorolţ Vik Otto Anton primar
1322 Satu Mare Craidorolţ Vik Otto Anton consilier local
1323 Satu Mare Carei Papp Zsolt consilier local
1324 Satu Mare Căpleni Lang Ştefan primar
1325 Satu Mare Căpleni Lang Ştefan consilier local
1326 Satu Mare Beltiug Erseki Csaba primar
1327 Satu Mare Beltiug Bisi Ludovic consilier local
1328 Satu Mare Beltiug Pop Angelica Mariana primar
1329 Satu Mare Berveni Kiş Hajnalka primar
1330 Satu Mare Gherţa Mică Bura Iacob consilier local
1331 Satu Mare Halmeu Mariţa Vasile consilier local
1332 Satu Mare Livada Meszaroş Ştefan primar
1333 Satu Mare Livada Meszaroş Ştefan consilier local
1334 Satu Mare Livada Cardoş Erica consilier local
1335 Satu Mare Livada Cardoş Erica primar
1336 Satu Mare Livada Sebeşi Ioan primar
1337 Satu Mare Negreşti-Oaş Szalay Mikloş Attila consilier local
1338 Satu-Mare Pomi Şimon Terezia primar
1339 Satu Mare Pomi Aniţaş Ioan consilier local
1340 Satu Mare Turţ Pop Ioan consilier local
1341 Satu Mare Turţ Pop Aurel consilier local
1342 Satu Mare Turţ Farcaş Grigore consilier local
1343 Satu Mare Turţ Cătalan Vasile consilier local
1344 Satu Mare Turţ Sima Nicolae consilier local
1345 Satu Mare Turţ Irime Ioan primar
1346 Satu Mare Păuleşti Varga Nicolae Ludovic primar
1347 Satu Mare Păuleşti Varga Nicolae Ludovic consilier local
1348 Sălaj Şimleu Silvaniei Hanis Geza consilier local
1349 Sălaj Şimleu Silvaniei Pop Traian consilier local
1350 Sălaj Zalău Babiuc Georgel consilier local
1351 Sălaj Şimleu Silvaniei Crişan Viorel Vladimir consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1352 Sălaj Zalău Şipoş Gheorghe consilier local
1353 Sălaj Bobota Gorgan Dorin Ioan primar
1354 Sălaj Surduc Onicaş Maria primar
1355 Sălaj Crasna Sălăjan Beniamin consilier local
1356 Sălaj Bănişor Soponea Florian Iuliu consilier local
1357 Sălaj Ip Boer Ioan primar
1358 Sălaj Şimleu Silvaniei Mocan Ioan primar
1359 Sălaj Şimleu Silvaniei Sime Radu Lucian consilier local
1360 Sălaj Bobota Gorgan Dorin Ioan consilier local
1361 Sălaj Vârşolţ Moşincat Florin-Dinu consilier local
1362 Sălaj Pericei Pasca Ioan consilier local
1363 Sălaj Pericei Gall Alexandru consilier local
1364 Sălaj Pericei Darabont Attila primar
1365 Sălaj Ileanda Oniga Mirela Alexandrina consilier local
1366 Sălaj Bocşa Unimătan Valentin primar
1367 Sălaj Bocşa Unimătan Valentin consilier local
1368 Sălaj Românaşi Brindea Ioan primar
1369 Sălaj Sânmihaiu Almaşului Simea Ioan consilier local
1370 Sălaj Şimişna Câmpean Aurel consilier local
1371 Sălaj Şimleu Silvaniei Teieru Ovidiu consilier local
1372 Sălaj Treznea Lazăr Mioara consilier local
1373 Sălaj Chieşd Mălan Mircea Ioan consilier local
1374 Sălaj Chieşd Ember Radu Traian consilier local
1375 Sălaj Ileanda Rapilat Augustin consilier local
1376 Sălaj Nuşfalău Benedek Vasile consilier local
1377 Sălaj Plopiş Cote Gavril consilier local
1378 Sălaj Nuşfalău Bernath Arpad consilier local
1379 Sălaj Nuşfalău Mate Radu primar
1380 Sibiu Bârghis Iezsenszki Andrei consilier local
1381 Sibiu Alma Boian Ioan consilier local
1382 Sibiu Brateiu Moldovan Gheorghe consilier local
1383 Sibiu Bârghiş Krafft Georg consilier local
1384 Sibiu Cristian Ghişoiu Ion consilier local
1385 Sibiu Bârghiş Cioca Nicolae primar
1386 Sibiu Bârghiş Ciocanea Ioniţă consilier local
1387 Sibiu Bârghiş Moga Florin Alexandru consilier local
1388 Sibiu Cârţişoara Boşcă Viorel consilier local
1389 Sibiu Şelimbar Maricuţa Ioan Daniel primar
1390 Sibiu Cârţa Mihalţan Adrian Ioan consilier local
1391 Sibiu Gura Râului Gâmbuţan Iuliu Gabriel primar
1392 Sibiu Gura Râului Gâmbuţan Iuliu Gabriel consilier local
1393 Sibiu Chipăr Sava Ioan consilier local
1394 Sibiu Bruiu Nimereală Iulian consilier local
1395 Sibiu Mediaş Roman Gheorghe primar
1396 Sibiu Răşinari Păcuraru Petru Bucur consilier local
1397 Sibiu Şelimbăr Tamaian Ioan Nicolae consilier local
1398 Sibiu Cristian Gheorghica Paştiu consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1399 Sibiu Mediaş Petrariu Ioan consilier local
1400 Sibiu Răşinari Băra Nicolae consilier local
1401 Sibiu Slimnic Măsar Simion primar
1402 Sibiu Slimnic Măsar Simion consilier local
1403 Sibiu Avrig Frunteanu Marian consilier local
1404 Sibiu Avrig Lăzăroaie Lazăr primar
1405 Sibiu Avrig Lăzăroaie Lazăr Teodor consilier local
1406 Sibiu Avrig Stoica Adrian Ionel consilier local
1407 Sibiu Răşinari Văcariu Nicolae consilier local
1408 Sibiu Hoghilag Morar Cornel Ovidiu primar
1409 Sibiu Hoghilag Morar Cornel Ovidiu consilier local
1410 Sibiu Miercurea Sibiului Buta Liviu-Ioan consilier local
1411 Sibiu Orlat Muntean Petru consilier local
1412 Sibiu Răşinari Coşuleţ Florin primar
1413 Sibiu Răşinari Trestariu Ioan primar
1414 Sibiu Turnu Roşu Sima Dorin primar
1415 Sibiu Cisnădie Jula Ioan primar
1416 Sibiu Cisnădie Jula Ioan consilier local
1417 Sibiu Gura Râului Sasu Costel consilier local
1418 Sibiu Roşia Popa Dumitru consilier local
1419 Sibiu Cristian Conţiu Cosman consilier local
1420 Sibiu Cristian Pipernea Gheorghe consilier local
1421 Sibiu Orlat Popa Dana Mihaela consilier local
1422 Sibiu Orlat Pleşa Gheorghe consilier local
1423 Sibiu Orlat Stroia Vasile consilier local
1424 Sibiu Orlat Verde Mihăilă consilier local
1425 Sibiu Roşia Borghină Octavian Nicolae consilier local
1426 Suceava Pârteştii de Jos Andrieş Cătălin consilier local
1427 Suceava Todireşti Bosancu Aurel consilier local
1428 Suceava Dorneşti Furman Corneliu Nicolae consilier local şi primar
1429 Suceava Pârteştii de Jos Strugariu Mircea Andrei consilier local
1430 Suceava Comăneşti Şveica Haralampie consilier local
1431 Suceava Adâncata Spătaru Gheorghe consilier local
1432 Suceava Todireşti Tipa Gheorghe consilier local
1433 Suceava Siret Dobrincu Ionel consilier local
1434 Suceava Marginea Olărean Liviu-Napoleon consilier local
1435 Suceava Todireşti Rudnic Ionel Florin consilier local
1436 Suceava Ilişeşti Popovici Dumitru-Dănuţ consilier local
1437 Suceava Broşteni Baroiu Constantin consilier local
1438 Suceava Frătăuţii Vechi Cazac Dragos consilier local
1439 Suceava Frătăuţii Vechi Nicolaescu Viorel consilier local
1440 Suceava Râşca Sbîrn Aurel consilier local
1441 Suceava Râşca Bacal Gheorghe consilier local
1442 Suceava Râşca Ştefan Mihai consilier local
1443 Suceava Marginea Lungu Dumitru primar
1444 Suceava Marginea Lazăr Gheorghe primar
1445 Suceava Vultureşti Crăciun Ioan primar
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1446 Suceava Vultureşti Crăciun Mihai consilier local
1447 Suceava Vultureşti Sumănariu Ovidiu consilier local
1448 Suceava Comăneşti Sofian Sorin Mihai consilier local
1449 Suceava Râşca Avăcăriţei Vasile consilier local
1450 Suceava Frătăuţii Vechi Rusu Ioan consilier local
1451 Suceava Bogdăneşti Mitocariu-Nicăi Dănuţ consilier local
1452 Suceava Mălini Plăcintă Gheorghe consilier local
1453 Suceava Grăniceşti Gutău Constantin consilier local
1454 Suceava Marginea Rotari Teodor consilier local
1455 Suceava Marginea Olarean Liviu-Napoleon consilier local
1456 Suceava Dolhasca Saftiuc Gheorghe consilier local
1457 Suceava Broşteni Păuşeriu Mircea consilier local
1458 Suceava Mănăstirea Humorului Moldovan Constantin primar
1459 Suceava Mănăstirea Humorului Jucan Dan-Cristian consilier local
1460 Suceava Sadova Coca Gabriela consilier local
1461 Suceava Sadova Voloşeniuc Vasile consilier local
1462 Suceava Muşeniţa Prelipcian Gheorghe primar, consilier local
1463 Suceava Fălticeni Parasca Alexandru Constantin consilier local
1464 Suceava Liteni Ceornei Gheorghe consilier local
1465 Suceava Putna Negru Vasile consilier local
1466 Suceava Horodnic de Jos Petrea Gheorghe consilier local
1467 Suceava Arbore Pşeniţchi Roman consilier local
1468 Suceava Cacica Cojocaru Călin Mircea primar, consilier local
1469 Suceava Cacica Cojocaru Gheorghe consilier local
1470 Suceava Cajvana Iacobanu Vasile consilier local
1471 Suceava Cajvana Boca Daniela consilier local
1472 Suceava Crucea Habătă Constantin consilier local
1473 Suceava Marginea Lazăr Toader consilier local
1474 Suceava Moara Găitan Constantin consilier local
1475 Suceava Putna Creţan Ciprian-Florentin consilier local
1476 Suceava Râşca Ciocan Neculai consilier local
1477 Suceava Todireşti Ignat Mircea consilier local
1478 Suceava Todireşti Ciocîrlan Gherasim Constantin primar
1479 Suceava Todireşti Procopiuc Marcel Liviu consilier local
1480 Suceava Todireşti Moraru Sergiu Marian consilier local
1481 Suceava Arbore Dolinski Gheorghe consilier local
1482 Suceava Broşteni Bordianu Petru consilier local
1483 Suceava Broşteni Candrea Maria consilier local
1484 Suceava Grămeşti Macovei Bogdan-Vasile consilier local
1485 Suceava Liteni Achiţei Mihai consilier local
1486 Suceava Milişăuţi Pîslariu Mircea consilier local
1487 Suceava Vatra Dornei Ioja Cezar primar
1488 Suceava Muşeniţa Huc Adrian Ioan consilier local
1489 Suceava Vereşti Ciornodolea Vasile consilier local
1490 Suceava Marginea Bodnarescu Constantin primar, consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1491 Suceava Milişăuţi Danileţ Gheorghe consilier local
1492 Suceava Capu Câmpului Obrejă Gheorghe consilier local
1493 Suceava Câmpulung Moldovenesc Crăciunescu Constantin consilier local
1494 Suceava Vicovu de Jos Cîrdei Vasile consilier local
1495 Suceava Vicovu de Jos Predeica Nicolai consilier local
1496 Suceava Vicovu de Jos Todosi Vasile consilier local
1497 Suceava Vicovu de Jos Bilibou Petru consilier local
1498 Suceava Vicovu de Sus Juravle Nistor Reveca primar
1499 Suceava Vicovu de Sus Pleşca Vasile consilier local
1500 Suceava Vicovu de Sus Mandici Petru consilier local
1501 Suceava Vicovu de Sus Cheaburu Gabiu consilier local
1502 Suceava Vicovu de Sus Dănilă Antochi Dimitrie consilier local
1503 Suceava Marginea Mihalescu Mircea consilier local
1504 Suceava Frătăuţii Noi Prelipceanu Ioan consilier local
1505 Suceava Vicovu de Jos Mutescu Constantin primar
1506 Suceava Vicovu de Jos Pârghie Viorel consilier local
1507 Suceava Vicovu de Jos Carcea Vasile consilier local
1508 Suceava Câmpulung Moldovenesc Şerban Gabriel Constantin primar
1509 Suceava Preuteşti Găleată Gheorghe consilier local
1510 Suceava Brodina Maximiuc Octavian consilier local
1511 Suceava Brodina Melen Vasile-Viorel primar
1512 Suceava Brodina Uhliuc Vasile consilier local
1513 Suceava Iacobeni Şutea Viorel consilier local
1514 Suceava Dorna Arini Necula Doru consilier local
1515 Teleorman Fântânele Pirontea Florin consilier local
1516 Teleorman Fântânele Rosu Constantin consilier local
1517 Teleorman Fântânele Floricel Constantin primar, consilier local
1518 Teleorman Roşiori de Vede Mirea Adrian primar, consilier local
1519 Teleorman Frumoasa Ghera Mitica Eugen consilier local
1520 Teleorman Frumoasa Cepan Alina Daniela consilier local
1521 Teleorman Suhaia Gîţoiu Ion consilier local
1522 Teleorman Suhaia Scumpu Anghel consilier local
1523 Teleorman Suhaia Anghel Dumitru consilier local
1524 Teleorman Suhaia Anger Marinel consilier local
1525 Teleorman Izvoarele Tudor Ispas consilier local
1526 Teleorman Islaz Maglaşu Gheorghe consilier local
1527 Teleorman Botoroaga Ţucan Ion primar, consilier local
1528 Teleorman Viişoara Lungu Sorin primar, consilier local
1529 Teleorman Beciu Popa Petre primar, consilier local
1530 Teleorman Ciuperceni Stoicea Lucian primar
1531 Teleorman Siliştea Gumeşti Olteanu Petre primar
1532 Teleorman Siliştea Gumeşti Anghel Emil consilier local
1533 Teleorman Siliştea Gumeşti Popa Florin consilier local
1534 Teleorman Siliştea Gumeşti Niculae Alexandru consilier local
1535 Teleorman Plosca Ene Petruş consilier local
1536 Teleorman Vităneşti Dumitrascu Catalin consilier local
1537 Teleorman Suhaia Nenu Ionel consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1538 Teleorman Sârbeni Bratu Stan consilier local
1539 Teleorman Poeni Pandele Sorina consilier local
1540 Teleorman Plopii-Slăviteşti Saileanu Dorinel primar
1541 Teleorman Dracsenei Dorobantu Gheorghe consilier local
1542 Teleorman Bujoru Boanta Cristian consilier local
1543 Teleorman Pietroşani Picu A. Ion consilier local
1544 Teleorman Beuca Gherghe Gheorghita consilier local
1545 Teleorman Blejeşti Savulescu Constantin primar
1546 Teleorman Buzescu Ciofalca I. Dumitru consilier local
1547 Teleorman Dobroteşti Brasoveanu Anghel consilier local
1548 Teleorman Salcia Hagiu Ionel primar, consilier local
1549 Teleorman Siliştea Gumeşti Petrescu Marian consilier local
1550 Teleorman Turnu Măgurele Sulgerescu George primar
1551 Teleorman Zimnicea Vata Dumitru Cristian primar, consilier local
1552 Teleorman Municipiul Turnu Măgurele Dinu Benone Nicolae consilier local
1553 Teleorman Nanov Botorogeanu Ilie consilier local
1554 Teleorman Saelele Gogoasa Marin consilier local
1555 Teleorman Ciolăneşti Robescu Ion consilier local
1556 Teleorman Ciolăneşti Schiopu Ionita Petrica primar
1557 Timiş Balinţ Bekesi Iuliu consilier local
1558 Timiş Buziaş Râmpu Petru Laurenţiu consilier local
1559 Timiş Foeni Petrovici Traian consilier local
1560 Timiş Jebel Cionca Aurel-Ioan consilier local
1561 Timiş Ştiuca Boc Ioan consilier local
1562 Timiş Biled Csonti Adam consilier local
1563 Timiş Liebling Domşa Marian Ioan consilier local
1564 Timiş Boldur Artan Valentin Dănuţ consilier local
1565 Timiş Dumbrava Gherghina Petru consilier local
1566 Timiş Şag Leu Darco Gheorghe primar
1567 Timiş Cărpiniş Conţiu Emanuel consilier local
1568 Timiş Recaş Palici Ionuţ Florin primar, consilier local
1569 Timiş Timişoara Gârboni Ioan Coriolan primar
1570 Tulcea Murighiol Iacob Ionel primar, consilier local
1571 Tulcea Mahmudia Casian Ion consilier local
1572 Tulcea Măcin Damaschin Constantin primar, consilier local
1573 Tulcea Măcin Radu Tudor consilier local
1574 Tulcea Ciucurova Frasson Dario consilier local
1575 Tulcea Măcin Simion Ion primar, consilier local
1576 Tulcea Grindu Coşeru Vergil primar, consilier local
1577 Tulcea Grindu Chirazică Nicolae consilier local
1578 Tulcea Grindu Damian Ştefan consilier local
1579 Tulcea Sfântu Gheorghe Cladiade Doru primar
1580 Tulcea Murighiol Trofin Liviu Gabriel consilier local
1581 Tulcea Mihail Kogălniceanu Toma Petrică primar, consilier local
1582 Tulcea Somova Anastase Elena consilier local
1583 Tulcea Babadag Timiş Nicoară primar
1584 Tulcea Valea Nucarilor Ghenea Daniela-Adriana primar, consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1585 Tulcea Valea Nucarilor Costandache Antoniu consilier local
1586 Tulcea Valea Nucarilor Botezatu Dumitru consilier local
1587 Tulcea Valea Nucarilor Unitu Marcela consilier local
1588 Tulcea Valea Nucarilor Dănilă Costel consilier local
1589 Tulcea Valea Nucarilor Egorov Daniela consilier local
1590 Tulcea Valea Nucarilor Moţ Dumitru consilier local
1591 Tulcea Valea Nucarilor Petcu Luca consilier local
1592 Tulcea Turcoaia Dăineanu Vasilică consilier local
1593 Tulcea Turcoaia Stanca Mircea consilier local
1594 Tulcea Ceamurlia de Jos Ştefan Roman consilier local
1595 Tulcea Topolog Blidaru Gheorghe primar, consilier local
1596 Vaslui Buneşti Pivniceru Felicia consilier local
1597 Vaslui Creţeşti Idriceanu Vasile consilier local
1598 Vaslui Poieneşti Ciobanu Sterică consilier local
1599 Vaslui Găgeşti Goraş Antoneta consilier local
1600 Vaslui Negreşti Fărâma Victor consilier local
1601 Vaslui Huşi Ciupilan Ioan primar
1602 Vaslui Puieşti Duca Ion consilier local
1603 Vaslui Banca Irimia Cătălin-Relu consilier local
1604 Vaslui Pogoneşti Moise Vasile primar
1605 Vaslui Tutova Bîzgan Virgil consilier local
1606 Vaslui Văleni Doroftei Marian consilier local
1607 Vaslui Vaslui Vrînceanu Gabriel consilier local
1608 Vaslui Văleni Ochiană Constantin consilier local
1609 Vaslui Bârlad Nechita Tiberius Daniel consilier local
1610 Vaslui Negreşti Mardare Florin consilier local
1611 Vaslui Coroieşti Ignat Viorel primar
1612 Vâlcea Perişani Stancu Vasile consilier local
1613 Vâlcea Oteşani Deaconu Ion primar
1614 Vâlcea Tetoiu Ştefănescu Aurel consilier local
1615 Vâlcea Dănicei Pirneci Dumitru primar
1616 Vâlcea Ioneşti Cîrstina Daniela Vasilica consilier local
1617 Vâlcea Sălătrucel Sima Nicolae consilier local
1618 Vâlcea Milcoiu Şopîrlă Madi primar şi consilier local
1619 Vâlcea Oteşani Prodescu Ştefan primar
1620 Vâlcea Ioneşti Neagoie Constantin primar
1621 Vâlcea Galicea Cîrneanu A. Ion consilier local
1622 Vâlcea Nicolae Bălcescu Moşteanu Landor primar
1623 Vâlcea Nicolae Bălcescu Sîrbu Gheorghe Cătălin consilier local
1624 Vâlcea Nicolae Bălcescu Pătraşcu Ilie consilier local
1625 Vâlcea Nicolae Bălcescu Bălan Gheorghe Adrian consilier local
1626 Vâlcea Nicolae Bălcescu Niculescu Gheorghe consilier local
1627 Vâlcea Nicolae Bălcescu Luţă Andrei Lucian consilier local
1628 Vâlcea Drăgoeşti Bugeac Gheorghe primar, consilier local
1629 Vâlcea Popeşti Măgură I. Ion Dumitru consilier local
1630 Vâlcea Călimăneşti Popa Sorin consilier local
1631 Vâlcea Berbeşti Iliescu V. Vasile consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1632 Vâlcea Ştefăneşti Lupu Florin consilier local
1633 Vâlcea Malaia Alexescu Emil consilier local
1634 Vâlcea Berbeşti Chelcea Aurel consilier local
1635 Vâlcea Berbeşti Chelcea Constantin consilier local
1636 Vâlcea Călimăneşti Cocoş Gheorghe consilier local
1637 Vâlcea Călimăneşti Popa Mihai consilier local
1638 Vâlcea Mateeşti Deaconescu Victor Cristinel consilier local
1639 Vâlcea Mateeşti Boeangiu Năpruiu Gabriela consilier local
1640 Vâlcea Nicolae Bălcescu Gheorghiţescu Constantin-Cosmin consilier local
1641 Vâlcea Mitrofani Stamate Nicolae consilier local
1642 Vâlcea Drăgoeşti Rusu Gheorghe consilier local
1643 Vâlcea Călimăneşti Ungureanu Adrian Nicolae consilier local
1644 Vâlcea Călimăneşti Dobrescu Gheorghe consilier local
1645 Vâlcea Berbeşti Amzuloiu Doina consilier local
1646 Vâlcea Olăneşti Păunescu Ioan consilier local
1647 Vâlcea Păuşeşti Diaconescu Nicolae consilier local
1648 Vâlcea Voineasa Moldoveanu Dănuţ consilier local
1649 Vâlcea Brezoi Marcu Gabriel consilier local
1650 Vâlcea Alunu Birăruţi Cristian primar
1651 Vâlcea Păuşeşti Ilie Nicolae Romică consilier local
1652 Vâlcea Măciuca Tănase Luminiţa consilier local
1653 Vâlcea Băbeni Bărbuş Ion primar
1654 Vâlcea Ştefăneşti Bucă Ilie consilier local
1655 Vâlcea Berbeşti Manea Petre consilier local
1656 Vâlcea Măciuca Floroiu Ion consilier local
1657 Vâlcea Băbeni Cimpoieru Ilie Robert consilier local
1658 Vâlcea Mihăeşti Traşcă Nicolae consilier local
1659 Vâlcea Berbeşti Nica Ion consilier local
1660 Vâlcea Călimăneşti Berbece Aurel consilier local
1661 Vâlcea Drăgăşani Căpraru Ilie primar
1662 Vâlcea Grădiştea Măriuţa Ion consilier local
1663 Vâlcea Horezu Bîscu Stelian consilier local
1664 Vâlcea Sineşti Păun Daniel consilier local
1665 Vâlcea Stoileşti Monceanu Gh. Emil consilier local
1666 Vâlcea Zătreni Cobrescu Liliana consilier local
1667 Vâlcea Zătreni Trăistaru Ion consilier local
1668 Vâlcea Băile Olăneşti Onuţ Ion consilier local
1669 Vâlcea Orleşti Alexandru Dragoş consilier local
1670 Vâlcea Berbeşti Răducan Viorel consilier local
1671 Vâlcea Horezu Govoreanu Ligia primar
1672 Vâlcea Lădeşti Stănciulescu Petrişor Iacob primar, consilier local
1673 Vâlcea Stoileşti Marinescu Vasile consilier local
1674 Vâlcea Zătreni Bălăşoiu Victor consilier local
1675 Vrancea Vânători Lupu Neculai consilier local
1676 Vrancea Vânători Nica Costică consilier local
1677 Vrancea Vânători Butuceanu Gheorghe consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1678 Vrancea Vânători Lupu Ionel primar
1679 Vrancea Valea Sării Marcu Valentin primar
1680 Vrancea Valea Sării Antimirescu Ionel consilier local
1681 Vrancea Vidra Mărica Bogdan primar
1682 Vrancea Jariştea Copaci Valentin Ştefan consilier local
1683 Vrancea Homocea Spînu Mircea consilier local
1684 Vrancea Vrâncioaia Marin Vasile consilier local
1685 Vrancea Dumitreşti Bodoc Marius-Cătălin consilier local
1686 Vrancea Dumitreşti Bodoc Vania-Florin consilier local
1687 Vrancea Dumitreşti Poenaru Ionuţ consilier local
1688 Vrancea Dumitreşti Dogaru Petrică primar
1689 Vrancea Milcovul Dediu Ion primar
1690 Vrancea Vintileasca Spătaru Georgel-Viorel primar
1691 Vrancea Vintileasca Tufănoiu Eugen consilier local
1692 Vrancea Vintileasca Văcăroiu Aurelian consilier local
1693 Vrancea Boloteşti Corozanu Romică consilier local
1694 Vrancea Vânători Nicoară Alexandru consilier local
1695 Vrancea Vânători Chirilă Dumitru consilier local
1696 Vrancea Vânători Cernat A. Ion consilier local
1697 Vrancea Vânători Dragomir Gheorghe consilier local
1698 Vrancea Vânători Şerban Felicia consilier local
1699 Vrancea Vânători Paraschiv Ştefan consilier local
1700 Vrancea Vânători Manta Dumitru consilier local
1701 Vrancea Vânători Oprea Costel consilier local
1702 Vrancea Vânători Mereuţă Stan consilier local
1703 Vrancea Păuneşti Stoica Costică consilier local
1704 Vrancea Rugineşti Ignat Gheorghiţă Relu consilier local
1705 Vrancea Focşani Irimia Cristinel primar, consilier local
1706 Vrancea Rugineşti Lungu Constantin primar, consilier local
1707 Vrancea Slobozia Ciorăşti Coşoreanu Silvia-Dorina primar, consilier local
1708 Vrancea Sihlea Gurbet Costică primar, consilier local
1709 Vrancea Focşani Petrea Petrea primar, consilier local
1710 Vrancea Homocea Trăistaru Iorgu primar, consilier local
1711 Vrancea Gura Caliţei Munteanu Angelica primar, consilier local
1712 Vrancea Păuneşti Mania Gabriel-Claudiu consilier local
1713 Vrancea Adjud Anton Emanuel consilier local
1714 Vrancea Fitioneşti Banciu Viorel primar, consilier local
1715 Vrancea Fitioneşti Hrănăceru Viorica primar, consilier local
1716 Vrancea Năneşti Năstase Emil consilier local
1717 Vrancea Paltin Păun Valentin-Valerianovici primar
1718 Vrancea Pufeşti Străoanu Ion consilier local
1719 Vrancea Răcoasa Găman Gheorghe consilier local
1720 Vrancea Rugineşti Enache Neculai consilier local
1721 Vrancea Tătăranu Vişan Tudora consilier local
1722 Vrancea Vidra Ene Lenuţa consilier local
1723 Vrancea Vizantea-Livezi Herchea Nicolae primar
1724 Vrancea Vânători Fotachi Grigore consilier local
Nr. crt. Judeţ Localitate Nume şi prenume Funcţie
1725 Vrancea Vulturu Neagu-Stanciu Stan consilier local
1726 Vrancea Vulturu Sandu Niculai consilier local
1727 Vrancea Pufeşti David V. Mitică primar
1728 Vrancea Nereju Enache Mirel-Liviu primar
1729 Vrancea Adjud Munteanu Valentin Cătălin consilier local
1730 Vrancea Păuneşti Ionescu Constantin primar, consilier local
1731 Vrancea Slobozia Ciorăşti Brătilă Traian primar


SmartCity5

COMENTARII la Hotărârea 5/2012

Momentan nu exista niciun comentariu la Hotărârea 5 din 2012
Comentarii la alte acte
ANONIM a comentat OUG 94 2014
    Aceasta este pentru a informa publicul larg că în prezent acordăm împrumut persoanelor care au nevoie de ajutor financiar la o rată a dobânzii scăzută de 3%. Dacă sunteți interesat să solicitați un împrumut, contactați-ne pentru mai multe informații prin: E-mail: protonloan2020@hotmail.com Mobil / Whatsapp: +44 (752) 064-7201
ANONIM a comentat Hotărârea 965 2002
    Are 700 de modificari, chiar crezi ca le vei primi?
ANONIM a comentat Hotărârea 965 2002
    Are 700 de modificari, chiar crezi ca le vei primi?
ANONIM a comentat Ordin 1471 2020
    Aveți nevoie de un împrumut rapid și urgent, cu o rată a dobânzii relativ mică, de până la 3%? Oferim credite de afaceri, credite personale, credite pentru locuințe, credite auto, credite pentru studenți, credite de consolidare a datoriilor e.t.c. indiferent de scorul dvs. de credit. Suntem garantați că oferim servicii financiare numeroșilor noștri clienți din întreaga lume. Cu pachetele noastre flexibile de împrumut, împrumuturile pot fi procesate și transferate împrumutatului în cel mai scurt timp posibil, contactați-ne prin e-mail: (midland.credit2@gmail.com) și asistați la o experiență financiară care schimbă viața.
ANONIM a comentat Ordin 1492 2020
    O zi buna Ai nevoie de un împrumut în toate scopurile? Aveți o problemă financiară? Bridge Finance este garantat prin furnizarea de servicii financiare clienților la o rată a dobânzii favorabilă. Împrumuturile noastre sunt simple și rapide. Contactați-ne astăzi pentru a obține împrumutul de care aveți nevoie. Putem egala orice buget cu o rată a dobânzii de 2% față de bugetul dvs. Dacă sunteți interesat, vă rugăm să contactați acum (adrianbay0008@gmail.com)
ANONIM a comentat Ordin 1492 2020
    Vreau să apreciez împrumuturile Karin Sabine pentru mine un împrumut de 40.000 EUR. dacă aveți nevoie de un împrumut urgent, evitați să fiți înșelați de creditori falși și aplicați prin firma de împrumut real prin e-mail sabinhelps@gmail.com whatsapp +79267494861 ..
ANONIM a comentat Ordin 1492 2020
    Căutați o afacere, o companie sau un împrumut personal? Oferim toate tipurile de împrumuturi la rate de dobândă de 3% pe an, trimiteți-ne prin e-mail detaliile dvs. la (midland.credit2@gmail.com) pentru mai multe informații.
ANONIM a comentat Decizia 1 2020
    Căutați un împrumut de afaceri, companie sau personal? Oferim tot felul de împrumuturi la rate de dobândă de 3% pe an, trimiteți-ne prin e-mail cu detaliile dvs. la (midland.credit2@gmail.com) pentru mai multe informații.
ANONIM a comentat Hotărârea 965 2002
    BUNA ZIUA, VA ROG SA IMI TRIMITETI SI MIE ANEXELE LA HG NR. 965/2002 LA ADRESA DE E-MAIL avocat.elenagrecu@yahoo.com Multumesc anticpat!
ANONIM a comentat Hotărârea 153 2018
    articolul 4 interzice acordarea a doua sporuri cumulate anexa 1-6 si 8 ,cum ramine cu personalul care lucreaza cu aparate de electoterapie in sectiile de recuperare,medicina fizica ?la care spor se incadreaza?
Alte acte pe aceeaşi temă cu Hotărârea 5/2012
Coduri postale Prefixe si Coduri postale din Romania Magazin si service calculatoare Sibiu